PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Civic Si Type-r lip

EG Emre
20-11-2012, 19:31
94 civic si hb aracıma kırılmaz yani kavuçuk malzemeden type-r yada mugen lip arıyorum satan,elinde olan vs varsa bana ulaşırsa sevinirim teşekkürler :)

MeRtCaN
20-11-2012, 21:56
Fıber Mugen Lıp elımde mevcut ıstersen 1:1 orjınal mugen lıpten kalıp alınmıs 1.sınıf fıber malzemeden uretılmıstır
fıyatı 100 tl dır

EG Emre
20-11-2012, 22:31
fiber istemyorum saolun kırılmaz kavuçuk malzemeden lazım bana

MeRtCaN
20-11-2012, 22:33
kırımlaz kavucuk malzemelı Mugen lıp varmı ?

EG Emre
20-11-2012, 22:38
valla type-r varda mugen varmı blmyrum hani varsa bulalım dye. zaten öncelkli terchim type-r lip mugen çok yaklaştryo önünü kavuçuk olsa problem yaratmazda plastik yada fiber oturduğum yer açısından çok gereksiz olur bana

Mst
21-11-2012, 10:54
Kauçuk türü değilde plastik olarak sahibindende Sem tuning satıyor, bir kaç aracımıza aldık, gayette güzel, sağlamlık olarakta test edildi ürünler. :)

EG Emre
21-11-2012, 10:57
Kauçuk türü değilde plastik olarak sahibindende Sem tuning satıyor, bir kaç aracımıza aldık, gayette güzel, sağlamlık olarakta test edildi ürünler. :)

evet gittim oraya son kavuçuk kaldı demşti baktık kalmamıştı . birde plastk denedk kısa geldi lip anlamadım tamponun orjinal değil dedi bana böle bşey var mı gerçekten yani orjinaliyle yan sanayinin arasında 2-3 cm gnşlk olması saçma geldi bana :beuj:

Mst
21-11-2012, 11:21
evet gittim oraya son kavuçuk kaldı demşti baktık kalmamıştı . birde plastk denedk kısa geldi lip anlamadım tamponun orjinal değil dedi bana böle bşey var mı gerçekten yani orjinaliyle yan sanayinin arasında 2-3 cm gnşlk olması saçma geldi bana :beuj:

Biz 3 tane eg ye lip aldık ordan, hepsinde kısalık problemi oldu, ancak, yarım santim vardı yada yoktu. :)

Cihan Çizmeci
21-11-2012, 12:08

Orjinal tamponla yan sanayi arasında enden ve boydan çok fark yaşayabiliyorsunuz yani olabilir 2 3 cm lik fark. :icon_tup: