PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ekzoslu yeni gtc ankara

AhmetG
29-12-2012, 20:57
Bu akşam eskişehir yolunun çayyolu taraflarında yanımdan greddy ya da hipower tek eksozlu siyah bir yeni gtc geçti. Ses olarak subaruların tınısını yakalamış ancak notalar farklı :) Benim hoşuma gitti sesi. Konumlandırılması da imprezalardaki gibi sola ve yukarı dönük. Aramızdan mıdır arkadaş?

Chn53
29-12-2012, 21:21
ne renkti :) ?

Antalyalogy
29-12-2012, 21:21
bugün yolda giderken bir o...uk sesi duydum çok değişik bir sesti aramıza mı acaba yapan arkadaş ?

Tugral
29-12-2012, 21:45
Özgür bendim o

devil_berk22
29-12-2012, 21:50
her eksoz sesi duyan konu açarsa siteye geçmiş olsun

AhmetG
29-12-2012, 22:12
her eksoz sesi duyan konu açarsa siteye geçmiş olsun

Haklısın, araçlarımızda edindiğimiz tecrübelerimizden istifade etmek yerine LYS konuşalım burda...

ham
29-12-2012, 22:40
yeni gtc çok mantıklı ve güzel geliyo gözüme egzozlusu da harikadır keşke biraz daha uygun olsa :)

Görkem
30-12-2012, 11:48
Bu akşam eskişehir yolunun çayyolu taraflarında yanımdan greddy ya da hipower tek eksozlu siyah bir yeni gtc geçti. Ses olarak subaruların tınısını yakalamış ancak notalar farklı :) Benim hoşuma gitti sesi. Konumlandırılması da imprezalardaki gibi sola ve yukarı dönük. Aramızdan mıdır arkadaş?

sahibi sitemize üye değil maalesef,,,çok iyi olmasada ben tanıyorum kendisini ,,ses gerçekten güzel egzoz hks ,1.6 turbo araç ;)

OMTech
30-12-2012, 12:15
bahsettiğiniz araç siyah yanında soluk altın renginde şeritler olansa dediğiniz gibi üstünde hks hi-power tarzı bi egsoz var. kendisiyle aynı okuldayız. ve egsoz ses gerçekten çok canlı ses veriyor. wrx gibi değilde evo gibi daha çok. ama devir dönmedikçe.. sıkıştırınca anlaşılıyor haliyle :)

devil_berk22
30-12-2012, 17:30
Haklısın, araçlarımızda edindiğimiz tecrübelerimizden istifade etmek yerine LYS konuşalım burda...

dediğin şeyi anlamış değilim sen o aracı aramaya devam edebilirsin.

Mikrop_Ali
30-12-2012, 17:34
bugun trafıkte kımı gordunuz konusuna yazabılırsınız konu acmak mantıksız olmus tartısmanın bı anlamı yok

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/63865-bugun-trafikte-hangi-tt-uyesini-gordunuz.html

RSBurak
30-12-2012, 18:21
subaru tınısını yakalamak her babayiğidin harcı değil. :D

alex
30-12-2012, 18:37
benim proton 1.3 ümde son susturucum patlamştı son dakı L çıkış borusu yere surtuodu komple sökünce anca anca rölanti sesi supi gibi oldu :D 1000 ustu devirlerde ugulduyordu :D

dirk
30-12-2012, 18:45
3 yıldız gazlıyorum bi kişide benim egzoz sesimden konu açmadı :( olurda acılır diye bekliyorum..

emredağla
30-12-2012, 18:52
Ankarada bir tek mertcan abiye denk gelmiştim trafikte onunda egzoz sesi beni benden almisti :)

AhmetG
30-12-2012, 22:56
dediğin şeyi anlamış değilim sen o aracı aramaya devam edebilirsin.

herkesin her şeyi anlaması mümkün değildir zaten.
anlayan arkadaşlardan birkaçı özel mesajla iyi dileklerini iletmişler. (anlamak için forumdaki bir kaç linke tıklamak gerekiyordu, keşfedip de üşenmeden yapanlara helal olsun)
sen rahatına bak, can sağlığı bunları anlamaktan daha önemli.
bu arada aramaya devam etmem hususunda destur verdiğin iyi olmuş, bu konuda senden izin çıkar mı bilemediğimden çok tedirgindim...

------------------

bugun trafıkte kımı gordunuz konusuna yazabılırsınız konu acmak mantıksız olmus tartısmanın bı anlamı yok

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/63865-bugun-trafikte-hangi-tt-uyesini-gordunuz.html

sahibi sitemize üye değil maalesef,,,çok iyi olmasada ben tanıyorum kendisini ,,ses gerçekten güzel egzoz hks ,1.6 turbo araç ;)

kimi gördünüz diye konu yok, hangi tt üyesini gördünüz diye konu var.
düz mantık.

------------------

adamın setup ı benim beğendiğim tarzda bir sonuç vermiş. benim aracımın da motoru aynı. kim olduğunu bulsam soracam ne yaptığını. tecrübelerini aktarmak isterse de duruma göre benzer bişeyleri ben de yapıcam. burası bir paylaşım forumu, tecrübelerin aktarıldığı bir ortam. dalga geçilecek bir sürü başka platform var. neyin peşindesiniz arkadaşım? yok böyle konu açamazsın, yok oraya değil git buraya yaz. bu forumda bu görevleri yerine getirecek moderatörler mevcut diye biliyorum; konunu yanlış yere açmışsın, tekrar etmişsin, o yüzden siliyoruz/kilitliyoruz, şu kadar da ceza puanı veriyoruz vs. diyebiliyorlar. Varsa bir sıkıntı istedikleri takdirde bana ulaşabiliyorlar zaten ya da ulaşmadan gereğini yerine getiriyorlar. Olmaz ya, vekaleten size görev verdilerse onu bilemicem...

Cagrii
01-01-2013, 16:04
bahsettiğiniz araç siyah yanında soluk altın renginde şeritler olansa dediğiniz gibi üstünde hks hi-power tarzı bi egsoz var. kendisiyle aynı okuldayız. ve egsoz ses gerçekten çok canlı ses veriyor. wrx gibi değilde evo gibi daha çok. ama devir dönmedikçe.. sıkıştırınca anlaşılıyor haliyle :)

Bilkentdesiniz galiba ?

-CGR-
01-01-2013, 16:14

arkadaşın tarif ettiği aracı bende sürekli bilkentte görüyorum , genç bir arkadaşta süreklide bilkentte zaten kesin görürsünüz aracı :) sesi tatminkar düzeyde

ancak diğer arkadaşların dediği gibi bu tarz bişey için konu açmak biraz extra olmuş :)

OMTech
01-01-2013, 17:00
Bilkentdesiniz galiba ?

Evet doğrudur :) Sizde mi?

anilgny
02-01-2013, 09:38
Evet arkadaslar arac bilkentte :) golden vinyllar var aracin ustunde ayrica capraz sekilde duran tahminimce hks eksoz :) 1.6 turbo basinca giden gayet guzel bi arac.bir ogrenci icin gayet mantikli

oGuZ555
02-01-2013, 10:13
Evet arkadaslar arac bilkentte :) golden vinyllar var aracin ustunde ayrica capraz sekilde duran tahminimce hks eksoz :) 1.6 turbo basinca giden gayet guzel bi arac.bir ogrenci icin gayet mantikli
Aleykümselam

keskinli_ali
02-01-2013, 10:34
3 yıldız gazlıyorum bi kişide benim egzoz sesimden konu açmadı :( olurda acılır diye bekliyorum..

açarız ramazan sen iste yeter :)

Cagrii
03-01-2013, 23:06
Evet doğrudur :) Sizde mi?

Evet Bilkentte TT üyesi görmek sevindirici :)