PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Amortisör hakkında yorumlarınız?

Aranel Ciryatan
27-01-2013, 19:45
Merhaba arkadaşlar;

Sahibinden'de coilover arıyordum ve aşağıdaki ilana denk geldim. fiyat uygun. ben normalde benim C2 VTS için 4 koni + Eibach sportline almayı düşünüyordum fakat bu coiloverı alsam nasıldır. Murat amortisör ile çalışan varmı aranızda hiç memnun kaldınızmı ürünlerden. ben şimdi bu 2 li set ile arabanın kafasını düşürüp arkalara X marka yay alabilirim sonuçta.

Yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-c2-coilover-111675887/detay

hddsheriff
27-01-2013, 19:55
murat amortisörden kastın cantürk sanırım. arama yaparsan 10 larca konu bulabilirsin site içerisinde.

Aranel Ciryatan
27-01-2013, 20:00
yok dostum direk murat amortisör olarak ulaştım bilgilerine.

Murat Amortisor | MRT Coilover (http://muratamortisor.com/)

BüLenT GöReN
27-01-2013, 20:01
murat amortisör le cantürk farklı firmalar

sitede o firmanın yaptığı ürünü kullanan illaki vardır bilgi vericeklerdir

Tayfun-E30
27-01-2013, 20:59
Bizim yapmışolduhumuz amortisor tamiri dünya çapında tektir biz sadece amortisor tamiri yaparız bizim yapmışolduhumuz amortisor tamiri türkiyede fazla bilinmemektedir ama biz bununda üstesindende inşallah gelecez bizbunu halkımız icin yapmaktayızbubizim yapmışolduhumuz amortisor tamiri orjinal olup sistemimizdeki tamir onuniçin randuman alıyoruz amrtisor tamiri deyip gecmeyin sizlere hizmet verebilmek için herimkanı zorluyoruz biz amortisorlerin içindeki tamir takımını deyıştirdiyimiz için oyönden rahatız sizinde rahat olmanızı isteriz yapmadan yaptım diyenlerden deyiliz bizyaparsak eniyisini yaparız oyüzden bunları zizinle paylaşmak istedim biz kedimize okadar ğüveniyoruzki zizlerinde zizlerinde ğüvenmenizi isterim bizler zizlerin sayesinde buralara geldik zizler olmasaydınız bizler burda olamazdık zizingibi müşlerimize teşekkür ederiz . MURAT AMORTİSOR . ve genelmüdür . MURAT KARABAK. SAYGILARIMLA.

Yazmış sitesinde =)

sasuta
27-01-2013, 21:00
Ben de merak ediyorum.

_driver_
27-01-2013, 21:03
zizler:soru:

emre55
28-01-2013, 00:14
kartal oto sanayide :) yaptıran 1 2 arkadaşım var sorun yaşamamışlar. ben cantürkle anlaşmıştım yayım ve amortisörüm bende kalıcaktı, murat amortisöre sorduğumda onlar bizde kalcak dediler o yüzden vazgeçtim.

GokhanK.
28-01-2013, 08:46
benim sana nacizane tavsiyem aracına göre marka coilover var.git biraz fazla para ver marka al.

Yiğit Ş.
28-01-2013, 09:05
memet sanayi işini bırak. git para ver al adam akıllı bişi.

Aranel Ciryatan
28-01-2013, 12:23
benim sana nacizane tavsiyem aracına göre marka coilover var.git biraz fazla para ver marka al.

yurt dışı ile uğraşmadan tr de temin edebileceğim ancak KW markasına ulaşabildim. onada 3400 TL istemişler rakam çok uçuk :eek:

GokhanK.
28-01-2013, 12:29
yurt dışı ile uğraşmadan tr de temin edebileceğim ancak KW markasına ulaşabildim. onada 3400 TL istemişler rakam çok uçuk :eek:

Sitede taner erbay var.benimde aracın yoktu coilleri türkiyede.olanlarda ateş pahası.sağolsun taner getirtti uygun fiyata.danışmakta yarar var.bence bak sonra custom olanlara yönel.nacizane bir yönlendirme tabikide.

onurc
28-01-2013, 12:45
3 kurus fazla olsun orjınal olsun.

Aranel Ciryatan
28-01-2013, 22:55
sabahtan beri araştırıyorum sanırım biraz daha sabredip KW coilover variant 2 inox-line alacağım. koni + eibach yaptığımda sanki istediğim kadar düşmeyecekmiş gibi geliyor çünkü C2 yay konusunda fotolar eklendi hala leylek duruyor araba.

1100 euro civarı bi ücreti var zaten koni + eibach için 1700 civarı masraf yapacağım biraz daha fazla veririm ayarları yaparım diyorum daha mantıklı geliyor.