PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ürdünde araç bakım sektöründe çalışmak üzere...

Emir-Sb3R
17-12-2012, 18:26
Ürdün'de yeni açılacak olan araç bakım (Pasta Cila , İç-Dış Temizlik vs.) sektöründe hizmet verecek işletmemizde çalışmak üzere eleman aranmaktadır.

Bu sektörde daha önce çalışmış olması , çok fazla deneyimi olmasa bile uygulamalar hakkında ön bilgiye sahip olması tercih sebebidir.

Uygulamalar hakkında bilgisi olduğu halde çok fazla deneyimi olmayan olursa gitmeden önce Meguiars'ta eğitim verilecektir.

İletişim: Emre ÜSTÜNDAĞ - 0532 549 41 04

Konu Maxi'den izinlidir...

Emir-Sb3R
18-12-2012, 22:19
yok mudur etrafında önerebileceği biri olan.. maaş güzel diyebiliriz :)

chiefkadir
18-12-2012, 23:15
Ürdün arap baharından pek etkilenmeyen güzel bir ülke özellikle Amman baya kalabalık bildiğin istanbul :) Akabede antalya gibidir iyidir yani,

Sen maaş nedir tam olarak yazda ona göre önerelim arkadaşlara :)

Emir-Sb3R
19-12-2012, 13:44
Ürdün arap baharından pek etkilenmeyen güzel bir ülke özellikle Amman baya kalabalık bildiğin istanbul :) Akabede antalya gibidir iyidir yani,

Sen maaş nedir tam olarak yazda ona göre önerelim arkadaşlara :)

aynen öyle abi çok zengin bir ülke yaşam standartları gerçekten yüksek.
abi şu an elimizde personel olmadığı için maaş hakkında net konuşamıyorum çünkü bu sektördeki deneyiminden ziyade ürdüne gidicek olması var işin içinde :)
yani maaş iletişime geçicek olanların deneyimiyle ilgili tamamen , ama tabiki buradaki gibi düşünmeyin oraya gidicek olmanın bir bedeli var mutlaka :)

Blackbird
19-12-2012, 13:55
istanbuldan kaçmak için iyibir fırsat olabilir ? :D

Anlattığınıza göre kötü bir ülkede değilmiş, biraz biliyorumda bu işleri maaş extra kallavi olursa ben geleyim :D

Şaka bir yana aklımda olsun düzgün birisini gözüm keserse veririm telefon numaranı.

PimPCaR
19-12-2012, 13:58
bu sektörün içindeyim burda bile sıkıldım. Ülkeden kaçmak için güzel bi sebep ama pek talep olacagını sanmıyorum.:( ordan birilerini bakman bence daha iyi olur gibi..

Emir-Sb3R
19-12-2012, 14:01
istanbuldan kaçmak için iyibir fırsat olabilir ? :D

Anlattığınıza göre kötü bir ülkede değilmiş, biraz biliyorumda bu işleri maaş extra kallavi olursa ben geleyim :D

Şaka bir yana aklımda olsun düzgün birisini gözüm keserse veririm telefon numaranı.

Çok memnun olurum gerçekten :)
Verdiğim telefon numarası abimin asıl yetkili o , ben gitme şansı olan herkesin maaş-konaklama vs. konularında mutlaka konuşmasını tavsiye ederim :)

Emir-Sb3R
19-12-2012, 14:02
bu sektörün içindeyim burda bile sıkıldım. Ülkeden kaçmak için güzel bi sebep ama pek talep olacagını sanmıyorum.:( ordan birilerini bakman bence daha iyi olur gibi..

orda yıkama bile yok diyebilirim bu sektör çok geri orda malesef :)
orda herkes kahyalarına bekçilerine araba yıkatıyor yıkama kültürü çok yok pasta-cila yapıcak birini bulmamız mümkün değil :)

kelalper
19-12-2012, 14:08
arap ülkelerinde oto yıkama bir kova suyla yapılır. Sokakta kova ile dolaşan adamlarla anlaşırsın her gün gelir sabah erkenden arabanı bir kova suyla yıkar gider. Çok ucuza yaparlar. Haftalık ödersin. Arada %10 bahşiş atarsın 2 -3 lira içini de temizlerler arada. Arabistanda süper lüx arabalar bile bu şekilde yıkanıyor.

Thracian
19-12-2012, 14:29
Ürdün'de yeni açılacak olan araç bakım (Pasta Cila , İç-Dış Temizlik vs.) sektöründe hizmet verecek işletmemizde çalışmak üzere eleman aranmaktadır.

Bu sektörde daha önce çalışmış olması , çok fazla deneyimi olmasa bile uygulamalar hakkında ön bilgiye sahip olması tercih sebebidir.

Uygulamalar hakkında bilgisi olduğu halde çok fazla deneyimi olmayan olursa gitmeden önce Meguiars'ta eğitim verilecektir.

İletişim: Emre ÜSTÜNDAĞ - 0532 549 41 04

Konu Maxi'den izinlidir...

minimum çalışma süresi gibi bir şart varmı? Ücret ne kadar? Barınma, yemek, gibi detyaylar nasıl olacak. :D

c20let
19-12-2012, 15:35
minimum çalışma süresi gibi bir şart varmı? Ücret ne kadar? Barınma, yemek, gibi detyaylar nasıl olacak. :D

Bunlar çok önemli mesela devamlılığı olacak mı nerde kalınacak koşullar ne ve en önemlisi ücret ?

Emir-Sb3R
19-12-2012, 15:40
Bunlar çok önemli mesela devamlılığı olacak mı nerde kalınacak koşullar ne ve en önemlisi ücret ?

pm atmıştım buradan da söyleyeyim , şimdi eleman ihtiyacı var ve bulmak zor olduğu için illa şu kadar deneyimli veya az deneyimli diye aramıyoruz , şimdi durum böyle olunca net bir ücret söylemem olmaz bu yüzden ben iletişim kurmamız daha doğru demiştim zaten.
bunun haricinde de devamlılık , konaklama , koşullar , saatler vs. ile ilgili bütün sorular için ilk posttaki numarayı aramanız daha doğru abim orda çünkü ben buradan çok hakim olamıyorum konaklama gibi konulara :)

Mr.K
19-12-2012, 15:42
Yahu eğer ciddi soruyasanız.Adam telefon vermiş arayın sorun.

İbrahim Erdem
19-12-2012, 15:50
arap ülkelerinde oto yıkama bir kova suyla yapılır. Sokakta kova ile dolaşan adamlarla anlaşırsın her gün gelir sabah erkenden arabanı bir kova suyla yıkar gider. Çok ucuza yaparlar. Haftalık ödersin. Arada %10 bahşiş atarsın 2 -3 lira içini de temizlerler arada. Arabistanda süper lüx arabalar bile bu şekilde yıkanıyor.

insan bari hortum tutardı yav :( 2 senede kılcaldan gözükmez oluyordur orada araçlar.

kelalper
19-12-2012, 16:03
Ben sitede oturuodum villada. Hortum vs vardı bahçe için herif hortumun ucu uzaktaysa hortumu musluktan çıkartıp kovayı dolduruyordu. Bahçıvan her geldiğinde söyleniodu. Kiralık araba olduğu için umrumda olmuyordu sürekli araba değişiyordu her bakım zamanı. Araba ucuz olduğu için kiralama şirketi o arabayı alıodu aynı model başka araba getiriodu bırakıodu. Kendi arabamı zaten o şekilde yıkatmam ama şöyle de bir durum var havada çok fazla kum olduğu için 2-3 senede arabaların boyası zımparalanmış gibi oluyordu. Hele ki çöl yoluna gireceksen Riyadh a arabanın ön kısmını jel sabunla sabunlayacaksın kurutup öyle çıkacaksın. Yoksa ön kaput git gel bildiğin mat oluyor. Bilmeden öyle Dammam a gittim geldim toplam 2000 km çöl yolunda. Döndükten sonra bakıma verdim adam vallahi haram billahi haram diye söyleniodu arabayı değiştirirken. Sonra söylediler ne biliim ben yaw.:D

chiefkadir
26-12-2012, 22:39
Bu konuda deneyimli ,uzun bir süre çalışmış bir arkadaş buldum,yarın arayacak ..
İnşallah karşılıklı memnun olursunuz..