PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kepez / Antalya'dan arkadaşlar, jant konusundan yardım !

b.ustaoglu
26-11-2012, 11:44
arkadaşlar çok uyguna lastikli takım compomotive buldum ve bu hafta alıcam sanırım ama malesef ister istemez karşılıklı bir güvensizlik olabiliyor. kepezde ikamet eden arkadaşlar ben parayı göndersem acaba jantı elden teslim alabilirler mi veya en azından satıcı arkadaşın jantlara bi bakabilirler mi ? nasıl desem anlatabildim mi bilmiyorum :) otobüsle 30tl'ye izmite gönderebiliyormuş...

jantlar linki aşağıda;

14 inç compomotive ralli race - En uygun jant lastik fiyatları Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 106036295 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-14-inc-compomotive-ralli-race-106036295/detay/)

edit...

veya şu konuda da yardımcı olabilirsiniz... ben hesaba toplamda 380tl yatırsam jantlar elime geçtikten sonra onay verip çekebilcek olsa öyle bişeyler de yapabiliryormuyuz. nasıl oluyor bu işler :)

AEAlmas
26-11-2012, 12:23
Jant lara bakmak sorun değil de. elden teslim alıp taşıması vermesi zaman alır boş vakti olan ark lazım şimdi burdan biri bakar temiz gibi görür sonra sana gelir temiz değil mis meselesi olur :)

b.ustaoglu
26-11-2012, 13:04
ya benim derdim arkadaşın elinde gerçekten 350 liraya takım compomotive var mı :) malesef günümüzde bu şekilde birbirine güvenip alışveriş yapmak zor. aslında satıcı arkadaşla telden görüştüm iyi güvenilir birine benziyor ama yine de emin olmak istedim açıkçası. eğer burdan bir arkadaş jantlara bakarsa en azından ben aynı gün parayı gönderirim satıcı arkadaş zaten otobüse verir o kısmını halleder diye düşündüm...

volume81
26-11-2012, 13:19
moruk antalya'da oğuz vardı ama askerde oda :D

başka tanıdığım kimse yok :D

b.ustaoglu
26-11-2012, 13:22
oğuz benimde aklıma geldi ama askerde evet :)

olmadı cuma günü maaşı alınca parayı herifin hesabına yatırayım o da aynı akşam otobüse versin cumartesi öğlende comp'larımı takarım :D

VW6R
26-11-2012, 13:22
Jantlara bakarım incelerim fakat alışveriş ve ulaşımını sağlamak için vaktim yok

b.ustaoglu
26-11-2012, 13:26
Jantlara bakarım incelerim fakat alışveriş ve ulaşımını sağlamak için vaktim yok

jantlara bakman benim için yeterli olur :) çok sevinirim gerçekten :)

bu arada ne zaman müsait olursun ona göre bende ona söyliyim istersen :)

VW6R
26-11-2012, 13:28
Her aksam 6.30 civarı kepezden geçiyorum satıcı ile görüşürseniz belirttiğim saatlerde yardımcı olmaya çalışırım

b.ustaoglu
26-11-2012, 13:31
Her aksam 6.30 civarı kepezden geçiyorum satıcı ile görüşürseniz belirttiğim saatlerde yardımcı olmaya çalışırım

pm attım :)

b.ustaoglu
06-12-2012, 14:42
jantları maddi durumdan dolayı kaçırdım, ki zaten satılmışlarda :) konu silinebilir... kalabalık yapmasın boşuna :)