PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TechTurkey forumda mesaj sorunu

dj_batukaan
29-11-2012, 16:48
arkadaşlar merhaba,

forumu uzun süredir kullanıyorum ancak son bir aydır şöyle bir sorun yaşamaya başladı

Konu başlığı takibi sayfa gezinmesi vs. gibi şeylerde hiç bir sorunum yok Özel mesajda aynı şekilde gönderip alabiliyorum ancak herhangi bir başlık altında cevap verme yada alıntı yapmak istediğimde, mesajı hızlı gönder tuşuna bastığım vakit sayfa uzun bir donma sonrasında hata vererek beni sayfadan atıyor.
Farklı tarayıcılar ilede denedim explorer-mozilla-crome hepsinde aynı hatayı alıyorum yazdığım cevabı gönder dediğimde sayfa uçuyor ve hata vererek kapanıyor.

Kullandığım Pc de yada Bağlantıda sorun olduğunu düşünerek üye olduğum farklı forum sayfalarını denedim ama onların hiç birinde problem yok sadece TechTurkey'de oluyor.
dediğim gibi ilk yaşadığımda düzelir diye sorun etmedim ama 1 aydır aynı şekilde hata alıyorum
bilgisi olan yada aynı sorunu yaşana kimse varsa yardımcı olabilir mi

BthnKrkt
29-11-2012, 16:58
hızlı cevap gönderdim şuanda:)

tayreep_john
29-11-2012, 17:56
hızlı cevap gönderdim şuanda:)

aynen galiba problem düzelmiş :)

dj_batukaan
29-11-2012, 18:53
:)) hızlı cevaplarınız için teşekkür ederim ama neyle bağdaştırarak bunu yazdın anlamadım
şuan bunu evden yazıyorum burda hiç bir sorun yok ama Şirketteki PC de bir konuya cevap vermek istediğimde olmuyor.

B.Koçer
29-11-2012, 18:56
Bende iphoneda girince allttaki hızlı cevap kısmı gözükmüyor varmı basına gelen ?

EREN34
29-11-2012, 19:06
Bende iphoneda girince allttaki hızlı cevap kısmı gözükmüyor varmı basına gelen ?

Ara ara banada oluyor. Dert degil. Hizli cevap tiklayinca aciliyor:)

dj_batukaan
29-11-2012, 19:21
Benim konu benden başkasına olmuyor sanırım

onursumer
29-11-2012, 19:25
buyuk ihtimalle kullandığın pc ile ilgil bir sorun tarayıcı dışında windowsta bir sıkıntı ihtimali yüksek

dj_batukaan
29-11-2012, 19:49
ama diger forumlarda hiç böyle bir sorunum yok kafamın takıldığı yer burası..