PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SCIROCCO by UNIFI

SRK-B
06-02-2013, 22:38
[B]

Merhabalar arkadaşlar,

Deklansor'e basmayı seven bir arkadaş grubumuzun cektigi fotolardır. Aşağıdakı linkten çalışmalarımıza bakabilirsiniz. Bir de like'larsanız süper olur.

Bu arada ilerleyen haftalarda oto foto çekimine devam edicez. "Aracımın fotosunu çekin" diyen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir :)

SRK-B
17-02-2013, 21:07
Merhabalar arkadaşlar,

Haftasonu cektigim bazı kareler aşağıdadır.

Semii
17-02-2013, 21:26
Rusya'yi mahveden meteor yagmuru sirasndaki hava aydinlanmas gbi fotolarniz

Keske biraz daha kendi haline biraksaydinz fotolari.

slave
17-02-2013, 22:01
Rusya'yi mahveden meteor yagmuru sirasndaki hava aydinlanmas gbi fotolarniz

Keske biraz daha kendi haline biraksaydinz fotolari.

meteor benzetmesi çok iyiydi :hahaha::icon_tup:

açıkcası çok iyi değil fotolar, ve 4-5 foto için konu açınca daha iyi birşey bekliyor insan kendi çekimlerinizde paylaşsanız daha iyi eleştrisel olur ama emeğinize paylaşmınıza sağlık

SRK-B
17-02-2013, 22:35
meteor benzetmesi çok iyiydi :hahaha::icon_tup:

açıkcası çok iyi değil fotolar, ve 4-5 foto için konu açınca daha iyi birşey bekliyor insan kendi çekimlerinizde paylaşsanız daha iyi eleştrisel olur ama emeğinize paylaşmınıza sağlık

çekimler bana aittir, dolayısıyla başkasının konusunun altında yer alması tuhaf kaçardı. Yorumlarınız için teşekkürler, daha iyi çalışmalar yakında gelecektir :)

Mr.K
17-02-2013, 22:39
çekimler bana aittir, dolayısıyla başkasının konusunun altında yer alması tuhaf kaçardı. Yorumlarınız için teşekkürler, daha iyi çalışmalar yakında gelecektir :)

yok siz yanlış anladınız .
şöyle bir konu mevcut forumumuzda ;

http://www.techturkey.com/forum/fotograflariniz/69369-kendi-cekimleriniz.html

slave
17-02-2013, 23:00

eminimki çok daha iyi olucaktır fotolar kardeşim inşallah daha güzel kareler bekleriz ben şu amaçla söyledim kendi çekimleriniz adında bir konumuz var forumda orda paylaşırsan fotoğraf ile ilgli tüm arkadaşlar sana nesi eksik nesi fazla konusunda olumlu eleştrilerde bulunur tartışır sende kendine eklersin çok daha iyi çekimler çıkar ortaya . daha iyilerini bekliyoruz ;)