PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dizel arabadan Abarth Egzoz sesi Çıkarmanın Yolu yokmu ?

ANIL ERCAN
13-12-2012, 19:41
Abilerim kardeslerim benim megane'a Abarth egzoz takmak istiyorum. 1.5 dizel Herkezin demesine göre ses vermez boşa para verirsin. Benim amacım Hani öyle yeri gogu inleten bi egzoz degil tatlı bi homurdayan bi egzoz olsa onada sükür.

Eger böyle ses vercegine kesin emin olsam 300 Tl verip otto spec alıcam karbon olanını. çevrenizde abarth egzoz takılı dizel megane felan varmı değermi yani abarth egzoz takmaya ?

Bide atıyorum taktık otto spec'i yakıt ve arabanın güç durumunda herhangi bi değişiklik olur mu ?

Sadece son susturucuyu iptal edip abarth'ı takarım onun haricinde kat'i kesinlikle iptal etmem.

CRUEL
13-12-2012, 20:11
Dumduz boru cek son takma:D

alper a
13-12-2012, 20:15
Bende 100lük Dizel Var.Kumandalı Egsoz Yaptım Hem Polislerle Başım Derde Girmiyor.Hem Sesi Güzel Azda olsa Performansa Etkisi Var.Şöyle Bir Vidyom Var.Senin için Bir Video Daha Çekerim.

Megane Exhaust - YouTube (http://youtu.be/Tns2rLsiGnA)

By_HaNNibaLL
13-12-2012, 20:24
Kat i söküp downpipe yapin susturuculari iptal edip sona da 100 150 liralik bi susturucu takin öyle çapraz takayim yanik uclu olsun vb tarzda kullanin öyle daha üstü paralar vermeyin

ANIL ERCAN
13-12-2012, 20:36
Yok kat'i asla iptal etmem son susturucuyu iptal edip güzel bi abarth egzoz ile almak istiyorum. alper aga tam istedigim gibi bi ses bana guzel bi video cekermisin mümkünse HD Kalitesinde olsun bide ne kadara yaptırdın orjinal son susturucu ilemi yaptırdın sonradan abarth taktın mı ?

alper a
13-12-2012, 20:40
Yok kat'i asla iptal etmem son susturucuyu iptal edip güzel bi abarth egzoz ile almak istiyorum. alper aga tam istedigim gibi bi ses bana guzel bi video cekermisin mümkünse HD Kalitesinde olsun bide ne kadara yaptırdın orjinal son susturucu ilemi yaptırdın sonradan abarth taktın mı ?

Bende Kat.ta Duruyo son susturucuda bu Kumandalı Egsoz Son Susturucunun Yaklaşık 50-60cm Gerisine Konuyor.Dışardan Baktınmı herşeyiyle orjinal.Ses bence 10 numara dizel Bir Araba için konuşuyorum Tabii Fiyatı biraz Tuzlu 350tl gibi bi fiyatı var kumanda ve montaj dahil.ben araştırdım zaten kumandası nerden baksan 40tl gibi.Verdiğim Parayı Hakkettiğini Düşünüyorum Yarın Bir Video Çekerim sana.

By_HaNNibaLL
13-12-2012, 20:40

ses istiyorsan bunu yapman gerekli.
Turbo susturucu etkisi yapiyor 2 tane son susturucu gibi Katalizörde ayni şekilde ses istiyorsan kat iptali yapip onun yerine dp yapmalisin zaten performansa da oldukça etkisi olur öyle cok para da harcama bence alabileceğin ses belli

B.Koçer
13-12-2012, 20:52
Katı iptal etmezsen ses falan alamazsın hepsini denedik denendi . :)

B.Koçer
13-12-2012, 20:54
8pUu2gjDGNY

alper a
13-12-2012, 21:34
Kat.ı İptal Etmeden Çok Güzel Ses Aldık Gerek yok.Anıl Kardeşim Atla Gel Bakırköye Ben Sana Dinleteyim.

ANIL ERCAN
13-12-2012, 21:37
alper abi sen bi video cek yarın bi dinliyim güzelce sesi ona gore vanalı yaptırırız nerde yaptırdın sirinevlerde egzoz markettemi ?

alper a
13-12-2012, 21:44
alper abi sen bi video cek yarın bi dinliyim güzelce sesi ona gore vanalı yaptırırız nerde yaptırdın sirinevlerde egzoz markettemi ?

Aynen Kardeşim Egsoz Market Bende Çekimser Yaklaştım Nasıl olcak Falan Diye bence iyi oldu.Buda Benim Arabanın Montajdan Sonraki Videosu Ama Burdada Pek Belli olmuyor.

DİZEL MEGAN kumandalı egzoz www.egzozmarket.com.tr İSTANBUL - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=8-AOvL1RPL8)

Melih-Ö
13-12-2012, 21:53
65lik intercoolersız Clionun sadece son susturcu ile egzoz sesi. Son susturucu normalde 100 tl ben 60a aldım :rolleyes:

EV'lat Clio Egzoz Sesi(New) | Video izle | Video Dizin (http://www.videodizin.com/izle/evlat_clio_egzoz_sesinew_1643995.html)

'ev'lat clio 2 mov | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/evlat-clio-2-mov/5219013)

ANIL ERCAN
13-12-2012, 22:03
melih seninkinden 65 beygirlik clioya gore güzel ses cıkıyor life tuningi batırmısın be 100 tllik abartı 60 tl ye almısın :D benimki ozaman guzel öter güzel kaliteli bi son susturucuyla :) alper abi videonu beklemekteyim :)

alper a
13-12-2012, 22:22
melih seninkinden 65 beygirlik clioya gore güzel ses cıkıyor life tuningi batırmısın be 100 tllik abartı 60 tl ye almısın :D benimki ozaman guzel öter güzel kaliteli bi son susturucuyla :) alper abi videonu beklemekteyim :)

Tamamdır Anıl Yarına Kaldı ;)

B.Koçer
14-12-2012, 00:16
Kat.ı İptal Etmeden Çok Güzel Ses Aldık Gerek yok.Anıl Kardeşim Atla Gel Bakırköye Ben Sana Dinleteyim.

Bazı şeyleri yapmak istiyorsanız göze alıcaksınız kat iptal etmeden alıcagınız ses sadece kendınızı tatmin etmektir :)

131mirafiori
14-12-2012, 00:40
hiç bir şey iptal etmene gerek yok hazır son susturucular var DİZEL için çokta tatlı ses veriyor :) Heee üstelik silensırmıdır nedir o kapaklarıda var :) İstersen pm at yardımcı olurum...

ANIL ERCAN
14-12-2012, 07:54
hiç bir şey iptal etmene gerek yok hazır son susturucular var DİZEL için çokta tatlı ses veriyor :) Heee üstelik silensırmıdır nedir o kapaklarıda var :) İstersen pm at yardımcı olurum...

Kardes pm'ye felan gerek yok burda yaz ki dizel arabasında abarth egzoz isteyen arkadaslarımızada yardımcı olalım ?

alper abinin videoyu bekliyorum bakalım vanalısı nasıl ? bide senin dedigini yazarsan onada bakalım kardesim

aga81
14-12-2012, 08:09
Renault araclari sadece son değiştir meyle veriyor

aga81
14-12-2012, 08:22
http://www.techturkey.com/forum/videolar/71508-blow-off-nasil-olmus.html
Bu videoda benim scenicin ki var egsoz otto carbon blpw off vardi ozaman :) videonun sonunda bonus kesici :)

ANIL ERCAN
14-12-2012, 08:32
http://www.techturkey.com/forum/videolar/71508-blow-off-nasil-olmus.html
Bu videoda benim scenicin ki var egsoz otto carbon blpw off vardi ozaman :) videonun sonunda bonus kesici :)

Allah allah işte bu :D bunun gibi olsa yeterde artar bana bende boyle homurdasın blow offla uyumlu ötsün istiyorum :) otto spec karbon egzoz alcam bende dusunuyordum onu :) bide nasıl kesiciye giriyor bu araba dizellerde kesici olmazki :S

B.Battal
14-12-2012, 08:36
Trafik polisleri bile Varex'i, Greddy'yi tanıyor artık. Abarth bir sıfat değil bir markadır.

aga81
14-12-2012, 09:07
Busesi yakalamak icin bikac marka degistirdim zamanla sesi daha iyi oldu bu arada benim dizelim kesiciye giriyor

ANIL ERCAN
14-12-2012, 09:08
Busesi yakalamak icin bikac marka degistirdim zamanla sesi daha iyi oldu bu arada benim dizelim kesiciye giriyor

Nasıl giriyor extra devir kesici felanmı taktın naptın :D gerçi benim araçla senin aracın motorları aynı 105 ps 6 ileri ben hiç denemedim gerçi giriyormu girmiyormu diye ama ne bilim okuduklarım ve gordugum bi kac dizel araç girmiyor kesiciye

aga81
14-12-2012, 09:09
Yok yazilim

ANIL ERCAN
14-12-2012, 09:14
Yok yazilim

Allah allah yazılımla kesici olmayan bir araç nasıl kesiciye girer sastım kaldım suan neyse ben su abarth egzoz sesi alayım yeter girmesede olur kesiciye :) GÖKHANRs abime yaptırıcam ben chip zaten.

alper a
14-12-2012, 22:11
Ben Şöyle Bir Video Çektim Fakat Ses Çok Oldugu için Bogulmuş Biraz Maalesef :(

VIDEO0053 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=5Eo-QK8g5wY&feature=youtu.be)

ANIL ERCAN
14-12-2012, 22:13
Ben Şöyle Bir Video Çektim Fakat Ses Çok Oldugu için Bogulmuş Biraz Maalesef :(

VIDEO0053 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=5Eo-QK8g5wY&feature=youtu.be)

abi aynı ses benim egzoz kafası varkende cıkıyordu ruzgar sesi cıkartıyordu egzoz kafası bunun abarth egzoz sesiyle alakası yokki :S acaba video cekimindenmi kaynaklanıyor ?

alper a
14-12-2012, 22:15
abi aynı ses benim egzoz kafası varkende cıkıyordu ruzgar sesi cıkartıyordu egzoz kafası bunun abarth egzoz sesiyle alakası yokki :S acaba video cekimindenmi kaynaklanıyor ?

Aynen Oyle Ses Yüksek oldugu için Böyle olmuş En Güzeli Dışardan Bir Geçiş Videosu Çekmek Birde Bu Ortada Oldugu için Boştayken Pek Ses Vermiyor Son Susturucu Gibi Yoldayken Çok İyi Ses Veriyor.Dediğim Gibi Yolun Düşerse Beklerim Dükkana

ANIL ERCAN
14-12-2012, 22:18
Tamam abi ben sık sık şirinevler'e karacaoğlan sokak'a gidiyorum senin egzozu yaptırdıgın dükkanın yan tarafında techart var ora benim arkadasın dükkanı oraya geliyorum sık sık takılıyorum orda mutlaka uğrarım yanına bakırkoyun neresindesin zuhurat babaya yakınmısın abi

berkay_aydin
14-12-2012, 22:19
komple düz sadece sonla güzel ses alınır ama neden katı iptal etmiyorsunuz ? yazılımı yaptırın sonra katı söktürün aşırı şekilde gidişi farkedicektir :)

alper a
14-12-2012, 22:23
Tamam abi ben sık sık şirinevler'e karacaoğlan sokak'a gidiyorum senin egzozu yaptırdıgın dükkanın yan tarafında techart var ora benim arkadasın dükkanı oraya geliyorum sık sık takılıyorum orda mutlaka uğrarım yanına bakırkoyun neresindesin zuhurat babaya yakınmısın abi

Şirinevlere Geliyosan Kesin Bana Ugra Bir Çayımı iç Ordan 10dkda Bizdesin ZuhuratBabadayız Zaten Kvk servisini Biliyosan oraya Yakınız

ANIL ERCAN
14-12-2012, 22:24
komple düz sadece sonla güzel ses alınır ama neden katı iptal etmiyorsunuz ? yazılımı yaptırın sonra katı söktürün aşırı şekilde gidişi farkedicektir :)

yok kardesim ya kattan sonra zaten bizde orta susturucu yok son susturucuyu iptal edip oraya sadece duz boru kaynatsak anasını satim turbo sesi kulaklarımızı sağır eder artık :D :D Kat'i kesinlikle etmem arabayı ne kadar kassada 1.5 milyarlık bi parçayı söküp atamam. gerçi muayeneyi yaptıralı 1 hafta oldu 2014'e kadar kafa kuş ama yok yani bi daha eski ayarı tutmaz geri takınca.

Şirinevlere Geliyosan Kesin Bana Ugra Bir Çayımı iç Ordan 10dkda Bizdesin ZuhuratBabadayız Zaten Kvk servisini Biliyosan oraya Yakınız

abi orda camii var tamburacı osman sokakta halam oturuyor gelirim mutlaka yanına merak etme abi oto yıkamamı ?

berkay_aydin
14-12-2012, 22:31
yok kardesim ya kattan sonra zaten bizde orta susturucu yok son susturucuyu iptal edip oraya sadece duz boru kaynatsak anasını satim turbo sesi kulaklarımızı sağır eder artık :D :D Kat'i kesinlikle etmem arabayı ne kadar kassada 1.5 milyarlık bi parçayı söküp atamam. gerçi muayeneyi yaptıralı 1 hafta oldu 2014'e kadar kafa kuş ama yok yani bi daha eski ayarı tutmaz geri takınca.

ne alakası var :D sökülmeyecek yerdeyse orası ayrı ama iki ucundan kesip yerine boru kaynattırıcaksınız, bende turbo sesi yok, güzel bir ses geliyor sadece sonla..

hatta alper abinin eski videolarından ;

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=vUdeaJZszw0&feature=endscreen

Frid
14-12-2012, 22:34
vana diye adlandırılan sistemler ile devir yükseldikçe ses alınır

alper a
14-12-2012, 22:48

abi orda camii var tamburacı osman sokakta halam oturuyor gelirim mutlaka yanına merak etme abi oto yıkamamı ?

evet Tam Sokagın Karşındaki Otoyıkama SAhanın Yanında içerde Kalıyor Biraz ;)

ANIL ERCAN
14-12-2012, 22:50
tamamdır abi ilk fırsatta uğrayacam yanına ;)

BüLenT GöReN
14-12-2012, 22:51
katı iplat edip baştan sonra düz boruyu çekiyosun sonra olaylar olaylar :D

alper a
14-12-2012, 22:53
ne alakası var :D sökülmeyecek yerdeyse orası ayrı ama iki ucundan kesip yerine boru kaynattırıcaksınız, bende turbo sesi yok, güzel bir ses geliyor sadece sonla..

hatta alper abinin eski videolarından ;

Corsa 1.7 dti Exhaust & Hks Blow off - YouTube (http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=vUdeaJZszw0&feature=endscreen)

Anıl Dogru Diyor Şimdi Bile Turbo Peak Durumda Gazdan Çekince Ayagını Kamyon Gibi Turbonun Sesi Geliyor :D

ANIL ERCAN
14-12-2012, 23:21
Magirus gibi olmasın sonra araba :D bide abi dizel arabanın egzozuyla cok oynamıcaksın araba sapıtıyor tecrübeyle sabit :D

Egzoz kafası taktırayım dedim aptal gibi orjinal son susturucumun yere bakan ucunu kestik düz boru cekip çift çıkış egzoz kafası taktık görüntü güzel oldu içinede bi kaç tane pul kaynattık ses cıksın diye 2. vitesten itibaren bi kokleniyordum gaza fena ses cıkartıyordu yanından geçtigim mutlaka dönüp bakıyordu tabi araba kasmaya ve cok yakmaya basladı kofteci arabası gibi kara dumanlar atıyordu (o kafayı taktıgımda arabam 16.000 km'de idi :))

söktüm o kafayı tekli bi kafa taktırdım araba kendine geldi cok yakması duzeldi aptal gibi o tekliyide söktürdüm megane 2'ye özel kafa taktım tampon yapısına birebir uygun çift çıkışlı kafa oda arabayı kasmaya basladı söktüm attım simdi hiç bisey yok orjinal susturucunun ucu kesik sekilde dolasıyorum sunu anladım turbo dizelin egzoz sistemiyle oynamıcan :D

berkay_aydin
14-12-2012, 23:34
Anıl Dogru Diyor Şimdi Bile Turbo Peak Durumda Gazdan Çekince Ayagını Kamyon Gibi Turbonun Sesi Geliyor :D

Abi senin corsada varmıydı öyle bir ses ? bende şuan 60 düz boru, yazılım, büyük turbo vs. var ama o çoğu dizelde gazı bırakınca gelen ses yok :)

Egzozu daraltırsanız tabi saçmalar, ben muayne için katı taktırdım resmen araba gitmemeye başladı :)

ANIL ERCAN
14-12-2012, 23:40
Abi senin corsada varmıydı öyle bir ses ? bende şuan 60 düz boru, yazılım, büyük turbo vs. var ama o çoğu dizelde gazı bırakınca gelen ses yok :)

Egzozu daraltırsanız tabi saçmalar, ben muayne için katı taktırdım resmen araba gitmemeye başladı :)

valla aga ben gaza basınca turbonun sesi rüzgar seklinde cıkıyor egzozdan ucunu kestik yere bakan yeri ucu acık oldugu için cıkıyor namussuz ama gazdan ayagımı cekince sadece turbonun piyuuuuuuu sesi çıkıyor egzozdan degil ama motordan geliyor ses :D bayagıda siddetli :)

akucukdogan
15-12-2012, 00:28
valla aga ben gaza basınca turbonun sesi rüzgar seklinde cıkıyor egzozdan ucunu kestik yere bakan yeri ucu acık oldugu için cıkıyor namussuz ama gazdan ayagımı cekince sadece turbonun piyuuuuuuu sesi çıkıyor egzozdan degil ama motordan geliyor ses :D bayagıda siddetli :)

Turbodan itibaren 76lık varex style egzost. Yakın bi arkadaşımın arabası.

Leon TDI Exhaust Sound - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=e8n9Q0sI6NY&feature=youtu.be)

ANIL ERCAN
15-12-2012, 00:31
Turbodan itibaren 76lık varex style egzost. Yakın bi arkadaşımın arabası.

Leon TDI Exhaust Sound - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=e8n9Q0sI6NY&feature=youtu.be)

Ses güzel blow off'la uyumlu lakin fena kara duman atıyor işte bu yüzden istemiyorum kat'i iptal etmek kat'i iptal etsem benimkide böyle gemi bacası gibi atıcak duman

berkay_aydin
15-12-2012, 00:36
Ses güzel blow off'la uyumlu lakin fena kara duman atıyor işte bu yüzden istemiyorum kat'i iptal etmek kat'i iptal etsem benimkide böyle gemi bacası gibi atıcak duman

Sen kat'a takmışsın o aracın speclerine bak, eğer aracın kat yokken duman atıyorsa turbo adam akıllı basınç üretemiyordur, ki katı iptal edince kısman basınç artar :)

akucukdogan
15-12-2012, 00:37

Ben fikir olsun diye koydum :) Dumanında etkisi sadece katla alakalı değil sanırım bizim arkadaşın arabada. Dizelden pek anlamamakla beraber büyük enjektörlerin ve yazılımında etkisi var.

ANIL ERCAN
15-12-2012, 00:39
Sen kat'a takmışsın o aracın speclerine bak, eğer aracın kat yokken duman atıyorsa turbo adam akıllı basınç üretemiyordur, ki katı iptal edince kısman basınç artar :)

Nasıl ya kat iptal edildiginde Gemi bacası gibi duman atıyor araba yoksa Benmi yanlıs biliyorum :confused:

berkay_aydin
15-12-2012, 00:43
Nasıl ya kat iptal edildiginde Gemi bacası gibi duman atıyor araba yoksa Benmi yanlıs biliyorum :confused:

Hayır normalse atmaz, duman sevmiyorsan boşuna yazılım yaptırma :)

ANIL ERCAN
15-12-2012, 00:44
Hayır normalse atmaz, duman sevmiyorsan boşuna yazılım yaptırma :)

yazılım yaptırıcam GÖKHANRS abime. Araç dumansız olarak 130 Beygir 320 nm tork'a çıkıyormuş ama 130'dan sonra baslıyormus tabi duman

berkay_aydin
15-12-2012, 00:47
yazılım yaptırıcam GÖKHANRS abime. Araç dumansız olarak 130 Beygir 320 nm tork'a çıkıyormuş ama 130'dan sonra baslıyormus tabi duman

Düz boru ve dumanlı yazılım keyfi pahabiçilemez :) duman iyidir ya :icon_tup:

ANIL ERCAN
15-12-2012, 00:50

Yok be kardesim ben duman istemiyorum :D tampon'u dumanın isi kaplıyor sonra pastayla o isleri cıkarmaya uğrasıyorum neyseki egzoz ucunu soktumde kurtuldum o islerden :D yıkamaylada cıkmıyor namussuz:D

ErenDurmus
16-12-2012, 19:09
dumansız basınç açacağına , biraz dumanlı gez aklın kalmasın :icon_tup:

Arda K.
16-12-2012, 20:02

Berkay snde ayarlada deneyelim artık :)

berkay_aydin
16-12-2012, 20:12
Berkay snde ayarlada deneyelim artık :)

Az kaldı abi deneriz :)

alper a
16-12-2012, 20:18

Bak Bakalım Sese Geeeel :D corsa 1.7 dti linha directa ::) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=XjAB8VIV9l8)

Dumansız 130 hp Hayal alıcagı en fazla 10-15hp.zaten Standart Haliyle 4ten 3e çektinmi çok Güzel Duman Atıyor.Beygir İstiyorsan Dumanı Göze Alıcan Biraz ;)

Arda K.
16-12-2012, 20:36
Az kaldı abi deneriz :)

Bekliyorum kardeşim
hafta içi egzozu hallediyorum 51lik düz susturucu falan yok magirus geri döndü:)

dc_crx
16-12-2012, 20:56
Katı kırdırma DP yaptır komple düz çektir veya cut out yaptır derim..

h.savas
16-12-2012, 22:27

dumansız dizel mi olur ki :D

Deepblue
16-12-2012, 22:55
Dizel araçtan sağlam ses almak istiyorsanız yapmanız çok kolay komple düz boru güzel kaliteli bir son susturucu orta susturucu iptali ve abartınıda almak istiyorum diyorsanız katalizör iptaliyle olayı bitirirsiniz. :)

berkay_aydin
17-12-2012, 19:06
Bak Bakalım Sese Geeeel :D corsa 1.7 dti linha directa ::) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=XjAB8VIV9l8)

Dumansız 130 hp Hayal alıcagı en fazla 10-15hp.zaten Standart Haliyle 4ten 3e çektinmi çok Güzel Duman Atıyor.Beygir İstiyorsan Dumanı Göze Alıcan Biraz ;)

Bende böyle bir ses yok işte video çekicem yakın zamanda :) wg iptal değil dimi bu corsada ?

alper a
18-12-2012, 21:20
Bende böyle bir ses yok işte video çekicem yakın zamanda :) wg iptal değil dimi bu corsada ?

Yok Değil Herşey Orjinal.Direk Boru Var Son Susturucuda Yok.Varda İçinden Düz Boru Geçiyor Sesi Kesecek Hiç Bir Şey Yok Ondandır ;)

berkay_aydin
18-12-2012, 21:26
Yok Değil Herşey Orjinal.Direk Boru Var Son Susturucuda Yok.Varda İçinden Düz Boru Geçiyor Sesi Kesecek Hiç Bir Şey Yok Ondandır ;)

Tamamdır abi bende 60 düz hiçbirşey yok, direk normal ses geliyor iki corsa'da da aynı, ilginç geldi

tool
18-12-2012, 21:39
abarth sesi cikar V6 tdi varsa :D

Exhaust sounds A4 2.5TDi - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=KQy6i6X6Dz0)

sercanışık
18-12-2012, 21:57
hazır konusu varken burdan yazayım 1.4 hdı nemo ıcın egzost nasıl olsun braz homurdansın ıstıyormda :)

berkay_aydin
18-12-2012, 22:02
Bizdeki ses böyle ;

Corsa Blow Off and Exhaust Sound - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/corsa-blow-off-and-exhaust-sound_182155.htm)

Bende çekicem en yakın zamada video :D

berko
19-12-2012, 00:13
hazır konusu varken burdan yazayım 1.4 hdı nemo ıcın egzost nasıl olsun braz homurdansın ıstıyormda :)

Ben aynı motorlu 206 dizelde katalizörün içini kırdırıp son susturucu yerınede otto takmıstım, sesi fena değildi. Ama sunuda belirtiyim 206 larda orta susturucu yoktur, nemoda durum ne bilemiyorum.
Hata youtube da 206hdi otto dıye aratınca çıkıyo benimkinin videosu.

Deepblue
19-12-2012, 00:34

Tak bi silencerlı otto iş bitsin :)

sercanışık
19-12-2012, 16:48
Tak bi silencerlı otto iş bitsin :)

bu kadar kolay oluyorsa takarım otto :D

bektas_talay
23-12-2012, 23:46
burda benim arabayı arkadaş kullanıyordu ilk sesi o zaman duydum gayet yeterliymiş dedim ama içeriye 100de 10 bile girmiyor söyliyim :)

Focus 2 yi orhun kullanır ve koparamazsa - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=CUB44Udxfak)

downpipe düz boru

Arda K.
24-12-2012, 00:37
Focusların sesi bi ayrı güzel
Arkadaşımda var dp hariç düz boru var benzinli araba gibi harika sesi

yakuza
24-12-2012, 09:10
yapılacak işlemler belli ben palioda muazzam bi ses almıştım downpipe+düz boru+ free flow son susturucu ve yazılım şimdi nedne yazılım diye soran olacak olursa yazılımda egzostan cıkan gaz miktarıda değiştiği için ses farklılaşıyor

dt8677
27-12-2012, 17:32
burda benim arabayı arkadaş kullanıyordu ilk sesi o zaman duydum gayet yeterliymiş dedim ama içeriye 100de 10 bile girmiyor söyliyim :)

Focus 2 yi orhun kullanır ve koparamazsa - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=CUB44Udxfak)

downpipe düz boru

ses aşırı güzel gelio:icon_tup: sadece dp ve düz borumu yaptırdın bende yaptırmayı düşünüyorum aracında yazılım ve hava filtresi de varmı