PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megane 3 Turbo Timer

samhain
28-11-2012, 11:40
Selamlar öncelikle...
Megane 3 1.5dizel aracıma turbo timer taktırmak istiyorum.
***** turbo ömrü bakımından stop ettikten sonra yağlama devamı için çalışması arzu ediyorum, fakat kartlı sistemde takan deneyen kullanan kimse varmıdır?
Kartsız çalısıyor ok, ama stop etmek için kart istemekte sistem bilgisi dahilinde olan arkadaslardan yorumlarını bekliyorum...:heyoo:
Şimdiden tşkler...

not: senin aracının hacmi ne ki takıcaksın, ne gerek var, vs gibi yersiz eleştirilere cvp yazmak istemıyorum saygılar :icon_tup:

B.Koçer
28-11-2012, 11:43
yazı boyutunu bold yapmazsaanız iyi olur forum kuralları :)

samhain
28-11-2012, 11:48
yazı boyutunu bold yapmazsaanız iyi olur forum kuralları :)

eyvallah bunu da ögrendik kardeşim tsk ederim :)

B.Koçer
28-11-2012, 11:49
Ayrıca timer baglayabilirsin diye biliyorum sonucta kartı cekiyorsun ve araç çalısmaya devam ediyor el frenini cektiğin sürece tek sorun acaba aracın çalışırken kumandadan kilitlenicekmi ben bu soru yüzünden alfaya baglamaya cekiniyorum :)

samhain
28-11-2012, 11:53
Yani kartı cektıgın anda calısmaya devam edıyor bizim, ama kart olmadan stop etmıyor..kilitleme mevzusu da önemli tabıkı...ufak turbo da olsa aklımda düşünceler varken ufaktan baslamak ıstedım bende

B.Koçer
28-11-2012, 11:56
Yani kartı cektıgın anda calısmaya devam edıyor bizim, ama kart olmadan stop etmıyor..kilitleme mevzusu da önemli tabıkı...ufak turbo da olsa aklımda düşünceler varken ufaktan baslamak ıstedım bende

Zaten kart üstündeyken stop edip cekiceksiniz kartı timer sayesinde calısmaya devam edicek .

ArMy
28-11-2012, 12:02

Kart olmadan stop eder.2 kere starta basman gerekiyor. Timer takınca ne olur bilemiyorum. Can bus'lu araçlarda kapıların kitlememe sorunu oluyor diye bi ara forumun bi bölümünde okumuştum.

samhain
28-11-2012, 13:00
Kart olmadan stop eder.2 kere starta basman gerekiyor. Timer takınca ne olur bilemiyorum. Can bus'lu araçlarda kapıların kitlememe sorunu oluyor diye bi ara forumun bi bölümünde okumuştum.

amerikayı tekrar keşfetmeyelim istioyrum işte deneyen ugrasan vs varsa ne iyi olur :beuj:

Merthan
03-03-2013, 22:16
Bende megane 3 coupe vardı gitmediğim usta kalmadı,kartlı sistem olduğu için olması imkansız

burock
03-03-2013, 23:55
206 hdi araca taktım kapılar kumandadan kitlenmiyor manul kitliyorum