PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnci AKÜ

ogunmisir
31-03-2006, 14:59
Aracıma daha önce orijinal olarak Renault serviste İnci akü takılmıştı.Yaklaşık 1.5 yıldır kullandığım akü zayıflık gösterince yetkili servisine danıştım.Birincisi muhatabın kendileri olmadığını Renault a fason üretilen bir mal olduğu için garantiye girmediğini öğrendim.Zamanında normal fiyatın 1.5 katına aldığım aküye değer vermeyen bir firmanın dışında ayrıca yetkili İnci akü servislerinde de daha önce verilen servis akülerinin bayi tarafından yarı fiyatına para kazanmak için satıldığı bu sebeplede ellerinde akü olmadığı,müşteri aküleriyle idare ettiklerinide ne yazıkki öğrenmiş durumdayım.Yani sen akünü şarj için bırakıyorsun,o esnada belkide sen akünü alana kadarki sürede değerlendiriliyor bir şekilde.
Konuyla ilgili Manisa'daki Genel müdürlükten (0-236-2332510)Zafer beyle yaptığım görüşme sonucunda olayların aynen bu şekilde geliştiği gerçeğiyle yüzyüze kaldım. Sözde büyük ve güvenilir diye düşündüğüm bu markanın ilkel yöntemleri konusunda herkesi uyarmak istiyorum.Hatta konuyu her türlü yayın ortamına taşıyacağımıda belirttim.
Uzun lafın kısası
1-Servislerden aldığınız akülerin garanti belgesini mutlaka alınız ve herhangi bir sorun durumunda sorumlunun kim olduğunu öğreniniz.
2-Reklam çalışmalarıyla bir isim edinmiş markalara dikkat ediniz,neticede Manisa'da en yetkili birimlerle bile görüştüğümde bayi ve alt bayi ağının döküldüğünü hala dededen kalma methodlarla çalışıp,müşteri memnuniyetinden bi haber oldukları gerçeğine dikkat ediniz.

miniks
31-03-2006, 16:58
bende böle bişi olmadı kemal tepretogullarından aldıgım akü garantisinin üzernden 1 yıl gecmesine ragmen gecen bozuldu ve deiştirdiler sagolsunlar 5 kuruş para almadılar

bence olay senin servisinden kaynaklanıor demekli servisin ile ilişkin cok samimi deil yada biraz sert davranıosun adamlara

ogunmisir
01-04-2006, 01:14
İzmirde İstanbuldan çok daha fazla 3 kağıtçı var.

miniks
01-04-2006, 09:14
ozaman meclise yazı yaz

MUGENPOWE®
01-04-2006, 10:02
ozaman meclise yazı yaz

uaauhahu abı oo eyleme gırmesmı yaw:D :D

miniks
01-04-2006, 10:27
yok yok bişi olmazzz