PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güncel internet sağlayıcısı kampanyaları/tarifeleri

63owen63
17-12-2012, 15:53
Forumda aradım ama yıllanmış hep internet konuları :)
Güncel kampanyaları / kullandığımız tarifelerin ücretleri ve memnuniyetimizi belirtirsek bir çoğumuza istikamet olur.

Kendimden başlayayım.

İnternet bağlatacağım kriterlerim ; video vs takılmasın, günlük internet kullanımı surf vs dışında aşağı yukarı haftalık 10 gb download 1 gb upload. Apt'da kablolu yayında var, kablolu tv üyeligi + internet paketi beraber güzel bir kampanya kullanan var mı ??

Ttnet, superonline yalın net, uydunet,teledünya vs bir sürü şey var, içinden çıkamadım :)
Var mı bir sınırsız kampanya önerisi olan

Dodoo
17-12-2012, 15:55
TTnet santrale gidip iptal için sıra numarası alın. Sonrasında 6 ay %50 kampanyasından faydalanmak istediğinizi belirtirseniz taahhütsüz 6 ay %50 indirim faturanıza yansıtılır.

Şimdilik en avantajlı olan bu mevcut üyeler için. İnternette ufak bir araştırma ile daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yanılmıyorsam Aralık ayı sonuna kadar devam ediyor olması lazım.

Yani 60 liralık internet faturası 30 lira olarak geliyor.

ondertopcu
17-12-2012, 15:56
Fiber yoksa hepsi aynı altyapı, yalın internet telefonsuz olandır. Fiyat olarak hangisi size uygunsa onu alabilirsiniz

sMh
17-12-2012, 16:12
ttntin dengesiz faturalarından sonra şirkette superonline geçmiştik 29 tl ye sınırsız,15 gb tan sonra hız düşüyor galiba ama hiç aşmıyoruz çünkü hız sorunu yşamadık hiç, çok memnunuz daha sonra evdekinide geçirdik, o da sınırsız ama 39 tl, fatura bakımındanda 10krş bile fazla gelmiyor neyse o

Dodoo
17-12-2012, 18:45
Fiber yoksa hepsi aynı altyapı, yalın internet telefonsuz olandır. Fiyat olarak hangisi size uygunsa onu alabilirsiniz

Bildiğim kadarıyla;

Adsl
Vdsl
Fiber şeklinde gidiyor. Benim bulunduğum yer 17mbit e kadar destek veriyor, santralin 2 sokak yanı olmama rağmen. Hipernet servisi burada yok mesela.

FRTDI
17-12-2012, 22:45
Bende iki yıl ttnet ten sonra superonline a geçtim, ttnet 8mbite kadar diyordu 2-3 lerde geziyodu 59tl.

Superonline 20mbit 50gb sınırsız 54tl hemde gerçekten 20mb ayrıca kotayı aşınca 3mbite düşüyor o bile ttnetten hızlı wallahi boşa para vermişim onca zaman ttnete. Eğer bulunduğunuz yerde superonline altyapısı varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Not: Superonline alt yapısı olup olmadığına sitesinden bulunduğunuz adresi girerek kontrol edebilirsiniz

BLuEBoY
17-12-2012, 22:50
konuyu takipdeyim.. fibere geçip hizmetin içine eden ttnet'den bıktım artık..

matthardy
17-12-2012, 22:52
bir çoğunu denedim şuan parasına göre en iyisi ; uydunet.

10megabit sınırsız kullanıyorum + hd kablolu yayın ayda 112 tl.

hız testinde downloadda 9megabiti vuruyor uploadda 1mb.

youtube'da 1080p olmayan videoyu izlemiyorum artık :D

turbo&quattro
17-12-2012, 22:55
Bugun kardesimle konustum oylesine aklima geldi sordum net paketini . Ttnet mis sinirsiz 60tl ve baglanti hizi 2.3 gibi birsey cikti . Dha avantajli bir tarife icin konuyu takipteyim .

berkay_aydin
17-12-2012, 22:57
Bugun kardesimle konustum oylesine aklima geldi sordum net paketini . Ttnet mis sinirsiz 60tl ve baglanti hizi 2.3 gibi birsey cikti . Dha avantajli bir tarife icin konuyu takipteyim .

8 mbps ye çıkartabilirsiniz ücretsiz, hızını..

turbo&quattro
17-12-2012, 23:14
8 mbps ye çıkartabilirsiniz ücretsiz, hızını..

Kardesim hic anlamaz bende buradan yardimci olamiyorum . Neler yapilmasi gerekiyor ?

tandogan
17-12-2012, 23:19
Ben turkcellsuperonline kullanmaya basladim 100gb kotali paket asiminda hiz dusenlerden 20megabit hizda digiturk uyeligide veriyor 1 sene boyunca sampiyonlar paketi hediyeli(4 buyuklerin maclarini)+2 paket daha secme hakkiniz var 2 sene tahaahut imzaladim.aylik 64 tl. ilk ay icn devlet baba 18 tl damga vergisi almakta +digiturk kurulumu icinde 30 tl gibi bir islem ucreti aldilar.sorunsuz kullaniyorum suan ev telefonumuzda yok.evden tasinma durumunda fiber altyapi olmasa bile internetimi de tasiyacaklar o yuzden 2 yil taahut vermede sakinca gormedim.

Dodoo
18-12-2012, 00:16

Yusuf abi, benim konudaki ilk mesajımda belirttiğim işlemler ile 6 ay %50 indirim alabilir dertsiz tasasız.

Hız olarak da, 8mbit e kadar olan tarifede sanırım, ama galiba hat zayıf olan biryerde oturuyor, veya kablo/modem sıkıntısı vs. var gibi.

turbo&quattro
18-12-2012, 00:20
Tesekkurler Dogukan. Yarin konusayim bir zahmet ilgilensin .

ondertopcu
18-12-2012, 09:17
Bildiğim kadarıyla;

Adsl
Vdsl
Fiber şeklinde gidiyor. Benim bulunduğum yer 17mbit e kadar destek veriyor, santralin 2 sokak yanı olmama rağmen. Hipernet servisi burada yok mesela.

santralin 2 sokak arkasında iseniz vdsl alabilrsiniz aslında uzak mesafelere verilmiyor vdsl

wolkanku
18-12-2012, 09:20
sakın ama sakın uydunet'e geçmeyin.
10 gündür her sabah arıza kaydı bırakmaktan, evde tam 5 saat süreyle ekiplerin gelmesini beklemekten imanımız gevredi.
en son 2 gün önce geldiler pazar günü, bakalım tekrar ne zaman bozulacak diye bekliyoruz. mahkemeye vereceğiz.

Dodoo
18-12-2012, 09:24
santralin 2 sokak arkasında iseniz vdsl alabilrsiniz aslında uzak mesafelere verilmiyor vdsl

Vdsl ile vdsl2+ karistiriyor olabilirim ama telekomun santralden iki kere kontrol ettirdim, bir kere de telefonla sorguladim 17mbit e kadar destek var dediler..

ondertopcu
18-12-2012, 09:24
şuan mevcut internet var ise numaranı pm atarmısın?

Dodoo
18-12-2012, 09:30
Om attim, kucukyali internet santrali degil mi yoksa ben mi yaniliyorum acaba :D rezil olmayalim :D

ondertopcu
18-12-2012, 09:34
pm cevapladım ;)

63owen63
18-12-2012, 13:19
Yalın net veya uydunet kullanıcısı var mı ,fiyat performans olarak değerlendirebilir mi ?

by_BuRoCk
18-12-2012, 13:48
8 mb e kadar limitsiz internet + d-smart maxi+HD paket + kablosuz modem + aktivasyon ücreti aylık = 69 TL

yalın hizmeti almak isteyene bu pakete ek aylık 10 tl ile telefonsuz internet

tahahütü olanlar için tahahüt bozma cezasının 120 tl sini indirim olarak dsmart karşılıyor.

ankara da düşünen varsa dsmart bayisiyim her konuda yardımcı olurum.

D-Smart - Kampanyalar - İnternet Fiyatına D-Smart HD Maxi + Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası (http://www.dsmart.com.tr/kampanyalar-internet-fiyatina-d-smart-hd-maxi-limitsiz-fiber-internet-kampanyasi)

c20let
18-12-2012, 13:56
8 mb e kadar limitsiz internet + d-smart maxi+HD paket + kablosuz modem + aktivasyon ücreti aylık = 69 TL

tahahütü olanlar için tahahüt bozma cezasının 120 tl sini indirim olarak dsmart karşılıyor.

D-Smart - Kampanyalar - İnternet Fiyatına D-Smart HD Maxi + Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası (http://www.dsmart.com.tr/kampanyalar-internet-fiyatina-d-smart-hd-maxi-limitsiz-fiber-internet-kampanyasi)

Bende dsmartnet kullanıyorum dsmart maxi paket ile birlikte mutluyuz huzurluyuz

yalın internet+dsmart maxi paket+limitsiz internet+aktivasyon+modem = 73 tl

wolkanku
18-12-2012, 14:13
Yalın net veya uydunet kullanıcısı var mı ,fiyat performans olarak değerlendirebilir mi ?

uydunet'e sakın girmeyin çok net söylüyorum.
10 günde caddebostanda internet bağlantı sorunu çözemediler. tüm cumartesi pazar gündüzümü evde ekip bekleyerek geçirdim.
yardımcı olmak için çabalıyorlar ancak sundukları servis aşırı yetersiz.:icon13:

by_BuRoCk
18-12-2012, 14:16
Bende dsmartnet kullanıyorum dsmart maxi paket ile birlikte mutluyuz huzurluyuz

yalın internet+dsmart maxi paket+limitsiz internet+aktivasyon+modem = 73 tl

evet sd cihaz ilede 63 tl

63owen63
18-12-2012, 14:23
10 günde caddebostanda internet bağlantı sorunu çözemediler. tüm cumartesi pazar gündüzümü evde ekip bekleyerek geçirdim.
yardımcı olmak için çabalıyorlar ancak sundukları servis aşırı yetersiz.:icon13:

Teşekkür ederim dsmart ı bir araştırayım,makul geldi.

Teşekkür ederim, d-smart a başvuru şartlarını bir araştırayım bakalım. internet hizmeti nasıl, hız sorunu vs baglantı sorunu oluyor mu ? Ttnet gibi ?

c20let
18-12-2012, 14:26

Teşekkür ederim, d-smart a başvuru şartlarını bir araştırayım bakalım. internet hizmeti nasıl, hız sorunu vs baglantı sorunu oluyor mu ? Ttnet gibi ?

Daha detaylı bilgi gelecektir ama alt yapı zaten adsl bağantıda ttnet'i kullanıyor tüm firmalar.

63owen63
18-12-2012, 14:29
Daha detaylı bilgi gelecektir ama alt yapı zaten adsl bağantıda ttnet'i kullanıyor tüm firmalar.

Onu biliyorum ama ttnet ten internet servisi aldıgım süre boyunca haftada 1 gün mutlaka net kesikti, cagırırız gelmezler vs insanı süründüren sorunlar baş gösteriyordu hep. onu kastediyorum.

onursumer
18-12-2012, 14:30
adsl de performans tamamen alt yapınızla alakalı biraz

benim şuan modemde 16mbit goruyor ki onceden sorun yaşadığımda sağolsun onder yardımcı olmuştu

evde birden fazla cihaz nete bağlı iken online oyun video vs hiç sorun yaşamıyorum

şuan %50 kampanyası ile 30 kusur oduyorum

by_BuRoCk
18-12-2012, 14:50

hız konusunda altyapı aynı oldugu için ttnet den ne alıosanız aynısını alırsınız.
başvuru şartı yok kimlik fotokopinizle size en yakın dsmart bayisine gitmeniz yeterlidir.

63owen63
18-12-2012, 14:53
Teşekkür ederim by_BuRoCk, hayırlı işler diliyorum size de.

JaSoN
18-12-2012, 16:47
Superonline acayip bir firma. Daha önce netteki bi kampanyası için telefon ettim bilgimiz yok yu an dediler. Şimdi sitesine bakıyorum şartlarda "Kampanya 1 Ocak 2012 – 3 Eylül 2012 tarihleri arasında geçerlidir." yazıyor :)

Gunes G.
18-12-2012, 16:54

Bak bu iyi oldu, bende Caddebostan'da oturuyorum hatta uydunete gecsem mi diye dusunuyordum. Direk vaz gectim...

ondertopcu
18-12-2012, 19:21
Arkadaşlar yalın internet ile normal Adsl arasında performans farkı yok aynı sistem sadece çevir sesi yok

Vtec-SEDAN
18-12-2012, 19:43
uzun süredir smile adsl kullanıyorum ve yeni adı sanrım dnet gibi birşey oldu. eskiden gayet iyi ve bağlantı hızı güzeldi ancak son zamanlarda bağlantı kopmaları ve yavaşlama problemleri yaşıyorum.

***** sorun olduğunda telefonla aradığım zamanlarda ise müşteri danışmanları doludur diyip kapanıyor telefonlar. 1 saat sonra ulaşınca bölge de çalışma yada telekom kaynaklı sorun var diyorlar ama o 1 saat zaman zarfında yan komşunun ttnet wireless ile ben nete bağlanabilir oluyorum kısacası hizmet anlayışı çok kötü oldu.

Dnet yada smile kesinlikle tavsiye etmiyorum ve bende ay sonu araştırmalarım sonucu superonline geçiş yapacağım. digiturk uyelikleri olanlar içinde superonline üye olduktan sonra bir şifre veriyorlarmış ve yanlış hatırlamıyorsam digitürk 4 yada 6 ay %25 indirim şansını veriyormuş..

by.gkn
18-12-2012, 22:09
Ttnet kullananlar için çok avantajlı olan 24 ay taahhüt karşılığında 2 ay ücretsiz 10 ay indirim kampanyası mevcut. Bu kampanyada sınırsız paket için ilk 2 ay ücretsiz, sonrasındaki 10 ay boyunca 39,90 tl ödüyorsunuz. Bu sayede 24 ay taahhüt karşılığında toplamda yaklaşık 350tl indirim almış oluyorsunuz. Taahhüt verip kampanya isteyenlerin bence kaçırmaması lazım.

2 Ay Ücretsiz 10 Ay İndirim Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > TTNET (http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/2-Ay-Ucretsiz-10-Ay-Indirim-Kampanyasi.aspx)

63owen63
20-12-2012, 08:06
d-smart kampanyasında bir de ayrıca telefon hattı açtırıp ödeme muhabbeti var mı ?