PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Minoxidil Sac dökülmesini Karşı

terazilastik
18-12-2012, 21:18
Selam arkadaslar bu minioxidili kullananlar varmı yada baska bi ilacı kullanıpta dokulen sacları yenıden gerı gelen varsa yazarsa sevınırım

CaNeR44
18-12-2012, 21:22
valla beklediğim konu genç yaşımda benimde saçlarım dökülüyor bu pantene head and shoulders rejoice alayı saç düşmanı tek faydası güzel kokuyor oda 1 saat varsa saçı dökmeyi önleyen şampuan vb acil tavsiye

emrah-58
18-12-2012, 21:25
schwarzkopf 3d mension yeşil kutudaki şampuanı alıyorsunuz ve yine aynı marka model tonik alıyorsunuz dökülmeniz 10 günden itibaren düşüşe geçiyor , benim 2.ay oldu şuan günde 3-4 tel görebiliyorum. :) tavsiye olunur

Volkann
18-12-2012, 21:25
arkadaş minoxili yüzüne sürüyordu.yüzünde 1 tane kıl olmayan adam 3 ay içinde resmen kirli sakal bırakmaya başladı minoxili bırakınca hepsi döküldü.yani kalıcı çözüm değil.

Frid
18-12-2012, 21:31
neden bırakıyorsun onu çözemedim zaten ömür boyu şampuan kullanacaksın neden bırakıyorsun?

HarunToprak
18-12-2012, 21:57
1-2 haftadır minoxil sprey kullanmaya başladım yarar varmı yokmu şuan belli değil bakalım

terazilastik
18-12-2012, 21:59
fiyatları cok ucuk ondan bırakmış olabilir.

miniks
18-12-2012, 22:01
Cogunu kullandim bioksin mi ne var kur seklinde sivi ve sampuan etkili oldu ama kalici degil

Ahmet barceleno mu ne kulkandi bitkisel karisim yagi

Etkili sonuc saclari var benim cok dokuldu hatta internetten satin aldi banada uygulucaz

TolgaEsentepe
18-12-2012, 22:02
benimde kepekle ilgili sorunum var.. Bildim bileli jöle, wax zart zurt kullanırım.. Kullanmama kararı alalı 3 ay oldu, bıraktım bırakalı kepek sorunum var. öyle az da değil. Biraz araştırdım sirke falan diyorlar. pratik şekilde çözümü varmıdır acaba doktora başvurmadan ?

cery
19-12-2012, 00:39
benimde kepekle ilgili sorunum var.. Bildim bileli jöle, wax zart zurt kullanırım.. Kullanmama kararı alalı 3 ay oldu, bıraktım bırakalı kepek sorunum var. öyle az da değil. Biraz araştırdım sirke falan diyorlar. pratik şekilde çözümü varmıdır acaba doktora başvurmadan ?

Hocam sen en yakin eczaneden zetion şampuan alıyorsun. 2 3 defa normal sampuaninla yikiyorsun. Son seferde zetion u fındık kadar alıp kopurtuyorsun 3 5 dakika bekletip duruluyorsun. 2 ya da 3 kullanımda kepek kalmıyor.
Sonbaharda bende de oluyor. 2 3 kullanımda bitiriyor. Hastarima da öneriyorum memnun kalmayan olmadı.

Minoxil konusuna gelince 3 aydan sonra gözle görülür saç çıkartıyor. Saç kökleri canlanana kadar takibi 6 ay kullanılıyor. Daha da güçlendirmek için zinco kapsül ile birlikte kullanın.

Volkann
19-12-2012, 00:45
fiyatları cok ucuk ondan bırakmış olabilir.

+1 :) öğrenciye biraz fazla gelebiliyor :)

TolgaEsentepe
19-12-2012, 00:52
yarın alıp deniyorum o zaman umarım sorun çözülür. Teşekkürler :)

d3Li
19-12-2012, 01:39
minoxil bende kullandım faydası oluyor ama cebi zorlamaya başlayınca bıraktım

RottingChrist
19-12-2012, 08:55
düşecek kıl başta durmaz. birisi dökülmüş saçı yeniden çıkaran bir ilaç veya tedavi bulunursa dünyanın en zengini olacağından hiç şüphem yok.

kelalper
19-12-2012, 09:34
benim derdim de çıkan saçlar. Yanlar ve arkalar bi dökülemedi emenike ya. bi de git gide gürleşiyor. 22 yaşındayken kazımaya başladığımda üstlerde bayağı saç vardı. Zamanla kazıya kazıya onlar gitti.:D Ama arkalarla yanlar dökülmüyor arkadaş. Haftada 2 kez traş etmekten bıktım yaw.

stlegal
19-12-2012, 09:38
benim derdim de çıkan saçlar. Yanlar ve arkalar bi dökülemedi emenike ya. bi de git gide gürleşiyor. 22 yaşındayken kazımaya başladığımda üstlerde bayağı saç vardı. Zamanla kazıya kazıya onlar gitti.:D Ama arkalarla yanlar dökülmüyor arkadaş. Haftada 2 kez traş etmekten bıktım yaw.

Kanka sende dotteki killar agridimi tel tuk agrimis olmasi lazim :D

erdemx
19-12-2012, 11:45
Peki bu minoxili kaçlık kullanmak lazım % 5mi %7 mi

birde minoxil için cinsel soğukluk yaptığı söyleniyor

kelalper
19-12-2012, 11:50
Kanka sende dotteki killar agridimi tel tuk agrimis olmasi lazim :D

Kadayıf oldu abi.

stlegal
19-12-2012, 12:12
Yok amca de amca :D

CeM öZeR
19-12-2012, 12:26
Kuzenim 77 doğumlu ve geçen gün saç ektirme kararı aldığını belirtti. Liseden beri saçları giderek seyreldiği için denemediği şampuan,serum vesaire kalmadığını belirtti. Verdiğim paralara şimdiye kaç defa ektirirmişim dedi. :) 40-45 yaş arası eski bir çalışanımız abimde saç ektirdi gördüm 2 hafta olmuştu kafa derisi tamamen ufak nokta şeklindeki yara kabuklarını atmıştı gerçekten ayırt etmek mümkün değildi. 4.000 tlye mal olmuş ve İstanbul acıbademde ektirmiş..

arkatcaglar
19-12-2012, 12:58
saç dökülme önleyici davines kullanın italyan başka üzerine tanımam pahalı ama tek geçerim

enestezi
19-12-2012, 14:12
moralinizi bozmak istemem ama saç dökülmesinin bir tek çözümü var oda saç ektirmek arkadaşlar.içinde ne olduğu belli olmayan ilaçlara bende baya bi para ödedim ama hepsi hikaye. minoxil inde ayrıca kısırlık yapıcı etkisi olduğunu bi eczacı tanışımızdan duydum vazgeçtim kullanmadım.tavsiyem ilaçlara fazla umut ve para bağlamayın.
saygılar.

CoSA
19-12-2012, 15:27

head an shoulders kepeğe karşı 1e 1 tavsiye ederim :) saç dökülmesine karsı sampuanlar berberimin dedigine göre yalan dolanmış yada şöyle bi etkisi oluyormuş önce saçı döküyor sonra cıkarıyormuş diye söylemişti.

ulas
19-12-2012, 18:16
benzini shell den istikameti kelden :D (bugün seba med aldım :D )