PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Reg 106 - pd 130 ibiza

yaşar
07-12-2012, 18:24
***** sitede gezinirken buldum hareket olsun sinopta canımız sıkılıyor:) selçuk kardeşim koşturmuş eskilerden regi özleyenlere gelsin:icon_tup:

REG 106 vs SEAT TDI - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=_KCv8p2lQYM)

zıpzıp
07-12-2012, 18:26
maşallah sinop canavarına

Selcuk_RoL
07-12-2012, 18:33
maşşallah CAM car iyiymiş:D

bycrm
07-12-2012, 19:03
Bu videoyu ben yeni görüyorum:confused: maşallah araclara:icon_tup:

Alper_
07-12-2012, 19:11
Maşallah ikisine de :)

Okan D.
07-12-2012, 19:14
***** sitede gezinirken buldum hareket olsun sinopta canımız sıkılıyor selçuk kardeşim koşturmuş eskilerden regi özleyenlere gelsin

Yasar abi denemek istersen tekrar reg ile denemek isterim.manifoldum kaciriyodu ve devir donmuyodum eger simdi denemek istersen havalar kurudugu ilk gun deneyelim.

Selcuk_RoL
07-12-2012, 19:23

abi youtubede vardı sitede yoktu white rs ile denediğimiz gün:icon_tup:

Okan D.
07-12-2012, 19:27
Karadenizde bulamadin araba abi istanbulds buldun denemek.istersen istedin hizda basar istedin hizda birakiriz

shero
07-12-2012, 19:27

bırak istanbulu izmire yerles sen reiss:)))):D:D:D:D

bycrm
07-12-2012, 19:29
abi youtubede vardı sitede yoktu white rs ile denediğimiz gün:icon_tup:

Ben yeni görüyorum tekrar maşallah araclara:icon_tup:

bycrm
07-12-2012, 19:30
bırak istanbulu izmire yerles sen reiss:)))):D:D:D:D

Bi ayağım orda biliyon kanka:D:D

shero
07-12-2012, 19:34

kiracının birini cıkarayım hemen abiii :D:D:D:D

civelek
07-12-2012, 19:51
cam car ne anlamadım :D

Selcuk_RoL
07-12-2012, 19:57
cam car ne anlamadım :D

e39 m5 ( yazılm+ ss komple egsoz)

emirarslan34
07-12-2012, 20:07
maşallah araclara :)

civelek
07-12-2012, 20:23
e39 m5 ( yazılm+ ss komple egsoz)

:icon_tup:

brs_odbs
07-12-2012, 20:59
maşallah valla özledik aslanı :)

brs_odbs
07-12-2012, 21:00

bizi nezaman götürüyosun selçuk abiyle izmire abii :rolleyes:

Patisever
07-12-2012, 21:04
kbnin eskı hali sanırım şimdi bu kadar ayıracagını sanmıyorum ama bu regde war bir psiopatlık aynı işlemı baska arabaya uygulasan böyle yurumez diye düşünüyorum

sinan-s
07-12-2012, 21:16
Maşallah :)

ceco
08-12-2012, 08:27
maşşallah CAM car iyiymiş:D

kanka sende bugun bi NAKLİYE CAR ol. kaanda benım c2 emme ve üst kapağım hazırmış onları bi getiriver crm ye sana zahmet.

araçlar bı cıksın bundan sonra görecegın göremeyecegın bır suru video olacak ciceğim :) :icon_tup:

bu arada REG ede kocamamn maşallah...

Semii
08-12-2012, 08:43
maşallah :) efsane gidiyor.

pd130'u unutmamak lazım oda gayet iyi gidiyor :)

SEÇKİN172
08-12-2012, 09:09
maşşallah iki aracada .

34tb9544
08-12-2012, 09:37
Hakkını yemeyelim okanin araba ciddi yuruyo yasar abi istersen simdi bi dene o zamandan bu zamana cok değişti okanin araba reg'e maşallah ama sağlıklı bi deneme olursa daha iyi olur

Okan D.
08-12-2012, 09:54
Bugun yerler kuru yasar abi istanbulda kim kullancaksa ara deniyelim bu koydugun video cok gereksiz deniyelim.gecmeyi birak tutunursa helal olsun reg'e

fatiii
08-12-2012, 10:06
araçlara maşşallahta cam car kimse hava atıcam derken 106 yı kötü sıkıştırmış

CRUEL
08-12-2012, 10:29
Bu durumlar hic hos olmuyor yaf peugeotcuyum ama kalkipda sahibi burada olan bi aracla olan denemenin eklenmesi hos deil ki arac eskisinden iyi durumda suan bilmeyen biri okanin pd kotu yuruyo sanck:) bende cahitle denemistm gecmstm ama simdi denesek deler beni kalkipda o videoyu koymam uygun deildir.

Okan D.
08-12-2012, 10:32
Bu durumlar hic hos olmuyor yaf peugeotcuyum ama kalkipda sahibi burada olan bi aracla olan denemenin eklenmesi hos deil ki arac eskisinden iyi durumda suan bilmeyen biri okanin pd kotu yuruyo sanck:) bende cahitle denemistm gecmstm ama simdi denesek deler beni kalkipda o videoyu koymam uygun deildir.

Aynen ole abi iki aracda istanbulda ve ben denemek istiyorum benim araciminda satilik ilani var reg inde pirim yapilcaksa bende yapim :D

AlpyGti
08-12-2012, 10:39
Reg e maasallah :D

peugeotefe
08-12-2012, 10:52
Aynen ole abi iki aracda istanbulda ve ben denemek istiyorum benim araciminda satilik ilani var reg inde pirim yapilcaksa bende yapim :D

:hahaha::icon_tup: sen geçersen senın araba 30 lira reg geçerse 20 lira tabi fiyat aralığı geçme ve geçilme durumdaki mesafelere bağlı

Patisever
08-12-2012, 11:00
Bugun yerler kuru yasar abi istanbulda kim kullancaksa ara deniyelim bu koydugun video cok gereksiz deniyelim.gecmeyi birak tutunursa helal olsun reg'e

aynısını düşünüyorum 2 3 yaparlar sonrası kb gelmeye baslar gibi birde ev rc ne duurmda ibrahim kardeşimizin arabasıda güzel yürür kb il iyi videoları çıkar aslında

EEE
08-12-2012, 11:01
sıkıntılı konu

Selcuk_RoL
08-12-2012, 11:05
şimdi 1 dk beyler yok gerek yoktu yok şöyleydi böyleydi bu nedemek ya anasını satiyim deneme değilmi bu? evet gayet net deneme kimsenin bahanesi bitmez! okan arkadaşımdır ben videosunu koymamıştım o zaman cam car abimiz elinde ne varsa youtube eklemiş zaten orda var olan bir videoydu bu yeni koyulmadıki ayrıca okanla bu denemenin dışında bir gece öncede deneme var yine geçtim hmn hmn böyle araçta yakıtlı ayar vardı ecufast çıkışında akşam maslaktan tekstilkente doğru 2 kere sıktık okan demedinmi o gece kanka bana arabam şimdi ayardan geldi dynoda 280 küsür hp çıktı çok hızlıyım diye??

onuda geçtim fog s2000 le denemeye geldiğin gece senin arabanı ben kullandım deneme bitti arabam değişti devir dönüyorum manifold fln dedin ben kendi hissiyatıma göre fark etmez hmn getiriyim regi bekle 10 dakka dedim sen gerek yok dedin

e kanka şimdi yok tutunamaz fln ne demek ya sonuçta ortada 2 araba içinde veriliş bir emek var tabiğki birşeyler iğişleştirildikçe makina hızlanır reg o zaman limitte gidiyordu sen o zaman arabanın sıktısız olduğunu düşünüp denedin ve geçildin bunda bu kadar gocunacak ne var dünyanın sonumu geldi?

sakın avukatlık yapıp arabayı savunduğumu düşünme dün telde konuştuk kanka satmışım gitmiş ben yeni arabama bakarım sende benim arkadaşımsın bu tür deneme işlerinde en son tartışcağım adamsın biliyosun ama kanka bu kadarda vurmayın la reg e:D yaşar abi istanbula gelir dener denemez bilmem karışamam direksyonada geçmem dayanamaz geri alırım fln:) neyse hadi herkeze iyi günler

Okan D.
08-12-2012, 11:27
şimdi 1 dk beyler yok gerek yoktu yok şöyleydi böyleydi bu nedemek ya anasını satiyim deneme değilmi bu? evet gayet net deneme kimsenin bahanesi bitmez! okan arkadaşımdır ben videosunu koymamıştım o zaman cam car abimiz elinde ne varsa youtube eklemiş zaten orda var olan bir videoydu bu yeni koyulmadıki ayrıca okanla bu denemenin dışında bir gece öncede deneme var yine geçtim hmn hmn böyle araçta yakıtlı ayar vardı ecufast çıkışında akşam maslaktan tekstilkente doğru 2 kere sıktık okan demedinmi o gece kanka bana arabam şimdi ayardan geldi dynoda 280 küsür hp çıktı çok hızlıyım diye??

onuda geçtim fog s2000 le denemeye geldiğin gece senin arabanı ben kullandım deneme bitti arabam değişti devir dönüyorum manifold fln dedin ben kendi hissiyatıma göre fark etmez hmn getiriyim regi bekle 10 dakka dedim sen gerek yok dedin

e kanka şimdi yok tutunamaz fln ne demek ya sonuçta ortada 2 araba içinde veriliş bir emek var tabiğki birşeyler iğişleştirildikçe makina hızlanır reg o zaman limitte gidiyordu sen o zaman arabanın sıktısız olduğunu düşünüp denedin ve geçildin bunda bu kadar gocunacak ne var dünyanın sonumu geldi?

sakın avukatlık yapıp arabayı savunduğumu düşünme dün telde konuştuk kanka satmışım gitmiş ben yeni arabama bakarım sende benim arkadaşımsın bu tür deneme işlerinde en son tartışcağım adamsın biliyosun ama kanka bu kadarda vurmayın la reg e:D yaşar abi istanbula gelir dener denemez bilmem karışamam direksyonada geçmem dayanamaz geri alırım fln:) neyse hadi herkeze iyi günler

Senle benim aramda skinti olmaz biliosun kanka bitek anlamadigim bugune kadar video koyulmadi iki aracinda ilani var video cikti senle o denedimiz istanbulda da manifold kciriyodu dyno da degik yolda yuke binince belli oluyo ben sadece madem video koyuldu ciksin deniyelum gene gecicek demekkib video yu loydu dye bu kadar usteledim gelsun denesin gecsin video yu ben koyim

Okan D.
08-12-2012, 11:28
Bu arada kanka fogu benim ne kadar gectimi senin ne kadar gectni iyu biliyosun aonucu sende biliyosun zaten o aksamda gec olsu gitmem gerekiyo diye dnemedim iki arabada bizim di sonucta sonra deneriZ DEDIM

Selcuk_RoL
08-12-2012, 11:54
Bu arada kanka fogu benim ne kadar gectimi senin ne kadar gectni iyu biliyosun aonucu sende biliyosun zaten o aksamda gec olsu gitmem gerekiyo diye dnemedim iki arabada bizim di sonucta sonra deneriZ DEDIM

neyse kanka tüm araçlar satılık kim kimi ne kadar geçti dile getirmeyelim yanlış olmasın telde konuşuruz öpüyorum

life is life
08-12-2012, 12:32
İki aracada maşallah..

yaşar
08-12-2012, 16:16
Kankalar dünden bu yana girmemiştim tech'e kusura bakmayın cevap yazmadım ,okan kardeşim sil dersen silerim videoyu farklı yerlere çekmeye gerek yok ;)

geldiğimde ararım seni deneriz sıkıntı yok şükür olsun aracın prime ihtiyacı olduğunu düşünüp video falan yüklemedim bilgin olsun ,bahsi geçen araç başka bir 106 olsaydı dediğini biraz düşünebilirdim lakin mevzu REG olunca gerek yok :)

Seviyorum sizi laayynnn,selçuk fiber bagajı ayarla kardeşim :D

brs_odbs
08-12-2012, 19:38
Konuyu uzatmaya gerek yok bence okanım olmuş bitmiş ya

chiefkadir
08-12-2012, 20:49
abi youtubede vardı sitede yoktu white rs ile denediğimiz gün:icon_tup:Güzel gündü bro,öyle bir buluşma bidaha zor olur :) Gelen tüm arabalar çok iyiydi hepsine maşallah:icon_tup:

yaşar
09-12-2012, 18:44
Denemeye hazır sayılır araba ruhsat bende yarın onu kargoya veriyorum,havaların iyi olduğu gün selçuk hazır bir şekilde beklemede,denemek istersen anahtar selçuk'da,normalde geçtiğimiz hiç bir araçda denemek istemiyorum,nedenini sende bilirsin okan'ım ,ama seni severim beraber yaşadığımız olaylar var,her ne kadar bize normal adam gözü ile baksanda gözümüzde farklısın sen aracını hazırla REG her zaman hazır ,kısacası kaldırdım bekliyorum :D

Okan D.
09-12-2012, 18:50
Benm araba her zaman hazir yasae abi cikar deneriz gecilceksek geciliriz :D gusl videolar cikar renk gelir

yaşar
09-12-2012, 18:55
Benm araba her zaman hazir yasae abi cikar deneriz gecilceksek geciliriz :D gusl videolar cikar renk gelir

Okan heyacan yapmışsın ,yazarken ellerin titriyor herhalde yazdıkların pek okunaklı değil,bu kadar heyecan yapma REG bu deler geçer :D :D

Bu arada İzmir den bazı arkadaşlar bu reg i söktüler öyle satıyorlar araba yürümüyor eskisi gibi diyenler için gelsin yeni videoları iyi izlesinler,dünki bebe değiliz laa biz sattığımız arabada gözümüz olsun :icon_tup:

brs_odbs
09-12-2012, 18:57
Reg 106 yıda özlemiştim biraz hasret gidereyim kara bela yine sahalarda :D

Okan D.
09-12-2012, 19:00
Okan heyacan yapmışsın ,yazarken ellerin titriyor herhalde yazdıkların pek okunaklı değil,bu kadar heyecan yapma REG bu deler geçer :D :D

Bu arada İzmir den bazı arkadaşlar bu reg i söktüler öyle satıyorlar araba yürümüyor eskisi gibi diyenler için gelsin yeni videoları iyi izlesinler,dünki bebe değiliz laa biz sattığımız arabada gözümüz olsun :icon_tup:

Telden yaziyorum abi ondandir bakalim delincez mi delcez mi ?:D

yaşar
09-12-2012, 19:01
Telden yaziyorum abi ondandir bakalim delincez mi delcez mi ?:D

Sana herşey yakışır :icon_tup:

RsErdi
09-12-2012, 19:03
maşallah araçlara güzel çekim

Selcuk_RoL
09-12-2012, 19:34
Reg in ufak tefek isleri var ppr kankamin bnm icin yaptigi manifold ustunde degil suan fiber bagaji yok ve yakit yok kaan musait olup yapabilirse bir kez daha ayni manifoldtan bagajdi yakitti kolay is suat abi halleder bizede bir tek kullanmak kaliyorsa basa gelen cekilir sorumluluk almadan gecerim direksoyana:)

yaşar
09-12-2012, 20:37
Reg in ufak tefek isleri var ppr kankamin bnm icin yaptigi manifold ustunde degil suan fiber bagaji yok ve yakit yok kaan musait olup yapabilirse bir kez daha ayni manifoldtan bagajdi yakitti kolay is suat abi halleder bizede bir tek kullanmak kaliyorsa basa gelen cekilir sorumluluk almadan gecerim direksoyana:)

Ateş seni çağırıyorrr :D :D

PPR engineering
10-12-2012, 09:03

Selçuk normalde lafı bile olmaz ama hızlı bir iş olsa uğraşalımda vakit bulmak lazım inan.

Okan D.
10-12-2012, 09:09
yağmurlar dinsin beklemedeyiz kaan kanka yağmur var bu hafta zaten bıraz zamanın var yanı kanka :D:D

PPR engineering
10-12-2012, 09:43
yağmurlar dinsin beklemedeyiz kaan kanka yağmur var bu hafta zaten bıraz zamanın var yanı kanka :D:D

malesef okan zamanım yok onu yapacak cabuk bir is değil.