PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : marşpiyel boyama hakkında (ank)

cihan
03-02-2013, 20:54
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır gözüme batan marşpiyellerimi bugün söktüm. sac ile arasında 2-3 mm boşluk vardı, içerdeki klipslerden birkaçı kırılmış, direkt siyah silikon basılmış. söktüm eve getirdim. bi ara araçtaki silikonları fön makinesiyle yumuşatıp temizleyeceğim ve eksik klipleri tamamlayıp takacağım, fakat sökmüşken boyayayım veya boyatayım diyorum.

öncelikle bu işin ücreti ne olur? deneyimli arkadaşlardan ortalama bir fiyat bilgisi alırsam iyi olur. ankaradaki arkadaşlar mümkünse yer adını da verirse sevinirim.

elim bu işlere yatkın, boya koduyla sprey bastırıp kendim boyayabilirim (zımpara,astar,boya,vernik şeklinde). bu iş için boya koduyla sprey bastırabileceğim bildiğiniz bir yer var mı?

her türlü deneyim, tavsiye, öneriye açığım. teşekkürler

Agah
03-02-2013, 20:57
elbet boya basan vardır. zımpara astar boya vernik 60 lira gibi bi fiyata gelir. boyatmaya kalksanız 100 liraya boyamazlar.

cihan
03-02-2013, 21:00
böyle yerler olduğunu daha önceki konularda gözlemledim. fakat nerede olduğu hakkında bir fikrim yok :)

Büyük ihtimal kendim yapacağım.

Agah
03-02-2013, 21:14
sanayide olabilir mesela :D :D

FK.Sub
03-02-2013, 21:15
Valla ben kendim boyadım marşpiyellerimi 50 lira tuttu astar,boya,vernik orjinal gibi oldu klipslerinide yeniledim eve geçtiğimde fotoğraflarını yüklerim elin yatkınsa bencede kendin boya :)

cihan
03-02-2013, 21:21
sanayide olabilir mesela :D :D

çok iyi fikir :icon_tup:

ankaradaki arkadaşlar boyacı dükkanı adresi verirse sevirim. daha açık nasıl izah edilir bilemedim.

Chn53
03-02-2013, 21:23
boya koduna sprey için snan1910 nickli kişiyle konuş o sana yardımcı olur :)

cihan
03-02-2013, 21:27
Valla ben kendim boyadım marşpiyellerimi 50 lira tuttu astar,boya,vernik orjinal gibi oldu klipslerinide yeniledim eve geçtiğimde fotoğraflarını yüklerim elin yatkınsa bencede kendin boya :)

teşekkürler :)

boya koduna sprey için snan1910 nickli kişiyle konuş o sana yardımcı olur :)

Hah bunu hatırlattığın iyi oldu işte, o arkadaştan daha önce rötuş boya almıştım. iletişime geçeyim. sağolasın.