PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell İletişim Merkezlerinde Çalışan Var mı?

TarikS
09-01-2013, 10:40
İstanbul'da, tercihen anadolu yakasinda TİM'lerde calisan arkadasimiz var mi acaba?

Sim kart cikartmam gerekiyor ancak hat babamin uzerine ve babam burada degil diye alamiyorum kimlikte her seyimiz yazmasina ragmen :)

Bugun alabilirsem iyi olacak yoksa kargoyla falan ugrastiricaz adami bir de yarindan once de olmaz o is..

Tesekkurler

onursumer
09-01-2013, 10:43
aynı sorunu bende yaşadım kişinin kendi olup imzası olmadan yapmıyorlarmış bi tanıdık fln olursa babanın kimlik fotokopisi ile 2dk da halledebilir

imhotep
09-01-2013, 10:44
izmitte var kardesım :)

TünayK
09-01-2013, 10:50
bu konu vesilesi ile söylemiş olayım. btk bir süre önce hat sahipliğ değiştirilmesini ücretsiz yaptı ancak firmalar hala para alıyor.yakında güzel bir ceza kesip istediğini yaptıracak BTK. o zaman ücretsiz olarak hatları üstünüze alabilirsiniz.

Ersin YILDIZ
09-01-2013, 10:59
tek taraflı devır suan basladı zaten uzerınıze alabılırsınız hatları

TarikS
09-01-2013, 11:05

Hattin asıl sahibi olmadan ben kendi uzerime alabiliyorum yani?

onursumer
09-01-2013, 11:09

o tam olarak nasıl oluyor ?

bende alıyım bu bahane ile ?

Ersin YILDIZ
09-01-2013, 11:10
aynen öle faturalı olucaksa sabıt evrak gerekıyo senın adına numaran 532 ıse ornek verıyorum turkcelldeyse alabılırsın 532 lı hattı vodafone tasıdıysan daha once devır ıslemı vodafone da olmuyo

İbrahim33
09-01-2013, 11:14
Müdürleriyle görüşmeyi iste...Çünkü elemanlar birşey yapamaz , yetkileri yok...biraz güler yüzlü ol , alttan al , babam hasta gelemiyor , bende gidemiyorum oraya , bu işi halletmem lazım de , olmadı babana telefon açtır , inansın sana , illaki işini hallederler...

TarikS
09-01-2013, 11:22
Guleryuz olayi da pek sökmüyor ya direk kestirip atiyorlar. Kimlik fotokopisi alirsak belki olabilir
aynen öle faturalı olucaksa sabıt evrak gerekıyo senın adına numaran 532 ıse ornek verıyorum turkcelldeyse alabılırsın 532 lı hattı vodafone tasıdıysan daha once devır ıslemı vodafone da olmuyo

O ama acik hatlarda oluyormus arastirdim simDi. Bizim zaten hat sahipligimiz var, ben acikhat desem de adam bilgisayara girdiginde benimle ayni soyisimde hat sahibini gorunce beni mi kandiriyorsun deyip kapiyi gosterirse napicaz :)

Hat turkcell ve faturali halihazirda

Ersin YILDIZ
09-01-2013, 11:28
hattın sızde olması daha ıyı sen gıt tek taraflı devır yaptırmak ıstedıgını sole aksı durumlar ıcın hat sahıbının 1 yıl ıcınde ıtıraz hakkı var normalde sızde bole bı durum zaten olmucak bende vodafonedayım hergun yaptıgımız ıslemler ;) hat yenı statusune duser 90 gun tasıma vs yapamazsın sadece eksısı bu olur sana

onursumer
09-01-2013, 11:31
yeni hat statusune düşünce kontrat hakkıda gidiyor dimi ?

Ersin YILDIZ
09-01-2013, 11:32
yeni hat statusune düşünce kontrat hakkıda gidiyor dimi ?

aynen gıder hat uzerınde kontrat varsa olmaz zaten yada cayma bedelını odersınız

TarikS
09-01-2013, 12:37
Patladik :) Kavacik'taki Tim'e ugradim, tek tarafli devr olayi Turkcell'de baslamadi diyorlar. Her seyin oncusu olmakla övünen Turkcell paşamız bu iste geri kalmis hayret

DR808
09-01-2013, 13:09
Arkadaşlar Uğraşmanıza gerek yok TİM le Ufak bi türkcell alt yapılı mavi noktadan da çıkarttırabilirsiniz tanımanıza gerek yok rica edin yaparlar zaten ;) Bursada olan varsa Ben yardımcı olabilirim