PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nokıa e6 - mesajları pc'ye atmak ..

makturan
21-01-2013, 13:51
Arkadaşlar merhaba,

Nokia PC Suite'yi kurdum.

Nokia E6'daki mesajları pc'ye aktarmak, word yada metin belgesinde açmak istiyorum.

Pc Suite sadece yedekleme yapıyor..

acaba word.te fln açabilen program var mıdır ?

yıl 2013 heralde bunu da yapmıslardır die düşündüm :)

mur_84
21-01-2013, 14:03
bende bu konu da bilgi bekliyorum.. bende yapamadım :)

powERS
21-01-2013, 14:30
5800 varken bende pc suitten halledebiliyodun. ama dediğin gibi word yada metin penceresinden açılma gibi bişey duymadım görmedim.

gene kendi arayüzünde bir cam da açıyor. ama ordan kopyala yapıştır yapabilirsin sanıırm.

pcsuite güzel işe yarıyordu bilgisayarda telefondaki herşeyi istediğin gibi yedekleyebiliyordun nokia formatında. sonra başka bi nokia ya atabiliyordun .

onursumer
21-01-2013, 15:04
bende e6 kullanıyorum suite ile mesajları falan goruyorumda word ile açma şansım varmı hiç denemedim

akşam eve gittiğimde vakit bulursam bi denerim

Oconner
21-01-2013, 15:07
bende e6 kullanıyorum önceden denemiştim ama yapamamıştım malesef takipcisiyim konunun :)

makturan
21-01-2013, 15:18
5800 varken bende pc suitten halledebiliyodun. ama dediğin gibi word yada metin penceresinden açılma gibi bişey duymadım görmedim.

gene kendi arayüzünde bir cam da açıyor. ama ordan kopyala yapıştır yapabilirsin sanıırm.

pcsuite güzel işe yarıyordu bilgisayarda telefondaki herşeyi istediğin gibi yedekleyebiliyordun nokia formatında. sonra başka bi nokia ya atabiliyordun .

kendi arayüzünde acılıyor evet, fakat o kadar mesajı teker teker kopyalaman gerekiyor bu durumda, mesajları yeniden yazmakla aynı hale geliyor :)

günümüzde herşeyin çaresini buldular, kesin bunu da bulmuşlardır deyip sizlerin yorumlarınızı beklemekteyim ..

:beuj:

onursumer
21-01-2013, 15:27
tam emin değilim ama sanki dosyaya aktar gibi birşey olabilr mesaja girdiğinde

oyle birşey gormuşum gibi kalmış aklımda

makturan
22-01-2013, 08:35
güncel olsun.. yardım edebilecek var mı ?