PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konyada araç gösterilecek usta

Rec.O
11-01-2013, 06:35
öncelikle herkeze günaydın :)

Cumartesi günü büyük ihtimalle konyaya aracımı takas etmeye geleceğim, alacağım araç:

Bayiden Satılık "Fiat Doblo 1.3 Multijet" - 19.950 TL - 42000 Selçuklu Konya - Araba.Com (http://www.araba.com/143280534/Fiat-Doblo-13-Multijet)

aracı gösterebileceğim bilindik usta varmı? boya olsun motor olsun konyalı arkadaşlardan yardım bekliyorum zaman olursa konyalı arkadaşlarlada tanışmak isterim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

aron76
11-01-2013, 09:42
aracı satan yer zaten tüm nokta ekspertizini yapıyor ve yanılmıyorsam garantisini de veriyor. İş yerime oldukça yakın bir yer. Yine de yaptırmak istersen bir çok check up yapan yer var. Hatta karşısında ki akaryakıt istasyonunun yanında bile var.
Siteden bu işi yapan arkadaşlar varsa, onlar daha iyi yardımcı olacaklardır.

Rec.O
11-01-2013, 12:13
aracı satan yer zaten tüm nokta ekspertizini yapıyor ve yanılmıyorsam garantisini de veriyor. İş yerime oldukça yakın bir yer. Yine de yaptırmak istersen bir çok check up yapan yer var. Hatta karşısında ki akaryakıt istasyonunun yanında bile var.
Siteden bu işi yapan arkadaşlar varsa, onlar daha iyi yardımcı olacaklardır.

İlginiz için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz dediğiniz gibi gidip baktıracagım o istasyona o zaman

aron76
11-01-2013, 12:18
az öncede ben aracıma bahsettiğim yerde yaptırdığım yazılımı kontrol ettirdim.

MatraX_07
11-01-2013, 14:01
aracı zaten bayıden alıyorsunuz kı expertisi vardır

freelife
11-01-2013, 14:03
aracı zaten bayıden alıyorsunuz kı expertisi vardır

her bayiyi kendin gibimi sandın :D, boyalı sıfır araba satanlar var :)

MatraX_07
11-01-2013, 14:07
her bayiyi kendin gibimi sandın :D, boyalı sıfır araba satanlar var :)

:):) abı sende hakllısın ne dıyeyım :) valla ben hasarlı aracı rahat rahat yavas yavas soyluyorum:)

Mst
12-01-2013, 11:18
Konuyu biraz geç gördüm, bahsettiğiniz bayiden 2. el araç alırken biraz daha fazla dikkatli olun, bu firmadan 2. el araç alıp başına olmadık işler gelen tanıdığım birkaç kişi var, genelde filo-kiralama çıkması araçlar satıyorlar. Daha önceden görmüş olsaydım haberleşir görüşürdük seninle kardeşim.

uygar
12-01-2013, 20:02
az önce gördüm kusura bakma sanırım geç kaldım
yardımcı olabilirdik

Rec.O
18-01-2013, 06:02
Konuyu biraz geç gördüm, bahsettiğiniz bayiden 2. el araç alırken biraz daha fazla dikkatli olun, bu firmadan 2. el araç alıp başına olmadık işler gelen tanıdığım birkaç kişi var, genelde filo-kiralama çıkması araçlar satıyorlar. Daha önceden görmüş olsaydım haberleşir görüşürdük seninle kardeşim.

Abi teşekkür ederim başka bir zamana inşallah aracı almadım zaten şaseleri ile oynanmıs cıktı ve gerçekten 2010 model araca göre yıkık duruyor.

az önce gördüm kusura bakma sanırım geç kaldım
yardımcı olabilirdik

Başka sefere inşallah :)