PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tablet pc Tavsiyesi

melih
04-02-2013, 14:15
Tablet almayı düşünüyorum oyun için bide nete bağlanmak için internete cep telefonla(kablolu şekilde) bağlandığım için buna uygun bişe aramaktayım ?

tavsiyelerinizi beklemekteyim :)

Kahn23
04-02-2013, 14:34
Yurtdışından gelen bi arkadaşımda vardı. Uzun bir süre kullandım.

Huawei telefonumda olduğundan tableti de hoşuma gitti. Markayı ülkemizde kimse doğru dürüst tanımadığından önyargılı davranıyor ama bi Apple gibi tanınsa bu tabletin yanına yanaşamazlar.

RottingChrist
04-02-2013, 14:35
ben oğlum oyun oynasın bizim telefonları rahat bıraksın diye casper marka bir tablet almıştım. 240 tl olduğu için pek düşünmeden aldım ama hakkını fazlasıyla veriyor. tavsiyem üzerine çevremdeki 4 kişi aynı amaç için aldılar gayet memnunlar. kablolu bağlanma olayını anlamadım ama amaç internet mail trafiği falan ise tavsiye derim.

63owen63
04-02-2013, 14:38
Harbiden tablet ise ihtiyaç ipad 2. jen.

Ama iş görsün idare etsin ise anlayış 250- 300 'lük tabletler keser.

Hi-level kullanıyorum , hem ufak tefek nete takılıp,film vs izliyorum uzun yolda vs hem de çoluk cocuk oyun vs oynuyor, kafi.

vodkan
04-02-2013, 14:43
dün media-martta anneme aldım, fiyatına göre iyi bir secenek olabilir.
PolyPad » PolyPad 9708 HD (http://www.polypad.com.tr/urunlerimiz/polypad-9708-hd/)

melih
04-02-2013, 15:18
PolyPad » PolyPad 9708 HD (http://www.polypad.com.tr/urunlerimiz/polypad-9708-hd/)

baya iyimiş bı kaç modelle kısyaslama yapıp uygun yollu bişeler amayı düşünüyorum bakalım

tayreep_john
04-02-2013, 16:48

apple la mukayese edildiği zaman nasıl bi sonuç çıkar bununla :soru: geçen gün baktığımda 1400 gibi bi fiyarı vardı apple ' ın uçurum bi fiyat ve kalite farkı varmıdır acaba.

batuu
04-02-2013, 17:11
Asus tabletide araştırabilirsin benim hoşuma gitmişti

hkkcn
04-02-2013, 19:42
ben ainol novo7 flame serisi tablet aldım kendime kullanıyorum gayet memnunum eğer oyun için alıcaksanız internette baya bi araştırma yapıp karar verin derim çünkü çoğu tablet oyunlarda kasıyor ve çok ağır kalıyor.ben eğer imkanınız varsa 350 - 400 arası ainol tavsiye ederim biraz daha çıkabilrseniz 10" olanı çıktı yeni piyasaya çok kaliteli.

ama bir gerçek var söylemeden edemiycem ben çok heveslenip aldım tabletimi ilk başlar çok güzel oluyor ama bir süre sonra gerçekten hiç bir işe yaramıyor kullanmıyorum yani bir laptop rahatlığında kullanılmıyor.bildiğiiniz cep telefonunun büyütülmüş hali.internette gezmek çok kolay değil öyle.ben şuanda sadece tableti arabada kullanıyorum 2 tane hoparlör ve usb şarj aldım film izliyoruz sürekli tablette başka hiç birşey yapmıyorum :) duruyo öyle evde

cabrioleter
04-02-2013, 21:35
asus nexus 7 tablet alırsanız pişman olmazsınız.. hem 4 çekirdekli hem yüksek özellikli hem de direk google destekli ürün sürekli güncellenir. üstelik de fiyatı ipad e göre çok daha uygun..

vodkan
05-02-2013, 10:07
apple la mukayese edildiği zaman nasıl bi sonuç çıkar bununla :soru: geçen gün baktığımda 1400 gibi bi fiyarı vardı apple ' ın uçurum bi fiyat ve kalite farkı varmıdır acaba.

kendim ipad kullanıyorum,normal kullacı olarak bir fark göremedim arasında.dokunmatigi olsun kamerası olsun bu büyüklükte ekrana sahip tabletler arasında oldukca iyi peşin fiyatına 12 taksitle