PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2013 Golf R Cabrio

Durango
14-02-2013, 19:59
http://c1302.hizliresim.com/16/g/k3mxx.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://c1302.hizliresim.com/16/g/k3myg.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Vg_Kep_O57E
VW Golf R Cabrio 2013 video test - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Vg_Kep_O57E)

Reklam filmini oldukça başarılı buldum :icon_tup:

Chn53
14-02-2013, 20:01
arka kısımda bi gariplik var ama bulamadım

Jackie
14-02-2013, 20:03
E bu araba eski kasa

audilover
14-02-2013, 20:03
Alalim Duhanim birer tane sardir:)

Durango
14-02-2013, 20:04
Bugün Doğuş Otomotiv'e mail atıp Golf Mk6 Cabrio nun gelip gelmeyeceğini sordum. Aldığım cevap şu şekilde,

Sayın Müşterimiz,
Göndermiş olduğunuz e-mail ve Volkswagen markasına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Volkswagen Golf R ‘nin Türkiye pazarına girişi henüz planlanmamaktadır. Konuyla ilgili gelişmelerin ilerleyen zamanlarda siz Sayın Müşterilerimizle paylaşılacağını belirtmek isteriz.

OBAN
14-02-2013, 20:05
Önden iyide arkası biraz kısa gelmiş ;) bi cins duruyor.

Durango
14-02-2013, 20:06
Alalim Duhanim birer tane sardir:)

Ah abi keşke dicem, bu araç Tr'ye gelse tahmini 60.000 Euro civarı olur.

Oda şuanki kur fiyatından hesaplarsak

60.000 X 2.19: 131.400 yapar :)

Not: 50.000 euro gibi olursa ilk siparişi ben veririm :D

bilalMW
14-02-2013, 20:10
sevmedim sevemedim nedense çok satış rakamıda elde edeceğini sanmıyorum. Sonuçta Golf R hb'den daha yavaş ve golf r almak isteyen kitlede daha çok performans beklentisi için alıyor.Cabrio gereksiz bir model genişlemesi olmuş bence.

DoganSuper
14-02-2013, 20:13
bence iyi olmamış arka ve yandan bi garip duruyo cabrio iğçin biraz kısa kalmış şase..

İbrahim Erdem
14-02-2013, 20:30
arkadan photoshop mahsülü gibi duruyor.

r değilde normal golf e getirseler fena olmaz aslında.

turbo&quattro
14-02-2013, 20:43
Birilerinin yine kasintisi tutmus :)

semih
14-02-2013, 20:45
golfe cabrio kasa yakışmıyo bence

Gimifayf
14-02-2013, 21:18
Bu sefer güldürmedi.

63owen63
14-02-2013, 21:22
Abi daha iyilerine layıksın,boşver bu gereksizi :)

cabrioleter
14-02-2013, 22:28
şu golfün, focusun cabrioları keşke dolsa da piyasa zamanı gelince cabrio araç bakarken alternatif oluşsa. ben hemen her aracın cabriosunu seviyorum. şahsen golf r alacak olsam ve cabriosu olsa hb kasaya bakmam bile. cabrionun keyfi hiç bir şeyde yok..

performans isteyen cabrio araç almaz fikriyse çok komik geliyor porsche, ferrari, bmw, mclaren falan nerde yanlış yapıyor acaba??

bilalMW
14-02-2013, 23:13
şu golfün, focusun cabrioları keşke dolsa da piyasa zamanı gelince cabrio araç bakarken alternatif oluşsa. ben hemen her aracın cabriosunu seviyorum. şahsen golf r alacak olsam ve cabriosu olsa hb kasaya bakmam bile. cabrionun keyfi hiç bir şeyde yok..

performans isteyen cabrio araç almaz fikriyse çok komik geliyor porsche, ferrari, bmw, mclaren falan nerde yanlış yapıyor acaba??

golf R cabrio ile supersport cabrioları bir tutuyorsan ben gideyim o zaman . :D

Golf R'nın kullanıcı kitlesi belli performansı hot hatch klasmanında diyoruz biz bu türe.Belli bir performansı var rakipleri klasmanında ve cabrio olması aracı daha ağırlaştırır golf r alan eleman "genelde" genç kullanıcı çevresi olup biraz yükleme isteği ile alınıyor. Cupra gibi. Golf R'da cabrio seçeneğinin çok satılacağını düşünmüyorum bu sebeplerden ötürü.

porsche,bmw,ferro alan adam ile golf r alan aynı performansı bekler mi ? Cabrio supersport alan insan hızlı olsun diye düşünür mü çünkü hızlıdır ? lakin cabrio olmasından ötürü performansı daha çok tırmalanıyor golf R'a kıyasla.. vs

Gry
14-02-2013, 23:15
cabrio direk çöp usta :)

GÖKTÜRK
14-02-2013, 23:16
bence hoş olmamış

Gimifayf
14-02-2013, 23:18

İzmir'deysen tabiki cabrio güzel abi, Afyon'da cabrio araca binene gözleriyle bakışlarıyla küfür ederler. Kültür-görmüşlük meselesi.

Mr.K
14-02-2013, 23:18
golf R cabrio ile supersport cabrioları bir tutuyorsan ben gideyim o zaman . :D

Golf R'nın kullanıcı kitlesi belli performansı hot hatch klasmanında diyoruz biz bu türe.Belli bir performansı var rakipleri klasmanında ve cabrio olması aracı daha ağırlaştırır golf r alan eleman "genelde" genç kullanıcı çevresi olup biraz yükleme isteği ile alınıyor. Cupra gibi. Golf R'da cabrio seçeneğinin çok satılacağını düşünmüyorum bu sebeplerden ötürü.

porsche,bmw,ferro alan adam ile golf r alan aynı performansı bekler mi ? Cabrio supersport alan insan hızlı olsun diye düşünür mü çünkü hızlıdır ? lakin cabrio olmasından ötürü performansı daha çok tırmalanıyor golf R'a kıyasla.. vs

o zmn m3 cabrio'da üretilmemliydi söylediklerinden yola çıkarak..
adam safkan e46-e92 m3 alıyo spor araba vs
e bide gidip neden e93 m3 üretilsin ki :)

+ olarak turkıye odaklı bı konusma gıbı olmus geldi bana herkes golf R veya Cupra'ları yuklemek ıcın almıyo..

bilalMW
14-02-2013, 23:24
o zmn m3 cabrio'da üretilmemliydi söylediklerinden yola çıkarak..
adam safkan e46-e92 m3 alıyo spor araba vs
e bide gidip neden e93 m3 üretilsin ki :)

+ olarak turkıye odaklı bı konusma gıbı olmus geldi bana herkes golf R veya Cupra'ları yuklemek ıcın almıyo..

m3 cabrio ile golf r aynı kefedemi? diyeceğim yine mevzu aynıya dönecek. :D safkan göreceli olabilir, ama e46,e9x M3ler temelde normal yol otomobillerinin hızlandırılmış versiyonları değilmidir ? şimdi bundan bi mevzu açılır tabii :D

türkiye odaklı değil yurt dışı sitelerden v.s takip ederim herkes demedim zaten geneli diyelim boş kullanmıyor kendi görüşüm.

he şu da var bmw aptal değil elbette araştırma yapmıştır gerek 3 cabrio olsun gerek sınıfta rakiplerinin satışlarını inceler aracın satacağına karlılık getireceğine kanaat getirirse üretimine ok der. Şimdi diyebilirsin VW aptal mı bunları yapmadı mı ? Elbette yapmıştır lakin başarılı olacakmı? ilk postta ki görüşüm hayır. örnek 5 gt üretti bmw elbette araştırdı piyasa nabzını tuttu v.s üretti ama ne oldu ? usa bmw genel müdürü açıkladı 5 gt bizim için başarısızlık oldu facia oldu v.s tam aklımda değil bu tür şöyler söylemişti.

BAŞAR
14-02-2013, 23:26
beğenmedim.

cgnozdmr
14-02-2013, 23:32
Rengi dışında hoş değil bence

Berkan
14-02-2013, 23:33
a3 cabrio nekadar gereksizse golf cabrioda hele R iyice saçma olmuş durumda ek olarak 1 cabrioda :D

Mr.K
14-02-2013, 23:36
m3 cabrio ile golf r aynı kefedemi? diyeceğim yine mevzu aynıya dönecek. :D safkan göreceli olabilir, ama e46,e9x M3ler temelde normal yol otomobillerinin hızlandırılmış versiyonları değilmidir ? şimdi bundan bi mevzu açılır tabii :D

türkiye odaklı değil yurt dışı sitelerden v.s takip ederim herkes demedim zaten geneli diyelim boş kullanmıyor kendi görüşüm.

he şu da var bmw aptal değil elbette araştırma yapmıştır gerek 3 cabrio olsun gerek sınıfta rakiplerinin satışlarını inceler aracın satacağına karlılık getireceğine kanaat getirirse üretimine ok der. Şimdi diyebilirsin VW aptal mı bunları yapmadı mı ? Elbette yapmıştır lakin başarılı olacakmı? ilk postta ki görüşüm hayır. örnek 5 gt üretti bmw elbette araştırdı piyasa nabzını tuttu v.s üretti ama ne oldu ? usa bmw genel müdürü açıkladı 5 gt bizim için başarısızlık oldu facia oldu v.s tam aklımda değil bu tür şöyler söylemişti.

e golf ne ? normal yol otomobili değil mi ? başlı başına ayrı bi seri mi ?
leon ne ? oda aynı :) cevabı aslında kendin vermişsin : )

bilalMW
14-02-2013, 23:40
e golf ne ? normal yol otomobili değil mi ? başlı başına ayrı bi seri mi ?
leon ne ? oda aynı :) cevabı aslında kendin vermişsin : )

peki golf r ile m3 cabrio aynı kefede yol otomobilinden türetilmiş performans otomobilleri midir ?

Mr.K
14-02-2013, 23:44
peki golf r ile m3 cabrio aynı kefede yol otomobilinden türetilmiş performans otomobilleri midir ?

eğerki bu bi kefeyse
golfte gunluk bir araç ise
ve bu aracın
tek kapı benzınlısınden dizeline
gti'ından r32'sine
R'ına kadar üretilmişşe

aynı şeyler 3serisi içinde geçerli olduğuna göre

aynı kefedeler.:icon_tup:

bilalMW
14-02-2013, 23:47
eğerki bu bi kefeyse
golfte gunluk bir araç ise
ve bu aracın
tek kapı benzınlısınden dizeline
gti'ından r32'sine
R'ına kadar üretilmişşe

aynı şeyler 3serisi içinde geçerli olduğuna göre

aynı kefedeler.:icon_tup:

Golf C segmentinde 3 serisi D segmentinde. evet aynı kefedeler en baştan bir kere haklısınız. :)

Mr.K
14-02-2013, 23:49
Golf C segmentinde 3 serisi D segmentinde. evet aynı kefedeler en baştan bir kere haklısınız. :)

segment ayrımı güdüceğini düşünmemiştim.Kaldıkı A B C D E F G H vs birtek alfabede biliyorum ,onun harici otomobillerde bilgim yoktur.Cahillik demiyim de hani bilgim yok yani bilemiyorum.Ama tek bildiğim bişey var ikiside günlük otomobillerden türemiş.

Yumurtamı tavuktan cıkar,tavuk mu yumurtadan cıkarla bı alakası yok yani bu durumun. A B C D bak hepsi farklı dimi,ama alfabenin içinde geçiyo anladın.

bilalMW
14-02-2013, 23:53
segment ayrımı güdüceğini düşünmemiştim.Kaldıkı A B C D E F G H vs birtek alfabede biliyorum ,onun harici otomobillerde bilgim yoktur.Cahillik demiyim de hani bilgim yok yani bilemiyorum.Ama tek bildiğim bişey var ikiside günlük otomobillerden türemiş.

Yumurtamı tavuktan cıkar,tavuk mu yumurtadan cıkarla bı alakası yok yani bu durumun. A B C D bak hepsi farklı dimi,ama alfabenin içinde geçiyo anladın.

sen aşmışsın işi abi.ben birşey diyemem artık bu lafın üstüne sadece saygımı sunarım.

İtalia Spyder=Golf R. aynı alfabenin içinde hepsi sonuçta. :D

Mr.K
15-02-2013, 00:06
sen aşmışsın işi abi.ben birşey diyemem artık bu lafın üstüne sadece saygımı sunarım.

İtalia Spyder=Golf R. aynı alfabenin içinde hepsi sonuçta. :D

birincisi inglizcede büyük İ harfi yok.
2.si Italia günlük araba mı ? sen kendi yazdıklarınla çelişiyosun öncelikle.

*** etmeye çalıştın olmadı kusura bakma beceremedin.İyigeceler

Q W X bunlarıda unutma :)

bilalMW
15-02-2013, 00:14
birincisi inglizcede büyük İ harfi yok.
2.si Italia günlük araba mı ? sen kendi yazdıklarınla çelişiyosun öncelikle.

*** etmeye çalıştın olmadı kusura bakma beceremedin.İyigeceler

Q W X bunlarıda unutma :)

*** etme gibi bir niyetim yok öyle bir emel güden biriside değilim.

konu uzadıkça suyu çıkacak bu saatten sonra anlaşılan.

İyi geceler...ve golf r cabrio sahiplerine hayırlı sürüşler.;)

Jackie
15-02-2013, 00:23
Golf 7 çıktı, bu arabanın önü arkası golf 6. Söyledim kimse sklemedi , bide üstüne tartışma çıkmış :D

onur_S
15-02-2013, 09:19
ağırlık 2 ton vardır heralde artık :)

vodkan
15-02-2013, 09:42
golfe cabrio kasa yakışmıyo bence

aynen:)........

Gürkan
15-02-2013, 09:53
direk at çöpe bu ne lan golf R ın tavanı kesmişler tamm bitti

Eworen
15-02-2013, 10:12
GTI versiyonunda normal ile cabrio arasında 150 kg a yakın fark oluyor R versiyondada durum aynı olur yani ciddi ağırlık demek

Boşverin cabrio yu yeni Golf R 270 hp cik şu an kopmuş gitmiş :)

cKatmer
15-02-2013, 10:28
berbat iğrenç ötesi..

onur_S
15-02-2013, 11:13
GTI versiyonunda normal ile cabrio arasında 150 kg a yakın fark oluyor R versiyondada durum aynı olur yani ciddi ağırlık demek

Boşverin cabrio yu yeni Golf R 270 hp cik şu an kopmuş gitmiş :)

s3 e 296 diyorlardı,golf 7 270 hp olarakmı cıkmıs link varmı ?

mert_can 41
15-02-2013, 11:21
arkası biraz boş olmuş kanat falan yapabilirlermiş bide metal tavan koysalardı tente yerine daha bi hoş olabilirdi ama golf r bile 100,000 tl ken bu en az 150 den gelir pek satıcağını sanmam :)

individuall
15-02-2013, 12:00
üstü açıkken çok küçük durur bu golf, bu kasaya cabrio gitmemiş gibi

Ertug_T.
15-02-2013, 12:06
Eos tan kat kat guzel duruyo tr ye gelse bide hardtop secenegi olsa alinir bence :)