PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çanakkale ve Bursa'da bildiğiniz iyi bir lpg ustası varmı ?

tylan
03-12-2012, 00:32
selam arkadaşlar galiba bmw mi satmayı vazgeçicem o yüzden lpg taktırayım diyorum ama bu araca en uygun ve en iyi işçilikle lpg takıcak bir usta tavsiyesi lazım öncelikle Çanakkale'de bildiğiniz bu işi hakkıyla yapabilecek bir usta varmı yada Bursaya da gelebirim amacım uzun yıllar sorunsuzca kullanmak

tylan
04-12-2012, 11:23
hortlatırıyorum :)

MBuğra
04-12-2012, 11:47
Abi naparsan yap Opel eksi kardeslerden uzak dur. Güya brc yetkili servisi ama bi boktan anladıkları yok, arabanın ağzına sictilar. Sirali sistemde patlatma yaptırabilecek kadar usta kişilikler.

tylan
04-12-2012, 12:00
Abi naparsan yap Opel eksi kardeslerden uzak dur. Güya brc yetkili servisi ama bi boktan anladıkları yok, arabanın ağzına sictilar. Sirali sistemde patlatma yaptırabilecek kadar usta kişilikler.

Ekşimi aman uzak dursun. Zaten 2001 ve 2005 yılında oradan iki tane 0 astra alarak o hatayı yaptık hayatta ordan içeriye adımımı atmam biga'da dayıoğlunu öneriyorlar orası hakkında bilgin varmı ?

Minova
05-12-2012, 22:32
Bora ya bursa k.sanayide bır kaç kısı çok övdü gittik yaptırdık markasıda dandık bır seydi araba öldü bir hafta içinde bir sürü arıza çıkardı 2 -3 haftada bır tamıre goturuyoduk arabayı lpg takılacaksa kaliteli bir şey olması sart bence

MBuğra
05-12-2012, 22:40
Ekşimi aman uzak dursun. Zaten 2001 ve 2005 yılında oradan iki tane 0 astra alarak o hatayı yaptık hayatta ordan içeriye adımımı atmam biga'da dayıoğlunu öneriyorlar orası hakkında bilgin varmı ?

mesajını yeni gördüm :) maalesef, biga'da 4 senem geçmesine rağmen sanayisi hakkında bi bilgim yok.

tylan
05-12-2012, 22:41
iste bu yuzden lpg uzak durdum bu zamana kadar lpg yi cok ovende var yerden yere vuranda

tylan
05-12-2012, 22:43
mesajını yeni gördüm :) maalesef, biga'da 4 senem geçmesine rağmen sanayisi hakkında bi bilgim yok.

en iyisi satip dizele geri donmek galiba :-D

MBuğra
05-12-2012, 22:46
en iyisi satip dizele geri donmek galiba :-D

Şu anki TR şartlarında dizel en mantıklısı, aynı paraya daha fazla menzil. araban güzel, çok temiz ama uzun vadede zarar ettirebilir. Koleksiyon yapacak özel bir araç olsa veya dizel olsa satma kullan diyeceğim ama. takas yap başka temiz bir bmw ile. :)

131mirafiori
05-12-2012, 22:50
tylan bursaya gelirim dersen ustanın kralına götürürüm seni... ama 6 silindire LPG taktırırken kesenin ağzını açman gerek azcık :)

DeNNis
05-12-2012, 22:53
bursa küçük sanayide federali önerebilirim, atiker güney marmara bölge bayi

tylan
05-12-2012, 23:38
Şu anki TR şartlarında dizel en mantıklısı, aynı paraya daha fazla menzil. araban güzel, çok temiz ama uzun vadede zarar ettirebilir. Koleksiyon yapacak özel bir araç olsa veya dizel olsa satma kullan diyeceğim ama. takas yap başka temiz bir bmw ile. :)

Valla benimde aklımda temiz bir e90 dizel almak var ama şu sıralar arabaya para yatıramam en azından bu kışı çıkaracak ikinci eli yüksek dizel bmw ile takaslı bir araç bulsam benım için çok iyi olucak.Allah nasip ederse seneye yaz sonunda dizel bi e90 almak niyetim :) Ama e46 a tüp takarsam en az 3 sene binerim

tylan
05-12-2012, 23:39
tylan bursaya gelirim dersen ustanın kralına götürürüm seni... ama 6 silindire LPG taktırırken kesenin ağzını açman gerek azcık :)

İşte benimde sorunum bu ne kadar açmak lazım 2000. tl yetermi ki bide karta taksit yaptırabilirmiyiz ?

tylan
05-12-2012, 23:40
bursa küçük sanayide federali önerebilirim, atiker güney marmara bölge bayi

Kime sorsam atiker'den uzak dur dıyorlar ama :beuj::beuj::beuj::beuj:

orkuteren
06-12-2012, 11:09
çanakkale konusunu unutun bence kardeşimin aracında brc var sıralı sistem araba yürümüyor ve patırdama yapıyor öyle bi rezil memleket lpg konusunda bilginiz olsun ... atikerden de ağzi yananda var memnun olanda o yüzden en önce işçiliğin sağlam olduğu yeri bulun bence ...

overblack
06-12-2012, 11:16
bursa küçük sanayide özgür otogaz var.çok memnun kalırsın.2 sene önce atiker taktırdım bi daha gitmedim adamın yanına

tylan
06-12-2012, 11:56
çanakkale konusunu unutun bence kardeşimin aracında brc var sıralı sistem araba yürümüyor ve patırdama yapıyor öyle bi rezil memleket lpg konusunda bilginiz olsun ... atikerden de ağzi yananda var memnun olanda o yüzden en önce işçiliğin sağlam olduğu yeri bulun bence ...

Teşekkürler Çanakkale sanayi konusunda cidden çok geri.Bursa'da taktırmakta fayda var galiba

tylan
06-12-2012, 11:57
bursa küçük sanayide özgür otogaz var.çok memnun kalırsın.2 sene önce atiker taktırdım bi daha gitmedim adamın yanına

Teşekkür ederim bir yere not alıyorum bunu :icon_tup:

tayreep_john
06-12-2012, 12:15
Bursa- Hürriyet mahallesinde kafkas pastanesinin arkasında meşhur bi lpg ci vardır baya eski.. çok iyi bi karbüratör ustası olduğunu duymuştum ... yinede aklınızda olsun :)

-aykt-
06-12-2012, 12:17
Çanakkale'ye lanet olsun, patırdama ile geziyorum daha da rezil etmesinler diye. İzmir'e gideceğim yakın zamanda onu bekliyorum.

Işık
06-12-2012, 12:21
İmkanın varsa Bursa'da yaptırmaya bak, burası lpg konusunda kısır kalıyor.

devil_berk22
06-12-2012, 12:35
arkadaşlar bizim bu tarafta sağlam bir lpg ustası var dileyen gelsin uzunköprüde yeri lakabı dede yaşlı bi amca işinin ustasıdır keşandan çok araba yaptırıldı eğer imkanınız varsa burada yaptırıp gül gibi binersiniz uzaklara gitmeyin boş yere :)

E.ORANLI
06-12-2012, 14:58
Taylan canakkalede işini rahat bi şekilde yaptırabilceğini sanmıyorum.. Bursa'ya gelip 131mirafiori (Koray)la yada gülsüm ablamla irtibata geçip benimlede olabilir farketmez.. iyi ve kaliteli bi dönüşüm sistemi taktırmanı öneririm..

ki lpg'yi taktırdıktan sonraki ayarda çok önemli, marka olarak Teleflex yada prins taktırmanı öneririm bildiğim kadarıyla kendine ait ecu sistemi var ve map ayarıda yapılıyor bilen birisi yaptıgı surece çok memnun kalırsın.

tylan
06-12-2012, 15:42
Taylan canakkalede işini rahat bi şekilde yaptırabilceğini sanmıyorum.. Bursa'ya gelip 131mirafiori (Koray)la yada gülsüm ablamla irtibata geçip benimlede olabilir farketmez.. iyi ve kaliteli bi dönüşüm sistemi taktırmanı öneririm..

ki lpg'yi taktırdıktan sonraki ayarda çok önemli, marka olarak Teleflex yada prins taktırmanı öneririm bildiğim kadarıyla kendine ait ecu sistemi var ve map ayarıda yapılıyor bilen birisi yaptıgı surece çok memnun kalırsın.

Teşekkürler Ergin dediğin gibi en iyisi bursa'da taktırmak galiba Bakalım şu aralıkta çıksın da ona göre rahatsız ederim sizi bu arada Çanakkaleye bekliyorum ona göre :)

Burak K.
06-12-2012, 21:45
Bursa Otosansitte Başkent Oto Gaz var,yetkili zavoliydi galiba. İşinde iyidir.