PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa Kaza Yardımm!!!

melihyilmaz
25-11-2012, 23:12
Arkadas bu aksam arabama vurup kaçmıslar aracın plakası 16nj239 1999 model gri siena belki tanıyan gören vardır diye açtım konuyu mahkemeyle ugrasmak istemiyorum bulup tutanak tutturucam gören bilen varsa çok makbule geçer

cem36
25-11-2012, 23:14
karakola şikayette bulun, araç sahibini çağırıp aranızda uzlaştırma sağlıyor karşı tarafın hasarınızı karşılaması için. Kabul etmezlerse şikayetçi olup dava açabılırsınız uzun iş ama muhtemelen hasarınızı kabul edıceklerdır. Gecmıs olsun

melihyilmaz
25-11-2012, 23:17
trafiği çağırdım tutanak felanda tuttular arabayıda anons geçtiler bana bi numara verdiler yarın gidip buttim tafik şubeden rapor alıp dava açcakmısım

M.degirmen
25-11-2012, 23:17
aracı yavuzselim mahallesi civarında görüyorum sürekli ama şahsen tanımıyorum kendisini gri siena siyah teneke jantlı

melihyilmaz
25-11-2012, 23:53
çok sağol gidip yarın en azından bi geziyim belki denk gelir

F.Esen
26-11-2012, 00:33
orası yavuzselim dikkatli ol genede

Gökhan Bilgin
26-11-2012, 01:35
Aynı fikirdeyim yavuzselim demek yıldırım bölgesinde sıkıntı demek

tayreep_john
26-11-2012, 03:04
orası yavuzselim dikkatli ol genede

bencede :icon_tup: hukuki yolla halletmen daha mantıklı olucaktır o mahellede uzlaşmak biraz zor gibi :)

melihyilmaz
26-11-2012, 06:04
hukuki yolla cok uzuyacak bu iş bu arabayla okadar süre dolasamam ben bulup trafik tutanagı doldurtacam sadece

drago
26-11-2012, 06:24
aracında eğer kasko varsa yetkili servise bırak, kaskondan yapsınlar, sonra kasko karşı tarafın trafik sigortasına rücu edecektir almak için, hasarsızlığın bozulmayacaktır.tabi elinde tutanak da var polisin tuttuğu.kasko yoksa işler değişebilir yanlız emin değilim, daha önce bizim aracımıza vurduklarında böyle bir yol izlemiştik

G_TT_I
26-11-2012, 06:24
tutanaga gerek yok, 1 kisi olayi gordugunu beyan edecen etrafta kamera olan isyerlerinin adini eklersiniz, siz kaskodan araci yaptirdiktan sonra karsi tarafin sigortasindan parayi kasko alacak.
tutanak ile ayni surec gibi bul et daha uzun.

tayreep_john
26-11-2012, 07:36
aracında eğer kasko varsa yetkili servise bırak, kaskondan yapsınlar, sonra kasko karşı tarafın trafik sigortasına rücu edecektir almak için, hasarsızlığın bozulmayacaktır.tabi elinde tutanak da var polisin tuttuğu.kasko yoksa işler değişebilir yanlız emin değilim, daha önce bizim aracımıza vurduklarında böyle bir yol izlemiştik

bu süreç öyle olmuyo aynısı başıma geldi araç sahibi ve kendisi kaza mahalinde olmadığı için polis tutanağında FİRAR yazıyo ve dava açılıyo sonucuna göre tarafların hasarları karşılanıyo...

Gry
26-11-2012, 08:06
sinir bozucu bir durum geçmiş olsun, karakola giderek hukuki yollarla ilerlemenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

16EC813
26-11-2012, 08:10
hasarın büyük degilse yavuzselime girme ,daha büyük hasar alırsın :D

TigeR
26-11-2012, 08:23
google görsellere bursa yavuzselim yazdım millet haklıymış bencede girme :D geçmiş olsun bu arada

driftboy
26-11-2012, 17:26
hatta sen davadanda vazgeç. bigün kalktıgında araban hiç olmayabilir..

RESERVE
26-11-2012, 18:35
isterse hacıvattaan olsun git bul bence konuş adam gibi derdini anlat baktın olmuyo o zaman kaskodan falan yaptırmaya bak... biraz empati yapğın arkadaşlar sizinde başınıza aynı şey gelebilir..

fastchild
26-11-2012, 18:41
bu yavuzselim bizim Gazi mahallesi - Gülsuyu gibi biyermiş abi aman dikkat et arabanla gitme adamı bul polisi çağır buldum diye

driftboy
26-11-2012, 19:20
isterse hacıvattaan olsun git bul bence konuş adam gibi derdini anlat baktın olmuyo o zaman kaskodan falan yaptırmaya bak... biraz empati yapğın arkadaşlar sizinde başınıza aynı şey gelebilir..

arkadaşta bursa yazıyo ama hiç yavuzselimden tanıdığı olmamış galiba yada o taraflara işi düşmemiş

Burak K.
26-11-2012, 19:25
Bencede Yavuzselime girme hiç. Cebinden yaptırmak daha karlı olacaktır. :D

M.degirmen
26-11-2012, 20:46
selam ben yavuzselimli :) tavsiyem hiç bulaşma eve değilde ambulansla hastaneye gitmek pek hoş olmaz

GokhanRS
26-11-2012, 20:54
selam ben yavuzselimli :) tavsiyem hiç bulaşma eve değilde ambulansla hastaneye gitmek pek hoş olmaz

yok artık bu ne tehdit mi? abartmayın bu kadar. bir avuç serseriyi yücelttiniz resmen.

RESERVE
26-11-2012, 20:59
arkadaşta bursa yazıyo ama hiç yavuzselimden tanıdığı olmamış galiba yada o taraflara işi düşmemiş

sen bende ne yazdıgına değilde ne yazdıgımı okusaydın daha mantıklı olurdu..

hem dert etme tanıdıgımda var işimde düşüyo.. konuyu saptırma

lncdlt
26-11-2012, 21:03
ne yavuzselim mis arkadas biz direk icra yolladik birsey olmadi yani...
evet serseri ortalamasi daha yuksek ama nedir yani.....

he bursaliyim bu arada

tayreep_john
26-11-2012, 21:09
ne yavuzselim mis arkadas biz direk icra yolladik birsey olmadi yani...
evet serseri ortalamasi daha yuksek ama nedir yani.....

he bursaliyim bu arada

kötü bişey denmiyo burda sadece o mahalleye girip benim arabama çarpıp kaçmışssın dersen aaa peki ödeleyim diye bi karşılık gelmez ... zaten çarpıp kaçtığına göre iyi niyetli değildir ;) ne gerek var can sıkıntısına..

M.degirmen
26-11-2012, 22:00
yok artık bu ne tehdit mi? abartmayın bu kadar. bir avuç serseriyi yücelttiniz resmen.

yok o işin şakasıda 2-3 çapulcu yüzünden mahallenin adı cıkmıs ben 12 yıldır bu mahallede ikamet ediyorum kimse kimseye ayağını çek geçeyim demez tabi arada 3-5 istisna hariç..
mağdur arkadaş işini yasal yolla çözmeye çalıssa daha faydalı olur

melihyilmaz
28-11-2012, 11:05
hepinize ayrı ayrı teşekkürler arkadasları bulduk işimizi hallettik çok şükür bi yanlıs anlasılma olmus hallettik olayı kapattık.

dogma büyüme bursalıyım yavuz selimin veya bursanın heryerini iyi bilirim gidip bulucam diyosakta vardır bi bildiğimiz ambulansla geri gelme felan abartı olmus biraz

F.Esen
28-11-2012, 11:17
hepinize ayrı ayrı teşekkürler arkadasları bulduk işimizi hallettik çok şükür bi yanlıs anlasılma olmus hallettik olayı kapattık.

dogma büyüme bursalıyım yavuz selimin veya bursanın heryerini iyi bilirim gidip bulucam diyosakta vardır bi bildiğimiz ambulansla geri gelme felan abartı olmus biraz

işini halletmene sevindim
sadece bildiğin gibi bursanın 3 5 mahallesinde normalde olduğundan biraz daha tedbirli olman gerekir onun için yazdı herkez ama abartılı anlatımları olanlarda mevcut....