PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hipofiz Büyümesi Hk Yardım.

3rk4n
28-12-2012, 14:58
Beraber çalıştığım patronumda önceleri sağ gözünde görme kaybı başladı doktorların tetkiki hipofiz büyümesi ve bunun alınması gerekiyormuş. Adanada ve osmaniyede bakan doktorlar ankara yı tavsiye etti. Bu iş hakkında bilgisi olan yardımı olacak bu işin piri kimdir tarzında tavsiyelere ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

fore
28-12-2012, 17:14
4 gün önce yanımda çalışan bir arkadaşın eşi ameliyat oldu...
2 gün kadar yoğun bakımda kaldı, sonra servise çıktı herhalde pazartesi günü de taburcu edecekler.
Burundan girilerek yapıldı ameliyatı, detaylarını henüz öğrenemedim tam, döndüğünde istanbula yazarım.
Bu arada Samsun'da oldu ameliyatı

3rk4n
28-12-2012, 21:05
4 gün önce yanımda çalışan bir arkadaşın eşi ameliyat oldu...
2 gün kadar yoğun bakımda kaldı, sonra servise çıktı herhalde pazartesi günü de taburcu edecekler.
Burundan girilerek yapıldı ameliyatı, detaylarını henüz öğrenemedim tam, döndüğünde istanbula yazarım.
Bu arada Samsun'da oldu ameliyatı

Haberlerini bekliyorum.

BozdogaN
28-12-2012, 22:25
Beraber çalıştığım patronumda önceleri sağ gözünde görme kaybı başladı doktorların tetkiki hipofiz büyümesi ve bunun alınması gerekiyormuş. Adanada ve osmaniyede bakan doktorlar ankara yı tavsiye etti. Bu iş hakkında bilgisi olan yardımı olacak bu işin piri kimdir tarzında tavsiyelere ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle geçmiş olsun
Arkadaşların söylediği gibi burundan endoskopik yöntemle alıyorlar beraber çalıştığım cerrahi ekip ayrıca türkiye de eğitimde ve kullandıkları ekipmanla olsun yoğun bakım şartlarıyla gayet iyi yerdeler Ankaraya gelme şansınız varsa yardımcı olurum pm ile ulaşabilirsin :icon_tup: