PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Avrupa Yakası Konut Projeleri

yucelebeci
18-01-2013, 21:41
Arkadaşlar bu aralar hayırlısıyla bir ev almayı düşünüyorum konut projelerine bakıyorum ama o kadar çok proje var ki insanın kafasının karışmaması mümkün değil şimdiye kadar internetten araştırıyordum fakat artık ofislere gidip yüz yüze görüşmeye başlıycam, ilgilendiğim projeleri yazmamda sakınca olurmu bilmiyorum o yüzden yazmadım ama genel olarak havaalanına yakın bölgelerdeki projelere bakıyorum tem üzerinde basın ekspres yolunda bir iki proje var buralardan olmadı ikinci tercih olarak bahçesehir ve beylikdüzü var

Projeler hakkında iyi yada kötü, eksileri artıları hakkında bilgisi olan daha önce görüşmüş bilgi almış olanlar ya da beğendiğiniz projeler olabilir etrafınızdan duyduğunuz bilgiler olabilir bu tarz bilgileri paylaşırsanız çok yardımcı olmuş olursunuz

srknzfr
19-01-2013, 09:54
yücel ben innovia derim kanka

yucelebeci
19-01-2013, 13:39
serkan innovia güzel ama ilk etap mall of istanbul ve batışehir var bunlara bakıcam sonra beylikdüzü

kimsenin projelerle ilgili bilgisi yok galiba :) kimse ilgilenmiyo

tarik
23-01-2013, 09:38
bende arayıştayım ama fiyatlar çok yüksek.

Geçenlerde açtığım birkonu, bilgi amaçlı işe yarayabilir.

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/141511-nasil-bilirsiniz-esenyurt-makrom-insaat-evleri.html

aslan
23-01-2013, 09:53
Metris cezaevinin karşısına yapılan Vıa port Venezia yapılıyor Bilgine

GokhanRS
23-01-2013, 10:11
bölge olarak nereleri düşünüyorsun? ben kiptaşa taşındım esenyurt. ve çok memnunum. aidat ücretleride düşük ve yeterincede lüks yapmışlar. ben bu kadar sağlam olacağını düşünmemiştim belediye ile alakalı diye. ancak 1 vida için duvarı delmeye çalışırken 2sı i adet matkap ucu kızarıp eridi. bahçesi güvenliği otoparkları halı sağası parkları tenis kortları filan bence gayet yeterli. en azından aidat 70 tl.

birde hiç 1+1 daire bulunmaması dolayısı ile genel kullanım hep aile. 1+1i bol olan siteleri gezdim malesef hoş olmayan görüntü çok fazla.

ilkerist
23-01-2013, 10:22
Venezia'da ben supervizor olarak görev yapıyorum zaten internet sitesinden de bakarrsanız nasıl bir proje oldugunu göreceksiniz,ayrıca yine görevli olduğum İstanbul saraylar projesi var,yine görevli olduğum Avrupa prestij park var,hepside çok büyük ve detaylı projeler...

Linkleri vermek sanırım sıkıntı olmayacaktır;

http://www.viaportvenezia.com/flash/index.html

http://emlakkulisi.com/istanbul-prestige-park-ta-11-daireler-119-bin-tl-yuzde-1-kdv/148115

http://www.istanbulsaraylari.com/Default.aspx

cemo306
23-01-2013, 10:39
Geçen gün makrom ev için müşteri hizmetlerini aradım. üniversiteli kampanya ve 1+1 ve 2+1 için. haftasonu gdip bakacaktım. dün görüştüğüm müşteri temsilcisi aradı... Toplantı yapılmış binaların ruhsatı yokmuş. satışı bu şekilde yapın sölemeyin kimseye filan denmiş. onlarda itiraz etmişler... 15 kişilik satış ekibi işten atılmış... Esenyurt ve beylikdüzü tarafından alacağınız evler için gidip belediyeye ruhsatları araştırın dedi kadın. satış ofisinde size ruhsat gösterirler fakat siz belediyeye gdip ordan bakın dedi. tuzla içinde aynı şeyi söyledi. ben daha dikkatli davranacağım ve makromdan uzak duracağım gibime geliyor. bilgin olsun aldıysan veya alacaksaan belediyeden ruhsatını gör öyle hareket et...

işten kovuldular firmaya *** atıyolar diye düşünmüyor değilim fakat insanın içine kurt düşüyor. bilgi amaçlı yazayım dedim..

aslan
23-01-2013, 10:42
İlker sen satış ofisindemisin Viaport'un?

cemo306
23-01-2013, 10:46
Makrom yapı. 44 binlik 1+1 eve iphone 5, mobiya, beyaz eşya, 1 hafta devremülk filan hediye ediyor.. mobilya istemezsen fiyatı düşüyor. bir sürü kampanya falan filan. acayip mevzular insanın atlayası geliyor...

ilkerist
23-01-2013, 11:04
İlker sen satış ofisindemisin Viaport'un?

Yok hayır.Ben kolon-perde kalıpları-güvenlik sistemleri vs. gibi yapılar için supervizorluklerini yapıyorum bu şantiyelerin,bir nevii teknik destek diyebiliriz,son 1 haftam yoğun şekilde Venezia şantiyesinde geçti.

emp:)
23-01-2013, 11:28
Geçen gün makrom ev için müşteri hizmetlerini aradım. üniversiteli kampanya ve 1+1 ve 2+1 için. haftasonu gdip bakacaktım. dün görüştüğüm müşteri temsilcisi aradı... Toplantı yapılmış binaların ruhsatı yokmuş. satışı bu şekilde yapın sölemeyin kimseye filan denmiş. onlarda itiraz etmişler... 15 kişilik satış ekibi işten atılmış... Esenyurt ve beylikdüzü tarafından alacağınız evler için gidip belediyeye ruhsatları araştırın dedi kadın. satış ofisinde size ruhsat gösterirler fakat siz belediyeye gdip ordan bakın dedi. tuzla içinde aynı şeyi söyledi. ben daha dikkatli davranacağım ve makromdan uzak duracağım gibime geliyor. bilgin olsun aldıysan veya alacaksaan belediyeden ruhsatını gör öyle hareket et...

işten kovuldular firmaya *** atıyolar diye düşünmüyor değilim fakat insanın içine kurt düşüyor. bilgi amaçlı yazayım dedim..

Ödeme koşulları falan nasıl? Daha detaylı bilgi aldığınızda paylaşırmısınız?Fiyatından dolayı ilgimi çekti:)