PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 35 HA E36 M3 vs yz evotech stage 2 polo gti

CeM öZeR
02-12-2012, 12:09
Öncelikle Mersin'li arkadaşlara teşekkür ediyorum. Güzel bir haftasonu geçirdim. Aracımın bakımlarını eksiklerini giderip Mersin'e gittim. Çok bunalmıştım iyi geldi. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi,bolca sohbet edip iyi de eğlendik. Bir de gazlayalım dedik. :) ***** denediğim M3 hafife alıncak türden bir araba değil. Askar bakımlı 321'lik, superspint x-pipe takılmadan önce 317 hp dyno çıktısı olan bir araba. Sanırım şu an 330 hp civarındadır. Deniz seviyesi de olunca daha bir farklı yürüyor maşallah. :) Tabi bizim için 2-3 vites bile yanında gitmek oldukça zevkli oldu. Umarım sizde izlerken zevk alırsınız. :icon_tup:

yz polo gti ( 4 kapı cam tavan) ; evotech stage 2,bmc filtre,forge dump valve,iridium buji,custom garage down pipe

Dostum Fırat'a bu denemeye teşrif ettiği için teşekkür ederim...

1. deneme 2. vites 70 km/h

m3 - yz polo gti (1. deneme 2. vites 70) @ Mersin - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=RkKVc21H4bE&feature=plcp)

1. deneme Dışarıdan çekim;
m3 1 dışarıdan - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=nLOY4gPVW1Q&feature=plcp)

2. deneme 2. vites 65 km/h
m3 - yz polo gti (2. deneme 2. vites 65) @ Mersin - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=bwqiI8jO-w4&feature=plcp)

2. Deneme Dışarıdan çekim;
m3 2 dışarıdan - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=kccz7vWZ8Ww&feature=plcp)

3. deneme 2. vites 65 km/h
m3 - yz polo gti (3. deneme 2. vites 65) @ Mersin - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=C23gSneWBnY&feature=plcp)

4. deneme M3 2. vites 70, polo gti 3. vites 70 km/h
m3 - yz polo gti (4. deneme M3 2. vites, gti 3. vites) @ Mersin - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Um06mVSNzds&feature=plcp)

Dışarıdan çekimlerde Rabbit33 Hüsnü abi kornayı duymadığı için geç bastı. Onunla olan videoları da birazdan yüklüyorum. ;)

Redbull
02-12-2012, 12:21
Sonuc olması gerektiği gibi olmuş iki aracada tebrikler.

Firat.M3
02-12-2012, 12:21
çok keyifliydi gerçekten. ayağına sağlık cem. her zaman bekleriz Mersin'e. 1. video camı kapatacam diye kesiciye girdiğim sanırım. fren yapmışım :D

GökhanK
02-12-2012, 12:30
cem biz seni antalyaya bekliyorduk sen mersine gitmişsin güzel denemeler deneyen araçlara maşallah :D

serkanokan
02-12-2012, 12:35
Maşallah ikisine de ;)

CeM öZeR
02-12-2012, 12:38
cem biz seni antalyaya bekliyorduk sen mersine gitmişsin güzel denemeler deneyen araçlara maşallah :D

Diğer konudaki aracı izle bir kaç gün sonra yanınızda. :) Meteorolojinin gazabına uğradık resmen.

GökhanK
02-12-2012, 12:40
Diğer konudaki aracı izle bir kaç gün sonra yanınızda. :) Meteorolojinin gazabına uğradık resmen.

ewet şu an sahilde güneşleniyoruz bu meteoroloji çok serefsiz :D

GökhanK
02-12-2012, 12:49

bekliyoruz sabırsızlıkla :D:D on la vidolarınız varmış onları ne zaman atıcaksın ?

Patisever
02-12-2012, 15:19
m nasıl kükrüyor ince ince öyle kaput altından supersprintmi war

Arasts61
02-12-2012, 15:27
Araclara masallah.
M3 un baska araclarla videosu var mi?

M3CSL
02-12-2012, 16:45
masallah cok begendigm bir m3
sonucta olmasi gerektigi gibi..
cem heryerdesin

;d

DR059
02-12-2012, 16:55
Güzel denemeler olmuş, 2. vites 65'de bastığınızda uzunda iyi gitmişsiniz. :)

Maşallah araçlara.

TaGo
02-12-2012, 17:26
Önceki konuda bahsettiğimiz, m3 gitmesi bu işte. Yalnız olması gerektiği bu diyen arkadaşlarda haksızlık ediyor. Çünkü çok fark oluyor bu defada. Fark daha az olmalıydı. Yinede güzel deneme maaşallah araçlara

Rabbit33
02-12-2012, 17:53
Cem her zamAn gel kardeşim mersin senin 2. evin, güzel yemek yediremedim sana :) Bende ki videolarıda yüklüyorum..

CAGTY
02-12-2012, 18:13
Ha plakalı M3, duruşunu görüntüsünü çok beğendiğim bir m3 'dü gidişide bir hayli güzelmiş beni herşeyiyle etkiledi :)Poloda böyle bir m3 e karşı iyi gitmiş yine.Araçlara Maşallah...

Viper_Si
02-12-2012, 18:16
Tanışıp görüşemedik ama geçildiğin videoyuda buraya koymuş olmandan dolayı tebrik ediyorum. iki aracada maşallah. :)

ecz_murat
02-12-2012, 18:39
e36 gerçekten e46 gibi yürümüş kocaöamn maşallah. polonun sahibinide centilmenliğinden dolayı tbrik ederim.

dj_batukaan
02-12-2012, 20:10
Pola iyi yürüyormuş maşallahı var

gürkan18
02-12-2012, 22:03
Masallah iki aracada ayrica videolari paylastiginiz icinde tebrik ederim :) diger konuda soyledigim gibi o estoril m3 bakimli bi m3 gibi gitmiyordu bunu belirttim.bakimli bi m3 gidisi budur iste masallah firat kankama ve estorilimize :) izmire gelde beni ne kadar gecicen acaba fırooo .p

Firat.M3
02-12-2012, 22:47
m nasıl kükrüyor ince ince öyle kaput altından supersprintmi war

orta ve sonda supersprint var evet. filtre dahil herşeyi oem. sadece egsozumuz var.

Araclara masallah.
M3 un baska araclarla videosu var mi?

ben normalde çok cıkartmıyorum m3'ü. saklamak için aldım zaten. Ayda 1 bilemedin 2 çıkıyorum. o yüzden videomuz az. Olanlar da çok yakın arkadaşlarımızla aramızda olduğu için paylaşmadık forumda.

masallah cok begendigm bir m3
sonucta olmasi gerektigi gibi..
cem heryerdesin

aynen cem'in maşallahı var. hiç sıkıntısız herkesle deneyebilecek, bu işten gerçekten zevk alan ve hırsına yenilmeyen bir adam. takdir ediyoruz sürekli.

;d

Ha plakalı M3, duruşunu görüntüsünü çok beğendiğim bir m3 'dü gidişide bir hayli güzelmiş beni herşeyiyle etkiledi :)Poloda böyle bir m3 e karşı iyi gitmiş yine.Araçlara Maşallah...

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olur inş.

e36 gerçekten e46 gibi yürümüş kocaöamn maşallah. polonun sahibinide centilmenliğinden dolayı tbrik ederim.

E46 m3 le de denemeyi çok isterdim fakat henüz öyle bir ortam denk gelmedi. Cem konusunda +1000.. katılıyorum.

Masallah iki aracada ayrica videolari paylastiginiz icinde tebrik ederim :) diger konuda soyledigim gibi o estoril m3 bakimli bi m3 gibi gitmiyordu bunu belirttim.bakimli bi m3 gidisi budur iste masallah firat kankama ve estorilimize :) izmire gelde beni ne kadar gecicen acaba fırooo .p

senin bulduğun arabayla seni mi geçecez ? yok daha neler :) kankam benim varlığın yeter be.

gürkan18
02-12-2012, 22:54
Adamın dibisin len kanka :) hakkinsa geciceksin tabikide kanka :))

Harunde
02-12-2012, 23:11
maşallah hacım ve sağlıklı m3 konuşmuş
ayağınıza sağlık

KALENDAR
02-12-2012, 23:11
maşallah deneyelim şu poloyla bi :)))

onurc
02-12-2012, 23:14
maşallah 41 kere ikisinede cem abi . de o m3 ne oyle Allah ım Allah ım nası bı sestır o . maşallah nazar degmesın.

penguinhakan
02-12-2012, 23:59
Maşallah Cem tekrardan , güzel denemeler , bir sen bir de ben geçildiğimiz videoları koyuyoruz herhalde , çok keyif aldım izlerken , ayağınıza sağlık , dediğin gibi belirli bir yere kadar tutunmak bile bile zevk veriyor kükreyen bir canavara karşı.

Maşallah M3 ün sahibi arkadaşımıza da , arada şöyle izletin 6 silindir sesini mahrum etmeyin bizi...

Selcuk_RoL
03-12-2012, 00:04
maşşallah her iki aracada

İlker PEHLİVAN
03-12-2012, 00:38
M3 var M3 var.Sağlıklı bir M3 işte böyle s...tir olup gidiyor :). Maşallah Fıratım.

Ertug_T.
03-12-2012, 01:09
maşallah cem beklediğimden daha iyi dayanmış gti =) m3 te sıkıymış maşallah..

CeM öZeR
03-12-2012, 06:23
Valla araç gercekten diri :) yani yeni vanos ayarı yapılmış egzoz felan yapılmış. Diğer arabada egzoz yoktu,19 jant vardı birde 1200 metre rakımda denedik. Sadece rakımın etkisinin atmosferik arabaya ne olduğunu görmek için Fırat abi Kayseri'ye geldiginde yine bir deneyeceğiz inşallah :) bide 1. Vites basamadık icimde kaldı. :D

KMR2-GT
03-12-2012, 09:25
araçlara maşallah polo haddınden guzel gıdıyor gerçekten

m3 ayrı bı dunya bı bınemedık be fırat :)maşallah onada

Firat.M3
03-12-2012, 11:39
Valla araç gercekten diri :) yani yeni vanos ayarı yapılmış egzoz felan yapılmış. Diğer arabada egzoz yoktu,19 jant vardı birde 1200 metre rakımda denedik. Sadece rakımın etkisinin atmosferik arabaya ne olduğunu görmek için Fırat abi Kayseri'ye geldiginde yine bir deneyeceğiz inşallah :) bide 1. Vites basamadık icimde kaldı. :D

Gelecem hayırlısıyla Cem :) Kayseri'yi hiç görmedim ve çok merak ediyorum. Deneme kolay iş ;)

araçlara maşallah polo haddınden guzel gıdıyor gerçekten

m3 ayrı bı dunya bı bınemedık be fırat :)maşallah onada

Kamer seni ne zaman Mersin'de gördük ki :D Adana'dan çıkmıyorsun maşallah.

life is life
03-12-2012, 11:56
Maşallah iki aracada, güzel denemeler olmuş ..

997TT
03-12-2012, 12:42
İki aracada masallah. Polo sasirtiyor,M3 olmasi gerektigi gibi...
Buarada videoyu izlemeden yazi yazan arkadaslara sasiyorum. Videodan sonrada ayni dusunceleri beklerim.
Buarada deneme niye Mersin'de?

CeM öZeR
03-12-2012, 12:47
Buarada videoyu izlemeden yazi yazan arkadaslara sasiyorum. Videodan sonrada ayni dusunceleri beklerim.

Abi gezmeye gitmiştim. Hüsnü abi ve M3'le gazlayalım dedik. :) Kayseride'de yaparız belki yolu düşerse :)

Firat.M3
03-12-2012, 12:48

Murat abi, arkadaş Mersin'e gezmeye gelmişti, hazır ben de Mersin'deyken denemiş olduk. Yoksa hiçbir özelliği yok Mersin'de olmasının. Tamamen benim burada olmamla ilgili yani. Diğer yazdıklarına da katılmamak içten değil..

CeM öZeR
03-12-2012, 12:54

Diğer denediğim m3'te eksi olarak 19 jantlar,egzoz olmaması da var. :) Bakımlı bakımsız olayını bilemiyorum.. Ben Fırat abinin aracının diğer M3'lerle denemesini izledikten sonra benim onlardan bile daha başarılı yürüdüğümü düşündüm. Tabii bu rakımın denemeye ne artısı eksisi var M3 yönünden onu bilemiyorum. :)

BMK TypeR
03-12-2012, 13:01
Maşallah iki araçada güzel denemeler olmuş,

Rabbit33
03-12-2012, 14:08
Diğer denemede kayserideyim inşallah fıratla geliriz :) Ama fırsat bulursan gene gel kal Cem ;)

Rabbit33
03-12-2012, 14:18
Abi cem misafirim oldu güzel denemeler yaptık:) Siz bu adama ne yüklediniz yahu :Deli:bana da aynısını yükleyin :) ,adam resmen uçuyor :angel: Ben hafif olmama rağmen hiç fark yok arada:)

KMR2-GT
03-12-2012, 14:29
Kamer seni ne zaman Mersin'de gördük ki :D Adana'dan çıkmıyorsun maşallah.

dogru dıon kardeş bu ara sıkıntı iz big.aricam gelince

SGTI
03-12-2012, 15:02
m3 e ayrı polo ya ayrı maşallah.Valla açıkcası m3 e 2 viteste olsa dayanabiliyosa cem abi o arabayı çok güzel yapmış demektir eline sağlık abi.

CeM öZeR
04-12-2012, 15:59
Abi cem misafirim oldu güzel denemeler yaptık:) Siz bu adama ne yüklediniz yahu :Deli:bana da aynısını yükleyin :) ,adam resmen uçuyor :angel: Ben hafif olmama rağmen hiç fark yok arada:)

Fabrika çıkışı ciğerli özel sipariş :rolleyes: :D Hüsnü abi arabayı aldın alalı 2. rollingin oldu ama gayet başarılıydın maşallah :)

AEAlmas
04-12-2012, 16:56
m3 ile ilgili ufak bir bilgi vereyim
saglıklı m3 310 civari beygir stok halde verir tabii bu dyno dan dyno ya da degişir
vanos sıkıntısı olan m3 321 lik 280 290 arası beygir vermekte
egsoz işlemleri rahatlatır ama matematik te teori de düşündügünüz beygirler
yer de cok farklı vermektedir benim bildigim 218 220 whp vermekte mesela vanos sıkıntılı,1500 kg ların üzerinde ve arkadan itişin bazi dez avantaj konusuda mevcuttur tabi hp kaybında :)
Mersinli arkadaşımız geldiginde bende denemelere bakacagım :) hatta denemek isterse stock turbo 1 barlık ECUFAST yazilimli aracimla denemek isteyecegim :)

Firat.M3
04-12-2012, 17:08
m3 ile ilgili ufak bir bilgi vereyim
saglıklı m3 310 civari beygir stok halde verir tabii bu dyno dan dyno ya da degişir
vanos sıkıntısı olan m3 321 lik 280 290 arası beygir vermekte
egsoz işlemleri rahatlatır ama matematik te teori de düşündügünüz beygirler
yer de cok farklı vermektedir benim bildigim 218 220 whp vermekte mesela vanos sıkıntılı,1500 kg ların üzerinde ve arkadan itişin bazi dez avantaj konusuda mevcuttur tabi hp kaybında :)
Mersinli arkadaşımız geldiginde bende denemelere bakacagım :) hatta denemek isterse stock turbo 1 barlık ECUFAST yazilimli aracimla denemek isteyecegim :)

Aracım 330 hp civarlarında değildir zaten. Bu Cem'in yorumuydu :) Aracıma bakım olarak Askar'da sübab, şim ayarı, vanos bakım ve aparatlı sente ayarı yapıldı. Onun dışında bir de yataklarını ve yağ pompasını değiştirdim uzun vadede kafamın rahat etmesi için. Antalya'ya m3'le geleceğimi sanmıyorum. Mersin-Antalya arası sürekli yol çalışması mevcut. Ben normalde de arabasını otobanda koşturan bir adam değilim zaten. Tamamen saklamak için aldım, keyif için biniyorum. Üst mesajlarda da belirtmiştim, hava filtresi dahi yok aracın üzerinde. Stock şekilde muhafaza etmeye çalışıyorum kendimce :)

Fakat sizin olur da Mersin'e yolunuz düşerse elbette aracınızı görmüş olmanız için deneriz.

AEAlmas
06-12-2012, 13:57
Aracım 330 hp civarlarında değildir zaten. Bu Cem'in yorumuydu :) Aracıma bakım olarak Askar'da sübab, şim ayarı, vanos bakım ve aparatlı sente ayarı yapıldı. Onun dışında bir de yataklarını ve yağ pompasını değiştirdim uzun vadede kafamın rahat etmesi için. Antalya'ya m3'le geleceğimi sanmıyorum. Mersin-Antalya arası sürekli yol çalışması mevcut. Ben normalde de arabasını otobanda koşturan bir adam değilim zaten. Tamamen saklamak için aldım, keyif için biniyorum. Üst mesajlarda da belirtmiştim, hava filtresi dahi yok aracın üzerinde. Stock şekilde muhafaza etmeye çalışıyorum kendimce :)

Fakat sizin olur da Mersin'e yolunuz düşerse elbette aracınızı görmüş olmanız için deneriz.

Adana antep e gidiyorum iş amaçlı huzur spec almera ile :D Genelde baba ile yolculuk ettigimiz icin götü başı oynayan aracı sevmiyor :D kismet yolumuz düşerse haberleşiriz :)