PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Sistem İçin Tavsiye..

EMİR
18-01-2013, 21:32
Arkadaşlar epeydir kararsızlıktaydım yapacağım sistem konusunda..Sonunda bütçeyi de üzmeden kendi beklentilerimi karşılayacak sistemi oluşturdum..

Ana ünite: Pioneer X3550UI.....250TL
6x9 coax: Pioneer TS A-6975...120TL
Componants: JBL GTO 508C 13cm..160TL
Amfi: Pioneer GM-6500F...260TL

Kafamda oluşturduğum sistem ve internette bulduğum ortalama fiyatları bu şekilde.Yeterli performansı alabilir miyim sizce?Aranızda bu ürünlerden birini kullanmış olanlar varsa yorumları merak ediyorum..:)

kanqoo55
18-01-2013, 22:11
Bence internetten hiçbirşey almayın.. Ucuzların Hepsi sahte ürünler.Daha önce bende aldım. 150 200 liraya woofer veya anfivs . Hiç birinden verim alamadım.Biraz daha para koyup bilindik yerlerden vs. elden alın.Kafanız rahat etsin.. Bence yapmışken her ürünün bir markadan olsun..Jbl i aradan çıkarmalısın. Biri yumuşak çalarken biri sert çalar vs ses bozulmaları meydana gelir.

EMİR
18-01-2013, 22:15
yok zaten internetten gelmeyecek ürünler..bilinen satıcılardan fiyat alınacak...bunlar sadece fiyat amacıyla bi taslak oluşturmak için yazıldı...pioneer'in midleri biraz aşıyor beni şu an için fiyat olarak..jbl kullananlar memnun diye duydum ama fikirler önemli :) teşekkürler :)

Taykun
18-01-2013, 22:50
ana ünite 2200 usb pioneer teyp
arka pandizota 2 adet 460 watt pioneer haporlor
arka pandizota 2 adet pioneer free üste calişan pandizot için üretilmiş 1000lik bass
jameson usa750 1800 watt amfi
tak sesi dinle :)

kowalski
27-01-2013, 16:03
Selamlar. Şu adresten çok hesaplı ve kaliteli işçiliğe ulaşabilirsiniz.
http://atakantuning.sahibinden.com/
Benim tavsiyem o şekilde olacaktır. Kendi aracıma arkaya 2XComponent, önlere 2 X tweeter + 2 X mid yaptırdım. Profesyonel müzisyenim yani hayatımı müzikten kazanıyorum o açıdan benim için önemli kaliteli sistem. Sub'a ve amfilere gerek kalmadan harika bir duyum aldım. Toplamda harcadığım da 415 TL gibi bir rakam oldu. Yani biraz bilinçli ve ne istediğinizi oradakilere anlatabilirseniz hesaplı şekilde kaliteye ulaşabilirsiniz. Saygılarımla...

free-hifi
28-01-2013, 08:44
Toprağım merhaba ben şahini satıyorum kurulu tesisatım var istersen görüşürüz

Ana Ünite: Pioneer 9350SD
Ön Kapı: Sound Stream 16 cm Mid+Jbl Tweeter+ Kabartmalı Kapı Ceplik
Arka Pandizot: 4 Adet Kenwood 6x9 + Özel Yapım Kabartmalı Pandizot
Amfi: Jameson Usa 505 4 Kanal

İnternet fiyatlarını araştır ondan sonra konuşalım cihazların hepsi mayısta sıfır alındı.

EMİR
28-01-2013, 16:41
arkadaşlar tavsiyeler için teşekkürler..@free-hifi abicim sağol ama ikinci el düşünmüyorum bi de tek marka yapma gibi bi hevesim var. :)

free-hifi
28-01-2013, 16:53
arkadaşlar tavsiyeler için teşekkürler..@free-hifi abicim sağol ama ikinci el düşünmüyorum bi de tek marka yapma gibi bi hevesim var. :)

sen bilirsin sıfır alırsan iki katı para ödersin bilindik birisinden 2ç. el almanın faydası var + rodaj tamamlanmış oluyor ;)