PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : --cok acil civic egsoz bi kaç saatligine--

ENGean
23-11-2012, 08:50
arkadslar topkapı cevızlıbag yakınlarnda orj cıvıc egz. olan warmı
aracım bağlandı. orj egsoz lazım bi kaç saatliğine

orhan_guney
23-11-2012, 08:52
anadolu yakası olsa yardımcı olurdum. abisi var benım.

MTNVTI
23-11-2012, 09:06
Geçmiş olsun kardeşim :( bence cut out egzoz'a geç kafan rahat olur bundan sonra...

Burak E.
23-11-2012, 09:21
engin üzüldüm lan sameti ara ondan vardır buyuk ihtimal

ENGean
23-11-2012, 16:23
anadolu yakası olsa yardımcı olurdum. abisi var benım.
nys saglık olsun abı

Geçmiş olsun kardeşim :( bence cut out egzoz'a geç kafan rahat olur bundan sonra...

saol abi,bu aralar orj takılıyım bıraz kafa dınlıyım sonra yıne dewam :)

engin üzüldüm lan sameti ara ondan vardır buyuk ihtimal

sametle star ın orda karsılastık,onda yoktu malesef.
Bende gelıyım emniyete dıe soylendı baya ama yok sen gelme fıla n dedık iyikide gelmedı.

cevzlıbag sanayıden bı cıktı, subaru wardı bızde dırek cevırmeye gırdık. polıs dırek egsoz warmı gaz ver fılan allah tan egsoz sokuktu muayne dolayısıyla,ama samete gelseydi kesin baglarlardı.

sonuc olarak aracı bugun cıkarttım ama Allah nası bılıyosa öyle yapsın ya.
çok ugrastırdılar bizi,emniyettekı lavuk masasında oturmuyo ya 2 saat onu bekledık, gelıyo cay ıcıyo sohbet edıyo, takmıyo.ordan cıktık, bi otopark soyledı, aracı bulana kadar canımız cıktı. egsoz sokuldugu dahil 3 adet resım + fatura istedıler. + aracıda gorceklermıs. son işlemler bugune yetsımedı, aracı tekrar p.tesi goturcem.
orj.egsozu da hakan abıden temın edıcem bu aksam.

Skyhawk34
23-11-2012, 16:24
hacı gel al benden

burkaykalyon
23-11-2012, 16:25
enginim geçmiş olsun...

aslan
23-11-2012, 16:26
Valla arabanmı var derdin var arkadaş bu memlekette
Geçmiş olsun Engin cim

ENGean
23-11-2012, 16:26
arac baglanırken evraklar yoktu, evrk eksıklıgı + egsoz 226tl ceza.
10 tl otopark, 130 tl cekici parası, 2 saat kavga gürültüyle cekıcı parasını 100e düşürdük.

Burak E.
23-11-2012, 16:28
engin şavkide vardı diye biliyordum numarası yoktu bende ulaşamadım git al şavkiden ekzosu

otomania
23-11-2012, 16:34
hacı gecmş olsun ya samette bagajda vardı orj.egzos yardımcı olur

Skyhawk34
23-11-2012, 16:37
engin şavkide vardı diye biliyordum numarası yoktu bende ulaşamadım git al şavkiden ekzosu

şavki ne alüminyumnitrat mıha gom

Time-R
23-11-2012, 16:37
Kanka bende orjinal egzoz var neden demedin ben sende var saniyorum be abicim.

Burak E.
23-11-2012, 16:39
şavki ne alüminyumnitrat mıha gom

skyhawks oldumu lale :D nabıyım la aklıma kazındı şavki :D

ENGean
23-11-2012, 16:40
hacı gel al benden

sagol knka akşama hakan abıden alıcam.olurda alamazsam sana gelırım.

enginim geçmiş olsun...

sagol hacı tşkler.

Valla arabanmı var derdin var arkadaş bu memlekette
Geçmiş olsun Engin cim

abi sorma ya, gecen hafta gop tan dönerken bnm focus ta bi ses gelmıstı ya, direksiyon pompası cıktı + 1 tane hortumda catlak warmıs 1000-1200tl masraf cıktı :mad:

hacı gecmş olsun ya samette bagajda vardı orj.egzos yardımcı olur

sagol hacı, sametle bugun starın orda karsılastık ama bişey soylemedı, yanında olsaydı söylerdi sanırım. :confused:

berkay_aydin
23-11-2012, 16:40
Geçmiş olsun :(

Skyhawk34
23-11-2012, 16:41
yine yazamadın bebe :D

bu arada orjinal egsozu ne zaman istersen benden alabilirsin @engean

Burak E.
23-11-2012, 16:41
hadi ya nasıl bozuldu ya direksiyon pompası oraya giderken bişi yok dönüşte ses var

aslan
23-11-2012, 16:43
Engin nazar var üzerinde bir kurşun döktür bence yada okut kendini hepsi üst üste gelmesi pek hayra alamet değil

ENGean
23-11-2012, 16:44
Kanka bende orjinal egzoz var neden demedin ben sende var saniyorum be abicim.

oolm ne biliyim araba bağlandı gidiyoruz cıkartmayı deyınce, sende warsa soylersın dıe dusundum ama bende olmadıgınıda soylemedım dogru :(

sen iyiki cevızlıbag da arkmzdan gelmedın, hemen koprunun altında cevırdıler bızı direk egsoza, bas gaza bas. sen gelseydın kesın senıde baglarlrdı

h.savas
23-11-2012, 16:46
abi geçmiş olsun ...
şu bağlanma korkusu nedeniyle egsoz takamıyorum böyle bi memleket yok aga...

Time-R
23-11-2012, 16:46
oolm ne biliyim araba bağlandı gidiyoruz cıkartmayı deyınce, sende warsa soylersın dıe dusundum ama bende olmadıgınıda soylemedım dogru :(

sen iyiki cevızlıbag da arkmzdan gelmedın, hemen koprunun altında cevırdıler bızı direk egsoza, bas gaza bas. sen gelseydın kesın senıde baglarlrdı

Kanka keske ben sorsaydim sana egzoz lazim mi diye, hata bende, sende oldugunu dusundum. Musait oldugunda hemen vereyim benim egzozu sana.

Hayirdir gunduz gunduz ne cevirmesi bu yav? nerede oluyor tam bu?

Iste ben trafikten men olunca egzozu yanima alip taktirip sokturmustum, yanimda olsaydi direk verirdim tabi kardesim.

ENGean
23-11-2012, 16:48
Engin nazar var üzerinde bir kurşun döktür bence yada okut kendini hepsi üst üste gelmesi pek hayra alamet değil

abi gecen hafta servıse gıderken yolda kaldım :) arabayı cekıcıye koyarken ön ek catladı.
sonra bı arkası gelmeye basladı. bitmedı.
bugun arabayı otoparktan cıkartırken ek'i tamamen kırdım :Deli:

dedıgın gıbı uzerımde bseyler war die, gectıgım cumartesı gunu mevlut yaptrıdım ewde anneme :) inş. bundan sonra sıkıntı problem cıkmaz :)

Burak E.
23-11-2012, 16:51
abi gecen hafta servıse gıderken yolda kaldım :) arabayı cekıcıye koyarken ön ek catladı.
sonra bı arkası gelmeye basladı. bitmedı.
bugun arabayı otoparktan cıkartırken ek'i tamamen kırdım :Deli:

dedıgın gıbı uzerımde bseyler war die, gectıgım cumartesı gunu mevlut yaptrıdım ewde anneme :) inş. bundan sonra sıkıntı problem cıkmaz :)

engin sen dahil olmak üzere 2 arabayıda iyice yıkat bi gusul vur ne olur ne olmaz cidden bune ya kara hafta anasını satıyım bende motor kulagını kırdım.

JDM VTİ
23-11-2012, 17:12
cevizlibağ köprü altında, şirinevler köprüsü altında( haliç yönüne doğru), haliç köprüsüne giriş anadolu yakası güzergahı, haliç köprüsünden sonra okmeydanı sapağında, sabah saat 10dan öğlen 1-2ye kadar şehitlikten köprüye bağlanan kısa tünelin çıkışında, zaman zaman perpanın önünde ve gerisinde buşunan petrol ofisinin karşı yönünde

polis çevirmeleri sürekli var kardeşim haberin olsun :)

nerde ne var yok ezberledim hepsini amk spor gazatesi dha da bissürü yer var saymadığım.

ENGean
23-11-2012, 17:18
alican sana bi pm attım bakıver

BarışArdalı
23-11-2012, 17:30
ödeme dedğim gibi haloldumu kanka

ENGean
23-11-2012, 17:30
ödeme dedğim gibi haloldumu kanka

ewet kanka aynen, cebimden hiç para çıkmadı :)

BarışArdalı
23-11-2012, 17:40
ewet kanka aynen, cebimden hiç para çıkmadı :)

bi kat daha sevdim lan o insanları hahahah

levent
23-11-2012, 17:41
cevizlibağ köprü altında, şirinevler köprüsü altında( haliç yönüne doğru), haliç köprüsüne giriş anadolu yakası güzergahı, haliç köprüsünden sonra okmeydanı sapağında, sabah saat 10dan öğlen 1-2ye kadar şehitlikten köprüye bağlanan kısa tünelin çıkışında, zaman zaman perpanın önünde ve gerisinde buşunan petrol ofisinin karşı yönünde

nerde ne var yok ezberledim hepsini amk spor gazatesi dha da bissürü yer var saymadığım.

kaçak dolaşa dolaşa öğrenmişsin nerde ne var :D

Engin geçmiş olsun, çıkacağı varmış diyip geç kırılan-bozulanlar için, Allah kaza beladan esirgesin ;)

tolgapitbull
23-11-2012, 17:56
geçmiş oslun abi

XoR
23-11-2012, 18:02

Kısacası e5 hattı üzerinde mecbur kalmadıkça yan yola girmeyin. 2,5 senedir muayene yok, egzos zaten anlatmaya gerek yok :) kaçmaktan helak oldum :D

ENGean
23-11-2012, 22:38
kaçak dolaşa dolaşa öğrenmişsin nerde ne var :D

Engin geçmiş olsun, çıkacağı varmış diyip geç kırılan-bozulanlar için, Allah kaza beladan esirgesin ;)

geçmiş oslun abi

Kısacası e5 hattı üzerinde mecbur kalmadıkça yan yola girmeyin. 2,5 senedir muayene yok, egzos zaten anlatmaya gerek yok :) kaçmaktan helak oldum :D

sagolun arkdslar, egsozu bu akşam temın ettım, yarın taktırıcam