PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon simidi sorunu !

Ck_Redd
06-12-2012, 10:28
grande punto mun direksiyon simidi , tepe den soyulmaya basladi,
Minibus isi kaplama , deri kaplama ya da kilif haricinde en azindan yurumesini onleyecek bi mucizevi formul varmıdır ??

Osman Bahadır
06-12-2012, 10:43
Deri/vinyl tamircileri tamir edip soyulmayı durdurabilirler. Ama tamir edilen yer hem biraz sert olur, hem de başka yerden yine soyulabilir.

Soyulan kısmı doldurulup deri kaplamak en mantıklısı. Veya fiat direksiyonu zaten çıkması da ucuz bir direksiyon, değiştirilebilir.

emrah-ışık
06-12-2012, 18:02
50kuruşa bir elektrik bandı al sar gitsin en mucizevi formul bu:Dama buda rahatsız eder diyosan 90 ila 100 tl verip kaplatacaksın:)

mmged_jan
06-12-2012, 18:33
bu direksiyonun kaderi bu plasti dip en güzeli
http://www.techturkey.com/forum/oldschool-garaj-plastidip-satis-uygulama-merkezi/138424-uygulama-resimleri.html

lethaldoze
06-12-2012, 18:40
Bende deri kaplama düşünüyorum Araştırıken burayı buldum bana da yakın kaliteliye benzio işçilik epey dreksiyon fotosu var. Fiyat biraz fazla gibi ama ben tercih edicem.
Oto Deri Deme - ALTINU Deri ve Otomotiv San Tic A.S. (+90 216 572 60 90) (http://www.altinuc.com.tr/pages.asp?SID=229)
Sizcede uygunmudur konu açılmışken sorayım fikirlerinizi. İstediğiniz araç resmi var tıklıyorsunuz açılıyor.

ErayCerit
06-12-2012, 19:07
Suni deri kaplatın.Gerçek deride deforme daha çabuk oluyor. Ve suni deriyi burada 50 liraya kaplıyorlar.

lethaldoze
06-12-2012, 19:21
Suni deri kaplatın.Gerçek deride deforme daha çabuk oluyor. Ve suni deriyi burada 50 liraya kaplıyorlar.

Nasıl yani ? Bende gerçek deri yaptırıcam da ondan soruyorum. Bizdeki 3.18is'in dreksiyonu orjinaldi fakat hiç deforme yoktu. Orjinal araç deri dreksiyonlarda farklı bir derimi kullanılıyoır yoksa. Öyleyse yaptırmamayım o deri ne ise ondan bullalım boşa o kadar para vermekten yırtarız.

Ck_Redd
07-12-2012, 09:14
Yorumlar icin tesekkurler , 50 kr ye elektrik bandi kaplamaya kara verdim :D

Saka bi yana , kaplama mantikli gozukuyor gibi..

ErayCerit
07-12-2012, 11:06
Nasıl yani ? Bende gerçek deri yaptırıcam da ondan soruyorum. Bizdeki 3.18is'in dreksiyonu orjinaldi fakat hiç deforme yoktu. Orjinal araç deri dreksiyonlarda farklı bir derimi kullanılıyoır yoksa. Öyleyse yaptırmamayım o deri ne ise ondan bullalım boşa o kadar para vermekten yırtarız.

Ben de orjinal deri istedim ama 2 farklı usta da suni deri daha dayanıklı,orjinal deri çabuk aşınıyor terden ve güneşten daha fazla etkileniyor dedi.Suni kaplattım ben de