PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara bu akşam deneme. Şimdilik Rocco-gti-jcw

MuratGürakan
18-11-2012, 13:06
Şu anda ben doğukanın KUK cuprası ve jcw geliyor. Bekliyorum bu güçlerde araçları. Yağmur çamur öncesi son günlerimiz tadını çıkaralım. Gelebilecekler yazsın. Akşama doğru yada akşam çıkarız güzel güzel basarız.

dirk
18-11-2012, 17:49
eski gtu u yu aldım sanırım eskiden geçiyormuşsun tarihi tekerrür etmenin anlamı yok :) iyi eğlenceler :D Aracında neler var ? bide fark ne kadardı ?

Kekuti*
18-11-2012, 17:55
Kazasız belasız denemeler :)

Favorim Dodo darılmaca olmasın :D

MuratGürakan
18-11-2012, 18:17
Gtu ile speclerimoz ayni tek farki benim herseyim custom yazIlimim booster. birde sanzImanim farkli. Dostca olduktan sonra denenebilir eskiden dostca deneyemedik bi gtu ile senle bozariz belki. Senin dynon benden yuksek ama buna ragmen. Ataistler aciklasin bunu :)

dirk
18-11-2012, 18:19
Gtu ile speclerimoz ayni tek farki benim herseyim custom yazIlimim booster. birde sanzImanim farkli. Dostca olduktan sonra denenebilir eskiden dostca deneyemedik bi gtu ile senle bozariz belki. Senin dynon benden yuksek ama buna ragmen. Ataistler aciklasin bunu :)

seninde tork yüksek :)imzadada yazdığı gibi oluyor ben 19 janta geçtim senin aracın güven diye bi kardeşimin aracıydı ben ilk sciroccomu o zaman beraber almıştım.. sonra istanbula satıldı ..yıllar sonra tekrar geri dönüş yaptım artık bişey yapmayı düşünmüyorum..

MuratGürakan
18-11-2012, 18:29
Aldigimda hic bisi yoktu benim sacma sapan bi yazilim vardi +1 boyluk safeplus yazilim bol titremeli :)
21.30 da mekandyizz gelebilenleri bekleriz

dirk
18-11-2012, 18:30
konyaya okula gidicem 2 hafta sonra görüşebiliriz =) ancak teşekkürler iyi eğlenceler size