PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ER TYPER VS ABL cupra r roll in izmir

M3CSL
26-04-2008, 22:09
gecen denemıs arkadaşlar bende paylasıyım dedim.
2 deneme var
deneme 1
http://youtube.com/watch?v=u7wlfuMPnSs
buda vıtes kaçırılan 2. deneme
http://youtube.com/watch?v=JhJ34Gv8fVQ

cupra 3. vıteste basıyor typerda 2. vıtes hız 75 gibi sanırım...

Renç
26-04-2008, 22:25
çok üzülmüştüm ABL satılınca, ama belliki yeni sahibiyle mutlu....:icon_tup:
olması gerektiği gibi yürümüş cupra, tebrikler....:icon_tup:
bide komple egzos olsa çook süper olucak:)

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=14225&page=10

aklıma şu tatlı atışmalar geldi...:p:p

yiit
26-04-2008, 22:29
maşallah sağda bitane integra gördm galiba onada maşallah :D

CemVteC
26-04-2008, 22:30
çok üzülmüştüm ABL satılınca, ama belliki yeni sahibiyle mutlu....:icon_tup:
olması gerektiği gibi yürümüş cupra, tebrikler....:icon_tup:
bide komple egzos olsa çook süper olucak:)

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=14225&page=10

aklıma şu tatlı atışmalar geldi...:p:p

serkan yne yaptın yapceğini koymuussun videoyu :) bu arada uzulmenıze gerek yok dmıstım ilk gorustuğumuzde buda kanıtı oldu ;) bdaha gorusemedık umarım denk gelırızz

ozKn
26-04-2008, 22:31
maşallah iyi gidiyor bu cuma günkü toplantıdamı çekildi

M3CSL
26-04-2008, 22:34
renç alem adamsın vesselam:):)

Juggernaut
26-04-2008, 22:42
Güzel video olmuş elinize sağlık.serkan typer'ın vites kaçırdığı videoda sanki cupra beşinci saniyede vites atıyor eminmisin üçüncü viteste olduğuna?

TarikS
26-04-2008, 22:46
Güzel videolar..Maşallah ikisine de..

Renç
26-04-2008, 22:54
CemVtec, Görüşürüz kardeşim bidahaki geldiğinizde, kazasız belasız...;)
........
M3CSL, naptım olum:eek: fikrimi söyledim, ER'de İzmir'in en sıkı araçlarından biri...
........

D.Not :Özdin abiiii saygılar, severek izliyoruzz....:icon_tup::icon_tup:

iynn-RS
26-04-2008, 23:02
taype-r stockmu?

CemVteC
26-04-2008, 23:12
taype-r stockmu?

stok sayılır 4-2-1 dc hedır aem cold aır ıntake comp.clutch stage 5 debrıyaj setı sıfır senk. set hondata k pro genelde bildiğim stoklar boledee :):)

edo typer
26-04-2008, 23:15
edıtttttttttt

edo typer
26-04-2008, 23:18
edıtttttttttttttttttttttt

Eriador
26-04-2008, 23:22
Maşallah güzel gitmiş tebrikler :)

M3CSL
26-04-2008, 23:27
ben videoları aldığım gibi koydum kesılcek bişiyde yok ztn sonuc belli:)
iso olm dedım şöför değişikliği çok etkıledı basma sana bu kadar die..dinlemıon hiç:) egsozu yaptırmak mı lazım dersin acaba son susturucu orjınal daha bılıon:)

CemVteC
26-04-2008, 23:34
adam dıye sokaklara cıkma vıteslerım ne halde oldugunu bılıyosun ıkı dıslı atıyo 6 dıslı atıyo 5 cartlıyo dun gormedın mı? ya sız ne bıcım adamsınız cozemedım......arabamın yanında deıl mıydın?

adamlığı burda oğrencek olsak burdan mıllete hakaret ederdık erdem bnce sakın ol bunda sorun olcek bşi yook bdaha denerız sen gec hem sen bana demedınmı bşi yapmadısan arabaya denemeyee gerek yok sonuc bellı gecceğinden emındın bnle denemeden once dığer typer ları gectın ozamn sorun yoktu arabada ewt yanındadım seslerıde duydum sanzımandan o vıdeoları dırek sıldırrtım makınadan ble rahat ol sen ayar yap denerız yne gec vıdeouyu bız cekelım hatta yanımda seko olsun ıstersen o koyar yne vıdeoyu bizim gecıldığımızdede vıdeolarımız var sekola 206 donemınden berıı ;) sıkıntı yapma sakın olll

CemVteC
26-04-2008, 23:35
ben videoları aldığım gibi koydum kesılcek bişiyde yok ztn sonuc belli:)
iso olm dedım şöför değişikliği çok etkıledı basma sana bu kadar die..dinlemıon hiç:) egsozu yaptırmak mı lazım dersin acaba son susturucu orjınal daha bılıon:)

olum bu ara bşi yapmıyalım erdem ayarlarını yapsın haberlesırız gecerse bakarız bakam egsoz nekadar işie yarıcekk ;)

edo typer
26-04-2008, 23:39
edıtttttttttttttttttt

iynn-RS
26-04-2008, 23:39
yay-sapka-pıston-gomlek bılıyodukta bu etek yenı modamı:beuj::hahaha::hahaha:

edo typer
26-04-2008, 23:42
edıtttttttttttttttt

STP
26-04-2008, 23:44
erdem... hata sende... arabanda sorun varsa deneyıp ona buna konusma vıdeo koyma hakkı vermıyceksın... gel bu hafta halledelım arabayı oyle stock typer gıbı konusup dalga gecercesıne yazanların agzına sokarsın boyları...

chiefkadir
Birinci videodan ben bişey anlamadım anlayan varsa bi izah etsin :) typer yetişirken kesilmiş gibi.....Typerdaki sıkıntı deneme esnasındamı oldu yoksa önceden varmıydı ? bence kötüde gitmemiş ..Rövanş lazım gündüz yapın fırsatınız olursa ;)

CemVteC
ben son sozumu soledım.....yanlıslıkla gecmıyım sızı.....o zmn etek rengı sorarım...ızmıre gırmek ıcın pasaqport kullanırsınız....tekrar soluyorum delıkanlı adam sewerım.....koymıcaz dıyıpte vıdeo kesıp koyan adamı deıl....vıdeolar kesılmısmı kesılmemıs mı?

bkere vıdeoyu ben koymadım delıkanlılığıda senden oğrenmıcem yanlıslıkla değil bnce ayarları yaptıpta gecsen daha iiyi yanlıslıkla geccek olsan cuma gunu gecerdın zaten cunku harbıden yanlıslıkla olurduuu vıdeo olayınada takılma bukadar serkandada kesınlıkle kotu nıyet yook aranızdakı samımıyete ınanılıp koyuldu vıdeo senın hıç gecılmedığın mgane rs s2000 konusuna kadar ınnadığım samımıyet ama gecılınce işin rengı bellı oldu delıkanlıkk bozuldu samımıyette....

STP
26-04-2008, 23:45
olum bu ara bşi yapmıyalım erdem ayarlarını yapsın haberlesırız gecerse bakarız bakam egsoz nekadar işie yarıcekk ;)
o cupraların en temızı en babası bızde sunu soylım kat sonrası egzozumuz var ıskender yapımı ole pek bırsey bekleme derım ;)
bızım cupra full stock 227 cıktı bılgıne

iynn-RS
26-04-2008, 23:46
bu sente kacık demıssınız de ben onu anlamadım.

benım bıldıgım sentesı kacan araba bu kadar yurumez.
hatta hıc yurumez.kesıcıye kadar devır yukseltemez.yuruse bıle bu kadar denemeden sonra kesın motora zarar verır.

CemVteC
26-04-2008, 23:46
yay-sapka-pıston-gomlek bılıyodukta bu etek yenı modamı:beuj::hahaha::hahaha:

modayı takıp edenlere sormak lazıımmm :beuj:

Eray Yümsel
26-04-2008, 23:47
erdem... hata sende... arabanda sorun varsa deneyıp ona buna konusma vıdeo koyma hakkı vermıyceksın... gel bu hafta halledelım arabayı oyle stock typer gıbı konusup dalga gecercesıne yazanların agzına sokarsın boyları...

sende arabanda hata olmasına rağmen draglara katılmıştın galiba selçuk :) millet konuşmuştu hani

Utku
26-04-2008, 23:48
DC headers cai eksoz k-pRo oLan bi type-R bu kadar düşemez.Çoul kişi olmak istemem hiç bi zaman ama burda yazmadan duramicam.type-R'daki arkadaşta belirtmş aracın sorunu var belli.bu type-R'La aynı özellkLeri olan bi type-R'ın cupra videosunu koyarsam yok sorun falan diyenelr susarlar :)

STP
26-04-2008, 23:48
Birinci videodan ben bişey anlamadım anlayan varsa bi izah etsin :) typer yetişirken kesilmiş gibi.....Typerdaki sıkıntı deneme esnasındamı oldu yoksa önceden varmıydı ? bence kötüde gitmemiş ..Rövanş lazım gündüz yapın fırsatınız olursa ;)
gecen hafta erdem bana lan araba 215 hp cıktı olm demıstı

19.04.2008 02:50:38 ERDEM ·#·$4STProject - S ·$1&·$4 S bu arada benım araba kc hp cıktı tahmın et:D
19.04.2008 02:51:50 ·#·$4STProject - S ·$1&·$4 S ERDEM kac cıktı la
19.04.2008 02:51:56 ERDEM ·#·$4STProject - S ·$1&·$4 S 215:D

tarıhe dıkkat... sorun olmayan kproya kadar olan bı typer 240tan dusuk ımkansız cıkamaz bunu herkes bılır... gectık dıye sevınmeyın bence :)

miniks
26-04-2008, 23:49
kardesım Erdem delıkanlı adamsın ıyı tamamda bu delıkanlılıgın yerı burası deıl. bunun yerı arena. sımdı benı arıosun ozgunu arıosun arabamda sorun var dıosun. ama gıdıp gazlıosun. 1 hafta kullanmasan olmuo mu?

sonra aracın gecılıo sole gecıldım bole oldu dıosun. ıste burda haklı deılsın. ozmn yarısmıcaksın. gecılınce el sıkıcaksın.

AMA SIKTIGIN EL VIDEO KOYMAM DEYIP VIDEO KOYARSA O ZAMAN onun ayıbı olur.

yanı hem haklısın hem haksız. arkads bı daha deneyelım dıosa denersınız gorursunuz araclarınızı. sız araclarınızı goruceksınız kı herzaman aracınızı guncelleyın.

burası butık deıl etek metek bu sozler burdakı hıcbır arkadasımıza yakısmaz.

STP
sende arabanda hata olmasına rağmen draglara katılmıştın galiba selçuk :) millet konuşmuştu hani aynı hatayı ben yaptım noldu sorunmu var? sımdı kardesımı uyarıyorum bırılerının zorunamı gıttı?

CemVteC
o cupraların en temızı en babası bızde sunu soylım kat sonrası egzozumuz var ıskender yapımı ole pek bırsey bekleme derım ;)
bızım cupra full stock 227 cıktı bılgıne

bilgi için soğol da ;) bne arabayı alalı 1 hafta alısabidimmi diyee bi denemek istedim olay bundan ıbaret ble agrasıf tavırlara gerek yoktu ama naaplımm herkezın yapısı farklıı oluyooo....

Utku
26-04-2008, 23:50
DC headers cai eksoz k-pRo oLan bi type-R bu kadar düşemez.Çoul kişi olmak istemem hiç bi zaman ama burda yazmadan duramicam.type-R'daki arkadaşta belirtmş aracın sorunu var belli.bu type-R'La aynı özellkLeri olan bi type-R'ın cupra videosunu koyarsam yok sorun falan diyenelr susarlar :)

Hatta buyrun :)Yanlış anlaşılmasın polemik falan değil amacım sadece sorunm olduğu belli aynı özllkleri bulunduran bi type-R izleyin tanıyanlar olucaktır zaten :)Bide agresif tavırlar izmire giremessin gibi laflar sizler yaşında yolu yarılamış insanlara yakışmıyor..

http://www.youtube.com/watch?v=8HHwn2W0Z9c

miniks
26-04-2008, 23:51
gecen hafta erdem bana lan araba 215 hp cıktı olm demıstı

19.04.2008 02:50:38 ERDEM ·#·$4STProject - S ·$1&·$4 S bu arada benım araba kc hp cıktı tahmın et:D
19.04.2008 02:51:50 ·#·$4STProject - S ·$1&·$4 S ERDEM kac cıktı la
19.04.2008 02:51:56 ERDEM ·#·$4STProject - S ·$1&·$4 S 215:D

tarıhe dıkkat... sorun olmayan kproya kadar olan bı typer 240tan dusuk ımkansız cıkamaz bunu herkes bılır... gectık dıye sevınmeyın bence :)

kpro olup ya da mugen farketmez. daha ben 235 ı gecen gormedım. yanlıslık olmasın. bırtek ozan ın eskı araba 243hp cıkmıstı. stock olarak belırtıorum. (piston ınce conta falan olmayan)

edo typer
edıttttttttttttt

Eray Yümsel
aynı hatayı ben yaptım noldu sorunmu var? sımdı kardesımı uyarıyorum bırılerının zorunamı gıttı?

sorun var. ama sende var bi dediğin bi dediğini tutmuyo onu göstereyim dedim :) zoruna gidenin.....

1.6 VTi
26-04-2008, 23:52
Anlamak istemeyenler gene anlamıyor, bir Miniks kankalarım anlamış olayı... Olay geçme-geçilme değil olay:VİDEO KONULMICAK DİYİP KONULMASI... Anlaşılır inş. bu yanlış anlaşılma...

Gerginliğe gerek yok, sorunlar çözülür bir daha denenir mevzu kapanır gider ;)

Saygılar,...

chiefkadir
26-04-2008, 23:52
kpro olup ya da mugen farketmez. daha ben 235 ı gecen gormedım. yanlıslık olmasın. bırtek ozan ın eskı araba 243hp cıkmıstı. stock olarak belırtıorum. (piston ınce conta falan olmayan)230 lar iyi diyosun yani..Bilelimde ona göre heveslenelim ;)

CemVteC
26-04-2008, 23:53
kardesım Erdem delıkanlı adamsın ıyı tamamda bu delıkanlılıgın yerı burası deıl. bunun yerı arena. sımdı benı arıosun ozgunu arıosun arabamda sorun var dıosun. ama gıdıp gazlıosun. 1 hafta kullanmasan olmuo mu?

sonra aracın gecılıo sole gecıldım bole oldu dıosun. ıste burda haklı deılsın. ozmn yarısmıcaksın. gecılınce el sıkıcaksın.

AMA SIKTIGIN EL VIDEO KOYMAM DEYIP VIDEO KOYARSA O ZAMAN onun ayıbı olur.

yanı hem haklısın hem haksız. arkads bı daha deneyelım dıosa denersınız gorursunuz araclarınızı. sız araclarınızı goruceksınız kı herzaman aracınızı guncelleyın.

burası butık deıl etek metek bu sozler burdakı hıcbır arkadasımıza yakısmaz.

yanıı bunu anlatmaya calısıyoruum bnm iddaa ettiğim yok sevınıp halayda cekmedık 6000 devır dedı tmm dedık denemeye gerek yok gecerım zten dedı olsun deıdım sen gec bn arabamı gorıyım ee sorun nerde yne denerız dıyorum sız ayarını yapın tkrar bakarız ne kadar etkılı olduu dıyee yne koyulıur vıdeo sorunnn yoooook

M3CSL
26-04-2008, 23:53
temızlık kavramı aracta araca göre değişir.. iygideni var aracların kötu gidenı var;)
ayrıca aracın bız nasıl gittiğini bılıyoruz eskısı gibi gidıo arac.. kötu gitse ztn denenmez ki 1 hafta önce iddialı biçimde konusuldu.. bence normal gidıodu arac;)

artı ıyyn ıbo kardeşime katılıyorum;)

STP
26-04-2008, 23:54
sorun var. ama sende var bi dediğin bi dediğini tutmuyo onu göstereyim dedim :) zoruna gidenin.....
bu tutarsızlık deıl.. aynı hatayı ben yaptım gecmıs zamanda baskasına konusma hakkı verdım sımdı arabam sorunluyken kesınlıkle denemem. sımdı kardesıme anı seyı soyluyorum buda kımseyı enterese etmez dımı bro ;)

STP
26-04-2008, 23:55
temızlık kavramı aracta araca göre değişir.. iygideni var aracların kötu gidenı var;)
ayrıca aracın bız nasıl gittiğini bılıyoruz eskısı gibi gidıo arac.. kötu gitse ztn denenmez ki 1 hafta önce iddialı biçimde konusuldu.. bence normal gidıodu arac;)

artı ıyyn ıbo kardeşime katılıyorum;)
sen zaten herseye avukat ol. eskısı gıbı gıdıyomus typer oylemı :) ehehehe serkan alem adamsın vesselam :)

Eray Yümsel
26-04-2008, 23:56
bu tutarsızlık deıl.. aynı hatayı ben yaptım gecmıs zamanda baskasına konusma hakkı verdım sımdı arabam sorunluyken kesınlıkle denemem. sımdı kardesıme anı seyı soyluyorum buda kımseyı enterese etmez dımı bro ;)

öyle olsun broooo :)

M3CSL
26-04-2008, 23:58
utku kardeşim o videokı arac stock olması lazım.
burdakı arac chipli;)

erdem videoda kesmek fılan yok ya anlamıomusun, cemler video eklemesını daha bılmezler youtube nası kessınler,
ayrıca koyun dıe genel bi ıstek vardı söledım sana onun ıcın konuldu...
ayrıca izmırdekıler her aracın nasıl gitiğini bılır az çok kımle nasıl yuruduğunden, yenı cupraya 3 boy atıodun sen, eskı cupra çok daha fazla hızlı yenı cupradan;) bunu söeldık ztn hep..

iynn-RS
26-04-2008, 23:58
1- sentesı kacık olan araba bu kadar yurumez

2-her modıfıye parcası her aracta aynı sonucu verecek dıye bır kaıde yok.bu vıdeoda bu ıkı arac denemıs sonuc bu olmus.her denemeden sonra aynı seylerı sııtıp ısıtıp surmeyın.baska taypar olsa gecerdı cart curt.geebılırdı bısey dıyemem ama bu vıdeodakı plakasıda bellı olan ıkı aractan bu sonuc cıkmıs.

3-vıdeo koyma dıye bısey olmaz.denıyosan vıdeo rıskınıde goze alacaksın. chıefkadır abı soylemıstı bana bu ısılerde ıddıa vıdeodur mılyar versen sıldıremezsın.gecersın sen koyarsınm.baska yolu yok.

edo typer
27-04-2008, 00:01
edıt.........

Utku
27-04-2008, 00:01
utku kardeşim o videokı arac stock olması lazım.
burdakı arac chipli;)

erdem videoda kesmek fılan yok ya anlamıomusun, cemler video eklemesını daha bılmezler youtube nası kessınler,
ayrıca koyun dıe genel bi ıstek vardı söledım sana onun ıcın konuldu...
ayrıca izmırdekıler her aracın nasıl gitiğini bılır az çok kımle nasıl yuruduğunden, yenı cupraya 3 boy atıodun sen, eskı cupra çok daha fazla hızlı yenı cupradan;) bunu söeldık ztn hep..

Abi kimsenin meselesi beni ilgilendirmezde U + hiç bişey yokken 245 civarıydı zaten bi chiple bu kadarmı değişir olay.zaten 2 tarafta kabullenmiş benim anlatmak istediğim olay öyle bi dünya yok type-R bildiğin sorunlu :)

chiefkadir
27-04-2008, 00:03
3-vıdeo koyma dıye bısey olmaz.denıyosan vıdeo rıskınıde goze alacaksın. chıefkadır abı soylemıstı bana bu ısılerde ıddıa vıdeodur mılyar versen sıldıremezsın.gecersın sen koyarsınm.baska yolu yok.Dedim demi :)

izo
27-04-2008, 00:04
ankarada type r var mı:)

ozyrace
27-04-2008, 00:04
hepimiz erayızz :D

edo typer
27-04-2008, 00:05
edıttttttttttttttttt

chiefkadir
27-04-2008, 00:05
ankarada type r var mı:)İki gün sabret..Videonu ayarla..geçilirsen Etek giydiririm:D

iynn-RS
27-04-2008, 00:07
ankarada type r var mı:)

sone-R var

tunbullah
27-04-2008, 00:08
bence bı vıdeo bu kadar sorun olmamalıı gecsen ne olur gecmesen ne olur arabayı duzeltırsınız yenıden vıdeo koyarsınız olur bıter. gecılmenın sonunda ölüm yok gecmenın sonunda bı ödül yok. cupra ya tebrıkler.. saygılar. sevgıler.

edo typer
27-04-2008, 00:08
İki gün sabret..Videonu ayarla..geçilirsen Etek giydiririm:D

gecılırsem deıl....

ok araba sorunlu vıdeo yok deyıpte koyarsan olmaz...

chiefkadir
27-04-2008, 00:09
gecılırsem deıl....

ok araba sorunlu vıdeo yok deyıpte koyarsan olmaz...Senle alakası yok edo ..Bizim ankarada typer muhabbeti o ;)

STP
27-04-2008, 00:09
3-vıdeo koyma dıye bısey olmaz.denıyosan vıdeo rıskınıde goze alacaksın. chıefkadır abı soylemıstı bana bu ısılerde ıddıa vıdeodur mılyar versen sıldıremezsın.gecersın sen koyarsınm.baska yolu yok.
nedmeek olmaz. anlasırsın vıdeo koyulmıycak dersn deneme oncesı . anlasıldıktan sonra koyulursa bu ısmıdır?

LaGuNa
27-04-2008, 00:10
tebrık ederım sentesı kacık arabaya ıı tutundunuz........

typer stock mu denmıs deıl....sentesı kacmıs;) dynoda neden 215 verdı dıye dusunuyoduk senteye bakmamısız bugun anladık.....

sımdı bı ıkı soz solemek ıstıyorum....ben delıkanlı adam sewerım...10.8 afr var neden bole dedık...araba yurumuyo dedık vıdeo koymayın haftaya duzeltelım arabaları dedık sonra koyun dedık tamam dedınız......ustune ustluk vıdeoları kesıp koydunuz.....aferın sıze on numara delıkanlısınız.....

son sozum su arabam senteye gelınce kabul edersenız vıdeo cekelım....sız gecersenız sozlerım ıcın ozur dılıcem....ama ben gecersem delıkanlı olmayan adam ne gıyer onu gıyın derım...ızmıre gırmeyın derım....denk gelmeyelım derım hbrınız olsun.....

ALLAH ı olan konuyu edıtlemesın....kıme etek yakısır gozuksun.....

Sen diosun ben geçince video koyulsun ama geçilince video koyulmasın .. aracını bilen tanıyan biri bu hırsı yapmaz bu yazıyı yazmazdı ...ben aracımın kesin gecegini bilsem bi kere geçilmesinden kocunmazdım ...olayı tatlı bi roll olarak değerlendirmen gerekirken aldığın tavır yanlış ...

+ Videoalr kesilip koyulmadı neyse ..Bende videoalrı koyuyorum tamamen Orjinal...

Bi daha video çekilelim demişsinde video çekilir çekilmez ama izmire girme konusunda biz hep eglenmeye geliyoruz eglenerek dönüyoruz üzülmeyiz...

Videolar....

http://www.youtube.com/watch?v=cffWNhVAqGk

http://www.youtube.com/watch?v=JtBuifOLsFs

edo typer
27-04-2008, 00:23
Sen diosun ben geçince video koyulsun ama geçilince video koyulmasın .. aracını bilen tanıyan biri bu hırsı yapmaz bu yazıyı yazmazdı ...ben aracımın kesin gecegini bilsem bi kere geçilmesinden kocunmazdım ...olayı tatlı bi roll olarak değerlendirmen gerekirken aldığın tavır yanlış ...

+ Videoalr kesilip koyulmadı neyse ..Bende videoalrı koyuyorum tamamen Orjinal...

Bi daha video çekilelim demişsinde video çekilir çekilmez ama izmire girme konusunda biz hep eglenmeye geliyoruz eglenerek dönüyoruz üzülmeyiz...

Videolar....

http://www.youtube.com/watch?v=cffWNhVAqGk

http://www.youtube.com/watch?v=JtBuifOLsFs

...ALLAH uzmesın....vıdeolar ceken arkadas sen mıydın?ben vıdeo koymadım hayatım boyunca edoksk nıckım arattır...arabada sorun oldugu ortadaysa vıdeo konulmaz kardes....vıdeo koyulmıcak denılıpte vıdeo konulmaz kardes....yoksa bole konusurum ıste agzını acıpta bıseyde soleyemezsın...yok solerım dıyosan bırazda ınsanlar kendılerı yarıstırması gerekır;)eglenmeye kosturdugum bıseyde daha cok stres oluyorum ...gerek yok stres yaptırmayın

M3CSL
27-04-2008, 00:25
selcuk sen koydun dımı videoları yanlış anlaşılmasın bak benım accounttan atıon videoları:)
arkadaşlar ıstedı ama sanırım sen koyma dıe çok fazla ısrar etmıssın. ama kardeşine demişsin ısonun, bana tam o şekılde bişiy denmedı dırek koyma dıe onun ıcın koydum,, hee yanlış anlaşılmıs olabılır tmm ayrıca sorunlu muhabbetı hıc denmedı senkromec ten bahsedıldı ama o videolar sılınmıs ztn;)

edo typer
27-04-2008, 00:28
edıttttttttttttttt

CemVteC
27-04-2008, 00:28
...ALLAH uzmesın....vıdeolar ceken arkadas sen mıydın?ben vıdeo koymadım hayatım boyunca edoksk nıckım arattır...arabada sorun oldugu ortadaysa vıdeo konulmaz kardes....vıdeo koyulmıcak denılıpte vıdeo konulmaz kardes....yoksa bole konusurum ıste agzını acıpta bıseyde soleyemezsın...yok solerım dıyosan bırazda ınsanlar kendılerı yarıstırması gerekır;)eglenmeye kosturdugum bıseyde daha cok stres oluyorum ...gerek yok stres yaptırmayın

stres yaptıran yook sana sen agrasıf takılıyosun bnde video koymadım hatta youtube uyelığım yok zaten uğrascek zamanımda yok ok sen gecılene kadar kendındende arabadanda atceğin farktanda emındın hattta az oncede soledım bişi yapmadısan gerek yok denemeye demıstın ( yoksa bunuda sen solemdınmı ;) ) vıdeo koyulmasın dıye kardesımı kenara cektın arabada 3mıılyar masraf var dedın bunlar bırazz celıskılı değilmii :soru:

iynn-RS
27-04-2008, 00:32
vıdeo koyulsun veya koyulmasın konusması denemden sonramı oldu yoksa oncemı.

eger denemeden once konusulduysa vıdeo koymayalım dıye edo haklı

ama deneme olup taypar gecılınce vıdeo koymayalım demeye de kımsenın hakkı yok bence.

edo typer
27-04-2008, 00:51
edıtttttttttttttttt

CemVteC
27-04-2008, 00:53
vıdeo koyulsun veya koyulmasın konusması denemden sonramı oldu yoksa oncemı.

eger denemeden once konusulduysa vıdeo koymayalım dıye edo haklı

ama deneme olup taypar gecılınce vıdeo koymayalım demeye de kımsenın hakkı yok bence.

bu sozun ustune vıdeo koyma konusunda bşi yazmıcem ( sacma tahrıkler gelmezzse tabi ) aynen ole oldu kardesım gecılınce....

CemVteC
27-04-2008, 00:58
arabanın sanzımanını onlar gordu r ye bıle gecmıyodu 6den kendı cıkıyodu araba 4e gırmıyodu.....koymayın dedım tamam dedıler bakın soz mu dedım soz dedıler;)

suan hata yaptıgımın farkındayım sı...lmıs g..un davası olmaz tebrık ederım arkadasları...tekrar denerız o zmn bakarız nasıl yuruyoz;)

tkrar soluyorum vıtesın gecmedığı vıdeolar 4 tane vardı sılındı ve senın bu sanzıman zaten draglardada sana sorun olmustu sankı bıraz adranalın fazla olunca sen kacıırıyosun gıbı geldı bana ama neyse bnm acımdan sorun yok araba aynen duruyo denerız tkrar tABI sen vıze verırsen kendı memleketıme gırmek ıçın ;);)

Dragger
27-04-2008, 01:01
Ne büyük dert etmissiniz yahu...

Gecsen nolur gecilsen nolur...

Video konsa nolur, konmasa nolur...

Konmayacak video neden cekilir?

Merak ediyorum birbirinin erkekligine adamlıgına 100lerce insan icinde laf edip nasıl birbirinizin suratına bakıyorsunuz?

Bunu baska konularda da gördük, adamlıga serefe haysiyete laf edildi, 2 mesaj sonra kardesim cekildi...Bu nasıl karakter anlamıyorum.

Ya da ben 100lerce insan icinde adamlıgına laf ettim, gelip kafama sıkar falan diye düsünmezmisiniz?

edo typer
27-04-2008, 01:01
edıtttttttttttttttt

edo typer
27-04-2008, 01:02
edittttttttttttt

CemVteC
27-04-2008, 01:07
aslan denk gelmeyelım o zmn;)vızesız denk gelmeyelım;)

ben cok heycanlıyım napalım sızın gıbı ustadların yanında olunca bole oluyom...aptal mısın sen bana mı ole gelıyo?draglardada ıkı kactı cumku ıkı dıslı bozuk...hecelıyım mı? bu arada sen ne kullanıyon? fazla cesaret verıyo heralde kes bence kullandıgını dokunmus sana...yoksa ben dokuncam;)

aptalmı bnce yazdığımı anlamadığın ıcın sen dusun aptal kım dragta senın derece almanı isteyenlerden biri bndim herkezede soledım zaten cunku arabanın nası yuruduğunu bliyoduk haketmedığın bı sonuctu ;) ama yne atarlanıp konuuyu serlestıyosun sadece bi tahmın senın tavırlarından anlasılan bu 206 varkende bliyoduk cunku senı ben sana kotu kullanıyosun ben ustadım demıyorumkı sadece fazla fanatık ve hırslı olduğun için olgun karsılayamıyosun konuları..

edo typer
27-04-2008, 01:08
butun yazılarımı sılıyorum tebrık edıyorum....

yrn ınsallah draga gelırsınız o zmn teke tek konusuruz bunları;) r yapmayın ama;)

CemVteC
27-04-2008, 01:46
butun yazılarımı sılıyorum tebrık edıyorum....

yrn ınsallah draga gelırsınız o zmn teke tek konusuruz bunları;) r yapmayın ama;)

Amacın kavga etmekse sansını arabayla gazlamakta değil kıkboks judoda falan zorla bnce gerı vıtes yapcek bşi yok zaten bnm kımseyle sorunum olmadı bu zamana kadar dedğim gibi işim ggucum var uğrasamam bn araba aldım izmrde sağlam arabalardan biri senın araba denedık olay bu bnm acımdan

edo typer
27-04-2008, 01:50
Amacın kavga etmekse sansını arabayla gazlamakta değil kıkboks judoda falan zorla bnce gerı vıtes yapcek bşi yok zaten bnm kımseyle sorunum olmadı bu zamana kadar dedğim gibi işim ggucum var uğrasamam bn araba aldım izmrde sağlam arabalardan biri senın araba denedık olay bu bnm acımdan

kawga etmek fln deıl amacım maksat klawye ıle gercegı gormek konusma uslubunu gormek;)gecen aksamla sımdı arasında daglar kadar fark var uslubun degısık yrnda konusalım belkı suan uslubunu yanlıs anlıyo olabılırım bak herseyı edıtledım...bı sorun varsa teke tek cozmeyı sewerım;)

CemVteC
27-04-2008, 02:07
kawga etmek fln deıl amacım maksat klawye ıle gercegı gormek konusma uslubunu gormek;)gecen aksamla sımdı arasında daglar kadar fark var uslubun degısık yrnda konusalım belkı suan uslubunu yanlıs anlıyo olabılırım bak herseyı edıtledım...bı sorun varsa teke tek cozmeyı sewerım;)

bana numaranı ver konusururzz bızde değişen bşi yook ben sevmıyoruum blee munakasayı gereksız yere hakaret boyutuna getırdın ama maksat bu vıdeodan sonra sen ayar yapardın bnde bı egsoz takıp ses gelsın renk gelsın tkrar denerdık hatta kımse yokken haberlesız 2 arabada dnerdık maksat buydu ama sen cok ağır konustunn ve gereksız yere yaptın bunu ama istersn numaranı ver ararım sabah senııı

LaGuNa
27-04-2008, 02:15

yarın güneşin altında saatlerce sen haklısın ben haklıyım v.s v.s konuşup uzatmanın anlamı yok sadece bunun için çağırıyosan ama ...pazar planımız var sadece konuşmaksa sonraya bırakalım planı bozmak zorunda bırakma bizi... hatta istersen sende plana dahil olabilirsin...kız arkadaşlarımızla konu en azından bu kadr uzamıcaktır...:)

zübeyir
27-04-2008, 03:16
yaw bugun bu vıdeoları gordugum 2.cı sıte burdada karışmış yıne ortalık ordakı gıbı :)

Tholl-ga
27-04-2008, 03:23
amaç nedir?
video konmuş
o stock bu dolu şu ciğerli.

tartışmalarınızı özelden yapın...