PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Integra için yola çıkıyoruz

ardaydn
31-01-2013, 22:10
Saygı değer abilerim kardeşlerim 4 yıl aradan sonra tekrar Integra almaya karar verdik 1 buçuk aydır arıyoduk ve aramalarımız sonuç verdi aranılan araç İzmir`de bulundu. Bordo renk sorgulatmalarımız sonucunda ne bir hasar kaydı bulabildik nede kaza kaydı bulabildik tabi ki işi kayıtlara bırakmicaz orda aracı incelettiricez. Araç 92 model ki 92 model olması çok iyi çünkü YS1 şanzıman var çoğunuz biliyosunuzdur kısa şanzıman yani araca Turbo yapmicağımız için YS1 şanzıman candır :) Özellikle aracı bordo renk aradık çünkü Scenic`im ile aynı renk olmasını istedim evin önünde kafa kafaya yatsınlar misali :) Birazdan İzmir`e doğru aracı almak için yola çıkıcaz yavaş yavaş ağır ağır Bursa`da iskender yiyerek Susurluk`ta ayran içerek yolculuğumuzu sabaha doğru bitirmeyi planlıyoruz :) (İskender falan dedim canınız çekti ise affedin abilerim kardeşlerim :D) fotoğraf işini bi ara halledicem çünkü İzmit`te hava yağmurlu fotoğraf çekmek için müsait bi hava koşulu yok saygılarımla :)

E.Bozoglu
31-01-2013, 22:16
Hayirli yolculuklar Allah utandırmasın

kadir jdm civic
31-01-2013, 22:19
birsey merak ettım 92 model bir araçta kaza kaydının olmaması veya kaza olmaması sizin için önemli ???

F4R
Saygı değer abilerim kardeşlerim 4 yıl aradan sonra tekrar Integra almaya karar verdik 1 buçuk aydır arıyoduk ve aramalarımız sonuç verdi aranılan araç İzmir`de bulundu. Bordo renk sorgulatmalarımız sonucunda ne bir hasar kaydı bulabildik nede kaza kaydı bulabildik tabi ki işi kayıtlara bırakmicaz orda aracı incelettiricez. Araç 92 model ki 92 model olması çok iyi çünkü YS1 şanzıman var çoğunuz biliyosunuzdur kısa şanzıman yani araca Turbo yapmicağımız için YS1 şanzıman candır :) Özellikle aracı bordo renk aradık çünkü Scenic`im ile aynı renk olmasını istedim evin önünde kafa kafaya yatsınlar misali :) Birazdan İzmir`e doğru aracı almak için yola çıkıcaz yavaş yavaş ağır ağır Bursa`da iskender yiyerek Susurluk`ta ayran içerek yolculuğumuzu sabaha doğru bitirmeyi planlıyoruz :) (İskender falan dedim canınız çekti ise affedin abilerim kardeşlerim :D) fotoğraf işini bi ara halledicem çünkü İzmit`te hava yağmurlu fotoğraf çekmek için müsait bi hava koşulu yok saygılarımla :)

Hayırlı yolculuklar. İskerderi Kent meydanının orda uludağ kebapçısında yiyin. Şimdiden hayırlı olsun...

ENGean
hayırlısı olsun inş. istedıgın gıbı cıkar arac. bbs jantlı olanmıydı ?

gökan
31-01-2013, 22:20
arac ızmırde nerde

civelek
31-01-2013, 22:23
integra adamı yollara düşürür sonrada saçları döktürür dikkat edin :D

Mikrop_Ali
31-01-2013, 22:23
Hayirlsii olsun.
İlani varmi aracin ?

ardaydn
31-01-2013, 22:25
Hayirli yolculuklar Allah utandırmasın
Eyvallah abi teşekkür ederim

birsey merak ettım 92 model bir araçta kaza kaydının olmaması veya kaza olmaması sizin için önemli ???
O kadar önemli olmasada genede bi nebze önemi sonuçta can güvenliğim o araca bağlı birde acil paraya sıkıştığımı var sayarsak elden çıkartmakta zorluk yaşamıyım. He illa ki bikaç yerinde işlem çıkıcaktır normal yılların yorgunluğu ama sonuçta Honda alıyoruz :)

Hayırlı yolculuklar. İskerderi Kent meydanının orda uludağ kebapçısında yiyin. Şimdiden hayırlı olsun...
Teşekkürler abi ordan başka yerden yenmez zate o taraflara gittik mi orayı es geçmeyiz :)

hayırlısı olsun inş. istedıgın gıbı cıkar arac. bbs jantlı olanmıydı ?
Teşekkürler Engin abi İnşallah hayırlısı ne ise olsun :) Evet abi BBS jantlı

arac ızmırde nerde
İzmir / Karabağlar

ardaydn
31-01-2013, 22:27
integra adamı yollara düşürür sonrada saçları döktürür dikkat edin :D
Önceden otomatik 91 model vardı otomatik vitesine lanet olsun onun bir arıza yaptı araç 3 ay serviste yattı :D

Hayirliai olsun.
İlani varmi aracin ?
Teşekkür ederim Ali abi buyur ilanı burda
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-bordo-bereliii-jdm-112089844/detay

Mikrop_Ali
31-01-2013, 22:27
Bbs jantli sahibinden deki bordo integra 92 model degil..

ardaydn
31-01-2013, 22:29
Bbs jantli sahibinden deki bordo integra 92 model degil..
Araç sahibi şanzımanın değiştirildiğin söyledi Ali abi

gökan
31-01-2013, 22:29
tavan folyo kaplama ve arka tampon boya ıstyr sanırım fıyat cok degılmı ön far resmen dıssarda duruyr

Mikrop_Ali
31-01-2013, 22:33
Araç sahibi şanzımanın değiştirildiğin söyledi Ali abi

Sanziman degismesi sizin icin bir arti.
Aracin orjinali 91 model makyajsiz kasa ruhsatta 92 yaziyor olabilir. Bazi integralarda 2.0 1992 yazar bazilarinda 1.6 91 yazar.
İyi baktirin veya bakin kendiniz araca insallah istediginiz gibi temizdir.
Tekrar hayirli olsun.
Edit: ön kisim cok iyi durmuyor kazasiz bir araca gore iyie baktirin saselere filan.
İntegracilarin cogu kaza yapmadan farlari degistirmez. Cok nadirdir keyfi far degistiren integraci.

Seven7
31-01-2013, 22:44
Diğer integralara da bakıp bunu tercih ettiniz sanırım. Umarım BBS'lere aldanıp gitmiyorsunuzdur. Allah içinize sindirsin. Hayırlısı olsun.

civelek
31-01-2013, 22:46
Aracin orjinali 91 model makyajsiz kasa ruhsatta 92 yaziyor olabilir. Bazi integralarda 2.0 1992 yazar bazilarinda 1.6 91 yazar.
Tekrar hayirli olsun.
Edit: ön kisim cok iyi durmuyor kazasiz bir araca gore iyie baktirin saselere filan.
İntegracilarin cogu kaza yapmadan farlari degistirmez. Cok nadirdir keyfi far degistiren integraci.

tamamen katılıyorum. şahsen ben bu aracın başına gitmezdim !!

m. ali öz
31-01-2013, 22:52
tamamen katılıyorum. şahsen ben bu aracın başına gitmezdim !!

+1 :icon_tup:

agresive
31-01-2013, 22:58
öncelikle allah utandırmasın inşallah aracı gösterdiğinizde yanılmazsınız içinize sinerek sahip olursunuz hayırlısı olsun

edit: kahvaltıyıda izmirde boyozla yaparsınız artık :D

levent
ilana bakınca içime sinmedi benim de açıkçası, kötü araba adamı arabacılıktan soğutur..

arka kapının kenarlarına da dikkat edin, sürücü tarafında çürük varmış gibi gördüm sanki..

Dodoo
Forumdaki sarı integrayı verseydik :) :p

Hayırlı uğurlu olur inşallah..

ardaydn
31-01-2013, 23:01
Tekrar hayirli olsun.
Amcam bu araca 2 kere sahip olmuştu Ali abi ve ikiside pırıl pırıldı bu aracı almaya onunla birlikte gidiyoruz kendisi deyim yerinde ise aracın kurdudur bilgisi fazladır aracı kendide incelicek iyi bir motorcu ve kaportacıyada baktırılıcak eğer şase darbe almış ise zate araca hiç bulaşmayız. Bundan önce ki Megane aracım full MAİS bakımlıydı değişensizdi şimdi aldığım Scenic`te öyle full MAİS bakımlı değişensiz sökülen parça yok(tampon,kaput vs) o yüzden bizi üzücek bi araç almayız ama bu bilgiler için sağolasın Ali abi sayende Integra hakkında bilmediğim bi bilgiye daha sahip oldum :)

Diğer integralara da bakıp bunu tercih ettiniz sanırım. Umarım BBS'lere aldanıp gitmiyorsunuzdur. Allah içinize sindirsin. Hayırlısı olsun.
Tabi ki BBS`lere aldanıp gitmiyoruz eğer araçta dediğim gibi şaselerinde hiç oynama yok ise fazla sıkıntı olmaz sonuçta kaç yaşında bi araç zate ilk aşamada jantlar satılıcak VTI jantı takılıcak

civelek
31-01-2013, 23:01

o sarı nasıl satılmaz anlamış değilim :beuj: bunun için kalkıp kaç km gidiliyo, sarı teg hala satılmadı nasıl bir kısmet

Dodoo
31-01-2013, 23:02
o sarı nasıl satılmaz anlamış değilim :beuj: bunun için kalkıp kaç km gidiliyo, sarı teg hala satılmadı nasıl bir kısmet

Valla ben de arkadaşın kulağına fısıldayayım dedim aklını çelmeden. :)

Edit: Zaten satılmış araç :)

Osman Bahadır
31-01-2013, 23:06
Ben de pek beğenmedim. İyi baktırın.

ardaydn
31-01-2013, 23:08
öncelikle allah utandırmasın inşallah aracı gösterdiğinizde yanılmazsınız içinize sinerek sahip olursunuz hayırlısı olsun

edit: kahvaltıyıda izmirde boyozla yaparsınız artık :D
İnşallah abi hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun :) Asker bi abimiz var kahvaltıyı onun kışlasında yapıcaz yinede teşekkürler :)

ilana bakınca içime sinmedi benim de açıkçası, kötü araba adamı arabacılıktan soğutur..

arka kapının kenarlarına da dikkat edin, sürücü tarafında çürük varmış gibi gördüm sanki..
Telefonda herşeyini söyledi arka tamponda tam ortasında 4 cm uzunluğunda boya atması var sol arka kapının altında marşpiyelde boya atması var vs bilgileri verdi biz sonuçta aracı alıcaz diye kapora yollamadık içimize sinmezse bir kusuru çıkarsa almayız zate yakıcağımız yakıt sıkıntı değil bu vesile ile gezmişte olucaz :)

Teşekkür ederim :) Eğer bu araç zate içimize sinmezse almicaz sonuçta kimse kafamıza silah dayayıpta alıcaksın diyemez olurda bu araç kısmet olmazsa ve almazsak sarı Integra için irtibata geçebiliriz :)

Ben de pek beğenmedim. İyi baktırın.
İlla ki Osman abi sıfır araç alırken bile expertiz yaptırmak gerekiyo galerilerde sıfır diye satılan araçlarda boyalı parça çıkan çok araçlara şahit olduk ikinci elde çok dikkatli olmak lazım

Seven7
31-01-2013, 23:18
İzmit'tekine baktınız mı? O da bordoydu. Ve bence bu araçtan daha düzgün duruyor.
Yanlış anlamayın, araç sizin aracınız olacak, siz aldıktan sonra bize hayırlı olsun maşallah demekten başka şey düşmez tabi de maksat güzel bir araç almanız. İnsan aşıkken düzgün kararlar veremiyor. :)

ardaydn
31-01-2013, 23:23
İzmit'tekine baktınız mı? O da bordoydu. Ve bence bu araçtan daha düzgün duruyor.
Yanlış anlamayın, araç sizin aracınız olacak, siz aldıktan sonra bize hayırlı olsun maşallah demekten başka şey düşmez tabi de maksat güzel bir araç almanız. İnsan aşıkken düzgün kararlar veremiyor. :)
Hahaha çok doğru :D Araç İzmit sanayisinde Honda özel servisinde sürekli ordan çıktığı yok hergün bi yeriyle uğraşıyolar zate ön camında servisin stickerını yapıştırmış :)

i-vtec07
31-01-2013, 23:23
kazasız belasız kullanman dileğiyle kardeşim.:)

ardaydn
31-01-2013, 23:24
kazasız belasız kullanman dileğiyle kardeşim.:)
Eyvallah kardeşim teşekkür ettim :)

baha38
01-02-2013, 07:36
Alınacak parayı bilmiyorum ama o fiyatlara daha düzgün integra alınır çok rahat. Niye bu araba için gidiyosunuz hiçbir albenisi yok bence

CRX
01-02-2013, 07:41
keşke daha önceden görebilseydim konuyu, çok kelepir bir fiyat olmadıktan sonra çok mantıklı bir araç değil canlı da gördüm, bagajın ve ön çamurlukların duruşuna dikkat !

Gry
01-02-2013, 08:30
sonucu merak ediyorum nasııl bir bordo bereliymiş :)

berk72
01-02-2013, 09:09
Ben Sİ'satmadan önce, ***** sitede benim arabama takas atmıştı yanlış hatırlamıyorsam bu araç sahibi. Arkadaşların yorumlarına katılıyorum, araç çok diri gözükmüyor. Rahatsız eden birşeyler var araçta..

timucintt
01-02-2013, 09:43
yılların tegcisiyim diyon bulduğun teg bumu :) şimdiden geçmiş olsun :) ayrıca araç 91 model Q1 şanzımanlı YS1 çıkmaz ondan rahat ol... YS1 takılana kadar elini yüzünü düzeltselermiş aracın... önü bildiğin işkembeye dönmüş

fatihtemizer
01-02-2013, 09:44
hayırlısı olsun kardesım ıyıce baktır aklına yatmazsa almazsın alacaksın dıye bırsey yok..yol parası gıtsın bos ver alıpta küllüm zarar etmekte var...iyi anlayan birilerine baktırın..

ardaydn
01-02-2013, 09:57
sonucu merak ediyorum nasııl bir bordo bereliymiş :)
Araç fos çıktı resimlerle uzaktan yakından alakası yok :D Uzaktan çok iyi bi duruşu varmış gibi duruyordu ta ki yanına gidince :D Sol far açılmış silikon ile kapatmışlar içi su almış buhar yapıyo, boyalar cam fitillerinin ordan dökülmeye başlamış, iç deri döşemeler yırtılmış, tavan folyosu yırtılmış, sol önden sağlam bi kazası var, motor çok zorlanmış yorgun bitik ustaya götürmemize hiç gerek kalmadı zate :D :D Ama şikayetimiz yok bu bahaneyle orda askerlik yapan bi abimizide ziyaret ettik kışlasında kahvaltı yaptık hasret giderdik şimdi dönüyoruz hayırlısı ile memleketimize :)

erhanarici18
01-02-2013, 10:01
Araç fos çıktı resimlerle uzaktan yakından alakası yok :D Uzaktan çok iyi bi duruşu varmış gibi duruyordu ta ki yanına gidince :D Sol far açılmış silikon ile kapatmışlar içi su almış buhar yapıyo, boyalar cam fitillerinin ordan dökülmeye başlamış, iç deri döşemeler yırtılmış, tavan folyosu yırtılmış, sol önden sağlam bi kazası var, motor çok zorlanmış yorgun bitik ustaya götürmemize hiç gerek kalmadı zate :D :D Ama şikayetimiz yok bu bahaneyle orda askerlik yapan bi abimizide ziyaret ettik kışlasında kahvaltı yaptık hasret giderdik şimdi dönüyoruz hayılısı ile memleketimize :)

kardeşim kusura bakma ama dost acı söyler
resimdem bile belliydi ne mal olduğu
yukarda da yazmışlar zaten aşk adamı kör eder diye :D :D

ardaydn
01-02-2013, 10:02
yılların tegcisiyim diyon bulduğun teg bumu :) şimdiden geçmiş olsun :) ayrıca araç 91 model Q1 şanzımanlı YS1 çıkmaz ondan rahat ol... YS1 takılana kadar elini yüzünü düzeltselermiş aracın... önü bildiğin işkembeye dönmüş
Ben yılların TEG`ciyim demiyorum abi bizim zate her bulduğumuz araba için farklı bi ile gidicek halimiz yok hazır orda askerlik yapan bi abimiz varken hem araca bakmaya hemde ona ziyarete gidelim dedik araç fos çıktı almadık

ardaydn
01-02-2013, 10:05
kardeşim kusura bakma ama dost acı söyler
resimdem bile belliydi ne mal olduğu
yukarda da yazmışlar zaten aşk adamı kör eder diye :D :D
Ne kusura bakıcam abi dert ettiğim yok zararın neresinden dönersen kardır :D

coolvtec
01-02-2013, 10:14
olsun, bahane ile izmire gelmiş oldunuz. ama bundan sonra konu açıp o ildeki arkadaşa sorsanız daha iyi olur kanaatindeyim. gerçi bu siz de farketmişsinizdir artık... güzel bir teg bulursunuz inşallah...

stlegal
01-02-2013, 10:21
konuyu tamamen okumadım ama ilandaki araba çok yorgun duruyor ..

16EC813
01-02-2013, 10:23
neyse tegET geçmiş :D

orhan_guney
01-02-2013, 10:24
Baba yorgun :)

Seversin sen böyle arabaları çok test ettin Tır garajında :)

ardaydn
01-02-2013, 10:29
olsun, bahane ile izmire gelmiş oldunuz. ama bundan sonra konu açıp o ildeki arkadaşa sorsanız daha iyi olur kanaatindeyim. gerçi bu siz de farketmişsinizdir artık... güzel bir teg bulursunuz inşallah...
Integra sorgulamaları kısmında sormuştum ama kimsede malesef ses çıkmadı abi

:hehe:

Fazlasıyla yorgundu :D

yyk
01-02-2013, 10:38
hayırlısı olmuş kardeşim

ardaydn
01-02-2013, 10:39
hayırlısı olmuş kardeşim
Lan oğlum sende mi burdasın? :D Bakalım biraz ara veriyoz daha sonra tekrar araştırıcaz kardeşim

aslan
01-02-2013, 10:41
Boşver takma kafana o kadar gittiğin yolu yediğin iskendere say ;)

ardaydn
01-02-2013, 10:45
Boşver takma kafana o kadar gittiğin yolu yediğin iskendere say ;)
Hahah bencede abi :D

Mikrop_Ali
01-02-2013, 10:53
yanılmadıgıma sevindim. hayırlısı olsun baska araclara bak.

mmtrıza
01-02-2013, 11:06
şehir dışı tam bir bilmece sansına ne cıkacagı belli olmuyor bende 3-4 ilde elim boş dönmüştüm hayırlsı olsun

b.ustaoglu
01-02-2013, 11:17
ilandan da araba bişeye benzemiyodu zaten... senin için hayırlı olmuş arda. bence scenic yanına bi megane f7r gider :) olmadı bi clio rsi bak derim ben :)

abdullah songür
01-02-2013, 11:35
kardeşim neden kırmızı b20 integra ls vtec'e bakmıyosun

kaporta boya olarak çok düzgün tek degişen var

hem giderli bi araç

ENGean
01-02-2013, 12:22
kardeşim neden kırmızı b20 integra ls vtec'e bakmıyosun

kaporta boya olarak çok düzgün tek degişen var

hem giderli bi araç

bı ara fıyatı cok cok uygundu sımdı yukselttı ama, uygun fıyatlardeyken nıe satılmadı o arac cok merak edıyorum.

Berent.t
01-02-2013, 15:00
Umarım araç bizi yanıltır...

Hayırlısı olsun.

weST.27
01-02-2013, 15:05
bu kadar temiz ilan varken neden izmirde ki ...

Edit: almamışsınız aracı keşke oradayken başka teg ilanlarına da baksaydınız görseydiniz diğer araçları izmirde hayırlısı olsun ben sevindim gerçekten o aracı almadığınıza :)

multispace
01-02-2013, 15:38
herşey tecrübe hayırlısı olsun :)

ardaydn
01-02-2013, 15:39
Elimde 12.000 TL vaR B20 vtec fiyatı kaça çıktı kim bilir abi fazlası beni aşar.
Bahadır abi hep Renault Renault abi yeter hep aynı konsollar yada benzeri konsollar görmekten sıkıntı gelmeye başladı :D
Aracı almadığıma bende sevindim araç gerçekten çok kötüydü fotoğraflarla uzaktan yakından alakası yok kim bilir kaç aylık fotoğraflar. Bütün Tech ailesine teşekkürler :)

BuRaK_eFe
01-02-2013, 15:42
uzaktan araç alınacaksa illaki birilerine baktırmak lazım oradan yoksa oraya koş buraya koş insanın ümidi kırılıyor

omerta.
01-02-2013, 15:46
Elimde 12.000 TL vaR B20 vtec fiyatı kaça çıktı kim bilir abi fazlası beni aşar.
Bahadır abi hep Renault Renault abi yeter hep aynı konsollar yada benzeri konsollar görmekten sıkıntı gelmeye başladı :D
Aracı almadığıma bende sevindim araç gerçekten çok kötüydü fotoğraflarla uzaktan yakından alakası yok kim bilir kaç aylık fotoğraflar. Bütün Tech ailesine teşekkürler :)

Hayırlısı olsun. Yalnız ımzana bayıldım mudur :D

weST.27
01-02-2013, 15:47
bende daha 3 ay önce senin duygunu practicada yaşadım :) anlayabiliyorum seni hayırlısı değilmiş can sıkmaya değmez inşallah istediğin aracın en temizini hor kullanılmamışını bulursunuz kolay gelsin şimdiden :)

ENGean
01-02-2013, 16:07

15 küsürdü 1 ay once suanda 17 bın olması lazım.b20

b.ustaoglu
01-02-2013, 16:40

o zaman renaultun kardeşi nissana bakıcan haha :D

fsunnetci
01-02-2013, 17:11
görünen köy klavuz istemez aslında ama sormadan sorgulamadan yola çıkılmış hata orda sanırım..birde integra hakkına detaylı bir şey öğrenceksen integra formuna bakar adam öyle alır dimi ? :D neyse geçmiş olsun İzmir havası almış oldun :o

fsunnetci
01-02-2013, 17:13
şu an 2-3 tane düzgün TEG var satılık eğer düşünürsen integra forumunun facebook gurubundan görebilirsin araçları

abdullah songür
01-02-2013, 19:39
bı ara fıyatı cok cok uygundu sımdı yukselttı ama, uygun fıyatlardeyken nıe satılmadı o arac cok merak edıyorum.

araç bendeyken komple kaporta boya yaptırmıştım

şuan bir ön tanponun boyanması gerekiyor heralde

motoruda yeni yapmıştık

pisayaya göre fiyatıda çok uygun bence