PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UM 106 -vs- SKN TypeR --Percussionali--

Sayfa : [1] 2

percussionali
23-01-2013, 20:51
UM 106 vs SKN Typer
UM 106 vs FVM İbiza Cupra Stage2

Denemeler Dosthane yapılmışdır AHM ve Diğer araç sahipleri birbirlerini yakinen tanımaktadır Yorumlarınız Seviyeli olsun lütfen İyi seyirler
Videolar kesilip biçilmeden Konulmuştur Tümdenemeler vardır. sadece Videoda Pause yapılmıştır..

SPECLER
UM 106
piston
pt53 Egzantirik
beyin
itb
13 59 kısa
51 ara boru
Otto Son susturucu
ss hedırs

SKN Typer
K Pro PRB
Kelford 179A egzantrik
TODA Conta
LSD Kiilit
SSR Headers
70mm ara boru
76mm HKS Ti Carbon son susturucu
6 yaprak bronz baskı balata
HKS Filtre kiti
RBC Emme manifold
Emme Kelebek Kapak port polish
440cc enjektör

UM 106 vs SKN Typer
NrqzbDo2JjQ
LİNK = UM 106 vs SKN TypeR --Percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=NrqzbDo2JjQ)

UM 106 vs FVM Cupra (BONUS)

wHBtrSb5sNI
LİNK= UM 106 vs cupra FVM 17 --Percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=wHBtrSb5sNI)

mechanic
23-01-2013, 20:58
maşallah 106 ya

civic@ef
23-01-2013, 20:59
videoyu izlerken benim içim geçti fren gaz fren gaz

ufuck
23-01-2013, 21:08
Bu 106 ise.diger 106. Lar ney :D masAllah

percussionali
23-01-2013, 21:10
çabuk hızlanıyolar çabuk yol bitiyo bide önüne zıplayanlar oldummu oluyo böyle şeyler ;)

percussionali
23-01-2013, 21:11
Bu 106 ise.diger 106. Lar ney :D masAllah

al ateş etiyo arkaya :D

http://f1301.hizliresim.com/15/r/j8v00.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

yhu_306
23-01-2013, 21:12
masallah araclara catara patarayada hasta oldum :)

Ertekin
Yarışan araçları hazırlayan Ahm başta olmak üzere araç sahiplerini de tebrik ederim.İzlemesi çok keyifliydi.

34tb9544
Maşallah 106 guzel yürümüş
Tebrikler Ahm ye
Cupranin surge sesi harika :)

MeRT*
23-01-2013, 21:20
masallah her iki aracada.bu 106 cok farklı :)

Cem.B
23-01-2013, 21:21
ben çok anlayamadım basılan devire göre 106 yada typermı geçiyor nedir durum

Gariban
23-01-2013, 21:24
106 geçiyor 1-1.5 boy kadar maşallah gerçekten hızlı

Cem.B
23-01-2013, 21:25

1-2 denemede typer kaçtı gibi gördümde sıkıldım ilerlete ilerlete izledim ztn :)

Chn53
23-01-2013, 21:26
maşşallah 106 ya

percussionali
23-01-2013, 21:27
ben çok anlayamadım basılan devire göre 106 yada typermı geçiyor nedir durum

um nin devrinde 70 gibi basıldıgında 2 boy kadar öne çıkıyo 80 gibi basıldıgında UM 7500rpm a geliyo o yüzden fark çamurluk oluyo

ondertopcu
23-01-2013, 21:28
Maşallah araçlara 106 çok hızlı tebrikler

chiefkadir
23-01-2013, 21:30
İkisinede maşallah,
Um , 106 ların gurur kaynağı :)

fatihcakin
23-01-2013, 21:31
106 dyno verisi varmı acaba ?

_muhaRRem
23-01-2013, 21:33

hangi 1.5 boy en az 3-4 lük yapıyo

Gariban
23-01-2013, 21:34
Ecu fast dyno da 186hp çıkmıştı

bladerk
23-01-2013, 21:37
35714 üncü denemede önünüze araba çıkmış :hahaha: kaç kere denediniz kardeşim hiç mi doymadınız :D gerçi um yi süren bilir gazına bi kere oturunca insanın ayağını çekesi gelmez skn de öyle az değil egzantirik falan ankaraya göre gayet hızlanmış cupra videosu daha keyifli hepsine de maşallah

emirarslan34
23-01-2013, 21:39
maşallah araclara 106 ya ayrıca maşallah.

Alper_
23-01-2013, 21:44
maşallah o setupta bir typer çok ciddi yürür..typer da sıkıntı yoksa 106 olmuş :)

aLperTunga
23-01-2013, 21:53
maşallah araclara.özellikle um ye,ahmet senınde elıne saglık bol çatara pataralı denemelerini bekliyoruz artık.Yanlız bu kadar trafıkte zevklı olmuyor be biraz daha geç cıkın yav. :)

bladerk
23-01-2013, 21:55

şu an sizin oraların değimiyle bi tık daha iyi ;)

brkkksln
23-01-2013, 22:00
maşallah araçlara ama 5 sonuna kadar denenememiş bir türlü trafikten ötürü.

um ne dönüyor en son? 9000 e kadar çıkarıyor mu acaba?

ibooo
23-01-2013, 22:06
typerı kim ayarlıyor bellimi?

EEE
23-01-2013, 22:13
106 tehlike

JDM VTİ
23-01-2013, 22:16
Off diorum offff :D:D

kanka naralar ata ata izledim resmen, 1.5boy demiş biri de, ben en az 2.5-3 boy görüyorum yanlışlık bende mi? (ciddi soruyorum.)

Maşallah alican kesene bereket kardeşim,

AHM Performance'a saygılar sunuyorum :)

Patisever
23-01-2013, 22:17
alican güzel olmuş kardeşim aracın ethemlere geldiğinde stok halini hatırlıyorum ilk denemesini ayarlayamamıstık gelmiştiniz urucla 2 gti olarak tanımazken kimse shell'e şimdilerde esiyor oralarda heryerde nerden nereye :) masaallah neler kattın araca ıtb ciddi hızlandırmıs um yi başarılar

Alperen-B
23-01-2013, 22:20
106 ların gerçekten gurur kaynağı bence bu araba :) maşallh araçlara

WarmongeR
23-01-2013, 22:22
hangi 1.5 boy en az 3-4 lük yapıyo

biraz dikkatli izlerseniz videoyu 106 erken oturuyor.

pitstop
23-01-2013, 22:24
Aracın mekan olarak herşeyini kendimiz yaptık.Bu konulara fazla girmek istemiyordum ama yazmak durumunda kaldım.Bi kaç defa beni yasin aradığı halde mami ve um ile denemek için ben gelmek istemedim çünkü aracın bi kaç eksiği vardı(lastik ,ayar gibi)dün mami beni sanyide gördüğünde kıramadım ve tmm gelicem dedim.O halde geldik ve denedik.oradada dediğim gibi araç 11.8 - 12.3 afrde yürüyordu anlık 11.5 dahi görüyordu.Ahmetin devamlı erken gazlamasından bunaldım ve sağa çektim yasine vermek için(videoda orada kesilmiş ve bitmiş zaten)yasinin aynen dediğide abi bunların dilinden ben anlarım ben geçeyim.Bende tmm dedim ve ikiside 2.kornadan sonra basmaya başladı,taaki güneşliye kadar hep kafa burun gittiler skn o haldeyken.Neyse sıkıntı yok ölmezsek hepimiz buradayız.haftaya skn hazırlanır sıkıntıları hallolur ondan sonrada gene geçersiniz bizde harbiden helal olsun deriz.

UmutRıza
23-01-2013, 22:30
maaşallah iki arabayada typera amma spec yazmışsınız yahu bujinin sıfır olduğuna kadar yazılmış :)

Daghan_cc
23-01-2013, 22:32
Araclarin hepsine masallah hicbirinide tanimiyorum
Ama o setup daki bi typer in bole gecildigini gorunce
Roling esnasinda bazi sikintilarin ve skn nin duzeninde genel bi sikintinin oldugunu girmek hicre zor deil...

civelek
23-01-2013, 22:32
Skn epeydır görülmüyordu maşallah ıkısınede

ahmetuzun
23-01-2013, 22:43
Pitstop (Bahadır abi) yi kac yıldır tanırım
Kesınlıkle denenecek roll yapılacak biridir
Skn nin nasıl yürüdüğünü de çocuk iyi biliyorum suanki sıkıntılarını da biliyorum bu videonun neden koyuldugunuda hiç anlamış değilim bence olmamış
Bahadır abinin de söylediği gibi inşallah kısa sürede tekrar denenir yeni (TAM)videoları hep beraber izleriz

nemonomani
23-01-2013, 22:44
Arabanın ayarsız olduğu eksiklerinin olduğu zaten karşı tarafada söylenmiş neye istinaden ali abi bu videoyu koyduki ayarsız tayparı ikinci kornada basarak geçtik demek içinmi birde aracın speclerine buji falan yazılmış merakımdan soruyorum 106 da buji wide band falan yokmu yada wide band la typar hızlanıyomu merakımı mazur görün ali abi bunları açıklarsa herkesde bilgilenmiş olur DOSTANE olarak tabi birde pilotaj yasindeyken olan kısmı nerede bu video nun onuda bi koyarsa güzel olur bence

UM1196
23-01-2013, 22:54
Gene öle bir hal aldıki sanki biz birilerine saygısızlık yaptık TAM videolar varsa diğer tarafta koyulabilir görmüş oluruz bizde biz sanki farklı bi durum olduda kestik attık videoları , eğer amacımız video koymak olsaydı sadece 2 kere denenirdi biterdi bizde karşımızdakılerın kım oldugunu bılıoruz o yuzden 800 kere denendi SKN nin sıkıntısı varsa deneye deneye görelim dendi.Burda harcanan emek var kaç tane 106 böle bir gidişe sahip yapılan emeklerıde burda sacma sapan laflara bırakıcak halımız yok kımseye bı saygısızlıgımız yok aracın ayarı yenıden yapılır yenıden denenır baskaları gıbı bız bıdaha denemeyızcılerden degılız gecebılırızde gecılebılırızde su an ortada olan bu gecıldıgımız vıdeo olursa koymasını bılıcek ınsanlarız.

UM1196
23-01-2013, 22:56
Ayrıca birtek SKN yok atmosferik bütün typerlarla denemeye hazır UM.

percussionali
23-01-2013, 22:58
arkadaşlar konunu benimle alakası yok araç sahibi koy derse koyarım ben video cuyum bunu bi kenara atayım sorularınıza cvp vereyim

buji flan yazmışsınız daha yeni gördüm ben specleri yazmadım kopyala yapıştır yaptığım için gözümden kaçmış orada haklısınız.

ayar demişsiniz dün defalarca ayar yapıldı afr ile bi sıkıntım yok diye bahadır abinin ta kendisidir aracın götü çok basık dedim ona bi takım lastık alıcam götünü kaldırıcam vs vs konuşuldu hatta rolling bitti mc te tekrar yasın le ahm cıktılar bi ayardaha yaptıktan sonra afriyi ileri geri cektiler falan filan

benim fikrimide sorarsanız sıkıntılı araba hiç bir zaman atarlı bir arabanın yanına gelmez beni yanlış anlamayın bahadır abiyi severim yasini severim oradaki biçok insanı ama ben bu yönde kesinlikle bakmıyorum iki aracıda ayırmıyorum ortaya konuşuyorum tekrar elbette denennir ozamana kadarda umde tam ayarı flan yapılır tekrar denersiniz sizlerin bileceği iş ;)

EDİT =bu arada parça parça çektiğim videolar var Brirsi S2 den birisi S3 den çekilen ben kendi telefonumdan çekilen parça parçayı koymadımki yanlış anlaşılmasın video seçmişler denmesin diye video uzun farkındaysanız drek boyutunu küçültüp koydum videoda kesme bişyme yoktur arkadaşlar pause yapılmıştrı başlangıcada yazdım

pitstop
23-01-2013, 22:58
Gene öle bir hal aldıki sanki biz birilerine saygısızlık yaptık TAM videolar varsa diğer tarafta koyulabilir görmüş oluruz bizde biz sanki farklı bi durum olduda kestik attık videoları , eğer amacımız video koymak olsaydı sadece 2 kere denenirdi biterdi bizde karşımızdakılerın kım oldugunu bılıoruz o yuzden 800 kere denendi SKN nin sıkıntısı varsa deneye deneye görelim dendi.Burda harcanan emek var kaç tane 106 böle bir gidişe sahip yapılan emeklerıde burda sacma sapan laflara bırakıcak halımız yok kımseye bı saygısızlıgımız yok aracın ayarı yenıden yapılır yenıden denenır baskaları gıbı bız bıdaha denemeyızcılerden degılız gecebılırızde gecılebılırızde su an ortada olan bu gecıldıgımız vıdeo olursa koymasını bılıcek ınsanlarız.

Değerli kardeşim Um ye özellikle benim yazdığım yazıda hiç bir şey yok.Hatta onun gibi yürüyen bi 106 şu ana kadar görmedim kocaman maşaallah um ye,yapılan emeğe büyük saygı.Ama benim yazımı dikkatli okursan başka bişey söylüyorum.um nin kendisiyle ilgili ufacık bişey varmı yokmu görürsün.

rs2000
23-01-2013, 22:59
Masallah ali guzel yurumus canavar yenimi yoksa :)

chiefkadir
23-01-2013, 22:59
Ayrıca birtek SKN yok atmosferik bütün typerlarla denemeye hazır UM.Sadece typermi :) s2k lar diger 106 lar hepsiyle denemeye hazir olman lazim :hahaha:
Eskiden vteclere atar yapardi 106 lar simdi sinif atladi :)

nemonomani
23-01-2013, 23:00
Ayrıca birtek SKN yok atmosferik bütün typerlarla denemeye hazır UM.

tekrar denenir sonuç görülür eksikler giderilir videoyu o zaman koyarız arabanada kimsenin bişey dediği yok maşallahı var

UM1196
23-01-2013, 23:01
Değerli kardeşim Um ye özellikle benim yazdığım yazıda hiç bir şey yok.Hatta onun gibi yürüyen bi 106 şu ana kadar görmedim kocaman maşaallah um ye,yapılan emeğe büyük saygı.Ama benim yazımı dikkatli okursan başka bişey söylüyorum.um nin kendisiyle ilgili ufacık bişey varmı yokmu görürsün.

Abi benim laflarımın hiçbiri sana değil değişik şeyler sölendiğinde hoş olmuyo ben kaç senedir tanışmasakta dükkanında vefa abinin yanınada gelıyorum abim gibidir o ayrı bişey , yaşça büyüğümsün hiçbi zamanda kimseye saygısızlık yaptıgım görülemez aracın ayar sıkıntısıda olabılır baska bıseyde hiç önemli değil istediğin zaman biz deneriz beni yanlış anlama ama birileri cıkıpta yok tam video falan demıcek aracımız burda şüpesi olan varsa gelsin buyursun burda konusmak yerine demek ıstedıgım bu tekrar teşekür ederim bahadır abi

UM1196
23-01-2013, 23:02
tekrar denenir sonuç görülür eksikler giderilir videoyu o zaman koyarız arabanada kimsenin bişey dediği yok maşallahı var

arabama bişey denmesi değil olay sankı farklı bir durum olduda kestik biçtik benım anlatmak ıstedıgım bu deneriz bizim açımızdan sıkıntı olmaz teşekürler

UM1196
23-01-2013, 23:03
Sadece typermi :) s2k lar diger 106 lar hepsiyle denemeye hazir olman lazim :hahaha:
Eskiden vteclere atar yapardi 106 lar simdi sinif atladi :)

Hiç farketmez abi konu typer üzerinden geçti diye öle yazdım UM hazır kıta ;)

nemonomani
23-01-2013, 23:04
arabama bişey denmesi değil olay sankı farklı bir durum olduda kestik biçtik benım anlatmak ıstedıgım bu deneriz bizim açımızdan sıkıntı olmaz teşekürler

tamamda olayın başı yanlış değilmi denenmeden önce size araba ayarsız demedimi bahadır abi bunun videosunu burada paylaşmanın alemi varmı konuşulana yanlış diyosun yapılan yanlış değilmi

UM1196
23-01-2013, 23:08
tamamda olayın başı yanlış değilmi denenmeden önce size araba ayarsız demedimi bahadır abi bunun videosunu burada paylaşmanın alemi varmı konuşulana yanlış diyosun yapılan yanlış değilmi

Benim aracımın videosuz bir denemesi olmayacak sözüm asla bahadır abiye değil ayarlı ayarsız farketmez cok kişi ile videosuz denendi fakat sonrasında yanımıza gelemeyen araba bizi geçmiş oldu buda benım kararım tekrar sölüorum sözüm bahadır abiye veya yasin abiye değil

nemonomani
23-01-2013, 23:17
Won445Uv8gA
bizim yasin abiden kastımız buydu ki araba burda 12 afr yürüyo bu video sizde yokmuş galiba biz bu videoyu eklemeyecektik ki biz zaten hiç video eklemedik birde 15 yaşında ufak bi kardeşimiz burda koydu falan diyo kimse üzeine alınmasın onun adına ben özür diliyorum

percussionali
23-01-2013, 23:21
Won445Uv8gAbizim yasin abiden kastımız buydu ki araba burda 12 afr yürüyo bu video sizde yokmuş galiba biz bu videoyu eklemeyecektik ki biz zaten hiç video eklemedik birde 15 yaşında ufak bi kardeşimiz burda koydu falan diyo kimse üzeine alınmasın onun adına ben özür diliyorum

linki düzeltirmisin sizde olupta benim koyduğum videoda olmayan video hankisi merak ettim

M///maniac
arkadaşlar konunu benimle alakası yok araç sahibi koy derse koyarım ben video cuyum bunu bi kenara atayım sorularınıza cvp vereyim

buji flan yazmışsınız daha yeni gördüm ben specleri yazmadım kopyala yapıştır yaptığım için gözümden kaçmış orada haklısınız.

ayar demişsiniz dün defalarca ayar yapıldı afr ile bi sıkıntım yok diye bahadır abinin ta kendisidir aracın götü çok basık dedim ona bi takım lastık alıcam götünü kaldırıcam vs vs konuşuldu hatta rolling bitti mc te tekrar yasın le ahm cıktılar bi ayardaha yaptıktan sonra afriyi ileri geri cektiler falan filan

benim fikrimide sorarsanız sıkıntılı araba hiç bir zaman atarlı bir arabanın yanına gelmez beni yanlış anlamayın bahadır abiyi severim yasini severim oradaki biçok insanı ama ben bu yönde kesinlikle bakmıyorum iki aracıda ayırmıyorum ortaya konuşuyorum tekrar elbette denennir ozamana kadarda umde tam ayarı flan yapılır tekrar denersiniz sizlerin bileceği iş ;)

EDİT =bu arada parça parça çektiğim videolar var Brirsi S2 den birisi S3 den çekilen ben kendi telefonumdan çekilen parça parçayı koymadımki yanlış anlaşılmasın video seçmişler denmesin diye video uzun farkındaysanız drek boyutunu küçültüp koydum videoda kesme bişyme yoktur arkadaşlar pause yapılmıştrı başlangıcada yazdım

11 afr yuruyen typer ne kadar ayarlıysa o sekilde gdiodu eger yinede sıkıntı yok diyosanız ok sözüm alicaana degil alicanı sewerim vefa abinin ordan bnde tanırım iyi bi arkadastır fakat bide bundan sonraki denemelerde size zahmet 4 te bitmesin bildgm kadarıyla 106 saxolar 5 ileri o yuzden 5 ide kullanalm alican bu sözlerim sana degil kardesm sakın yanlıs anlama...

canozcan
bence typerlar artık 106larla 3.vitesten aşağı denemesin kilo farkı yüzünden. ayarsız da sırf görmek dahi olsa yine denenmesin.

UM1196
23-01-2013, 23:24
11 afr yuruyen typer ne kadar ayarlıysa o sekilde gdiodu eger yinede sıkıntı yok diyosanız ok sözüm alicaana degil alicanı sewerim vefa abinin ordan bnde tanırım iyi bi arkadastır fakat bide bundan sonraki denemelerde size zahmet 4 te bitmesin bildgm kadarıyla 106 saxolar 5 ileri o yuzden 5 ide kullanalm alican bu sözlerim sana degil kardesm sakın yanlıs anlama...

Sıkıntı yok tolga biliorum ;) Yasin abiye sorarsan 5 in üzerindede yürüdüler o da görünce yazacaktır aynı şey sölendi dün akşamda o şekildede denendi sonuç cok farklı olmadı

M///maniac
23-01-2013, 23:25
tamam kardesm tekrar denenir görülür mami abide bilio sknin afr olayını neyse uzatıcak bi durum yok denenir görülür

percussionali
23-01-2013, 23:27
Won445Uv8gA
bizim yasin abiden kastımız buydu ki araba burda 12 afr yürüyo bu video sizde yokmuş galiba biz bu videoyu eklemeyecektik ki biz zaten hiç video eklemedik birde 15 yaşında ufak bi kardeşimiz burda koydu falan diyo kimse üzeine alınmasın onun adına ben özür diliyorum

2.35 var videonun çekimi kesilip biçilmediğini anlamışsınızdır sanırım

UM1196
23-01-2013, 23:28
tamam kardesm tekrar denenir görülür mami abide bilio sknin afr olayını neyse uzatıcak bi durum yok denenir görülür

Denenir aynen problem yok ;)

nemonomani
23-01-2013, 23:28
2.35 var videonun çekimi kesilip biçilmediğini anlamışsınızdır sanırım

tamamda her oturduğunuz çekildi bu video çekilmedimi :soru:

bu güneşlideki oturma bu bahadır abi sadece 2 derece avans açtı sonra daha sonra yasin abi oturdu buda bi arkadaşımız tarafından çekildi bu videolar o yüzden yok ama biz bu videoları ayıp olmasın diye koymadık

M///maniac
23-01-2013, 23:29
Denenir aynen problem yok ;)

bu arada masallah kardesm araban olmus...

JDM VTİ
23-01-2013, 23:31

dostum senin koydugun video en başta ki videodada var.

daha fazla yazıp ortamı germe bence.

araç sahipleri konussun. bahadır abide yazmıs alican da yazmıs tekrar denencek işte.

UM1196
23-01-2013, 23:31
bu arada masallah kardesm araban olmus...

Eyvallah kardeşim teşekür ederim AHM nin hakkını ödeyemem onun ellerine sağlık boyut atlattırdı bir 106 ya :icon_tup:

UM1196
23-01-2013, 23:32

bende anlayamadım napmaya calıstıgını 128 videodan 1 tanesi böle olunca noldu ?

M///maniac
23-01-2013, 23:32

araç sahipleri konussun. bahadır abide yazmıs alican da yazmıs tekrar denencek işte.

gerilicek bisi yok kardesim oda bizim dukkanda oldgndan sknin durumunu bildgnden yazıo yoksa kimsenin amacı ortam germek degil...

percussionali
23-01-2013, 23:33

dostum dün bahadır abi kendisi söyledi sen hangisisin bilmiyom elinde laptop olana arkadaşmısın lafın banaysan eğer o arkadaşsan mami abi de garibanda ahm de oradaydı bahadır abi nin lafını yazıyım sana ben ona söylediğim kelim abi SKN nin *** çok bası aciln kaldır şunu dediğimde dediği kelimede şudur( yok yok benim AFR ile bi sıkıntım yok Haklısın götü çok basık lastiklerde sarıyo ben Arkay kaldırıyım güzelde bi lastik alayım tekrar deneyelim ) diye bahadır abidir

artı 2 3 kere denenmedi enaz 20 sefer denendi ayar yapıldı AFR kurcalandı vs vs durum bundan ibarettir....

JDM VTİ
23-01-2013, 23:33
gerilicek bisi yok kardesim oda bizim dukkanda oldgndan sknin durumunu bildgnden yazıo yoksa kimsenin amacı ortam germek degil...

abi saxo almışsın efsane geri mi dönüyor yoksa ? :D

pitstop
23-01-2013, 23:34
Neyse çok da uzatmaya gerek yok um ye maşaallah.

constantine_502
23-01-2013, 23:35
um nin yürürünü herkes biliyor maaşşallahı var. denemeler dostça olmuş bahadır abi zaten dostça olmayan ortamlara uğramaz bile + geçip geçilmek umrunda olmaz gram hırs yapmaz tanıyan herkes bilir. benim merak ettiğim dostça denemelerde arabada sorun olduğunu bile bile neden video koyulur :) bunun neresi dostça ? kimseye lafım yok aliyle 2-3 kere görüştük hiç bir şekilde zıtlaşma vs olmadı tam tersine severim de sakın kimse kişisel algılamasın. skn nin yürürünü çok çok iyi bilirim denildiği gibi ölüm kalım olmazsa sıkıntısı giderilir tekrar denenir herkes burada zaten. 2. videoda aynı anda oturuluduğunda biraz fark etmiş sanırım :) adalet güzel şey !

ahm ye söylenecek hiçbirşey yok herşey belli zaten maaşallah. skn nin ayarı biter adaletli bir şekilde denenir ve keyifle izleriz. maksat geçilip geçmek değil keyif alarak tartışmasızca izlemek.

herkese GERÇEK DOSTÇA, kazasız belasız denemeler.

ahmetuzun

Aynen Alican abi

Kimse görüşünü yazmasın Bahadır abi ve um 106 mın sahibi konuşsun sende hakem ol...

M///maniac
dostum dün bahadır abi kendisi söyledi sen hangisisin bilmiyom elinde laptop olana arkadaşmısın lafın banaysan eğer o arkadaşsan mami abi de garibanda ahm de oradaydı bahadır abi nin lafını yazıyım sana ben ona söylediğim kelim abi SKN nin *** çok bası aciln kaldır şunu dediğimde dediği kelimede şudur( yok yok benim AFR ile bi sıkıntım yok Haklısın götü çok basık lastiklerde sarıyo ben Arkay kaldırıyım güzelde bi lastik alayım tekrar deneyelim ) diye bahadır abidir

artı 2 3 kere denenmedi enaz 20 sefer denendi ayar yapıldı AFR kurcalandı vs vs durum bundan ibarettir....

afr gece sonunda dahi 8kdan sonra 11.5 11 arası gece rollden sonra bn kullandım biliyorum um ye bbi laf yok zztn fakat deneme sonucunn bu olucagnı düsünmüyorz o kadar hee buda burda yazyla degil denemeyle belli olur denenir görülür insallah

nemonomani
23-01-2013, 23:36
Neyse çok da uzatmaya gerek yok um ye maşaallah.

aynen sürç-ü lisan olduysa af ola tekrar denenin görülür UM ye kocaman maşallah ciddi güzel olmuş

M///maniac
23-01-2013, 23:36
abi saxo almışsın efsane geri mi dönüyor yoksa ? :D

aldm biniorm stock suan:D evlilik isleri var basımda onu bi atlatym sonra insallah simdilik böle memur isi devam:D

percussionali
23-01-2013, 23:37

bu güneşlideki oturma bu bahadır abi sadece 2 derece avans açtı sonra daha sonra yasin abi oturdu buda bi arkadaşımız tarafından çekildi bu videolar o yüzden yok ama biz bu videoları ayıp olmasın diye koymadık

güzel kardeşim 2.35 e bakarsan senin kydugun videonun aynısı orada var ilk koydugum 9 dakkikalık video2.35 de oturuyolar ve sonrası hepsi var eksik video yok bi mce giderken artık son demlerinde biz Cupra ile topsped yaptık orada denedilermi denmedilermi bilmiyorum oda bitmişti rollingmc geçiyoduk

UM1196
23-01-2013, 23:37
Teşekür ederim herkese ayar bittiğinde tekrar güzel bir deneme yapılır bir sıkıntıda kalmamış olur hepimzie maşallah

JDM VTİ
23-01-2013, 23:38
Aynen Alican abi

Kimse görüşünü yazmasın Bahadır abi ve um 106 mın sahibi konuşsun sende hakem ol...

büyü de gel sen ahmetcim.

M///maniac
23-01-2013, 23:39

aynı yastasınız sıkıntınız varsa telden dvm edin alican ahmet ikinizde

JDM VTİ
23-01-2013, 23:39
aynı yastasınız sıkıntınız varsa telden dvm edin alican ahmet ikinizde

benim kimseyle sıkıntım olmaz bilirsin abi:icon_tup:

nemonomani
23-01-2013, 23:41

bu arada UM nin sahibi gayet seviyeli olarak benimle konuştu kendisine tekrar teşekkür ederimde senin niye zoruna gidiyoki kimseyle sıkıntın yokta bizimlemi var

ahmetuzun
Ahahahahaha artıst yasın kac senin konuyu berbat etme

M///maniac
bu arada UM nin sahibi gayet seviyeli olarak benimle konuştu kendisine tekrar teşekkür ederimde senin niye zoruna gidiyoki

uzamasınnnnnnnnnnnnn konu sahipleri noktayı koydu

UM1196
23-01-2013, 23:42
Arkadaslar konuyu uzatmayalım öle yada böle güzel denemeler oldu ıkı aracada maşallah diyelim

M///maniac
Ahahahahaha artıst yasın kac senin konuyu berbat etme

ahmetttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

nemonomani
uzamasınnnnnnnnnnnnn konu sahipleri noktayı koydu

kusura bakma tolga abi :(

WarmongeR
23-01-2013, 23:44

o arkadaş benim o değil, hepimiz bu işleri bilen adamlarız durduğu yerde ayar yapılmaz araca, orada sadece tahminle afr'yi biraz düzenleyelim demiştik ki yeterli değildi zaten sağlıklı da olamaz. son video ufak kurcalandıktan sonra basın ekspreste biz sohbet ederken çekildi otobanda değil.

ahmetuzun
23-01-2013, 23:45
bu arada basta yaZmam gerekırdı UM ye kocaman maşallah emeklerınızın karşılığını ınsallah fazla fazla alırsınız

nemonomani
23-01-2013, 23:46
o arkadaş benim o değil, hepimiz bu işleri bilen adamlarız durduğu yerde ayar yapılmaz araca, orada sadece tahminle afr'yi biraz düzenleyelim demiştik ki yeterli değildi zaten sağlıklı da olamaz. son video ufak kurcalandıktan sonra basın ekspreste biz sohbet ederken çekildi otobanda değil.

gereken cevap da geldi o video çekilirken bi arkadaşımızın dışında kimse yok orda senin videoların hiç birinde arabayı yasin abi kullanmıyo ali abi sen hala 2.35 diyosun

UM1196
bu arada basta yaZmam gerekırdı UM ye kocaman maşallah emeklerınızın karşılığını ınsallah fazla fazla alırsınız

Teşekürler :icon_tup:

percussionali

tekrar denenir sıkıntı yok afr vs eksikleri bitsin yapılır canımız sağ oldukca ;)

pitstop
23-01-2013, 23:47
2 Ahmet,Tolga noktayı koydu gayet güzel.Şarkıda geçtiği gibi ''haftaya buluşalım haftaya'';)

nemonomani
23-01-2013, 23:47
Teşekürler :icon_tup:

sende kusuruma bakma biraz gereksiz tepki verdim inşallah bu mübarek akşam kalbini kırmamışımdır

percussionali
23-01-2013, 23:48
gereken cevap da geldi o video çekilirken bi arkadaşımızın dışında kimse yok orda senin videoların hiç birinde arabayı yasin abi kullanmıyo ali abi sen hala 2.35 diyosun

tmm güzel kardeşim haklısın......

UM1196
23-01-2013, 23:49
Bu kadar uzuyacak birşey yok ali abinin dediği gibi ayarlar biter tekrar denenir , tek derdim gırtlak dolu typer lar ile kafa burun gıtmek olsun her 106 sahıbıne nasıp olmaz ;)

nemonomani
23-01-2013, 23:49
tmm güzel kardeşim haklısın......

eyvallah abi hayırlı kandiller......

UM1196
23-01-2013, 23:50
sende kusuruma bakma biraz gereksiz tepki verdim inşallah bu mübarek akşam kalbini kırmamışımdır

Estafrllah sıkıntı yok teşekür ederim :icon_tup:

percussionali
23-01-2013, 23:52
eyvallah abi hayırlı kandiller......

tşkkürler bu arada TÜM HERKEZİN KANDİLİ MUBAREK OLSUN kandildenmidir nedir bugün çok duygusalım heşeye şefaf bakıyom kimseye ayar olamıyom :D

ümitech
23-01-2013, 23:57
maşallah deneyen araclara...
um 106 nın denediği cupra leon cupra mı ? ben um yi cuprayı gecmiş görüyorum doğru mudur ?
eger öle ise cupranın spec leri neler merak ettim..???

WarmongeR
23-01-2013, 23:58
tekrar denenir sıkıntı yok afr vs eksikleri bitsin yapılır canımız sağ oldukca ;)

tabii ki, afr işi kolay, maksat gazlamak zaten stres değil.

UM1196
23-01-2013, 23:59
um 106 nın denediği cupra leon cupra mı ? ben um yi cuprayı gecmiş görüyorum doğru mudur ?

İbiza cupra , tam olarak specleri hakkında bilgim yok stage 2

percussionali
24-01-2013, 00:00

İbiza Cupra o leon değil şimdilik yok olursa video olur zaten
videosuz denemiyo UM olursa zaten tech e düşer ;)

siyahinci34
24-01-2013, 00:03
Her iki aracada maşallah.eksikler tamamlandığında tekrar denenir.bu arada percuuu kardeşim adamsın

percussionali
24-01-2013, 00:05
tabii ki, afr işi kolay, maksat gazlamak zaten stres değil.

kesinlikle:icon_tup: sters yapacak bi durum yok amac verdğin emiğin karşlığını almak
SKN de UM dede ÇOK emek var tonla para harcayım okadar zaman emek hacamak stres için dğeil keyif için bu gün o geçer yarın sen düzgün yapılan iş herzaman karşılığını alır ;)

percussionali
24-01-2013, 00:06
Her iki aracada maşallah.eksikler tamamlandığında tekrar denenir.bu arada percuuu kardeşim adamsın

adamım len ben :D

bladerk
24-01-2013, 00:18
adamım len ben :D

adama bak beee :D

ayarsal eksikler vardır falan doğrudur tamamlar yine denersiniz keyifle bu arada ben um yi ayarladığımdan beri adamlar bi sürü değişiklik yaptı henüz kurcalama şansım olmadı bi kere uzaktan bağlandım o kadar ben umden de bi tık daha güç çıkacağını düşünüyorum son specleriyle tabi deneyip görücez

percussionali
24-01-2013, 00:23
adama bak beee :D

ayarsal eksikler vardır falan doğrudur tamamlar yine denersiniz keyifle bu arada ben um yi ayarladığımdan beri adamlar bi sürü değişiklik yaptı henüz kurcalama şansım olmadı bi kere uzaktan bağlandım o kadar ben umden de bi tık daha güç çıkacağını düşünüyorum son specleriyle tabi deneyip görücez

banada bi ayar çeksene bee ama gelirken senin şu AMK yı getir o olmadan ayar yapamıyon kolunun altında olacak aga AMK yok sa olmaz :D

bladerk
24-01-2013, 00:26
banada bi ayar çeksene bee ama gelirken senin şu AMK yı getir o olmadan ayar yapamıyon kolunun altında olacak aga AMK yok sa olmaz :D

tabi t-shortünü yaptırıyoz amk nın :hahaha: bakalım başka neler çıkacak senden ali

percussionali
24-01-2013, 00:32
tabi t-shortünü yaptırıyoz amk nın :hahaha: bakalım başka neler çıkacak senden ali

puhahaha t-shrt al kösesine percussionali de yazdırıyosunuz herhalde dimi yazdırın yazdırın benden yana sıkıntı yok :D

Cliosportve
24-01-2013, 00:40
UM Çok sert gene Maşallah Alican
Denildiği gibi iki tarafta ayarını yapar çıkar neşeli neşeli izler geçeriz

Vlkn
24-01-2013, 00:53
Maşallah 106 aldırır ;)

mtcvtc
24-01-2013, 01:03
maşallah iki aracada alican kardeşim dediğim gibi hala favorimsin ve bu 106'yı tr'de geçicek 106 yok bence şuan typer'da ciddi emek verilmiş ciddi bir araç inşallah ayar işleri halledilir ve tekrar denenir.

aTaBeY
24-01-2013, 01:13
Araçlara maşallah 106 yı ayrı bir maşallah. Ancak söylemeden edemeyeceğim camcar'ın harbiden sesine aşık oldum onun yüzünden 3 kere izledim onada nazar değmesin...

RsErdi
24-01-2013, 01:26
maşşallah um ve skn ya um iyi gidiyor

ümitech
24-01-2013, 01:28
Araçlara maşallah 106 yı ayrı bir maşallah. Ancak söylemeden edemeyeceğim camcar'ın harbiden sesine aşık oldum onun yüzünden 3 kere izledim onada nazar değmesin...

cupra nın mı ? :) bu arada eger cuora ise gördüğüm kadarıyla leon cupra o arac :)

kutsal
24-01-2013, 02:05
UM konuşturmuş vallaha denicek laf yok maşallah araçlara

aTaBeY
24-01-2013, 02:13
cupra nın mı ? :) bu arada eger cuora ise gördüğüm kadarıyla leon cupra o arac :)

Valla bilmiyorum ben seatlardan pek anlamam ancak gerçekten o ses bir garip bende turbo 106 varken blow off olmadan çıkıyordu buna yakın bir ses ama o çok yüksek ve biraz tok çıkıyordu :) ben ses hastasıyım az biraz... konuyu dağıtmayayım maşallah tekrar araçlara

percussionali
24-01-2013, 02:13

2008 Leon Cupra :icon_tup:

ümitech
24-01-2013, 03:04
2008 Leon Cupra :icon_tup:

sanki um ye ve skn ye yaklaşmada biraz zorlanıyor gibi cupra mümkünse spec leri neler merak ettim ?
not ; belkide ben öle hissettim sakın yanlıs anlasılmasın..

percussionali
24-01-2013, 03:16
sanki um ye ve skn ye yaklaşmada biraz zorlanıyor gibi cupra mümkünse spec leri neler merak ettim ?
not ; belkide ben öle hissettim sakın yanlıs anlasılmasın..

Cupra da 4 kişiyiz + metonol Kapalı
Cupra=Stage2+Plus

ümitech
24-01-2013, 03:24
Cupra da 4 kişiyiz + metonol Kapalı
Cupra=Stage2+Plus

ok eyvallah :)

engin_ant
24-01-2013, 08:06
maşallah o setupta bir typer çok ciddi yürür..typer da sıkıntı yoksa 106 olmuş :)

alper haklısın bir o setup taki bir typerı o şekilde kafa çıkarması.şaşırtıcı ..hadi başta çıktı typerın 150 gibi yakalaması lazım bence..yinede 2 aracada tebrikler..

kelalper
24-01-2013, 08:40
iki aracada maşallah ama düzgün oturdukları zaman SKN uzunda öne geçiyor bu belli. Diğerlerinde daha korna bittiğinde 106 önde oluyor ama SKN basmaya devam ediyor o nedenle fark 2-3 boya çıkıyor.. Tersi olduğu zamanda 106 bırakıyor denemeyi. Tarafsız gözlemdir 2 tarafıda tanımam.

angry28
24-01-2013, 08:43
maşaallah beyler :icon_tup:

guwen_ar
24-01-2013, 09:18
Masallah UM ye bicak gibi nazar degemsin :)

CRUEL
24-01-2013, 09:25
Gonlum hep 106dan yana ama her sefernde erken basms bikac boy one atlams haliyle.. Hadi beraber bastilar diyelm kafaburun gitmesi bile cok ii fakat ayarsizsa typer nie denenms hadi zevkine denedin nie video konmus:) 106 da enjektor bronz fln yoksa bu peugeot harbi yapio ya:)

serqan23
24-01-2013, 09:26
maşallah 2 araca da. um 106.5 olmuş resmen. sahibini tanımam ama emeklerinin karsılıgını almıs masallah. SKN R a da maşallah bahadır abi. ufak tefek eksıklıklerını gıderıp tekrar denenir sonuç görülür. VA vtec zamanlarından senin oturdugun her aracın nasıl yürüdüğünü bilirim :) maşallah tekrardan..

percussionali
24-01-2013, 10:16
Arkadasla eksigim var denildi ok dendi eksikleri bitirilince tekrar denenecek
skn nin yurumedigini dusunen typer ci arkadaslar UM 106 hazir eksigi yok
Kendi aracinin eksigi olmadigini dusunen arkadaslarBuyurun deneyelim simdi ki dolu 106 lar eskideki 106 lar ile karistirilmasin
Simdikiler daha dolu cokdaha hizli ;)

ceco
24-01-2013, 10:19
laa percisyon youtube açamıyom bana bı yardımcı ol özelden :)

edit: iki aracada masallah dıyelım ama vıdeoyu ızleyemedım daha :)

Selcuk_RoL
24-01-2013, 10:36
Her iki aracada massallah 106 gti yi bi type R in onunde yada yaninda gormek sevindirici

Yanliz sunu anlayamadim? Yeni 106 lar ne kadar hizliymis eskiye gore?

UM1196
24-01-2013, 10:49
Her iki aracada massallah 106 gti yi bi type R in onunde yada yaninda gormek sevindirici

Yorum için teşekür ederim her geçen gün bir tık daha öne gidiyoruz :) AHM saolsun emeklerimiz karsılıgını fazlasıyla almak sevindirici hepimize maşallah :icon_tup:

BlackEmperor
24-01-2013, 10:50

maşallah çok güzel değer bu speclere göre

UM1196
24-01-2013, 10:50
Bu arada hala konu ayarsızlıktan devam ediyo UM HAZIR AYARLI OLAN TYPER LAR VARSA BEKLERİZ

percussionali
24-01-2013, 10:52

Eskide trotlle+beyin+hadeas+ecu bukadar yapilmiyodu ecu cok gelisti arabalar dahafaxla dokulmeye basladi eskiden bukadar malzeme konulmuyodu simdi egzantirik piston gibi kaliyo bu specler gunumuz her gecen gun dahada hizlaniyor sadece 106 icin degil bu lafim hemsi icin

RCkid
24-01-2013, 10:58
Her gun hizlanma konusunu anlayamiyoum ben. bu olay nasil gerceklesiyor?
yanlis anlasilmasim sirf bu araba icin sormuyorum.

UM1196
24-01-2013, 10:59
Her gun hizlanma konusunu anlayamiyoum ben. bu olay nasil gerceklesiyor?
yanlis anlasilmasim sirf bu araba icin sormuyorum.

Her ufak detayı düşünmek yarım boy daha nasıl alınırsa onun için ugrasmak vs baska nası bişey olabılırkı durdugu yerde araba öne atlamıo mantıken

wekoo
24-01-2013, 10:59
2 araçlarada maşallah ama.........um106 ayrı bişi helal olsun ahm'ye tebrikler.....
ali seninde eline saglık krdşim video için

Selcuk_RoL
24-01-2013, 11:00
Eskide trotlle+beyin+hadeas+ecu bukadar yapilmiyodu ecu cok gelisti arabalar dahafaxla dokulmeye basladi eskiden bukadar malzeme konulmuyodu simdi egzantirik piston gibi kaliyo bu specler gunumuz her gecen gun dahada hizlaniyor sadece 106 icin degil bu lafim hemsi icin

Her takilan parca araca guc vermez bunu soylememe gerek yok sanirim sence white rs denemesinden sonra ne kadar hizlanmistir um?

percussionali
24-01-2013, 11:08
Her takilan parca araca guc vermez bunu soylememe gerek yok sanirim sence white rs denemesinden sonra ne kadar hizlanmistir um?

Biz her taktigimiz parcadan guc aldik dogru parca dogru islem yapilirsa guc alinir
O soruna blederk cvp versin ozamanki halini de biliyo suanki halinide ozamandan buzamana speckler bu sekilde digildi trotlle.haedrs.beyin vs vs yoktu alakasi yok ozamanki um nin simdiki um ile;)

RCkid
24-01-2013, 11:10
Her ufak detayı düşünmek yarım boy daha nasıl alınırsa onun için ugrasmak vs baska nası bişey olabılırkı durdugu yerde araba öne atlamıo mantıken

Ufak detay ne demektir?
sonucta 4 silindirli motor, hic yapilmayan bir sey de kesfedilmedigine gore, yapilacak ve yapilabilecek seyler bellidir. ufak detaylar yapiyoruz diyip olaya gizem sokmaya gerek yok bence

UM1196
24-01-2013, 11:15
Ufak detay ne demektir?
sonucta 4 silindirli motor, hic yapilmayan bir sey de kesfedilmedigine gore, yapilacak ve yapilabilecek seyler bellidir. ufak detaylar yapiyoruz diyip olaya gizem sokmaya gerek yok bence

Gizemle ne alaka ustalar demekki bişey bilmio hadı yaptık oldu bitti demek yerıne daha ne kadar hızlandırabılırız dusuncesınde oluyolar ne kadar sacma dımı sizi bunun neresı ılgılendırıo onuda cozemedım neye takıldınız yani merak etmeyın hıc yapılmayan bişey yapılmıo zaten

percussionali
24-01-2013, 11:16
Ufak detay ne demektir?

Isin gizemle alakadi yok bu isi her usta yapabilmis olsa ortalik usta dolar tasa hersryin detayi vardir bu arbalar ise detayla yuruyo parcaylada yurur ama dogru parca dogtu iscilikle yurur ne istrdigini bileceksin ne koyacagini bilceksin osa usta faktorudur sende timmng yaparsin baskadida ya timmimgden bi aranin 2 boy aldigini bilirim buda detaydir gizem degil:)

UM1196
24-01-2013, 11:24
He bide bir 106 aynı malzemeleri ustune koysun UFAK DETAYları önemsemeden tamam densin UM ile yanyana gelsin ama zoom u ıyı olan bır kamera taksınki ufak detayları anca görebilir

dc_crx
24-01-2013, 11:31
He bide bir 106 aynı malzemeleri ustune koysun UFAK DETAYları önemsemeden tamam densin UM ile yanyana gelsin ama zoom u ıyı olan bır kamera taksınki ufak detayları anca görebilir

Aracınıza Maşallah Süper gidiyor şuan..

Ama iddiaalı konuşmayın sizde bu işlerin içindesiniz her zaman daha iyisi vardır biliyorsunuz..

Tebrik ederim ama sizi ayarınızı herşeyinizi bitirdiniz güzel sağlam bir araba yaptınız..
Allah tekerinizi düz bastırsın kaza bela Göstermesin.. ;)

RCkid
24-01-2013, 11:34
Disardan ufak detay dedikce , biz yapmayi biliyoru baskasi anlamaz dedikce komik duruma dusuyorsunuz. cok iyi bildiginizi iddia ettiginiz seylerle arabayi hizlandirmaniz da vakit aliyorsa bu da dusundurucudur. tecrubeyle degil deneyerek bazi seyleri tesadufi elde ettiginizi gosterir.

UM1196
24-01-2013, 11:35
Aracınıza Maşallah Süper gidiyor şuan..

Ama iddiaalı konuşmayın sizde bu işlerin içindesiniz her zaman daha iyisi vardır biliyorsunuz..

Tebrik ederim ama sizi ayarınızı herşeyinizi bitirdiniz güzel sağlam bir araba yaptınız..
Allah tekerinizi düz bastırsın kaza bela Göstermesin.. ;)

Ben beni kimse geçemez demedim sadece ufak detayın ne demek oldugunu anlatmak ıstedım iddaalı olmak ıcın yapıldı bu araç ve her zamanda iddaalıyız ben geçilmem olarak degılde arabamızın cok iyi oldugu konusunda teşekür ederim yorumların ıcın :icon_tup:

nissansunnygti
24-01-2013, 11:36
maşallah iki aracada 106 yürüceğinin fazlasıyla yürümüş dahada üstü olmaz zaten böyle bi typrla böyle yürüyosa tebrik edilir.

UM1196
24-01-2013, 11:37
Disardan ufak detay dedikce , biz yapmayi biliyoru baskasi anlamaz dedikce komik duruma dusuyorsunuz. cok iyi bildiginizi iddia ettiginiz seylerle arabayi hizlandirmaniz da vakit aliyorsa bu da dusundurucudur. tecrubeyle degil deneyerek bazi seyleri tesadufi elde ettiginizi gosterir.

Bir başkası anlamazmı yazıo orda , siz cok iyi biliyorusunuz sanırım yapsanızda buyurup gelseniz evet ustam o kadar işi bilmioki o kadar tesadüfen yapıoki yaptıgı her araba yürüo napsın bilmedende olsa hep zirvede bencede cok komik bir durumdayız anlıyorum :)

angry28
24-01-2013, 11:38
Bir başkası anlamazmı yazıo orda , siz cok iyi biliyorusunuz sanırım yapsanızda buyurup gelseniz evet ustam o kadar işi bilmioki o kadar tesadüfen yapıoki yaptıgı her araba yürüo napsın bilmedende olsa hep zirvede bencede cok komik bir durumdayız anlıyorum :)

:icon_tup:

UM1196
24-01-2013, 11:38
maşallah iki aracada 106 yürüceğinin fazlasıyla yürümüş dahada üstü olmaz zaten böyle bi typrla böyle yürüyosa tebrik edilir.

Teşekür ederim :icon_tup:

RCkid
24-01-2013, 11:41
Bir baþkasý anlamazmý yazýo orda , siz cok iyi biliyorusunuz sanýrým yapsanýzda buyurup gelseniz evet ustam o kadar iþi bilmioki o kadar tesadüfen yapýoki yaptýgý her araba yürüo napsýn bilmedende olsa hep zirvede bencede cok komik bir durumdayýz anlýyorum :)

Saol canim klasmanimiz farkli. Sure imzada yaziyor, yakin biseyler yaparsiniz gorusuruz.

illa boyle yazdircaksiniz baska turlu laftan anlamiyorsunuz zaten.

size kendi dunyanizda basarilar...
goren de aya mekik yolladiniz sanacak

Patisever
24-01-2013, 11:41
alican um mukemmel olmus basarilar kardesim birde anlayamadigim

1 neden arac sahiplerinden baskasi hep tartisir
2 masallaha deyip gecmeyi ogrenemedik ne zaman yapabilicez
3 herkonuda problem cikmak zorundami

UM1196
24-01-2013, 11:45
Saol canim klasmanimiz farkli. Sure imzada yaziyor, yakin biseyler yaparsiniz gorusuruz.

illa boyle yazdircaksiniz baska turlu laftan anlamiyorsunuz zaten.

size kendi dunyanizda basarilar...
goren de aya mekik yolladiniz sanacak

Bende öle derdim anlayabiliorum hep klasmanlar farklı olur zaten en sevdiğim söz emeğe saygı duymak sizi ilgilendirmeyen bişey belli bizim dünyamız sizi ilgilendırmıosa siz ımzanızdakı sanıyeyle ılgılenin

ibooo
24-01-2013, 11:46
benim anlamadığım ustam zirvede derken diğer ustalara hakaret etmiyomusun?

UM1196
24-01-2013, 11:48

He evet öle biriyim niye böle yerlere cekıosunuz amac nedir ? bir tanemi usta var ben aracımı ahm ye yaptırıorum benım gozumde aracım ve ustam zırvede napmaya calısıosunuz bir tane hakaret içeren bir laf mı var yazan kişiye bişey anlatmaya calısıoru nedir bu bole ya

RCkid
24-01-2013, 11:49

Cunku ufak detaylar biliyor

mannerboy
24-01-2013, 11:50
um level atlamış white rsle yürüründen baya baya hızlanmış bu sefer beğendim ;) Birde şu konu var yıllardır geçilenin bahanesi oluyor gerçekten varsada bence deneme yapılmamalı. Fakat typer gibi bi araca bu kadar malzeme takılıp sıkıntılıda olsa gitmesi lazım 106 iyi yürümüş olayın özeti bu

UM1196
24-01-2013, 11:50
He öle devam edin heycanlı oluyo

MeRtCaN
24-01-2013, 11:51
Cunku ufak detaylar biliyor

Mustafa dedıgın gıbı ufak detay ne olabılırkı bır 106 gti motorunda
4 silindirli motor senın dedıgın gıbı vanos yok vtec yok :)
timeing farklı olabılır
pıston boslugu farklı olabılır
saznıman oranı farklı olabılır

yanı zaten bunlar herkesın bıldıgı seyler :)

maşallah UM guzel yurumus
dıger hızlı saxo ve 106 ıle deneme vıdeolarını sabırsızlık ıle beklıyorum kazasız belasız :)

UM1196
um level atlamış white rsle yürüründen baya baya hızlanmış bu sefer beğendim ;) Birde şu konu var yıllardır geçilenin bahanesi oluyor gerçekten varsada bence deneme yapılmamalı. Fakat typer gibi bi araca bu kadar malzeme takılıp sıkıntılıda olsa gitmesi lazım 106 iyi yürümüş olayın özeti bu

Teşekür ederim :icon_tup:

ibooo
He evet öle biriyim niye böle yerlere cekıosunuz amac nedir ? bir tanemi usta var ben aracımı ahm ye yaptırıorum benım gozumde aracım ve ustam zırvede napmaya calısıosunuz bir tane hakaret içeren bir laf mı var yazan kişiye bişey anlatmaya calısıoru nedir bu bole ya

sen ya yazdığını anlamıyosun yada okuduğunu

UM1196
24-01-2013, 11:52
sen ya yazdığını anlamıyosun yada okuduğunu

Tamam konu yine her zmanki gibi sapmaya baslıo vıdeo uzerınden yorum yapalım gereksız seylere gırmeye gerek yok

gsgokhan
24-01-2013, 11:54
Um 106 fena ya maşallah :)

UM1196
24-01-2013, 11:55
Um 106 fena ya maşallah :)

Teşekürler :)

brs_odbs
24-01-2013, 11:56
Maşallah araçlara emeğinize sağlık .. Yanlız alican aracını uçak falan sanıyosun ama geçilmiycek araba yoktur;) ve ustanda dünyada tek değil :D

UM1196
24-01-2013, 11:57
Maşallah araçlara emeğinize sağlık .. Yanlız alican aracını uçak falan sanıyosun ama geçilmiycek araba yoktur;) ve ustanda dünyada tek değil :D

Teşekürler uçak sandıgım falan yok gecılmıcek araba olmadıgının bende farkındayım ustam benım gozumde tek onları algılayabılıcek beyındeyım ama konuyu saptırmaya calıstıkları ıcın bu hale geldi :) tekrar teşekürler

ibooo
24-01-2013, 11:58

Tamam konu yine her zmanki gibi sapmaya baslıo vıdeo uzerınden yorum yapalım gereksız seylere gırmeye gerek yok

en başta yazıcakasın bana göre zirvede diye,tepki toplayınca değil birisi burda çıksa deseki hangi arabaları yapmış say diye 2-3 tane deseler,otomatikman ustana yönelicek oklar onun için hiç bu konulara girmeye gerek yok ustanı zor durumda sen bırakıyosun

nissansunnygti
24-01-2013, 11:59
her usta kendisine en iyisi gelir arabasıda ama üstün üstü muhakak olur tartışılmadan ben um nin art niyetli olduğunu düşünmüyorum bende bi zamnlarda arabamıda ustamıda kral sanıyodum taki daha iyisini bulana kadar:)

UM1196
24-01-2013, 12:00
en başta yazıcakasın bana göre zirvede diye,tepki toplayınca değil birisi burda çıksa deseki hangi arabaları yapmış say diye 2-3 tane deseler,otomatikman ustana yönelicek oklar onun için hiç bu konulara girmeye gerek yok ustanı zor durumda sen bırakıyosun

Bne ustamı zor durumda bırakmam burda kımseye aracıma ve harcanan zaman ve emeğe saygısızlık yaptırmam herkes gıbı bırcok seyden fedakarlık yapılarak bır arac yapılıyor buna kımse dil uzatamaz ! bende kımseye saygısızlık yapmıorum aracımın klasmanın en ıyılerınden bırı , en ıyısı benı kımse gecemez vs gibi şeyler sölemiorum artık anlaşılırsa sevınırım , hep zirvede yazısından kastımda işinde iyi olduğu tek oldugu degıl bilmem anlatabılıomuyum ve konu bu sekılde uzamassa sevınıcem

ibooo
24-01-2013, 12:04
Bne ustamı zor durumda bırakmam burda kımseye aracıma ve harcanan zaman ve emeğe saygısızlık yaptırmam herkes gıbı bırcok seyden fedakarlık yapılarak bır arac yapılıyor buna kımse dil uzatamaz ! bende kımseye saygısızlık yapmıorum aracımın klasmanın en ıyılerınden bırı , en ıyısı benı kımse gecemez vs gibi şeyler sölemiorum artık anlaşılırsa sevınırım

bak ben ne arabana nede ustana yorum yapıyorum ama sen heycandan yazılanları anlamıyosun,ben burda diyorumki benim ustam zirvede diyosun otomatikman diğer ustalara hakaret ediyosun bu herkesin tepkisini çeker..adamlar 106 yı yalamış yutmuş zamanında yürütmüş şimdi peynir ekmek gibi 500+ araba yapıyolar benim ustam zirvede dersen adama sorarlar 100/200 kaç saniye diye sonrada konuyu başka anlarsın

mtcvtc
24-01-2013, 12:05
beyler bu konular neden bukadar uzuyor alican kardesm aracini ahm"de yaptirmis verdigi paranin ve emeginin karsilgini almis mutlu olmus ve tabiki dogal olarak ustasini ovuyor bundan buyutucek bisey yok herkez ayni davranir artik deneme icin yorum yapin zevkli bir deneme konusu daha yalan olmasin.

UM1196
24-01-2013, 12:05
bak ben ne arabana nede ustana yorum yapıyorum ama sen heycandan yazılanları anlamıyosun,ben burda diyorumki benim ustam zirvede diyosun otomatikman diğer ustalara hakaret ediyosun bu herkesin tepkisini çeker..adamlar 106 yı yalamış yutmuş zamanında yürütmüş şimdi peynir ekmek gibi 500+ araba yapıyolar benim ustam zirvede dersen adama sorarlar 100/200 kaç saniye diye sonrada konuyu başka anlarsın

Tamam ben yanlış ifade etmişim o zaman daha uzamasına gerek varmı ?

ibooo
24-01-2013, 12:06
Tamam ben yanlış ifade etmişim o zaman daha uzamasına gerek varmı ?

yok .

UM1196
24-01-2013, 12:07
beyler bu konular neden bukadar uzuyor alican kardesm aracini ahm"de yaptirmis verdigi paranin ve emeginin karsilgini almis mutlu olmus ve tabiki dogal olarak ustasini ovuyor bundan buyutucek bisey yok herkez ayni davranir artik deneme icin yorum yapin zevkli bir deneme konusu daha yalan olmasin.

Her zamanki gibi yalan edilmeye calısılıyor kardeşim alıştım ben sıkıntı değil ustumdanda aracımdanda memnunum ısteyen ıstedıgını dusunebılır ;) Artık konunun uzamasınada gerek yok vıdeo uzerınden ıyı kotu yorumlar ıcınde herkese tesekurler

bladerk
24-01-2013, 12:08
Mustafa dedıgın gıbı ufak detay ne olabılırkı bır 106 gti motorunda
4 silindirli motor senın dedıgın gıbı vanos yok vtec yok :)
timeing farklı olabılır
pıston boslugu farklı olabılır
saznıman oranı farklı olabılır

yanı zaten bunlar herkesın bıldıgı seyler :)

maşallah UM guzel yurumus
dıger hızlı saxo ve 106 ıle deneme vıdeolarını sabırsızlık ıle beklıyorum kazasız belasız :)

katılmadan edemiycem
heleki itb li N/A araçta ufak değişiklikler çok fark yaratıyo tabiki bunlar deneyerek bulunacak ben daha görmedim araç garajdan çıkmış çıktığı gibi king olmuş hiç sorun değişiklik yapılmamış mekanik iticinin subap ayarından timinge lastik çapı şu bu detay da detay haa ben de şu lafa ayar olurum hep biz bilinmez şeyler yapıyoruza ama um de öyle bi muhabbet yok bence yanlış anlamışsın mustafa

MeRtCaN
24-01-2013, 12:11
katılmadan edemiycem
heleki itb li N/A araçta ufak değişiklikler çok fark yaratıyo tabiki bunlar deneyerek bulunacak ben daha görmedim araç garajdan çıkmış çıktığı gibi king olmuş hiç sorun değişiklik yapılmamış mekanik iticinin subap ayarından timinge lastik çapı şu bu detay da detay haa ben de şu lafa ayar olurum hep biz bilinmez şeyler yapıyoruza ama um de öyle bi muhabbet yok bence yanlış anlamışsın mustafa

Mekanık iş bittikten sonrada olay ecu ayarında bitiyor

UM 106 da bunları en ıyı sekılde yapılmıs
emek harcamıs durumda

dedıgım gıbı yapanları tebrık etmek duser bıze :)

UM1196
24-01-2013, 12:11
Mekanık iş bittikten sonrada olay ecu ayarında bitiyor

UM 106 da bunları en ıyı sekılde yapılmıs
emek harcamıs durumda

dedıgım gıbı yapanları tebrık etmek duser bıze :)

Teşekürler olayın özeti buydu ama işte.. :icon_tup:

yasin_R
24-01-2013, 12:28
öncelikle um tebrik ederim güzel gece idi,
şu orda onu demiş bu burda bunu demiş orda ayar yapoılmış afr gerşilemiş ilerlemiş orda konuşulan muhabetler orda kalır arkadas, detaya inmenin bi anlamı yok.
yanlız tek konuşmayı söylicem ahmet bana kanka video koyalımmı yok kanka gerek yok dedim tamam kanka dedi ki gecsekte video koyulmayacaktı, dostluk oydu bana göre;

örneğin mami abiyle benim tonlarca videom var örneğin turbo zz ile tonlarca videom var, yada eski 106 ue ydi galiba denedik ahmetle video koymayın dedim veya gecen hafta skn typer ile bs typer denedi video koyulmadı çünkü iki tarafında rızası olmalı bana göre. ahmet burda sana dargınım kanka biraz bunu bil.

roll e gelince,
um gırtlak sökük motorsiklet gibi:) skn sadece arka koltuklar sökük, ben koltuğa oturduğumda olayın durumu biraz daha değişti, 3 boy diyenler bence bi tık önde :):) gözlük takıp birdaha baksın öyle ortada 3 boy yok, um devrinde basıldığında farklı skn devrinde basıldı mı farklı oluyor iki aracta aynı anda gaza adaletli oturduğu zamanda maksimm yarım boy 1 boy 1.5 oluyor ilk basmaya göre, ve 190 gibi skn zaten cıkıyor yavas yavas. aksini iddea eden söylesin. orda vites kaçırılan gazı bıraktığım erken basılan cok roll denemesi var zaten um ilk basışta kafayı aldığında 190 200 lere kadar çıkmanın imkanı yoktu o gece içn.ve çoğu da 180-190 lara kadar birtek dönüş de 220 leri gördüm(petrol ofisi cıkışında) onunda videosu burda yok. ben skn biraz eksik buldum,en azından bs ile denediği gibi değil. haftaya allah nasip ederse tekrardan cıkılacak.

ahm ayağına haftaya gres yağ sür olm:):):)

ama tekrar söylüyorum um cok cok basarılı emeğinize bileğinize sağlık dostlar maşallah...

poşetçay
24-01-2013, 12:29
böle giden 106 görmek sevindirici sknyede maşallah ayar yaptıktan sonra tekrar deniyceksiniz heralde bizide cagırırsanız seviniriz bizde aracımızı görmek isteriz

percussionali
24-01-2013, 13:00
böle giden 106 görmek sevindirici sknyede maşallah ayar yaptıktan sonra tekrar deniyceksiniz heralde bizide cagırırsanız seviniriz bizde aracımızı görmek isteriz

Denemek içinmi Çağıralım seni?

Selcuk_RoL
24-01-2013, 13:01
Biz her taktigimiz parcadan guc aldik dogru parca dogru islem yapilirsa guc alinir
O soruna blederk cvp versin ozamanki halini de biliyo suanki halinide ozamandan buzamana speckler bu sekilde digildi trotlle.haedrs.beyin vs vs yoktu alakasi yok ozamanki um nin simdiki um ile;)

Her dogru parca takilma mevzusuna gelirsek ue yede her parca duzgun takilmisti hatirlarsan hersey esitti ama olmadi? Guc alinamadi diymi onun icin baska seylere bas vuruldu neysee gecmisi acmak istemiyorum kapattik konuyu bitti ama ben sana soyliyim erkut abiyede sormama gerek yok saydigin parcalarla 6 boy hizlandiysa um lafim yok

poşetçay
24-01-2013, 13:02
Denemek içinmi Çağıralım seni?evet denemek için

Serhat Y.
24-01-2013, 13:34
Yasin yazdigin seyler cok mantikli olmasi gereken odur zaten ne konusuluyorsa roll gecesi oncesi sonrasi lafini yemiceksin fakat tek katilmadigim bir konu var oda skn nekadr bosaltildigi konusu. ben um ile deneme gecesini bilmiyorum yorum yapamam ama biz denedigimizde sadece arka koltuklar degil full tampon demirleri kapi dosemeleri vs sokuktu ben bunu bilerek geldim zaten tek bi sartim vardi oda madem amac araclarimizi gormek ozaman benimde kistas alabilmem icin teketekte deneriz eyvallah fakat sonra birde skn yanina bir kisi alacak osekildede deniycez seklindeydi, kabulde edildi fakat teketek iki denemeden sonra sanzuman isininca 3.vites duvar oldu olayin keyfi kacincada kilo esitleyip basma durma olmamisti.
Tesekkur ettim Bahadira sonrada devam ettik. Skn gayet hizliydi ama o gece.

percussionali
24-01-2013, 13:41
Her dogru parca takilma mevzusuna gelirsek ue yede her parca duzgun takilmisti hatirlarsan hersey esitti ama olmadi? Guc alinamadi diymi onun icin baska seylere bas vuruldu neysee gecmisi acmak istemiyorum kapattik konuyu bitti ama ben sana soyliyim erkut abiyede sormama gerek yok saydigin parcalarla 6 boy hizlandiysa um lafim yok
Demmekki yanlis parca kullanilmis suan um nin ustundeki haedrs degisecrk daha dogru parca takilaca vs vs neyse kounuz um zamandan buzaman 6 7 boy hizlanmistir o bi gercrk

evet denemek için

Tmm olur telini pm atarsan cagiririm birde specleriniu yazarsan sevinirim

mami_makinen
24-01-2013, 13:46
Öncelikle iki aracada maşallah
Video konulması bencede olmamış ama Ali nin bu durumdan haberi olmayabilir ' ama bı sebeplede tatlı rekabet olmuş en azından haftaya güzel deneme olacağının sinyalini vermiş
Skn typer ın kondisyonundan eksiklik olduğu düşünen varsa getirsin en hızlı typer ı deneyelim bence Um çok hızlı kimseyi yanıltmasın
Eğer Um yi geçen olursa NG hazır kıta bekliyo:icon_tup:

Ahmet usta ve Erkutunda eline sağlık

yasin_R
24-01-2013, 13:47
Yasin yazdigin seyler cok mantikli olmasi gereken odur zaten ne konusuluyorsa roll gecesi oncesi sonrasi lafini yemiceksin fakat tek katilmadigim bir konu var oda skn nekadr bosaltildigi konusu. ben um ile deneme gecesini bilmiyorum yorum yapamam ama biz denedigimizde sadece arka koltuklar degil full tampon demirleri kapi dosemeleri vs sokuktu ben bunu bilerek geldim zaten tek bi sartim vardi oda madem amac araclarimizi gormek ozaman benimde kistas alabilmem icin teketekte deneriz eyvallah fakat sonra birde skn yanina bir kisi alacak osekildede deniycez seklindeydi, kabulde edildi fakat teketek iki denemeden sonra sanzuman isininca 3.vites duvar oldu olayin keyfi kacincada kilo esitleyip basma durma olmamisti.
Tesekkur ettim Bahadira sonrada devam ettik. Skn gayet hizliydi ama o gece.

kapı döşemeleri filan sökük değil yanlışın var, yada yanlış hatırlıyosun um nasıl denendiyse senlede öyle denenmiş.

mami_makinen
24-01-2013, 13:49
Şuan için konuşmak gerekirse 1.6 olarak king UM 106 dır

Selcuk_RoL
24-01-2013, 13:51
[QUOTE=percussionali;6567405]Demmekki yanlis parca kullanilmis suan um nin ustundeki haedrs degisecrk daha dogru parca takilaca vs vs neyse kounuz um zamandan buzaman 6 7 boy hizlanmistir o bi gercrk

6 7 boy iyiymis:) massallah

Selcuk_RoL
24-01-2013, 13:52

Zaten aslan marka ya butun peugeotlar king 107 ler varya ufak onlar bile king abi:):) ama 1.2 de

brs_odbs
24-01-2013, 13:53

mami abi um ve ng denediler mi sonuç ne oluyor ?

mami_makinen
24-01-2013, 13:56
Zaten aslan marka ya butun peugeotlar king 107 ler varya ufak onlar bile king abi:):) ama 1.2 de
tecrübeme dayanarak söyledim :icon_tup:

mami abi um ve ng denediler mi sonuç ne oluyor ?

deneme yapıyoruz sürekli sonuçta iki aracıda deneyerek hızlandırıyoruz
aradaki farka gelirsek NG hızlı ama bi çıtır oda hacimsel olarak düşünüyorum

Selcuk_RoL
24-01-2013, 14:01
[QUOTE=mami_makinen;6567435]tecrübeme dayanarak söyledim :

Peki abi lafim yok king olsun massallah allah agiz tadiyla sikintisiz gazlamak nasip etsinde neye gore king? Biraz daha acarmisin:)

chiefkadir
24-01-2013, 14:03
Aboooww gaç gııız ! Boylar havada uçuşuyooo:hahaha:
Aahh Reg olaydı böyle regle olmazdı bu konular:hahaha:

Atmosferik arabayla uğraşmanın zevki bu işte, turbo arabası olan biri denemeye araba bulamazken hafif gideri olan atmo bir araba böyle konularla denemelerle keyfini çıkarıyo :) Turbocular 30 beygiri beğenmezken bizler 3-5 hp alınca keyf komasına giriyoz:hahaha:

brs_odbs
24-01-2013, 14:04
anladım abi sen yazmışsın um yi geçen olursa ng hazır kıta bekliyor diye bende sandım ki baya bir fark oluyor o yüzden sorayım dedim sana :)

JDM VTİ
24-01-2013, 14:04

Atmosferik arabayla uğraşmanın zevki bu işte, turbo arabası olan biri denemeye araba bulamazken hafif gideri olan atmo bir araba böyle konularla denemelerle keyfini çıkarıyo :) Turbocular 30 beygiri beğenmezken bizler 3-5 hp alınca keyf komasına giriyoz:hahaha:

abi 5beygir 1.5-2boy ya öyle deme:D

mami_makinen
24-01-2013, 14:05
[QUOTE=mami_makinen;6567435]tecrübeme dayanarak söyledim :

Peki abi lafim yok king olsun massallah allah agiz tadiyla sikintisiz gazlamak nasip etsinde neye gore king? Biraz daha acarmisin:)

şuanki atmosfere göre ve 1.6 106 ların içinde en hızlı olduğu için king

aksini düşünen varsa buyursun denesin

ama 6 ay sonra 1 sene sonra farklı hızlı bi araba yapılır en hızlı o olur o zaman kinglik el değişir bu şartlarda en hzılı 1.6 106 UM :icon_tup:

mami_makinen
24-01-2013, 14:06
anladım abi sen yazmışsın um yi geçen olursa ng hazır kıta bekliyor diye bende sandım ki baya bir fark oluyor o yüzden sorayım dedim sana :)

farkı fiyatı :D

mami_makinen
24-01-2013, 14:08

abi bi reg le denedin halen etkisinden kurtulamadın :hahaha:

üsküdarda sabah oldu be abi :hahaha:

Selcuk_RoL
24-01-2013, 14:09

Bizdeyken en hizlilarla denedik abi ayarim yok diyende yoktu aslan gibi mapper i geldiler:):icon_tup:

chiefkadir
24-01-2013, 14:10
abi bi reg le denedin halen etkisinden kurtulamadın :hahaha:

üsküdarda sabah oldu be abi :hahaha:Sorma kııı ne sen kurtuldun ne ben,belimizi kırdı namıssız:hahaha:

Selcuk_RoL
24-01-2013, 14:11
[QUOTE=EK648;6567445]

şuanki atmosfere göre ve 1.6 106 ların içinde en hızlı olduğu için king

aksini düşünen varsa buyursun denesin

ama 6 ay sonra 1 sene sonra farklı hızlı bi araba yapılır en hızlı o olur o zaman kinglik el değişir bu şartlarda en hzılı 1.6 106 UM :icon_tup:

Suan atmosfer poyrazdan esiyor hava ilik 14 15 derecelerde biz 25 ustunde gaz bastik ya demekki ondan king olamadik tuhh be abi bilsem bende skn yi bulur dener bi rica ederdim

Selcuk_RoL
24-01-2013, 14:12
Sorma kııı ne sen kurtuldun ne ben,belimizi kırdı namıssız:hahaha:

REG "pitbul" lakabini takan mami abidir ya emegi coktur gece yarilari kadir abi otobanlarda valla

Serhat Y.
kapı döşemeleri filan sökük değil yanlışın var, yada yanlış hatırlıyosun um nasıl denendiyse senlede öyle denenmiş.

um ile sadece arka koltuklar sökük denemiş diyosun işte, yani benlede o şekil basıldı demek. peki yasin ööle olsun bakalım..

mami_makinen
Sorma kııı ne sen kurtuldun ne ben,belimizi kırdı namıssız:hahaha:

aynen abi NG nin stres topuydu namıssız :D

mami_makinen
24-01-2013, 14:14
[QUOTE=mami_makinen;6567455]

Suan atmosfer poyrazdan esiyor hava ilik 14 15 derecelerde biz 25 ustunde gaz bastik ya demekki ondan king olamadik tuhh be abi bilsem bende skn yi bulur dener bi rica ederdim

ya ne alakası var SELÇUK o zamandan bu zamana kadar kimse yerinde durmadıki hep üstüne bişeyler eklendi REG de çok hızlı bi araba ama beyinsiz ve itb siz ancak o kadar olurdu ve hakkınıda veriyordu:icon_tup:

Patisever
24-01-2013, 14:14
reg konusu acılmısken bilgili abileri kardeşlerimize bi sorum olacak konu dağılmasın madem regde thortle yokdu nasıl bu kadar hızlıydı sormadan edemiyor insan farklı ne wardı yani birde en hızlı type (*****) bu tarz araçlara biraz büyük gelmezmi konuyu takıpteyim

bladerk
24-01-2013, 14:18
Öncelikle iki aracada maşallah
Video konulması bencede olmamış ama Ali nin bu durumdan haberi olmayabilir ' ama bı sebeplede tatlı rekabet olmuş en azından haftaya güzel deneme olacağının sinyalini vermiş
Skn typer ın kondisyonundan eksiklik olduğu düşünen varsa getirsin en hızlı typer ı deneyelim bence Um çok hızlı kimseyi yanıltmasın
Eğer Um yi geçen olursa NG hazır kıta bekliyo:icon_tup:

Ahmet usta ve Erkutunda eline sağlık

eyvallah kanka

reg etkisinden kurulunacak bi araç değilki 52li 106 devrimi gibiydi

bu arada geyik süper ilerliyo iyisi mi ben kadir abiyi kandırıyım selçuk da davet etti hafta sonu gelelim tostçuda ya da çiğ köftecide devam edelim hepimiz birarada :hahaha: asıl o zaman zevkli oluyo söyleyim hem um nin yeni spec ayarını da bitiririm sknyle yetişirse izleriz nasıl fikir

Selcuk_RoL
24-01-2013, 14:20
reg konusu acılmısken bilgili abileri kardeşlerimize bi sorum olacak konu dağılmasın madem regde thortle yokdu nasıl bu kadar hızlıydı sormadan edemiyor insan farklı ne wardı yani birde en hızlı type (*****) bu tarz araçlara biraz büyük gelmezmi konuyu takıpteyim

Eeeee ufak dokunuslar gizem detaylar iyi parca ne istedigini bilmek usta farki zirve fln:)

mami_makinen
24-01-2013, 14:21
eyvallah kanka

bu arada geyik süper ilerliyo iyisi mi ben kadir abiyi kandırıyım selçuk da davet etti hafta sonu gelelim tostçuda ya da çiğ köftecide devam edelim hepimiz birarada :hahaha: asıl o zaman zevkli oluyo söyleyim hem um nin yeni spec ayarını da bitiririm sknyle yetişirse izleriz nasıl fikir

gel kardeşim bu kapı size her zaman açık :icon_tup:

Selcuk_RoL
24-01-2013, 14:23
eyvallah kanka

Ya sen bi gel abi ya rs i de getirin banada bi beyin getir reg baglayak bak ne rs kalir ne um e

Hahahaha inandim haa:):)

CocoRe
24-01-2013, 14:26
um ile sadece arka koltuklar sökük denemiş diyosun işte, yani benlede o şekil basıldı demek. peki yasin ööle olsun bakalım..

reyis sana sökelim diyorum dinlemiyosun
sökelim bak bakalım ep3 mü kalıyo yüzaltımı :heyoo:

deneyen araçlara maşallah.

brs_odbs
24-01-2013, 14:26
Eeeee ufak dokunuslar gizem detaylar iyi parca ne istedigini bilmek usta farki zirve fln:)

usta farkı diyelim kısacası :icon_tup:

Selcuk_RoL
24-01-2013, 14:27
Kadir abi sana bi gider daha hadi ben dersem gelirsin kirmazsin bilirim ben islak hamburgerden bi 5 tane yerim daha cok yerim dersen yarin aksam giselerde bulusuyoruz:)

Selcuk_RoL
24-01-2013, 14:31

İste ng ye um ye rakip ben daha once reg le denemek istedigimi soylemistim ama bs soksun sokebildigi kadar bu araclar haZir sikknti yok:heyoo:

bladerk
24-01-2013, 14:33
Ya sen bi gel abi ya rs i de getirin banada bi beyin getir reg baglayak bak ne rs kalir ne um e

Hahahaha inandim haa:):)

adam inanmış beyler dağlın :hahaha:

Kadir abi sana bi gider daha hadi ben dersem gelirsin kirmazsin bilirim ben islak hamburgerden bi 5 tane yerim daha cok yerim dersen yarin aksam giselerde bulusuyoruz:)

araba konusunda bilmem ama hamburgerde benden de hepinize gider :hahaha:

CocoRe
24-01-2013, 14:33
İste ng ye um ye rakip ben daha once reg le denemek istedigimi soylemistim ama bs soksun sokebildigi kadar bu araclar haZir sikknti yok:heyoo:
senden baska yuzaltıcılarda inan 4göz bekliyoda

işte

tarz meselesi.....

UM1196
24-01-2013, 14:34
Varsa ayarlı ep3 ep2 hiç farketmez araclar hazır kıta beklıyo

mami_makinen
Varsa ayarlı ep3 ep2 hiç farketmez araclar hazır kıta beklıyo

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Selcuk_RoL
adam inanmış beyler dağlın :hahaha:

araba konusunda bilmem ama hamburgerde benden de hepinize gider :hahaha:

Zaten onu bildigim icin farkindaysan sana gider yapmadim abi:)

Sen gelde ye afiyet olsun yaw

percussionali
24-01-2013, 14:35

Sokuk olamayan 106 mizda var sokmeye gerek yok aksam deneyelim kompile takili 106 olurmu?

BoraRS
24-01-2013, 14:35
şu an sizin oraların değimiyle bi tık daha iyi ;)

Hayirdir bilader tık mık kime tikliyonuz? Varsa garajinda iddiali araba getirirsin 2 de 80 de deneriz.

Ama 120 de roll biter :D

mami_makinen
24-01-2013, 14:36

işte

tarz meselesi.....

tarz derken altınızdaki arabaları ferrarimi zannediyosun

Selcuk_RoL
24-01-2013, 14:36

işte

tarz meselesi.....

Valla bilmem kim 4 gozle bekliyo ben cok kaile almiyorum fn2 leri tarz meseli... ep3 seviyorum 106 ile gaz basiyorum:icon_tup:

-HAKTAN-
24-01-2013, 14:47
BK varken nerdeydiniz?
Ulan NG ve Reg harbi Allah sizden razı olsun sayenizde stres atıp ızdırap oluyodum size ne günlerdi :D
En güzel yanıda roll sonrası muhabbett benim için sonuç hep aynıydı:D
Ama şuda bir gerçektir 106'lar artık çok hızlı iyiki satmışım Bk'yı :)

CocoRe
24-01-2013, 14:47
tarz derken altınızdaki arabaları ferrarimi zannediyosun
haaşa senin bulunduğun ortamda tek ferrari senin altındadir MAMİ ABİ

Selcuk_RoL
24-01-2013, 14:49
BK varken nerdeydiniz?
Ulan NG ve Reg harbi Allah sizden razı olsun sayenizde stres atıp ızdırap oluyodum size ne günlerdi :D

Ya sen adamin dibisin abi cekil kenare sen ya:) :icon_tup:

mami_makinen
24-01-2013, 14:50
haaşa senin bulunduğun ortamda tek ferrari senin altındadir MAMİ ABİ

raufz yazında 106 ları hırsız arabası gibi belirtiyosun

çok şükür kendi çapımda alıp satmadığım araba kalmadı fakat benim için maksat yarışmaksa 106 da aynı typer da aynı evo da aynı :icon_tup:

Serhat Y.
24-01-2013, 14:50
e tabi bizim arabalar sizinkinin yanında biraz ferrari kalıyor orası kesin herşeyi üzerinde full donanım geziyoruz koltuk sökmüşüm yerine gergi bar takmışım işlevsellik ön planda yani yürüyen mezar değil. onun için aynı kulvarda kıyaslamayın varsa yürüyen içi dışı adam gibi klima motoru üzerinde arabanız deneyelim yoksa sizin arabalar bizim tarzdaki arabalara göre hızlıdır. ama geçilmez değil iş inada binerse aalası sökülür daha önceden örnekleri var dimi 9,5cr turbo altyapılı arabanın sökülünce sınıfının en hard atmosferik aracıyla nasıl gittiğini bütün forum gördü zamanında.

mami_makinen
24-01-2013, 14:52
BK varken nerdeydiniz?
Ama şuda bir gerçektir 106'lar artık çok hızlı iyiki satmışım Bk'yı :)

ne güzel geçiyordun bizi :hahaha: her denemede acaba 200 kadar tutunabilecekmiyim diye düşünüp gaza basmak paha biçilemez ama dediğin gibi sonuç BK HEP ÖNDE OLUYORDU :icon_tup: oda senin güzelliğinden :icon_tup:

mami_makinen
24-01-2013, 14:53
e tabi bizim arabalar sizinkinin yanında biraz ferrari kalıyor orası kesin herşeyi üzerinde full donanım geziyoruz koltuk sökmüşüm yerine gergi bar takmışım işlevsellik ön planda yani yürüyen mezar değil. onun için aynı kulvarda kıyaslamayın varsa yürüyen içi dışı adam gibi klima motoru üzerinde arabanız deneyelim yoksa sizin arabalar bizim tarzdaki arabalara göre hızlıdır. ama geçilmez değil iş inada binerse aalası sökülür daha önceden örnekleri var dimi 9,5cr turbo altyapılı arabanın sökülünce sınıfının en hard atmosferik aracıyla nasıl gittiğini bütün forum gördü zamanında.

benim aracım her şeyi takılı hatta araçta 2 tane 30 cm bas var istersen deneriz

percussionali
24-01-2013, 14:54
Aranan kan bulundu :)

UM1196
24-01-2013, 14:55

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Serhat Y.

dediğin gibiyse bakarız deneriz sıkıntı yok.

-HAKTAN-
Ya sen adamin dibisin abi cekil kenare sen ya:) :icon_tup:
Tamam kanka ben sağdan sağdan dewam ediyorum.Rol'u bekliyorum :D

ne güzel geçiyordun bizi :hahaha: her denemede acaba 200 kadar tutunabilecekmiyim diye düşünüp gaza basmak paha biçilemez ama dediğin gibi sonuç BK HEP ÖNDE OLUYORDU :icon_tup: oda senin güzelliğinden :icon_tup:
Aynen öyle abi ama Ng ciddi anlamda şu an çok başarılı bide söksen ah neler olur neler

angry28
24-01-2013, 14:56

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

mami_makinen
24-01-2013, 14:56
dediğin gibiyse bakarız deneriz sıkıntı yok.

tamam ne zaman müsait olursan telefonlaşırız :icon_tup:

Serhat Y.
24-01-2013, 14:57
tamam ne zaman müsait olursan telefonlaşırız :icon_tup:

aynen haberleşir, deneriz daha uzatmayalım:icon_tup:

CocoRe
24-01-2013, 14:58
raufz yazında 106 ları hırsız arabası gibi belirtiyosun

çok şükür kendi çapımda alıp satmadığım araba kalmadı fakat benim için maksat yarışmaksa 106 da aynı typer da aynı evo da aynı :icon_tup:
estağfurullah

106 efsane araçtır heleki seninkisi belki en güzeli bu piyasadaki.
ama type-r ayrı bi dünya
type-r yürüdüğü süratlerde 106 nın gaz bırakması, bu arabaların denememesi gerektiği gerçeğini göstermezmi?

GKS TypeR
24-01-2013, 15:00
estağfurullah

ama type-r ayrı bi dünya
type-r yürüdüğü süratlerde 106 nın gaz bırakması, bu arabaların denememesi gerektiği gerçeğini göstermezmi?

adam haklı beyler :icon_tup:

mami_makinen
24-01-2013, 15:00
estağfurullah

ama type-r ayrı bi dünya

ya tabikide 220 240 gibi gidilmedikten sonra typer arabasının gücü ortaya çıkmıyo ama 106 nın canıda 210 220 kadar maksimum :icon_tup:

UM1196
24-01-2013, 15:02
Yasin abi görürse yazar 5in sonuna kadarda denendi madem typer ın yurudugu suratlarde 106 bitiyor ise denemek istemeyen denemez arabların hacimlerine yapacak birşey yok malesef mami abinin dediği gibi 210 220 de bitiyor 106

Serhat Y.
24-01-2013, 15:03
gelin şunu 225 yapalım bee

Okan D.
24-01-2013, 15:05
typer konusu oldu mu ortalık karısıyo arkadas ya :D neyse masallah araclara um ıle denedım de herkez bana dedıkı gaz mı kesıyosun ben gaz kesmıyorum um cok hızlı herkezınde gordugu gıbı :D:D he bu arada 106 nın zaten 200 210 gıbı nefesı bıtıyo bunu bılmeyen yoktur herhalde 240 a kadar 106 denenmezkı ama 240 250 kadar denencek arac var ıse denerız :D masallah kardesım

Serhat Y.
24-01-2013, 15:05
neyse eyvallah beyler. mami görüşürüz haberleşiriz :) b.şehir tırpark..

UM1196
24-01-2013, 15:07
typer konusu oldu mu ortalık karısıyo arkadas ya :D neyse masallah araclara um ıle denedım de herkez bana dedıkı gaz mı kesıyosun ben gaz kesmıyorum um cok hızlı herkezınde gordugu gıbı :D:D he bu arada 106 nın zaten 200 210 gıbı nefesı bıtıyo bunu bılmeyen yoktur herhalde 240 a kadar 106 denenmezkı ama 240 250 kadar denencek arac var ıse denerız :D masallah kardesım

Eyvallah kardeşim teşekür ederim :) ıbızanın yavas oldugunu dusunen varsa dedıgın gıbı dener gorurler 240 lar 250 ler :D

Selcuk_RoL
24-01-2013, 15:08
ya tabikide 220 240 gibi gidilmedikten sonra typer arabasının gücü ortaya çıkmıyo ama 106 nın canıda 210 220 kadar maksimum :icon_tup:

220 yeterli bir surat arabanin daha ustu yok inip iticek halimiz yok drag er meydani diyolar oda 160 da bitiyo ortalama :) bindigin arabanin kac vitesi varsa sonunu gorursun kim ondeyse gaz bitti roll bitti inanmama gaz birakti durumlari icin gerekirse kadran videoya yansitilir olur biter bunlar yarisicak araba degilse ahh soksek ne 106 kalir ne ep3 denilmeZ diymi? Mademki soyleniyor buyrun...

yasin_R
24-01-2013, 15:10

tamam seninlede arka koltuklar sökük denenmiş kimse başka birsey söküp takmadı ki um ile denenen geceye kadar. yanlış yazıyorsam söyle doğruyu bulalım aklına baska bişiy gelmesin:)

WarmongeR
24-01-2013, 15:11
Bütün yorumları okuyorum,SKN için bundan sonraki rollerde çok daha eğlenceli olacak, belli (: sohbet konusunda SKN hazırdır diye konu açıldığında geçme geçilme takıntısı olmayan (buna bizde dahil) ve ben hızlıyım diyen bütün na ları bekleriz.

Luc
24-01-2013, 15:13
Maşallah videolar çok iyi. 106'ya iki kere maşallah :)

UM1196
24-01-2013, 15:15
Bütün yorumları okuyorum,SKN için bundan sonraki rollerde çok daha eğlenceli olacak, belli (: sohbet konusunda SKN hazırdır diye konu açıldığında geçme geçilme takıntısı olmayan (buna bizde dahil) ve ben hızlıyım diyen bütün na ları bekleriz.

Ben hızlıyım diyorum geçilme sıkntım yok videosuz cıkmam gecılırsemde vıdeoyu koyucak kişilikteyim öle bir takıntım yok gırtlak typerın benı 1 boy gecıcek olması falan cok üzmese gerek arabamdan fazlasıyla memnunum

ibooo
24-01-2013, 15:17

Bütün n/a çok iddalı aklıma direk b.aktepe k24 geldi saçma olmazmı sence :D

WarmongeR
24-01-2013, 15:18
Ben hızlıyım diyorum geçilme sıkntım yok videosuz cıkmam gecılırsemde vıdeoyu koyucak kişilikteyim öle bir takıntım yok gırtlak typerın benı 1 boy gecıcek olması falan cok üzmese gerek arabamdan fazlasıyla memnunum

:icon_tup:

WarmongeR
24-01-2013, 15:21
Bütün n/a çok iddalı aklıma direk b.aktepe k24 geldi saçma olmazmı sence :D

b.aktepenin aracıyla denemek bizi çok memnun eder. zaten geçme geçilme takıntımız olmadığını belirttim, dediğim gibi o araçla roll yapmak bizi mutlu eder ne kadar geçeceği umrumda bile olmaz. tam aksine çok keyifli bir roll olacağına inanıyorum.