PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Brabus T65S I Bussines - kamera arkası © Fatih Ege | 2012

Turk-Look
22-11-2012, 19:41
Brabus i Bussines Backstage .Turkiye © Fatih Ege | 2012 - YouTube (http://youtu.be/mLXt0ZJf1dE)

F355 Automobile Technic

720p izlemenizi tavsiye ederim , zira düşük çözünürlükte görüntü çok kötü.

dt8677
22-11-2012, 23:06
güzel omuş ama hd izlenmeli uyarısı koysanız iyi olur 240 ile çok kötü görünüo hatta görünmüo hiçbişey:)

elinize sağlık başarılarınızın devamı...

edit: bak hd izleyince bişey gördüm:) türk bayraklarının sahnesinde iveco şansmı oldu? çok iyi :)

yaşar
23-11-2012, 07:13
Kükreyen bir ses duymamız lazımdı :(

mr.korhan
23-11-2012, 07:37
Kükreyen bir ses duymamız lazımdı :(

tam aklımdan geçirip konuya yazacaktımki senin postu gördüm, kesinlikle , müzik de olmuş fakat brabusun sesi emin olun dahada etkileyici olurdu , onun haricinde emeğinize sağlık güzel kareografiler :icon_tup:

dragon07
23-11-2012, 07:56
araç seslerine hiç bir videonuzda yer vermiyorsunuz bi sebebi varmıdır? modify ettiginiz araçlar porşe 991t brabus biturbolar ferrolar vss vs eksik kalıyolar videolar haberiniz olsun :) rolantide homurdanması fly by yapılabilir

Makinist
23-11-2012, 10:28
Video çok güzel ancak araç seslerinin olmaması büyük eksiklik bencede. Bu arada askerlik günlerim geldi aklıma. Bütün gün nöbet kulesinin yanında durup corvette servisini ve Nasyonele gelen araçları izlerdim. Ozamanlar f355 henüz açılmamıştı. Ancak sürekli takip ediyordum orayı. Bir ara Mtv tabelası asıldı daha sonra Smart diye tabela asıldı ama hiç açılmadı mekan. Bu yazdığım 2007 senesiydi.

Turk-Look
23-11-2012, 19:18
Öncelikle teşekkürederim arkadaşlar .

Duruma şöyle bi açıklma getireyim.

Bu tarz çalışmalarımı çekimlerimin kamera arkası videosu olarak kendim çekip montajlıyorum , göründüğüm sahneleri de o gün çekimde yardımcı olan herkimse onun kayıtlarından. Tamemn spontan kayıtlar herşey rastgele çekiliyor fırsat buldukça Go-pro veya amatör bi kamerayla..

Düğün çekimi gibi bi video yayınlamaktansa ben bu tarz uygun ve yakışır görüyorum.

Ses olayında ben de siz gibi düşünüyorum fakat dinamik ve amatör cekimler oldugu için aracın sesinden cok rüzgar sesi çıkıyor. Demek istediğim o ki videoya kasarsak asıl işim olan fotograf cekimini sekteye ugratırım.

F355 bi video istedi de ben de bunu çektim değil yani olay:)

F 355'in hazırldığı araçların imaj fotoğraf çekimleri bana ait olan kısmı.

5 araç çektim şimdiye kadar yakın zamanda yayınlayacağım onları da.

http://b1211.hizliresim.com/13/r/g6g55.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Turk-Look
23-11-2012, 19:40
güzel omuş ama hd izlenmeli uyarısı koysanız iyi olur 240 ile çok kötü görünüo hatta görünmüo hiçbişey:)

elinize sağlık başarılarınızın devamı...

edit: bak hd izleyince bişey gördüm:) türk bayraklarının sahnesinde iveco şansmı oldu? çok iyi :)

720p , Çok haklısın es geçmişim o detayı yazmayı,teşekkürederim.

Aynen kayıtları izlerken farkettim mutlaka biyere iliştirmeliyim bunu diye düşündüm
sekanstaki ritme iyi senkron oldu.Bayrak aşığı olmamın yanında bu araçların Türkiye'de hazırlandığı vurgusu da önemli bi detay.

Karanlıktaki Brabus'un gözbebekleri kırmızısı da bulunduğum aracın stoplarının yansıması , o da enteresan bi tesadüf oldu.

ChtArdARSL
24-11-2012, 09:08
SL65 bekliyorum.. Birdahakine SL65 ufakta olsa bir yanlama ve ses olucaktır diye dsunuyorum ;)

Ahmet Saraçoğlu
24-11-2012, 10:17
Mercedes in detajlı fotoları sitenizde vss mevcutmu acaba?Özellikle de iç mekanı.İlk defa içi lacivert w221 görüyorum ve tıpatıp benim 126 nın rengi - baklava dilim döşemeleri :D ,çok ilginç geldi.

cenk_35
24-11-2012, 12:19
Ben size sesini çekip koyarım h.içi :)
Her hafta şirkette :D

Turk-Look
25-11-2012, 12:14
Mercedes in detajlı fotoları sitenizde vss mevcutmu acaba?Özellikle de iç mekanı.İlk defa içi lacivert w221 görüyorum ve tıpatıp benim 126 nın rengi - baklava dilim döşemeleri :D ,çok ilginç geldi.

Custom olarak yapılmış o mavi iç'te.

içini öylesine çekmiştim, gönderirim Ahmet

Buğra A.
26-11-2012, 03:45
Fatih abinin otomobil video klipleri hazırlamak gibi bir derdi olduğunu pek sanmıyorum. Asıl işi; fotoğrafçılık ve tarzı farklıdır.

Bir kaçımızın, varlıklarından bile haberdar olmadıkları bazı otomobillerle, kendi yaşadığı deneyimleri bizlerle paylaşıyor. Her açıdan izlemeye değer diye düşünüyorum.

Ellerine sağlık abi. Elinde ki imkanlarla, çok güzel bir backstage hazırlamışsın.

Turk-Look
26-11-2012, 13:36
Fatih abinin otomobil video klipleri hazırlamak gibi bir derdi olduğunu pek sanmıyorum. Asıl işi; fotoğrafçılık ve tarzı farklıdır.

Sağolasın Buğra'cım. Evet bu önemli bi detay.:icon_tup:
O yüzden "kamera arkası" diye belirtiyorum özellikle.:)

Turk-Look
30-01-2013, 18:22
izlemeyenler için "Up" diyelim..

_driver_
30-01-2013, 18:30
elinize sağlık güzel olmuş