PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CESKİN AnkaraMice istanbul yolunda

ceskin
28-04-2008, 02:07
http://www.youtube.com/watch?v=Enk0o2ivGZA

miniks
28-04-2008, 08:06
ırkta kızıllık var mı?

TT_BOY
28-04-2008, 10:12
:d:d:d:d:d:d

Mechanix
28-04-2008, 10:38
Yanlış forumdasın arkadaşım.

egeturbo
28-04-2008, 12:15
garip bir video

team_k20
28-04-2008, 12:33
bişi anlamadım :D

Baran^
28-04-2008, 18:21
vay vay vay akıl almaz hareketler..

absinth
28-04-2008, 18:33
Araba nedir bilmiyorum ama 106 lar daha iii görünüyor ve uzuyor bide camlar kalpalı olsa tam süper olcak..yinede emeğine sağlık;)

ceskin
28-04-2008, 22:43
yav arkadaslar tavrınızı anlamadım yanlıs forumdasın falan.zannedersem ankaramıce yazdıgından dedın heralde yanlıs forumdasın dıye arkadasım.ankaramıce bı sıte kurulus vs degıl oolesıne yazılmıs bşy ankarafareleri... toplu halde kartınge gıdıorduk goruntulerı paylasmak istedım akılalmaz hareketler yok ...arabam saxo vts sureklı arkalarındaydım cunkı kayıt alan bıtek ben oldum. ABSİNTH emege saygın oldugundan dolayı tesekkurler.bendende herkese saygılar...

Mechanix
28-04-2008, 22:51
Şehir trafiğinde gazlama videonuza "helal olsun" dememizi mi bekliyorsun sen şimdi ? Bırakın bu işleri artık.Bu şekilde yalnızca diğerlerine kötü örnek oluyorsunuz ve hiç bir şey kanıtlamıyorsunuz arkadaşlar.
Biz piste gelin,eğitimlere gelin iyiye örnek olun diye kıçımızı yırtarken kusura bakma ama bu tarz videoları onaylamamızı düşünmen hata.Hangi emeğe ne saygısı yada ?

bladerk
28-04-2008, 22:53
sitedeki kişilere ait videoları gezsene böyle başka bi örnek var mı

Schumi
28-04-2008, 23:07
vay vay vay akıl almaz hareketler..
Makas felan mı vardı ? Ben bişi göremedim ?

ceskin
28-04-2008, 23:18
dostum bizim kımseye bısey kanıtlamaya ihtiyacımız yokkı.sadece toplu halde bıyere gıdıyorduk bunun goruntulerı bunlar.olay halıne getırdın anlamadım.eyvallah dusuncen guzel katılıorumda orda baskalarını tehlıkeye dusurcek baran ın dedıgı gıbı akıl almaz hareketler yok.bu goruntulerın bu arabaların en durgun halı oldugunun farkındasındır heralde.yorumlar için tesekkurler saygılar...

ceskin
28-04-2008, 23:25

sadece bir tanesı kardeş.trfıge kapalı alan degıl pıstte degıl.konuyu uzatmaya gerek yok dusunce guzel...

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=14469

Schumi
29-04-2008, 00:22
Bu çok enteresan bir yorum olmuş. :) Her türlü çıkışı gördümde bölesini görmemiştim :)

Utku
29-04-2008, 00:23

o kadar da değil :)Pek bi action yok gerçi ama söylendiği gibi pistlere hepberaber.. :)Bide açıkçası boşuna koymuşsun bişey yok ki videoda :)

Eray Yümsel
29-04-2008, 00:31
gene çooooooooooooooook abartılmış...

Schumi
29-04-2008, 00:33
gene çooooooooooooooook abartılmış...
Ufak gezinti videoları konvoylar felan bile tuu kaka olursa abartılmaların ardı arkası kesilmez mağlesef :) (Bu arada ne hayatımda Ankara'ya gittim nede arkadaşı tanırım :))

Eray Yümsel
29-04-2008, 00:36
Ufak gezinti videoları konvoylar felan bile tuu kaka olursa abartılmaların ardı arkası kesilmez mağlesef :) (Bu arada ne hayatımda Ankara'ya gittim nede arkadaşı tanırım :))

öyle reis. herkez melek :) ceskin şeytan :) neden çünkü videonun başına rolling yazmadı :)

ARDA_E
29-04-2008, 00:54
öyle çok saçma sapan hareketler yok varsa bile öyle çok hard geçişler yok..

Eray Yümsel
29-04-2008, 01:24
Şehir trafiğinde gazlama videonuza "helal olsun" dememizi mi bekliyorsun sen şimdi ? Bırakın bu işleri artık.Bu şekilde yalnızca diğerlerine kötü örnek oluyorsunuz ve hiç bir şey kanıtlamıyorsunuz arkadaşlar.
Biz piste gelin,eğitimlere gelin iyiye örnek olun diye kıçımızı yırtarken kusura bakma ama bu tarz videoları onaylamamızı düşünmen hata.Hangi emeğe ne saygısı yada ?

1.si ben şehir trafiği görmedim..
2.si arkadaş bi hata yapmış ki sanmıyorum bidaha böle bişey yapcağını, güzelce uyarmak yerine bi küfür etmediğiniz kalmış
3.sü sende dahil olmak üzere mert te dahil buna ist. trafiğinde çok güzel makaslar atıyosunuz direksiyonunuz çok güzel başarılarınızın devamını dilerim... millete konuşmak güzel herkez hata yapar ağır konuşmayın...

bu videodaki sen değilsindir umarım...

http://www.youtube.com/watch?v=n_IsPJy9fs0

http://www.youtube.com/watch?v=YBdO1YD47lc&feature=related

tool
29-04-2008, 01:39
Araba nedir bilmiyorum ama 106 lar daha iii görünüyor ve uzuyor bide camlar kalpalı olsa tam süper olcak..yinede emeğine sağlık

hangi emek anlamadim acikcasi...

ceskin
29-04-2008, 02:42
bizi pistlerde gormek isteyen arkadaslara... :) :)
http://www.youtube.com/watch?v=dh7-pD0z5iQ

arkadaslar bukadar abartmanın bı anlamı yok.. KEYİFLİ FORUMLAAAAAR...

mertacar
29-04-2008, 09:02
1.si ben şehir trafiği görmedim..
2.si arkadaş bi hata yapmış ki sanmıyorum bidaha böle bişey yapcağını, güzelce uyarmak yerine bi küfür etmediğiniz kalmış
3.sü sende dahil olmak üzere mert te dahil buna ist. trafiğinde çok güzel makaslar atıyosunuz direksiyonunuz çok güzel başarılarınızın devamını dilerim... millete konuşmak güzel herkez hata yapar ağır konuşmayın...

bu videodaki sen değilsindir umarım...

http://www.youtube.com/watch?v=n_IsPJy9fs0

http://www.youtube.com/watch?v=YBdO1YD47lc&feature=related

+111......

Mechanix
29-04-2008, 09:28
Küfür sayılacak kadar ağır şeyler yazmadım.Düzgün şekilde söyledim.Bende zamanında yaptım ama artık gerek duymuyorum çünkü eskiden olmayan imkanlar şimdi var.Ama ben yaptığım zamanki videolarımı foruma koymadım.Yapmışsın dersen haklısın , yapıyorsun dersen yanılıyorsun.Sadece haklı çıkmak için laf söylemeyin lütfen.

bladerk
29-04-2008, 10:20
başlıkta desenki konvoy halinde ilerlerken falan tamam da CESKİN AnkaraMice istanbul yolunda (bu da benim yaşam tarzım gazlarım övünürüm) dediğinde bu değişik algılanır emek nerde diye de soruyo insan o zaman doğal olarak sadece bi kaç aynı marka araç kullanan arkadaşın seni eleştirmez gerisinden yazılanlara bakarsan ne demek istediğimi anlarsın

1nsane
29-04-2008, 10:49
Emeğe saygı +rep :)

KMR2-GT
29-04-2008, 11:32
bir kişi bi şeye kötü dedimi herkes ona göre tavır koyuyor bende anlamıs deılım

ceskin
29-04-2008, 12:43
+++++++kmr2-gt

iynn-RS
29-04-2008, 12:47
+++++ hepınıze

Tuner
29-04-2008, 13:46
çok gereksiz yorumlar olmuş.

CemKD
29-04-2008, 14:15
bende bişey anlayamadım ama ?

gurcell
29-04-2008, 14:55
Aynı ilanı cardanadam forumuna attı bu arkadaşımız ve orada da benzer şekilde tepki gördü. Demek ki sadece buradaki insanlar değil, başka insanlar tarafından da tepki çekecek hareketleri var.

Ben videoyu tasvip etmiyorum, bu tür şehir içi gazlamalar hoş değil.

ceskin
29-04-2008, 15:41
tamam gene basladık tastıklemeye.şimdi gene 1000 mesaj yazılır evet yanlıs sızı pıstlerde goreleım yok yapmayın etmeyın..... olay halıne getrmeyın sunu alttan aldıkca konusup duruosunuz arkadaslar.(ben cok gordum boyle egıtım sart modundakı arkadasların nerelerde nasıl gazladıklarını)yorumunu yazarsın yorum için tesekkur ettık aksı bısey soolemedık.ama olay halıne getırmek cok anlamsız.saygılar

...................................... S O N .....................................

Eray Yümsel
29-04-2008, 16:20
hepimiz ceskin'iz :D

Eray Yümsel
29-04-2008, 16:21
Aynı ilanı cardanadam forumuna attı bu arkadaşımız ve orada da benzer şekilde tepki gördü. Demek ki sadece buradaki insanlar değil, başka insanlar tarafından da tepki çekecek hareketleri var.

Ben videoyu tasvip etmiyorum, bu tür şehir içi gazlamalar hoş değil.

msupra 300km ile bir şahinin yanından geçerken 1 taneniz bu tepkiyi gösterdimi merak ediyorum ??????

oynamayın arkadaşlar oynamayınnnnnnnn

Eray Yümsel
29-04-2008, 16:22
Küfür sayılacak kadar ağır şeyler yazmadım.Düzgün şekilde söyledim.Bende zamanında yaptım ama artık gerek duymuyorum çünkü eskiden olmayan imkanlar şimdi var.Ama ben yaptığım zamanki videolarımı foruma koymadım.Yapmışsın dersen haklısın , yapıyorsun dersen yanılıyorsun.Sadece haklı çıkmak için laf söylemeyin lütfen.

senden beklediğim tarzda bi cvp geldi. seni seviyorum mustafa :) ama ne olur abartma

Baran^
29-04-2008, 17:12
Makas felan mı vardı ? Ben bişi göremedim ?

Dalgasına söledim kardeşim onu.Bende mustafaya katılıyorum artık bırakın bu işleri emekmiş emek göremedim bende...

Schumi
29-04-2008, 19:24
başlıkta desenki konvoy halinde ilerlerken falan tamam da CESKİN AnkaraMice istanbul yolunda (bu da benim yaşam tarzım gazlarım övünürüm) dediğinde bu değişik algılanır emek nerde diye de soruyo insan o zaman doğal olarak sadece bi kaç aynı marka araç kullanan arkadaşın seni eleştirmez gerisinden yazılanlara bakarsan ne demek istediğimi anlarsın

Bütün konu bi yana buradada olayı marka fanatikliğine soktunuz. Oradaki araçlar civicte olsa video ortada. Tehlikeli bişi yok. Komik duruma düşürmeyin kendinizi. Biraz acelesi olduğu zaman insanlar 90 km ortalaması olan trafikte tek bir şeritte öndekini mi izliyor yoksa boş bulduğu yerleri kullanarak 110-120 ile mi gidiyor. Aceleniz oluncada yapmıyorum en solda sabit sabit gidiyorum de istersen. Ortada tasvip edilecek bişi yok. Ama ortada tu kaka yapılacak bişide yok. Bu videoda çekimi yapan araç polis olsa gene bu arkadaşlara ellemezdi. Ben size bu kadar sölüyorum.

Dalgasına söledim kardeşim onu.Bende mustafaya katılıyorum artık bırakın bu işleri emekmiş emek göremedim bende...

Baran'cım bende acaba benim gözümden kaçan bişi varmı diye ciddi olarak sormuştum. Sonra tekrar baktım hakkaten bişi yok :)

bladerk
29-04-2008, 19:28
tamam o zaman emeğinize sağlık devam edin tebrikler alkış alkış çok güzel gazlanmış bağırılmış emek verilmiş biz yanlış yorum yaptık

Eray Yümsel
29-04-2008, 19:31
CESKİN AnkaraMice istanbul yolunda 2

çıkıcakmı sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Eray Yümsel
29-04-2008, 20:01
tamam o zaman emeğinize sağlık devam edin tebrikler alkış alkış çok güzel gazlanmış bağırılmış emek verilmiş biz yanlış yorum yaptık

gelelim sana reis...

demişsinki butarz şeyler ters türs vb.vb.vb. kınıyoruz gör bak böle bir şey daha varmı 1 allahın kulunda diye mechanixin videosunuda geçtim... senin bizzat izleyipte tasnif ederek güzel yorumlarını sunduğun bir video buldum bakalım bu laflarının üzerine buna ne diceksin...

http://www.mantartube.com/5b72b2e7d3527cfc84fd.video?zübi-typer-vs-turbo-106

konunun linki : http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=12596&page=3

arkadaşımızın konuya verdiği tepki : böyle yürüyosa çağlar yürür o 106yla muhtemelen sorun var...

videoda roll esnasında 200km ile gidilirken ortadan geçen bir şehirler arası OTOBÜS görüyoruz....
arkadaşım nerdeydi aklın ozaman düşünmedinmi bu adamların o otobüse vurabilceğinide tepkini dile getirmedin. şimdi bu ceskin arkadasımızın masumane videosuna tepki gösteriyosun. bana bu yazdığıma mantıklı bi cvp yaz hadi bakalım....

bladerk
29-04-2008, 20:10
yuh yaaa üşenmedin onu araştırdın yani hocam ben kimseye müsait yol bulunca roll yapmayın bilmem ne demiyorum isteyen uygun insan olmayan yerde gazlasın sanki benim arabam 50 yi geçmiyo da standart bişey
ben demek istediğim şeyi de daha önce yazdım video için karting dönüşü diye belirt başlıkta tamam ama biz böyle gazladık tribinde bi video koyunca böyle yorumlar da gelir
bu videoda bi emek var mı bence yok sence vardır bu video bi denemeye ait değil sadece bağırıp gazlayan birileri var amaç göremedim yeni yapılan bişey yok neyse size açıklama yapmaya da gerek yok 8 yıl önce bunu yazmışsın gibi örnekler gelir şimdi eski yorumlarımı araştırmışsın senin de emeğine sağlık ne diyim ben byle bi video koymazdım sen koyarsın uzatmayın şu geyiği

Eray Yümsel
29-04-2008, 20:16
harbiden üşenmeden bulmuşum dimi... :) ama çok değil 1 2 ay önceki postun bu 8 yıl önceki değil... bu arada ben kesinlikle ceskini tanımıyorum ve yaptığını çok güzel bişey emeğine saygı demiyorum. çünkü ortada emek yok. arkadaşlar çıkmışlar gazlamışlar gokart larını yapıp evlerine dönmüşler. adam yazmamışki oraya otobanda gazladık makas attık alayına gideriz ???? nerden geldi bu kinci davranımlar arkadaş sırf bi roll night yazmadı diye neler demediniz... herneyse herkez yazdıklarımdan bişey anlamıştır umarım nedemek istediğim açıkca ortada A- B aynı şeyi yapıyo A yabancı diye dışlamayın B bizden birisi diye göklere çıkarmayın... eşit ağırlık olsun

Schumi
29-04-2008, 20:24
Ortada tasvip edilecek bişi yok. Ama ortada tu kaka yapılacak bişide yok.

Sen hala istediğin gibi anlamaya devam et. Ortada emek felan yok. Bi video var. Ama sen gereksiz yere triplere giriyorsun.

bladerk
29-04-2008, 20:25
bende kin yok neden olsun hatta tanıyo da olabilirim görmeden bişey diyemem cuma günü gitmişlerdi sanırım yolda görmüştüm çünkü giderlerken ben amaçsız bulduğumu söyledim yani bi övünür hava sezdiğim için böyle tepki gösterdim eşitlik olsun tabi ama ben mustinin yönetici olduğu 2 siteyi de bilirim böyle bi durumda tepkisi hep aynıdır benim de öyle arkadaşların gokart videoları olsa daha anlamlı olurdu belki bunu demek istemiştim neyse önemli değil bunlar herkes bildiğini yapsın

ceskin
29-04-2008, 21:59
bladerk o bagırıp cagıran hayatında ilk defa saxo ya bınen o kadar gtı vs bı arada ılk defa goren bı arkadasımızdı.ekeray arkadasımızı bende tanımıyorum ama soyledıklerıne katılıyorum.vıdeoyu usemeden bulmussun dıyorsun kendın demıstın boole vıdeo senden baska koyan varmı dıye......bu tavrı hala anlamıs degılım.olayı hala egıtım sart pıstlere vs boyutuna getırıyorsun.ben o vıdeoda hadı cıkalım caddelerde gazlayalım mesajı goremıorum.ogun bızı gormussun keske sende bıze takılsaydın bızle tanıssaydın ki tanıdıktan sonra hakkımızda boole dusumez kousmazdın.dıger http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=12596&page=3 gorutusude verdıgın tepkıyle benım koydugum goruntuye verdıgın tepkıyı lutfen kıyasla adamına gore yorum yazma senden rıcam. SAYGILAR....

bladerk
29-04-2008, 22:10
bak şimdi oldu ilk gti görmüş gibi davranıp bununla övünen bi ifade vermişsiniz ondan tepkim böyle oldu o kişi arkadaşınmış
ben aman kimse 50yi geçmesin roling caiz değildir :) tripli biri değilim ama sen de bilirsin nasıl gazladık ama tribine karşı gıcığım var konu bu aslında aynı şeyleri söylemeye çalışıyoruz sizi gördüümde park halindeydim 106lardan konuşuyoduk bende öyle sen şu markasın olmaz gti ı severim hatta buna çok hondacı da şaşırır ama görmemiş davranışlarla trafik perti sonucu hepimizin adının çıkmasına da gıcık olurum konu bu ben adamına göre yazmıyorum olaya göre yazıyom sanırım şimdi tepkimi anlamışsındır

ceskin
29-04-2008, 22:14
++++ no problemo :)
ha bu arada o kadar gtı ın ıcınde tek vts bendım :) :) :)