PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çanakkale peugeot

prodorian
08-02-2013, 12:28
Arkadaşlar merhaba Çanakkkale Peugeot bayii Başaran otomotivde Satış Müdürü olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Uzun süren Opel satış müdürlüğünden sonra benim içinde farklı ve güzel bir deneyim olacak. Showroom ve servisimiz 1 Nisandan itibaren hizmetinizde olacak forumdaki ve çanakkale'de yaşayan tüm arkadaşlarımızı bekliyorum....

NOT: SAVAŞ BAŞLASIN :):)

GÖKTÜRK
08-02-2013, 12:30
Yeni işinde başarılar abi Allah yardımcın olsun

MBuğra
08-02-2013, 12:32
Çanakkale'ye lazımdı artık, bi peugeot bayisi. Hayırlı olsun. :)

tylan
08-02-2013, 13:49
Hayirli olsun zamanin da tosun otomotiv peugeot bayisiyim diye milleti bayagi bir dolandirdi ckale peugeota biraz sogudu. isiniz zor ama imkansiz degil :-) yeni isiniz hayirli olsun

yasinipek79
08-02-2013, 13:53
Hayırlısı olsun.Başarılar dilerim.

prodorian
08-02-2013, 15:16
[QUOTE=tylan;6608941]Hayirli olsun zamanin da tosun otomotiv peugeot bayisiyim diye milleti bayagi bir dolandirdi ckale peugeota biraz sogudu. isiniz zor ama imkansiz degil :-) yeni isiniz hayirli olsun[/QUOTE

merhaba sanırım çanakkalede yaşıyorsun bahsettiğin olayı duydum.. ama edindiğim izlenime göre çanakkale'de peugeot a karşı bir ilgi ve sevgi var zamanla kopan bağıda tamir etmek bizim görevimiz. inanıyoruz ki müşteri memnuniyeti satış,satış sonrası ve servis kalitesi ile bunu başaracağız....sizinlede en kısa zamanda tanışmak isterim

MBuğra
08-02-2013, 19:40
merhaba sanırım çanakkalede yaşıyorsun bahsettiğin olayı duydum.. ama edindiğim izlenime göre çanakkale'de peugeot a karşı bir ilgi ve sevgi var zamanla kopan bağıda tamir etmek bizim görevimiz. inanıyoruz ki müşteri memnuniyeti satış,satış sonrası ve servis kalitesi ile bunu başaracağız....sizinlede en kısa zamanda tanışmak isterim

bizde çanakkaledeyiz, biz gelmeyelim mi :D

devil_berk22
08-02-2013, 20:22
hayırlısı olsun keşandan sonra çanakkaleyede lazımdı. ç.kalenin tek eksiği vw kaldı :)

tylan
08-02-2013, 20:23
[QUOTE=tylan;6608941]Hayirli olsun zamanin da tosun otomotiv peugeot bayisiyim diye milleti bayagi bir dolandirdi ckale peugeota biraz sogudu. isiniz zor ama imkansiz degil :-) yeni isiniz hayirli olsun[/QUOTE

Aslin da canakkale/lapseki de yasiyorum ama isim yuzunden en az haftanin uc gunu merkezdeyim insallah o kopan bag zamanla tamir olur. Canakkale de belli dort markanin plazasi oldugu icin 0 araclarin bile fiyatlari burada daha pahali rekabet iyidir :-D lapsepkiye yolun duserse beklerim zaten plaza acildigi zaman bi cayini icmeye gelicem insallah :-)

tylan
08-02-2013, 20:25
bizde çanakkaledeyiz, biz gelmeyelim mi :D

Sen daha lapsekiye beni gormeye gelmedin konusma :-D

sedat s
09-02-2013, 07:41
hayırlı olsun başaranlar baya eskiden beridir ticaret yapıyolar zaten traktör ve lastik bayılıklerı falanda var bu işide tuttururlar ıns. pejo eksıktı canakkalede ıyı oldu. bende canakkelelıyım fakat ıstnabulda yasıyorum ıns geldıgımde ugrarım yanınıza

prodorian
09-02-2013, 09:31
:):) hepinizi beklerim herzaman. iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim...

Demir
09-02-2013, 09:33
Yeni işiniz ve göreviniz hayırlı olsun...

CafCaf
09-02-2013, 09:36
yeni göreviniz hayırlı olsun bundan önceki 207 Gt mi çanakkalede bir arkadaşa satmıştım büyük ihtimal servise size gelecektir, bende peugeot bayram otomotiv orduda satış danışmanı olarak görev yapıyorum başarılarınızın devamını dilerim.

göktay_gezici
09-02-2013, 10:36
hayırlı olsun başarılar dilerim.

emp:)
09-02-2013, 10:51
Çanakkale'de Peugeot sevgisi başkadır, az sayıda olduğu için farklı hissettirir.İyi satış rakamları yakalayacağına eminim.Gerçi 2 sene sonrada Citroen veya Honda'ya takarlar:D

MBuğra
09-02-2013, 16:37
Sen daha lapsekiye beni gormeye gelmedin konusma :-D

abi valla senle çok ters zamanda tanıştık. bigada okuduğum yıllarda tanışsaydık bıkardın benden, otobüs normal olarak lapsekide duruyordu, 2 haftada bir gidip geliyodum. :D

bu tarafa gelirsen haberim olsun ama :)

BuRaK_eFe
09-02-2013, 16:47
yeni işiniz hayırlı olsun

GNS
09-02-2013, 18:09
yenı ısınız hayırlı olsun ısallah ıyı olur