PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arıza şeridinden gidenler

imprezaWRC
19-02-2013, 19:17
İstanbul trafiğinde hak yiyenlerin, hatta kendilerini diğerlerinden üstün gören ve zeki zannedenlerin videosudur.
Kendi çekimimdir, devamıda gelecek.

vJyoB4tJsGU
Arıza şeridinden gidenler - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=vJyoB4tJsGU)

BARR
19-02-2013, 19:19
Abi bugün İstinye Parktan Bahçeşehire TEM den dönerken, Mahmutbey gişeler sonrasında bu şerefsizlere nasıl saydırdım anlatamam biz salağız onlar akıllı..

imprezaWRC
19-02-2013, 19:22
Abi bugün İstinye Parktan Bahçeşehire TEM den dönerken, Mahmutbey gişeler sonrasında bu şerefsizlere nasıl saydırdım anlatamam biz salağız onlar akıllı..

Videoda bende saydırdım ama abartmamak için upload ederken sesi kapattım.

Aslında dx.com'dan aldığım dvr kamerayı denemek için video çekeyim dedim; daha ilk günden bunları avlayacağım aklıma gelmezdi, dk1 gol1.

qatrio
19-02-2013, 19:26
bende yazlıga çanakkaleye giderken emniyet şeridi kulananları sag şeritteki tır bile bile sıkıştırıyodu bariyere dedim helal olsun :D

EREN34
19-02-2013, 19:30
Videoda bende saydırdım ama abartmamak için upload ederken sesi kapattım.

Aslında dx.com'dan aldığım dvr kamerayı denemek için video çekeyim dedim; daha ilk günden bunları avlayacağım aklıma gelmezdi, dk1 gol1.

Alakasiz olacak ama dx ten hep incik boncuk aliyorum ben. Elektronik vs 75€ sinira dayanmak sikinti yaratmiyor mu?

imprezaWRC
19-02-2013, 19:31
Alakasiz olacak ama dx ten hep incik boncuk aliyorum ben. Elektronik vs 75€ sinira dayanmak sikinti yaratmiyor mu?

Yok yaratmıyor, kapına kadar teslim ediliyor :)

EREN34
19-02-2013, 19:33
Yok yaratmıyor, kapına kadar teslim ediliyor :)

Eyvallah:) Bu iyi haber iste:)

Bu kameranin adini sanini pm atarmisin? aklimda boyle birsey varda

imprezaWRC
19-02-2013, 19:35
Eyvallah:) Bu iyi haber iste:)

Bu kameranin adini sanini pm atarmisin? aklimda boyle birsey varda

Aldığım kamera ile ilgili inceleme başlığı açacağım oradan ne var ne yok hepsini öğrenebilirsin, özetle acele etme, belki kalitesi hoşuna gitmeyebilir :)

doush
19-02-2013, 19:35
Senin bunları polise verme hakkın yok mu abi? Ver kayıtları polise evlerine göndersinler cezayı.. Oturduğum yerden sinirlendim yemin ediyorum.. Ben genelde emniyet şeridine kırıyorum geçmesinler diye

imprezaWRC
19-02-2013, 19:41
Senin bunları polise verme hakkın yok mu abi? Ver kayıtları polise evlerine göndersinler cezayı.. Oturduğum yerden sinirlendim yemin ediyorum.. Ben genelde emniyet şeridine kırıyorum geçmesinler diye

Youtube'dan baksınlar :D

Demir
19-02-2013, 19:44
https://twitter.com/trafikihlalleri
http://www.iem.gov.tr/iem/index.php?menu_id=34&islem=3#bas

GÖKTÜRK
19-02-2013, 19:45
fox tvye gönder abi bence :D

imprezaWRC
19-02-2013, 19:48
fox tvye gönder abi bence :D

1-2 video sonra kendileri kanalıma abone olurlar :D :D

doush
19-02-2013, 19:48
Youtube'dan baksınlar :D

sesi de açsaydın keşke zaten biz seslendirdik oturduğumuz yerden :D yazları adana-mersin gişeleri cumartesi-pazar akşamları çok dolu oluyor yani 2-3 km kuyruk ( gerçi siz alışıksınız da), biz sürekli emniyete kırıyorduk geçmesinler diye.. Biz yapınca başkaları da yapıyor.. Biz mal mıyız bekliyoruz.. Eski arabamda da hararetimde yükselme olmasına rağmen çıkmadım emniyete.. Yanımdaki abim foruma üyedir kafayı yemişti.. Ya ambulans gelirse dedim.. 10 dk sonra en soldan geçmek zorunda kalmıştı ambulans..

imprezaWRC
19-02-2013, 19:50
sesi de açsaydın keşke zaten biz seslendirdik oturduğumuz yerden :D yazları adana-mersin gişeleri cumartesi-pazar akşamları çok dolu oluyor yani 2-3 km kuyruk ( gerçi siz alışıksınız da), biz sürekli emniyete kırıyorduk geçmesinler diye.. Biz yapınca başkaları da yapıyor.. Biz mal mıyız bekliyoruz.. Eski arabamda da hararetimde yükselme olmasına rağmen çıkmadım emniyete.. Yanımdaki abim foruma üyedir kafayı yemişti.. Ya ambulans gelirse dedim.. 10 dk sonra en soldan geçmek zorunda kalmıştı ambulans..

Bir sonraki çekimi sesli yapabilirim ama kendimi tutamamaktan korkuyorum :D

Asil
19-02-2013, 19:57
O kadar cok trafik serefsizi var ki hangi birinin videosunu cekeceksin... Bunlarin yatacak yeri yok. Kişilik ve haysiyet sorunudur bu. Anlayana...
Gunde 100 km yol yapipyorum isyeri-ev arasi. Sabah ve aksam cok yogun bir sekilde toplamda 3 saatim trafikde geciyor. Daha bir kez bile emniyet seridine, ters yonden gitmeye fln tenezzul etmedim. Bunu hak yemek olarak goruyorum. Emniyet radara hiz limitine kafa yordugu kadar bu durumlara kafa yorsa yogun ama akici bir trafik olur hic olmazsa... Yok ama emniyet jant, tampon vs yapanlara taksin kafayi...

fthdrn
19-02-2013, 20:04
ben yolu ortalıyorum ambulans vs sesi duymuyorsam geçemiyorlar sellektör korna küfür havada uçuşuyor ama hoşuma gidiyor
bazende arabayı ben sürmüyorsam telefonla videoya çekim screen shot alıyorum twitterden /trafikihlalleri ne gönderiyorum

BarKing
19-02-2013, 20:14
Annesi karakoyun kralicesi olanlar bunlar...SEREFSIZ evladi serefsizler, aradan kaynak yapar bide giselerde, sira bekleriz o kadar, dalar yirtik dondan firlar gibi, Birde ustune bunlarin zincirlikiyuda taa en solun anasini belleyip sagdan kopruye girmek icin onune girenler vardir hakkini yiip herkesin, magiruscular.. Kaynak yapcam diye trafigin icine ediyo serefsizler...nedense hep toplu tasima Ayrica o halk/ozel otobuslerin belediye otobuslerine dokunulmazlik verenin serefine balgam atiyim, Nedir lan lavuk emniyetten gidip icine edicek polis ceza yazmicak!?

EREN34
19-02-2013, 20:34
Aldığım kamera ile ilgili inceleme başlığı açacağım oradan ne var ne yok hepsini öğrenebilirsin, özetle acele etme, belki kalitesi hoşuna gitmeyebilir :)

Tamamdır abi. Sabırla pusuda bekliyorum :D

imprezaWRC
19-02-2013, 20:37
Tamamdır abi. Sabırla pusuda bekliyorum :D

1-2 güne incelemeyi paylaşırım :)

Schumi
19-02-2013, 21:03
Bende koysam buraya aralıksız 72 saatlik video olur. :)

Anu
19-02-2013, 22:05
Allah ın cezaları. Hurda araba alıp vuracaksın, sonra tutanak tutmayıp polis bekleteceksin. Ekmeğinden olunca akılları başlarına gelir belki servisçilerin.

34ace97
20-02-2013, 01:43
Bugün 4 şeritli yolda 3 şeritin hepsinde kamyonlar vardı onu geçtim bir ara 4 şeridide kapattılar sinirlensemmi gülsemmi halimize kararsız kaldım bunlar yanında melek kalıyor ama bize empoze edilen tr de tek trafik suçu yüksek sürat bütün kazalar yüksek süratten olur başka kimsenin şucu olmaz biraz at gözlüklerimizi kalldırmamız lazım

Quantum
20-02-2013, 09:41
bunların alayı katıksız or.pu çocuğudur..
bu sitede de bu boku yiyenler var.. onlar da canı gönülden üzerlerine alınabilir..
gerçi suratlarına küfrediyorsun sülalerinin alayıyla akraba oluyorsun, "şimdi sen benim anama küfrettin diye anamı şeyettin mi oluyo ki" diyen ezik şereften yoksun mahluklara başka ne diyebilirsin ki başka..

fdoganb
20-02-2013, 09:51
Arabayı vurmak pahasına o seritten yola kaynak yapanlara asla yol vermem. Gelsin sürtsün vursun vs umrumda olmuyor o zaman

imprezaWRC
25-02-2013, 18:59
2.video vizyonda. Uyanıklar, kendini zeki zannedenler, hak yiyenler volume2.

6caFVcwshBc
Arıza şeridinden gidenler-2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=6caFVcwshBc)

b.ustaoglu
25-02-2013, 19:09
abi videolar çok iyi olmuş... öyle tilt oluyorum ki ahlakı ile araba kullananları keriz yerine koyanlara. böyle sağdan geçerken sağa kırıp çarpasım geliyor...

emresener
25-02-2013, 19:09
Ufak bir direksiyon hareketi ile emniyet şeridinden gidenlere güzel bir anı yaşatabilirsiniz yada daha fazlasını yapabilirsiniz oda zevkli oluyor.

Birde kamerayı biraz daha sağ tarafa çevirseniz plakalar daha net çıkar sanırım ?

imprezaWRC
25-02-2013, 19:14
Ufak bir direksiyon hareketi ile emniyet şeridinden gidenlere güzel bir anı yaşatabilirsiniz yada daha fazlasını yapabilirsiniz oda zevkli oluyor.

Birde kamerayı biraz daha sağ tarafa çevirseniz plakalar daha net çıkar sanırım ?

İşin açıkçası kamera olduğu için kendilerine böyle şaka yapmayı uygun gördüm. Bundan sonra kamera ses kaydını açıp plakaları söylemeyi düşünüyorum, sonra onlar düşünsün :D

Kamera kayıt olarak iyi hoş güzelde, çok geniş açı olduğundan ancak dibinde olanların plakalarını net algılıyabiliyor.

imprezaWRC
27-02-2013, 20:05
Sonuna kadar izleyin zaten 45 sn.

DBXz9iYhy34
Arıza Şeridinden Gidenler-3 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=DBXz9iYhy34)

Quantum
27-02-2013, 20:10
Emniyet şeridine giren kişinin "köpek" kadar kıymeti yoktur gözümde..

Hele makas yaparken frene basmasam önündeki arabaya patlayacak kişiye rastlarsam direkt gaza basarım.. Basarım ki patlasın bir yerlere..

Yapmışlığım vardır.. Ne oldu? Patladı.. Acıdım mı? Hayır!..

Kadyr
27-02-2013, 20:13
clio ya bişi diyemem sollamak için girip çıkmış en azından sürekli kullanmamış

fthdrn
27-02-2013, 20:23
dreksiyonu kırmamak için girmiş clio pek bise yok gibi :)
tabiki kural ihilali allah kahretsin onları

Mantaboy
27-02-2013, 20:31
al abi arıza şeridini otraya çak dörtlüyü ordan önündekiyle birlikte git ne sağından geçebilsinler ne solundan... çok sinir oldum adamlara özellikle o en son giren sprinter'cıya . iyi ki istanbulda yaşamıyorum.

Allah sabır versin abi diyecek başka bişeyim yok

poseidon
27-02-2013, 20:36
Bu şerefsizlerin arkasından ambulans gelmeyeceğini bilsem torpidoda beton çivisi ile dolaşırım.
Emniyete girenleri görünce camdan 2 avuç atarım emniyet şeridine.

imprezaWRC
27-02-2013, 20:38
clio ya bişi diyemem sollamak için girip çıkmış en azından sürekli kullanmamış

Sol şerit boşken, arıza şeridine girip önündekini geçip gitmesi normal yani

Kadyr
27-02-2013, 20:41
Sola makasa girmemis frene basmamak icin abi nediyim ama yinede sakat. Bi arac olsa gormese patlardi

imprezaWRC
27-02-2013, 20:44
Sola makasa girmemis frene basmamak icin abi nediyim ama yinede sakat. Bi arac olsa gormese patlardi

Sakat hem de ne sakat, kör noktada bir araç arıza şeridinde olabilirdi, veya arıza şeridinde aracın savrulmasına neden olabilecek bir kimyasal olabilirdi, eleman ortalığı birbirine katardı.

imprezaWRC
28-02-2013, 09:13
Günün şanslısı ya da şanssızı, bir taksi oldu. Önüme geçmeye kalkıştı ama yemezler, gerçi geçmiş olsaydı plakasıda ay gibi parlardı :D

PE7zSmPxwAc
Arıza Şeridinden Gidenler-4 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=PE7zSmPxwAc)

iynn-RS
28-02-2013, 09:26
2 ay once 1 hafta kaldım ıstanbulda hıc bana denk gelmedı bu emnıyet serıdını kullananlar.hatta trafıgın durdugu zamanlar bıle kımse emnıyet serıdıne gırmemıstı sasırmıstım.

imprezaWRC
28-02-2013, 09:30
2 ay once 1 hafta kaldım ıstanbulda hıc bana denk gelmedı bu emnıyet serıdını kullananlar.hatta trafıgın durdugu zamanlar bıle kımse emnıyet serıdıne gırmemıstı sasırmıstım.

Senin görmediğin bir yerde ya polis ya da kamera vardır ondan girmemişlerdir.

stlegal
28-02-2013, 09:37

Bu arkadaslarda zaten trafige kapali alanda ariza seridini kullaniyorlar :)

aslan
28-02-2013, 09:54
Hakan abi durumu düzelttiğimde bir tanede bana alalım bu kameradan yav

imprezaWRC
28-02-2013, 10:03
Hakan abi durumu düzelttiğimde bir tanede bana alalım bu kameradan yav

X6 2.0" LCD 3.0MP CMOS Wide Angle Car DVR Camcorder w/ Rearview Camera / TF / AV-Out - Black - Free Shipping - DealExtreme (http://dx.com/p/x6-2-0-lcd-3-0mp-cmos-wide-angle-car-dvr-camcorder-w-rearview-camera-tf-av-out-black-141488)

SiMaO
28-02-2013, 10:32
Bende her sabah - akşam Avcılar gişelerden giriyorum mahmutbey'e kadar.
Ispartakule gişelerine gelmeden başlıyolar Arıza şeridinden gitmeye ve en sonunda 3 şeritlik yol yan yolla birlikte (2) 6-7 şerit oluyor ve sıkışıyor trafik.
Minibüsle gidiyorum bende Bazen ortalıyorum yolu izin vermiyorum geçmelerine ama cezaların yerine ulaşacagını bılsem telefonu cama koyup hergün üşenmeden video çeker yollarım.
Onlar yüzünden trafik oluşuyor ve salak saçma şerit değiştirenler yüzünden...
Birde korna öttürüyolar sanki çok doğru yapıyorlarmış gibi.

stlegal
28-02-2013, 10:41
Haysiyeti serefi olan bu sekilde o seridi kullanmaz bu haysiyetsizler yuzunde ariza seridini gercekten ihtiyaci olanlarda *** yoluna gidiyorlar

imprezaWRC
28-02-2013, 10:53
Bende her sabah - akşam Avcılar gişelerden giriyorum mahmutbey'e kadar.
Ispartakule gişelerine gelmeden başlıyolar Arıza şeridinden gitmeye ve en sonunda 3 şeritlik yol yan yolla birlikte (2) 6-7 şerit oluyor ve sıkışıyor trafik.
Minibüsle gidiyorum bende Bazen ortalıyorum yolu izin vermiyorum geçmelerine ama cezaların yerine ulaşacagını bılsem telefonu cama koyup hergün üşenmeden video çeker yollarım.
Onlar yüzünden trafik oluşuyor ve salak saçma şerit değiştirenler yüzünden...
Birde korna öttürüyolar sanki çok doğru yapıyorlarmış gibi.

Sen zahmet etme, yolum düştüğümde ben kayıt alırım. :)