PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya'lılar yardım..

uluckaban
13-02-2013, 18:41
Arkadaşlar Antalya'dan bir araca niyetlendik. Hayırlısıyla bu akşam yola çıkıcaz. Araç accent era Alanya'daymış. Yol yordan birşey bilmeyiz :) Yetkili servislerin ekspertizleri biraz tuzlu oluyor sanırım. Yarın bize yardım edebilecek biri varmıdır? Ne yaparız nerde baktırırız şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :)

Bulut Y.
13-02-2013, 18:46
alanya ile merkez arası 140 km civarı dostum merkezde olsan her türlü yardımcı olurdum alanya için bişey diyemiyorum malesef.

uluckaban
13-02-2013, 18:56
alanya ile merkez arası 140 km civarı dostum merkezde olsan her türlü yardımcı olurdum alanya için bişey diyemiyorum malesef.

Baya uzak kalıyormuş abi sağolasın düşünmen yeter :)

dragon07
13-02-2013, 18:56
yetkili servise gir para istemezler alanyada göz ucuyla baksalar yeter zaten :) dikkat edin rent a car cıkması olmasın

kso021
13-02-2013, 19:09
Bende Antalya merkezdeyim ama özel servis bi arkadaşım var Alanyada göstermek istersen adı Selami(Antalyadan Kadir yönlendirdi dersen yardımcı olacaktır bende ararım gidecek olursan zaten...)
AD OTOMOTİV SERVİS (http://adotomotivservis.com/)

tunch
13-02-2013, 21:46
alanses var yetkili servis tavsiye ederim , alanyanın sanayisinden bence uzak dur bizde antalyaya gönderiyoruz buradan arabaları ;) kendi ustasına götürür zaten toplasan kaç tane usta var..

Umut209
14-02-2013, 02:31
küçük yerleşim yerindeki herkes hemen hemen birbirlerini tanırlar ve yandaş çıkma ihtimalleride epey yüksektir yetkili servise götürün pişman olmayın daha önce izmirin bir ilçesinde bu tarz bi durumla karşılaşmıştım anlamasak değişenli airbag açmış bir aracımız olucaktı :)

uluckaban
14-02-2013, 02:46
Yetkili servis dediginiz gibi en mantiklisi olacak. Yine sabah duruma gore bakicaz. Kadir abi pm den numarani gonderirsen sevinirim.

uluckaban
17-02-2013, 16:20
Boşu boşuna 500 km yol gittik Alanya'daki araç harabe çıktı :) Ordan Antalya'ya gidip başka bir araç baktık onunda km siyle fazlasıyla oynanmış. Yorgun ve bitkin bir halde İzmir'e dönüp hız kesmeden eve girmeden araba arayışına devam ettik. Sonunda boyasız değişensiz 2010 model 65 binde bebek gibi bir accent era aldık :) Tunç abi sağolsun çok yardımcı oldu hakkını nasıl öderiz bilmiyorum onada tekrardan teşekkürler :)

tunch
17-02-2013, 20:08
estağfurullah kardeşim rica ederim , sevindim gönlüne göre araba bulmana hayırlı olsun ;) buralara da gelmeyin daha araba almaya :D

B.Koçer
17-02-2013, 20:11
Hayırlı olsun nan :D

uluckaban
17-02-2013, 23:27
estağfurullah kardeşim rica ederim , sevindim gönlüne göre araba bulmana hayırlı olsun ;) buralara da gelmeyin daha araba almaya :D

bırak arabayı tatile bile gelmem o derece bi anı oldu :D

Hayırlı olsun nan :D

sağol yavrum deneyek mi? :hahaha: