PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : astra gsi sfi, civic si, 106 gti, e36 318is coupe

onur_si
18-02-2013, 23:58
arkadaşlar max 15 bin bütçeye 2. araç olarak sizce hangisi alınır haftasonu arabası olarak gazlamak ve satarkende başımı ağrıtmayacak bir araç
1-astra gsi sfi: daha önce vardı satana kadar anam ağladı ama hala aklımda :)
2-civic si: 2 tane sahibi oldum 10 numara araç ama piyasası uçmuş
3- 106 gti sadece 1 kere sürdüm güzel gidiyor ama temizi o paraya bulunur mu
4- e 36 318 is ufaktan drift turları denemek ve görüntüsü hoşuma gidiyor

tabi birde sanayi sanayi gezmek te istemem siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?

AslanMustafa
19-02-2013, 08:01
şahsi fikrim 106 dan yana güzelde olur :)

Alperen-B
19-02-2013, 08:45
Astra GSI benm tavsiyemdir. Yarın bigünde z20let e çevirirsin daha da keyifli bir hal alır.

orcunnn
19-02-2013, 08:52
bence 106 herseyı bellı araç satarkende zorluk çekmessin 15 16 araştırırsan çok güzel araçlar alınır

ENGean
19-02-2013, 08:53
106 veya Sİ derim.

ondertopcu
19-02-2013, 08:54
106 almalisin

BİLAL
bendede gsi vardı cok saglamdı ama masrafı coktu yaşı ıtıbarıyla bende zor sattım .uzun yolda cok yorardı bunuda belırtıyım.

si yakın arkadaşimın var sureklı kalkıyoruz ve surdumde guzeldı.yorucu deyıl

106 bı esnaf arkadışımda vardı her yonden bana gore deyıl enson motor kulagı koptu motora gore kasa hafıf kalıyo hızlı serı ama yaşi ılerledıkce sıkıntısı bıtmıyor.

e36 yorumum yok hıc surme fırsatım olmadı sonuc olarak gsi verıp honda vti aldım herşeyı ile dıyer aracladan avantaşlı konforlu serı uzun yolda yormayan cok keyıflı arac.

Görkem
astra gsi derim, ama daha önce kullandım değişik bişiler olsun bu sefer derseniz, en kolay güç alıp hızlanıcak araba 106 gti ı seçmelisiniz ;)

BuRaK_eFe
19-02-2013, 08:56
o fiyata temiz 106 biraz zor o yüzden gsi derim

Gry
19-02-2013, 09:16
Eski Astra Gsi sahibiyim gerçi sende kullanmişsin tam bir bas belası

Pejo seri Arac yapıldığı zaman gideride var fakat bir Japon kadar sorunsuz olamaz
Alayım kafam rahat etsin dersen si derman olur.
Modeli yüksek olsun dersen 106 al.

BMW hakkında fikrim yok.

Alperen-B
19-02-2013, 09:28
Gsi'ın düzgünü çoğu zaman baş ağrıtmaz. Yıllarca hor kullanılmış bir arabayı alırsan o tabiki baş belası olur.
Genel de birçok gsi da böyle arada temizler var onlara denk gelirsen gayet memnun bi şekilde binersin diye düşünüyorum.

Gry
19-02-2013, 09:41
Gsi'ın düzgünü hiçbi zaman baş ağrıtmaz. Yıllarca hor kullanılmış bir arabayı alırsan o tabiki baş belası olur.

Bir tane Maslaktaki jaguar servisindeki vvt plakalı füme var 94 sunroof lu bir tek onu alırım alacak olsam. Emre gecunun arabası vardı EMG plaka, fume svu plaka sonradan 94 body kit yapılan vardı yani bu senin dediğin Duzgun Gsi bir elin 5 parmağını geçmez.

Japon arabalarının 88 modelinde bile çalışmayan aksamı yoktur klima dahil. Satacağın zamanda zorlanmasın , Gsi satayım dersen ya sahin parasına verir yaptığın masraflar sana zarar olarak doner yada senelerce beklersin istediğin fiyatı vermeleri İcin.

Gsi iyidir güzeldir swap larsin daha güzel olur evet ama herkeste aynı aynı bütçeye sahip değildir. Göreceli seyler bunlar.

16EC813
19-02-2013, 09:48
rexs hepsini geçer :D

bkaraca
19-02-2013, 09:55
Ben si derdim, biraz beklenir temiz bulunursa alinir piyasa sürekli yükseliyor, paşa paşa binilir kariyla satılır :)

fatihGK
19-02-2013, 10:02
Kesinlikle Sİ derim pişman olmazsınız.

KA®ANLIK
19-02-2013, 10:04
Bir tane Maslaktaki jaguar servisindeki vvt plakalı füme var 94 sunroof lu bir tek onu alırım alacak olsam. Emre gecunun arabası vardı EMG plaka, fume svu plaka sonradan 94 body kit yapılan vardı yani bu senin dediğin Duzgun Gsi bir elin 5 parmağını geçmez.

Japon arabalarının 88 modelinde bile çalışmayan aksamı yoktur klima dahil. Satacağın zamanda zorlanmasın , Gsi satayım dersen ya sahin parasına verir yaptığın masraflar sana zarar olarak doner yada senelerce beklersin istediğin fiyatı vermeleri İcin.

Gsi iyidir güzeldir swap larsin daha güzel olur evet ama herkeste aynı aynı bütçeye sahip değildir. Göreceli seyler bunlar.

o vvt plaka maslaktaki jaguarda mı yahu,
harbiden çok güzel araba...
görmüştüm 1-2 kere...
göz kapalı alınacak araç...

Alperen-B
19-02-2013, 10:17

Bilinmeyen Gsi'lar da var çok temiz olan. Bu saydıkların zaten Tr'deki Gsi'ların en iyi
temsilcileri. Düzgün bir Gsi'ın olur satarken zorlanmadan hemen satarsın bu her araç
için böyledir. Bizim mantığımız arabayı almadan satma derdine düşmek. Ben eğer
bir araba alacaksam ondan alacağım keyfe bakarım, satmak istediğin zaman her
türlü satarsın. Her malın bir alıcısı vardır. Ben eğer bir arabaya para veriyorsan
sonuna kadar o arabadan zevk almalıyım.

Gry
19-02-2013, 10:45
Bilinmeyen Gsi'lar da var çok temiz olan. Bu saydıkların zaten Tr'deki Gsi'ların en iyi
temsilcileri. Düzgün bir Gsi'ın olur satarken zorlanmadan hemen satarsın bu her araç
için böyledir. Bizim mantığımız arabayı almadan satma derdine düşmek. Ben eğer
bir araba alacaksam ondan alacağım keyfe bakarım, satmak istediğin zaman her
türlü satarsın. Her malın bir alıcısı vardır. Ben eğer bir arabaya para veriyorsan
sonuna kadar o arabadan zevk almalıyım.

Almadan satmayı düşünmek kotu bir sey degil 2.el piyasası önemli bir husus.
Bu durumda alacak kisinin ne istediği önemli.
bence şahsi fikrim Japon aracından yana olur.
performans + 2.el + masraf çizelgesi bunlar göz önüne alınması gereken konular.

o vvt plaka maslaktaki jaguarda mı yahu,
harbiden çok güzel araba...
görmüştüm 1-2 kere...
göz kapalı alınacak araç...

Bir ara bizim arkadas sormuştu 16 civarı bir rakam istemiş bana inandırıcı da gelmedi gerçi :) araba biblo 16 dese gözü kapalı alınır birde Trakya tarafında bir yazlığın önünde vardı Amca'dan ama oda satmıyordu.

EMG
19-02-2013, 11:21
Gecmiste kotu gsi tecrubesi yasayan arkadaslar bence bunun tek sebebi 94 senesinde o klasmanda gsi dan daha hizli daha dolu yakisikli araba yok yani en guzel tecavuz edilebilcek araba astra gsi o senelerde, o yuzden gunumuzde cogu gsi in bu kadar les olmalari normal. Duzgununu bulursan kesinlikle uzmez diyorum, ama kotusunu alirsan hayattan sogutur :)

mannerboy
19-02-2013, 11:30
astra gsi sfi hacimi kadar pek gitmeyen kasa olarak arkadan kaymalara meilli uzun bi araç benim hoşuma giden bi araba değil açıkcası.2.el pazarı yok denecek kadar az
civic si kasa olarak güzel bi araç farı stopu jdm tarzı olarak hem parçası yaygın hemde gidişi 106 gti ile hemen hemen aynı geçtiğide olur geçildiğide.çok hırpalamaya gelmiyor 2 sıktınmı şak şak subap sesi dahada hor kullanmada yatak sarması çoğu si de bu problem var.şimdi bilmişler bana bilmişlik taslamasın bende yok vs vs diye genel olarak sorunu bu.ama satış pazarı ve oem parça açısından alınabilinir.
106 gti.miğde bulantısı getiren bi araç her yerde var şahinle yan yana gideni bile var o kadar bitikler.genel sorunları elektrik tesisatları motor tesisatı çok kurcalanmıştır.o paralara temizi bulunursa alınır vede yüklemelerle siye göre daha iyi verim alınır.satışıda si ile aynı
e 36 318 is veya 3.18ti compack.e36 kasada tercihim ciden yana olurdu en az 320ci o fiyatlara bulman zor olduğundan beğendiğin modellerde diğer araçlara göre azyıf kalır.ayrıca bmwde motor olarak sıkıntılıdır o yıllardaki bi bmw uğraştırır.
işin özeti si ye yapıcağın modifiye kısıtlı 106 daha önü açık si 106 kadar yakmaz benzinde daha uygun gezersin 2 si arasından bütçene ve gözüne uygun geleni tercih et

Alperen-B
19-02-2013, 11:55
Astra Gsi hacmine göre gitmeyen bir arabaysa 306gti de öyle o zaman golf mk3 gti da öyle o
zaman. sen tutup 94 model arabayı günümüzün 2.0 hacimli arabalarıyla karşılaştırırsan evet o kadar
hızlı değil diyebiliriz ama ufak tefek bilinçli bi şekilde yapılan işlemlerle gayet hızlı bir araç tabi
motorun sağlığıda önemli. fakat sizin bu görüşünüz bitik astra gsi lar için geçerlidir. arkadan
kaymakalara meilli diosunuzda bunun kanısına nerden vardınız ? anlaşılan bu yorumları yapan
arkadaşlara hep bitik gsi lar denk gelmiş.

b.ustaoglu
19-02-2013, 12:07
opelin ürettiği en iyi arabalardan biri bence astra gsi c20xe... tercihim kesinlikle opel olurdu. onun dışında bmw olucaksa 6 silindir olmadığı taktirde dönüp bakmam :)

mannerboy
19-02-2013, 12:08
Astra Gsi hacmine göre gitmeyen bir arabaysa 306gti de öyle o zaman golf mk3 gti da öyle o
zaman. sen tutup 94 model arabayı günümüzün 2.0 hacimli arabalarıyla karşılaştırırsan evet o kadar
hızlı değil diyebiliriz ama ufak tefek bilinçli bi şekilde yapılan işlemlerle gayet hızlı bir araç tabi
motorun sağlığıda önemli. fakat sizin bu görüşünüz bitik astra gsi lar için geçerlidir. arkadan
kaymakalara meilli diosunuzda bunun kanısına nerden vardınız ? anlaşılan bu yorumları yapan
arkadaşlara hep bitik gsi lar denk gelmiş.

Ben şahsı fikrimi söyledim tutupta benim üzerime yorum yapma yapmamalısında burası birbirine üstünlük kurma yeri bişey ispatlama yeri yada herhangi bi x marka forumu değil.Ben arabayı abuk sabuk kullanıyorum şöförlüğüm iyi değil gsi bende kayıyor virajda falan oldumu ? Ufak tefek dokunuştan kastın nedir acaba filte egzos ara boru mantzel lexmaull vauxhall emme manifoldumu takmak.bunlar yapıldı zaten trde gideride belli.ben opel arabsına para harcamam.ayrıca 306 gti ile opeli mukayase değil bir arada lafta bile kullanmam kasa tipi konfor donanım vs vs olarak kat kat üstündür.bu katogoride olsaydı 306 gti al derdim.ufak dokunuşlarla asıl 306 hızlı olur.motor sağlığı derken kalp damar hastalıklarımı ? yoksa kompresyon basınc değerleri mi.Sallamasyon okuma bilgilerle konuşmayın bu devirde.bunları 19 yaşında bile yazmazdım ben

Alperen-B
19-02-2013, 12:12
tmm sen peugeot ile mutlu olmaya devam et. konusmalarında da dikkatli ol ben sana şahsına vs. bişey demedim. efendi efendi yazdım sende haddini bil ona göre yaz.

Alperen-B
19-02-2013, 12:17
bu arada Emre'nin arabasında bu saydıgın parçaların bazıları yok ama gidişi ortada sana sağlıktan
kastım buydu işte ve bilinçli yapılan işlemler. astraya kafana göre filtre takarsın - yazar kafana göre
eksoz yaparsın - güç yazar piyasa 2928719712 tane chip var bilip bilmeden gider alırsın oda en
kötüsüdür - güç yazar bilmem anlatabildim mi ?

Edit: Bu arada ben orda burda okuyup sonra gelip burda sallamasyon yazmıorm hepsini bizzat kendi
tecrübelerimden edindiğim şekilde yazıorm. Sayın çok bilmiş

EMG
19-02-2013, 12:29
Mannerboy arkadan kayma egilimi konusunda haklisin fakat astra gsi in gidisi hakkinda pek bilgiye sahip degilsin sanirim hacmi kadar gitmez vs yazmissin. 306 ile kiyaslanamaz falan yazmissin komik olmus :) Icraat gorelim dersen gecmisteki konulara bakabilirsin. Yakin zamandada 2.0 atmosferik bir gsi neler yapabiliyor goruruz kismetse

BİLAL
19-02-2013, 12:37
bu arada Emre'nin arabasında bu saydıgın parçaların bazıları yok ama gidişi ortada sana sağlıktan
kastım buydu işte ve bilinçli yapılan işlemler. astraya kafana göre filtre takarsın - yazar kafana göre
eksoz yaparsın - güç yazar piyasa 2928719712 tane chip var bilip bilmeden gider alırsın oda en
kötüsüdür - güç yazar bilmem anlatabildim mi ?

Edit: Bu arada ben orda burda okuyup sonra gelip burda sallamasyon yazmıorm hepsini bizzat kendi
tecrübelerimden edindiğim şekilde yazıorm. Sayın çok bilmiş

ben de astra gsi 156 lıga 5 sene bındım moturu zaten ufak gelmışkı fabrıka cıkışlı headers ve bı kac modıkasyonlarla 156 cıkarılmış yanı arkdaşın dedıgı gıbı sınara ulaşmış anca bıkac eklemelerle bıraz daha.
ama arkadaşindedıgıne kesınlıkle katılıyorum keskın vırajlarda arabanın arkası gıdıyor,
gsi cok saglam hondaya gore ama cok zor satılan araba 94 yaşı ıtıbarıyle artık parca omurlerı sınırda.

cıvıc oyle deyıl hem konfor hem rahatlık hemde hız guzel kıyaslamaya gore ..gsi kupon araba ben 1 sene satamadım enson verdım vti aldım

mannerboy
19-02-2013, 12:37
Mannerboy arkadan kayma egilimi konusunda haklisin fakat astra gsi in gidisi hakkinda pek bilgiye sahip degilsin sanirim hacmi kadar gitmez vs yazmissin. 306 ile kiyaslanamaz falan yazmissin komik olmus :) Icraat gorelim dersen gecmisteki konulara bakabilirsin. Yakin zamandada 2.0 atmosferik bir gsi neler yapabiliyor goruruz kismetse

yo çok farkındayım güzel gsilerin ne yaptığının da farkındayım benim şahsi fikrim sizede söylüyorum gsi çok iyi gidebilir.ama o hacime göre zayıf kalıyor.harcanan paraya göre yine zayıf çünkü parçaları pahalı şanzıman oranları çok çok uzun.Amaç bir gsi yada bir gti ne yapabiliyor değil. genel olarak ne yapmışlar olmalı değilmi.ona bakarsan 306tılarda turşu çoğu ama gsilere göre yine söylüyorum konfor donanım özellik yükleme yol tutuşu piyasa vs vs açısından kıyas değiller.görünen bişeyde neden ısrar edip marka fanatikliği yapıyorsunuz.

Alperen-B
19-02-2013, 12:45
ben de astra gsi 156 lıga 5 sene bındım moturu zaten ufak gelmışkı fabrıka cıkışlı headers ve bı kac modıkasyonlarla 156 cıkarılmış yanı arkdaşın dedıgı gıbı sınara ulaşmış anca bıkac eklemelerle bıraz daha.
ama arkadaşindedıgıne kesınlıkle katılıyorum keskın vırajlarda arabanın arkası gıdıyor,
gsi cok saglam hondaya gore ama cok zor satılan araba 94 yaşı ıtıbarıyle artık parca omurlerı sınırda.

cıvıc oyle deyıl hem konfor hem rahatlık hemde hız guzel kıyaslamaya gore ..gsi kupon araba ben 1 sene satamadım enson verdım vti aldım

ya satma kısmı işin şans kısmı ben ilanı açtıktan 1 hafta sonra satmıştım. bende
koni ve eibach vardı hiçbi zaman viraj konusunda öyle beklemedik tepkiler vermedi. aksine viraj
yapmayı da seven biriyimdir.

BİLAL
19-02-2013, 12:49
kardeş bende senıngıbıydım gsı zevk alıyodum ..ama honda ondan daha ıyıymış harbıden opel ve 106 bıraz sert gelıyo bana demeyımde cogu ınsanlara.

kopondan kastım o zaten alıcısını buldumu hemen satılır.saygılar sevgıler bu benım fıkrım.

EMG
19-02-2013, 12:58

Malesef cok yanlis biliyosunuz standarti 150 hp olan aractan emme manifoldu port polish ve yazilimla 188hp aldim, piston eksantrik beyin vs li aractan 235hp aldik bu mu onu acik olmayan sinirli motor :)

yo çok farkındayım güzel gsilerin ne yaptığının da farkındayım benim şahsi fikrim sizede söylüyorum gsi çok iyi gidebilir.ama o hacime göre zayıf kalıyor.harcanan paraya göre yine zayıf çünkü parçaları pahalı şanzıman oranları çok çok uzun.Amaç bir gsi yada bir gti ne yapabiliyor değil. genel olarak ne yapmışlar olmalı değilmi.ona bakarsan 306tılarda turşu çoğu ama gsilere göre yine söylüyorum konfor donanım özellik yükleme yol tutuşu piyasa vs vs açısından kıyas değiller.görünen bişeyde neden ısrar edip marka fanatikliği yapıyorsunuz.

Gsi fanatigiyim fakat koru korune degil, 106 306 severim hothatchlerin genelini severim, ama gsi i tanimiyorsun. 306 nin tek artisi gsi dan iyi yol tutmasidir haricinde gsi her konufa ustundur. Guzellik goreceli kavram. Parcasi pahali demissin hangi parcasi pahali mesela?

Alperen-B
19-02-2013, 13:05
Malesef cok yanlis biliyosunuz standarti 150 hp olan aractan emme manifoldu port polish ve yazilimla 188hp aldim, piston eksantrik beyin vs li aractan 235hp aldik bu mu onu acik olmayan sinirli motor :)

önü açık olmayan arabayla bu güç alınıyorsa açık olanla kim bilir neler alınır :D (atmosferik 2.0lt 150hp)

ykavcioglu
19-02-2013, 13:08
tercihim 106 olurdu...

BİLAL
19-02-2013, 13:10

Gsi fanatigiyim fakat koru korune degil, 106 306 severim hothatchlerin genelini severim, ama gsi i tanimiyorsun. 306 nin tek artisi gsi dan iyi yol tutmasidir haricinde gsi her konufa ustundur. Guzellik goreceli kavram. Parcasi pahali demissin hangi parcasi pahali mesela?

doğrudur. 1 kw = 1.34 hp
1kw =1.36 Ps ;)
sorun aslında amerikan ingiliz HP ile ps karıştırılmasından kaynaklanıyor
1KW= 1.36ps
1KW= 1.34Hp
1PS= 0,74KW
yani 1Hp= 1,01ps
1KW= 1.36 ps
burda yanlişlik hep avrupa KW = PS karıştırılıyor HP olarak hesap yapılıyor

kadet gsi haric c20xe'ler fabrika çıkışı 150hp.
kadet gsi c20xe 156hp ;) galiba o da sadece 1990 modellere böyle.

aynı işlemlerı bı de hondayaa yap bakalım neler cıkıyo ben bunu soylemeye calıştım .ama sen kendını ve kendı aracını reklem ıcın yazdın onları .
benım fıklım boyle oldugu ıcın yazdım ..ben bıdaha opele bınmem arkadaş ..sana burda nedenlerını yazsam 3 4 sayfa surer neyse kalp kırmak deyıl amacım saygılar sevgıler

KA®ANLIK
19-02-2013, 13:12
aynı işlemlerı bı de hondayaa yap bakalım neler cıkıyo ben bunu soylemeye calıştım .ama sen kendını ve kendı aracını reklem ıcın yazdın onları .
benım fıklım boyle oldugu ıcın yazdım ..ben bıdaha opele bınmem arkadaş ..sana burda nedenlerını yazsam 3 4 sayfa surer neyse kalp kırmak deyıl amacım saygılar sevgıler

leş gsi ın hayattan soğutması vol.998400 , stage 9999

EMG
19-02-2013, 13:13
Ben neyin reklamini yapicam diger aracim honda s2000 ikisininde zevki farkli yanlis anlama ama resmini koydugun gsi a bindiysen bunlari yazman normal :D

16EC813
19-02-2013, 13:16

235-150 eşittir 85 çok iyiymiş

KA®ANLIK
19-02-2013, 13:17
Ben neyin reklamini yapicam diger aracim honda s2000 ikisininde zevki farkli yanlis anlama ama resmini koydugun gsi a bindiysen bunlari yazman normal :D

merak ettim GSI ı (:

BİLAL
19-02-2013, 13:22
ilk aldıgımda dogru oyleydı saattıgımda boyleydı ..gucumuz ve paramız o zaman ona yetıyodu naparsın kardeş. bız 21 yaşinda calışıyoduk sende bunu yanlış anlama..

http://i48.tinypic.com/3090o42.jpg

KA®ANLIK
19-02-2013, 13:28
ilk aldıgımda dogru oyleydı saattıgımda boyleydı ..gucumuz ve paramız o zaman ona yetıyodu naparsın kardeş. bız 21 yaşinda calışıyoduk sende bunu yanlış anlama..

kimsenin yanlış anlayacağı birşey yok...
ama bahsedilmek istenen de tam bu,

resimdeki gibisi illallah ettirir...

BİLAL
19-02-2013, 13:34
oyle oldu zaten resmıde sıldım zaten ben bıle korktum ...

EMG
19-02-2013, 13:34

Benim calismadigimi nerden biliyosun ayrica bunun konuyla ne alakasi var

BİLAL
19-02-2013, 13:40
tamam kardeş sen haklısın ..ikimızde aynı fıkırdeyız sanırsam .

Alperen-B
19-02-2013, 13:46
Düzgün hor kullanılmamış bir gsi alsaydın belki şuan hala gsi'a biniyor olabilirdin. Ben Gsi'a
bindiğim hergün keyifle bindim (2 seneden fazla). Ama hala kafamda var tekrardan bir gsi
almak.

wekoo
19-02-2013, 13:48
106 nın önü herzaman açıktır.......

onur_si
19-02-2013, 14:27
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler hala kafam karışık :) sahibindende manisada satılık bi gsi var lexmaul full beyaz renk ön panjuru falan lexmaul bılen varmı aracı sarı 106 larda hoşuma gidiyor si olarak 2 tane sedan aracım oldu çok keyifle bindim hatta 2.si ile motor açılmamış 270 binde sattım hala uzuyordu stock son hız 235 yaptım bu paralara bulunabılır tabı ama 106 olduda mı hep makas tehlıkelı hareketler yapası gelecek ınsanın sankı içime öyle doğuyor :)

Splendour
19-02-2013, 14:35
Düzgün Gsi candır.

onur_si
19-02-2013, 15:49
1-2 daha eklesek crx del sol nasıl bir seçim olur:) gidiş olarak vti ile aynı biliyorum şanzumanı da aynı mıdır

16EC813
19-02-2013, 15:55
1-2 daha eklesek crx del sol nasıl bir seçim olur:) gidiş olarak vti ile aynı biliyorum şanzumanı da aynı mıdır

rexs al hepsini geç :D

toGah
19-02-2013, 16:08
bana 1 tane turşu GSI lazım, kendim toplayıp hayattan soğumak istiyorum :)

topla topla ne olacak sonuçta 1 kasa 1 motor :) 1 şase

ino205
20-02-2013, 19:26
13 aydır 94astra gsi sahibiyim. daha önceden 3 adet pug vardı.306 kadar asla yol tutmaz ama diğr yönlerden daha iyidir.hrey geçmek değil birazda güvenli olsun dersen hertürlü astra gsi drim.

sasuuke
20-02-2013, 20:11
e 36 318 is (ankarada 20 den aşağı temizi yok,diğerleri leş gittim gördüm)
3.18ti compack(1,2 bin çıkabilirsen ciddi düşün derim ama kasa olarak pek alışılmış değil :))

onur_si
21-02-2013, 17:16
Oo gsi oyları 106 ya yaklaşmış hadi bakalım hayırlısı bu arada crx delsol larıda unutmayalım :)