PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eg K20 & Devo Astra GSİ (Turbo)

H10DA
19-02-2013, 23:46
Orhan Abinin (eg k20) Ricası Üzerine Konulmuştur..
Normalde kendisi sanal camiada bulunan bir insan değildir, fakat insanların daha sağlıklı yorum yapabilmesi için birde eg K20'den çekilen videoları paylaşmaya karar verdik. Vites Halatlarındaki problem videolarda gözükmektedir. 2 araçta güzel yürüyor . Astra'ya maşallah iyi tutunabildi.

Eg-K20 & devo Astra GSİ turbo - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=8oXBRi9BVUc)

egK20 & Astra GSİ turbo - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=vopPlsof4cE)

eg K20 & Devo Astra Turbo GSİ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=3drmLQRmEnU)

NOK
20-02-2013, 00:29
çok güzel bi çekişme olmuş tebrik her iki araca vites sorunu olmasa dahada güzel izlenirdi uzun mesafe yani

devolation
20-02-2013, 01:10
eg yok etti bee :)) arkadaslar ogun kac deneme yapildi 1mi 3mu enaz 8-10 kere denedik bizim koydugumuz video ortalama sonuc videosudur benim onde oldugumda vardi koymadik videoyu koyalimmi diye de kadiri sizden birine aratip izin bile aldik denemelerde bir videoda beni arkasina alabildi
oda 80km de basinca benim devir dusuk kaldgndan turbom tam dolmamis oldgu icindir sabah melih ile konusup ffvtec-crx videosuna karsilik eg-astra bizim arac ici cekilen videoyu kaldiralim muabbetinden sonra bu pek yakismadi oysaki 3degil 10 deneme olmus sonuc ortalama hep kafa kafaya olmustur bende bizdeki videolari tarafli olarak atmiyacagim ama en yakin zamanda tekrar deneyip tamam kardesim sonuc budur diyebilecegimiz videolari atacagim "kimse gecilmez degil"
kameradaki arkadasta biraz daha rooling videosu izleyerek.. yok olma ile vites kacirmanin arasindaki farki ogrenmeli :)

H10DA
20-02-2013, 01:21
:) Denenir tekrar sonuç net şekilde meydana çıkar problem değil. videoların taraflı olduğunu düşünüyosan sendekilerin tümünü koyabilirsin hiç problem değil. Elimizde mazlumun telde mevcut olan videoları koyduk murattada videolar vardı fakat irtibata geçemedik videolar ayıklanarak konmadı yani yanlış anlaşılma olmasın.

devolation
20-02-2013, 01:29
beni arkasina aldigi 18sn lik videoda ben 3.vites bastim videonun ilk saniyesinde eg nin vites attigi sesi geliyo yani birimiz 2. birimiz 3. vites bastigimizi belli eder bu ondan arkasina dustum ve ilk deneme idi o kacinci vites basacagimizi soylememistik neyse dedigim gibi ben video koymicam ama eg yi bian once yaptirin...

H10DA
Önde olduğun videolarıda koy şuayibeli konuşmanın anlamı yok hep beraber izleyelim tümünü bende merak ettim. ORHAN ÖZTÜRK

volkan23
yalnız gsı böle basıt bı arac degıldı benım hatırladıgım kadar 1.8t vıdeosu var cok konusulan osmannnn :) vıdeosu saglam cıgerlı bı makına bu gsı ii giderı war kafa kafa olur bu rol :)

Hikmet Gönül
20-02-2013, 08:02
Iki aracada masallahh.cok basarililar..bi gsi nin k20 ye hatta eg deki k20 ye boyle tutunmasi ayri bir basari bence..
Tebrikler devran.

Ferhat
20-02-2013, 08:24
Masallah iki aracada . Sikintilar giderilsin tekrar denensin bizde yakindan izleyelim :)

SeRKaN
20-02-2013, 08:26
Masallah iki aracada . Sikintilar giderilsin tekrar denensin bizde yakindan izleyelim :)

kanka izleme sende katıl bence :rolleyes:

tuncayakyz
20-02-2013, 08:42
Bence roll den önce iki tarafta video konusunda birbiri ile anlaşacaklar.Bu tür konularda video koymak yada koymamak işi çok sorun oluyor.Bol muhabbetli ve arkadaşca başlayan ilişkiler roll sonrası bozuluyor.Burada k20 de vites sorunu var bu belli ne kadar video kayıtlı olsada bunları buraya koymamak daha iyi olurdu."Yok etti bee" mevzusuna gelince bu sadece arkadaşlığa balyoz vurmak gibi bişeydir.En iisi arızalar giderilsin video konusunda anlaşılsın tekrar roll yapılsın... Ben "camcar" lık yaparım sorun yok..Tüm video yetkisi bende olur kimse itiraz edemez:D:D:D

EEE
20-02-2013, 08:59
bir önceki konu nıye sılındı

athem
20-02-2013, 08:59
Ilk videoda vites atamio 2.video yarim zaten.3.videoda beraber yurumusler sonra astra birakmis.bu videodaki amac ney egk20 gecmis mi simdi ?

EEE
20-02-2013, 09:02
Ilk videoda vites atamio 2.video yarim zaten.3.videoda beraber yurumusler sonra astra birakmis.bu videodaki amac ney egk20 gecmis mi simdi ?

hemen hemen aynı gıdıyorlar gibi
eg astranın torkuna 5 dayanabılırmı onu gösterseydınız ya nıye kestınız gazlamayı

kelalper
20-02-2013, 09:03
[QUOTE=H10DA;6641411]Orhan Abinin (eg k20) Ricası Üzerine Konulmuştur..
Normalde kendisi sanal camiada bulunan bir insan değildir, fakat insanların daha sağlıklı yorum yapabilmesi için birde eg K20'den çekilen videoları paylaşmaya karar verdik. Vites Halatlarındaki problem videolarda gözükmektedir. 2 araçta güzel yürüyor . Astra'ya maşallah iyi tutunabildi.

bence sizin arabaya maşallah basıncı kısık arabaya tutunabilmişsiniz. Adamın basıncı yok turbo sadece üflüyor. Kendinizi dev aynasında görüyorsunuz. Devran basınç açarsa anca stop lambalarını görürsünüz.

Devran sende aç biraz şu basıncı her seferinde kafa kafaya ondan sonra hır gür sen geçtin ben geçtim tartışması. 1 bar basma 0.7 bassan yetecek tartışma çıkmayacak zaten videoda koyamayacaklar ondan sonra.

athem
20-02-2013, 09:05
hemen hemen aynı gıdıyorlar gibi
eg astranın torkuna 5 dayanabılırmı onu gösterseydınız ya nıye kestınız gazlamayı

Devran abinin mesajini oku bosuna laf yapma

KA®ANLIK
20-02-2013, 09:06
bence sizin arabaya maşallah basıncı kısık arabaya tutunabilmişsiniz. Adamın basıncı yok turbo sadece üflüyor. Kendinizi dev aynasında görüyorsunuz. Devran basınç açarsa anca stop lambalarını görürsünüz.

Devran sende aç biraz şu basıncı her seferinde kafa kafaya ondan sonra hır gür sen geçtin ben geçtim tartışması. 1 bar basma 0.7 bassan yetecek tartışma çıkmayacak zaten videoda koyamayacaklar ondan sonra.

:D:D:D

doğru söze ne hacet :D

EEE
20-02-2013, 09:06

iste bu agzına saglık diyorum ama eg nın sahıplerı ıcın degıl
devranın uyusukluguna ben gıdıp acacam artık devranı zuhahah:D

KA®ANLIK
20-02-2013, 09:07
Ender adamın kanına girmeyin, adama rakip kalmayacak basınç açınca,
böyle ne güzel eğleniyor işte çekişmeli oluyor :D

EEE
20-02-2013, 09:07
Devran abinin mesajini oku bosuna laf yapma

sen lüzumsuzluk yapma sanamı soracaz

athem
20-02-2013, 09:09
Bana cevap yazmissin farkindamisin

EEE
20-02-2013, 09:09
Ender adamın kanına girmeyin, adama rakip kalmayacak basınç açınca,
böyle ne güzel eğleniyor işte çekişmeli oluyor :D

gecen aradım sabah uyandırdım ac sunu dıye bende chıp var gondereyım
sanzımanın yıkılırsada bende f20 var gonderırım toplarsın dedım
daha ne dıyeyım adam uyusuk :D:D:D

EEE
20-02-2013, 09:10
Bana cevap yazmissin farkindamisin

yazmamam mı gerekıyordu hayırmı

athem
20-02-2013, 09:12
yazmamam mı gerekıyordu hayırmı

Madem yazman gerekiodu benm yazdigim cevabada bise diyemezsin

KA®ANLIK
20-02-2013, 09:13

hep destek tam destek :D

Kanına girme adamın boşver yaw, zevkli oluyor böyle izlemesi de gazlaması da :D
adam zevk alamayacak, bundan 20-30hp daha güçlü bir GSI ın Rolling de rakibi kalmaz düşünsene, neyle deneyebilir ki :D tam "arada derede motorsport" :D

EEE
20-02-2013, 09:14
Madem yazman gerekiodu benm yazdigim cevabada bise diyemezsin

adamın konuyu piç etme
diyeceğin bir şey varsa
532 255 64 35

athem
20-02-2013, 09:16
adamın konuyu piç etme
diyeceğin bir şey varsa
532 255 64 35

Ne pic etmesi sadece ortada olan seyi soledim.hayirdir sana noluyo? Araba senin mi

orcunnn
20-02-2013, 09:16
adamın konuyu piç etme
diyeceğin bir şey varsa
532 255 64 35

ender abi sıkıntı yok
adem olm adam bizden ya rahatsız ender abimizdir ;)

Selcuk_RoL
20-02-2013, 09:17
devran aç şu basıncı ya neymiş anasını satiim hepimiz görelim:)

athem
20-02-2013, 09:18
ender abi sıkıntı yok

Ben bise demedim ki orcun yazdigim seyler orda :)

EEE
20-02-2013, 09:19
Ne pic etmesi sadece ortada olan seyi soledim.hayirdir sana noluyo? Araba senin mi

araba benım

EEE
20-02-2013, 09:21
ender abi sıkıntı yok

lakap sahibide oldumm :D:D:D

hep destek tam destek :D

Kanına girme adamın boşver yaw, zevkli oluyor böyle izlemesi de gazlaması da :D
adam zevk alamayacak, bundan 20-30hp daha güçlü bir GSI ın Rolling de rakibi kalmaz düşünsene, neyle deneyebilir ki :D tam "arada derede motorsport" :D
orası oylede iste devrana bilenen cok oluyor
tır boyu uzatsa muhabbet sonlanır

EEE
20-02-2013, 09:23
devran aç şu basıncı ya neymiş anasını satiim hepimiz görelim:)

bencede acıp sızın ekipteki bır 106 la denese muhabbet kapanır
hızlı atmo 106 lar sızde dıye dedım yenı kavga konusu olmasın:D:D:D

EEE
20-02-2013, 09:25
athem pm kutunu bosalt

Selcuk_RoL
20-02-2013, 09:27
bencede acıp sızın ekipteki bır 106 la denese muhabbet kapanır
hızlı atmo 106 lar sızde dıye dedım yenı kavga konusu olmasın:D:D:D

eyv abi daha bizdede bşy yok:) bakalım yapıyoruz istediğimiz gibi olursa çıkar deneriz geçmek geçilmek bizim için olağan şeyler ama ben 1 barda açsa uçmaz diyorum he belki 106 yı geçer ama kolay olmaz :soru:

athem
20-02-2013, 09:28
athem pm kutunu bosalt

Tamam bosalttim bekliorum

EEE
20-02-2013, 09:30
eyv abi daha bizdede bşy yok:) bakalım yapıyoruz istediğimiz gibi olursa çıkar deneriz geçmek geçilmek bizim için olağan şeyler ama ben 1 barda açsa uçmaz diyorum he belki 106 yı geçer ama kolay olmaz :soru:

sız yapınca olur nıye olmazsın
acsında gorelım kıstası atmolar degıl aslındada sızın 106 lar geregınden fazla basarılı:)ondan sızle denesın dıye dedım

Selcuk_RoL
20-02-2013, 09:31
sız yapınca olur nıye olmazsın
acsında gorelım kıstası atmolar degıl aslındada sızın 106 lar geregınden fazla basarılı:)ondan sızle denesın dıye dedım

eyv abi allah razı olsun sağolasın

erkut abi ve kadir abide senin araba için fenaa diyorlar yokmu bi deneme videosu fln harbi hızlı bi opel görek :)

kelalper
20-02-2013, 09:34
yaw Selçuk ben 0.2 bar açtığım zaman benim araba özgünün dyno üzerinde 22 hp alıo Stock yazılımımla rstuner yazılımım arasında denediğimde 5 boy oluo fark stock yazılım 244 rstuner 255 verdi. Devranın arabası benim arabadan bayağı hafif torkta kazandıracak. 1 bar açmasına bile gerek yok. Cont 0.7 bassın yeter. Daha önce de tartıştık canım benim.

EEE
20-02-2013, 09:34

erkut abi ve kadir abide senin araba için fenaa diyorlar yokmu bi deneme videosu fln harbi hızlı bi opel görek :)

bu hafta sonu erkutu angarada yakalarsam cekerız ayar yapıp kabasıyla duruyor hala
benım baskı cok kotu twın plate alacam mart nısan gıbı sonra kadır abılere takılır gıderız nereye derlerse
baskı yuzunden nosu baglamadım salonda cıceklerın yanında duruyor:D:D:D

EEE
20-02-2013, 09:37
yaw Selçuk ben 0.2 bar açtığım zaman benim araba özgünün dyno üzerinde 22 hp alıo Stock yazılımımla rstuner yazılımım arasında denediğimde 5 boy oluo fark stock yazılım 244 rstuner 255 verdi. Devranın arabası benim arabadan bayağı hafif torkta kazandıracak. 1 bar açmasına bile gerek yok. Cont 0.7 bassın yeter. Daha önce de tartıştık canım benim.

iste bu devran hareketlense bosa tartısmaktan kurtarcak hepımızı gorcez ne oluyor ben bılıyorum sende bııyorsunda bılmeyenlere de göstersın ıste:)

Selcuk_RoL
20-02-2013, 09:39

tamam abi senin arabanda yürümüyoki zaten onun için 1 bar ı merak ediyorum :D:D:D

EEE
20-02-2013, 09:48
tamam abi senin arabanda yürümüyoki zaten onun için 1 bar ı merak ediyorum :D:D:D

espırıye guldumm hala guluyorum
bırde megane yukleyen olsa cok yakısıklı kasası var

dc_crx
20-02-2013, 09:51

espırıye guldumm hala guluyorum
bırde megane yukleyen olsa cok yakısıklı kasası var

Hunharca gülen adam - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=aoj2bGF_qG4)

EEE
20-02-2013, 09:53
Hunharca gülen adam - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=aoj2bGF_qG4)

dayı ne ıcmıs acep kafa kırık

kelalper
20-02-2013, 09:55

ben yürütemiyorum naaapalım. Seni oturtucam koltuğa bundan sonra denemelerde. Sen yürütürsün.

dc_crx
20-02-2013, 09:55
dayı ne ıcmıs acep cok kafa kırık

ahahaha.. :D orası ***** artık neyin kafasnda bilmiyorum sitemizde ki
Elpadre'nin videosu kendisi zaten görürse yazar ne içtiğini :D :D

Alperen-B
20-02-2013, 09:58
Devranın arabayı Allah rızası için gece evinin önünden çekici ile kaldırın chipi takın basıncı

açın geri yerine koyun, yoksa bu adam 0.5den yukarı çıkmicak :D

elpadre
20-02-2013, 10:06
beylerr ayıp olmuyormuu bız ne konustuk ne yaptık ve sız ne yapıyorsunuz amacınız nedır

dun hıkmetle konustumm ben rahatsız oldumuu soyledım bu vıdeo konusunda ben deneme tahtası deyılım dedım bır suru adam deneme teklıfı yolladı mıllet bılıp bılmeden coluk cogunun agzıyla yazılmıs yorumlara sınırlendımm ve konustum hıkmetlee bu vıdeoları kaldın dıye tamam abı dedı sızde dıger vıdeo yu kaldırın dedı ok dedım ve vıdeoları kaldırttım dostluk bozulmasın dıye ben kendı aracımın ne oldugunu bılıyorum neyın neyle yurucenıde bılıyorum 100 den fazla denemem var ama bır tane vıdeo cekmedım cunkı karsıda kı adamı rencıde etmemek ıcın haa gebze ıle ızmıtler arasında bı sorun varsa bılemem ben her an her yerdeyım ben mısafır olarak geldım arac denemeye gelmedım sızın aranızda bı sorun varsa bılemem gebzelılerde benım arkadasım ızmıtlılerde onla gelmısım bunla gelmısım dıye bır sey yok sonuc olarak ortalıgı zıkıstıren bırı var onu bulun kım karıstırıyorsa onu aranızdan uzaklastrın bence orcunun yaptıgı yanlıs ızın almadan vıdeoları koymasıı ben konuyu kapattım sız konu actınız bence cok yanlıs tekrar anlasırsınız karar verırısnzı deneme yaparsınız ok benım yazıcaklarım bu kadar bu vıdeo yu kaldrın cok kalpler kırılır saygılar herkeze ıyı gazlamalar

devolation
20-02-2013, 10:37
gunaydin millet :)) enderim bastacisin az kaldi sogukta kista ugrasmiyalim diyorm

araba benım
ademim sen nasilsan enderde oyledir yuzyuze tanissaniz can ciger olursunz

lakap sahibide oldumm :D:D:D

orası oylede iste devrana bilenen cok oluyor
tır boyu uzatsa muhabbet sonlanır
aga sonra cupra lar kalacak metanoldu nostu ugrastrmayin zengin isi onlar bu araba 20-25 tl lik bi arac (maliyet olarak)

Devranın arabayı Allah rızası için gece evinin önünden çekici ile kaldırın chipi takın basıncı
açın geri yerine koyun, yoksa bu adam 0.5den yukarı çıkmicak :D

alperen kardesim guldurdun beni sabah sabah :) arabanin yaninda zincirli rottweillerim var ama acicaz biraz daha zaman lazm herkesin iyi dilekleri icin tesekkur ederim allah herkesin gonlune gore versin

KADİR KIRIŞ
20-02-2013, 10:42
araçlar için birbirinize kırmaya gerek yok ilk koyulan video içinde izin alınmadı falan denilmesin izin alınmıştır fatih ustadan hatta bizde soracaktık koyalımmı diyeee demiştii biz de iyi koyuyorus hatta sizde o konun içine atarsınıs gibisinden konuştuk ama sonradan yok izin alınmadı yok şöle oldu yok böle oldu diye bahane üretmeye gerek yok sonuçta hep yüs yüse bakıyorus hiç kimsede geçilmes değildir bu kadar yapmayın arkadaşlar ;)

devolation
20-02-2013, 10:55
meli biz videoyu koyarken izin de aldik kadire sordurdum onlarda bizde video koymak icin size soracaktik iyi denk geldi hatta demisler rovansi olacagi icin 10-denemeyide koymaya gerek yok ortalama sonuc bu diye tek video koyduk rool gecesi gece evlere dagilirkende opusup sarilip oyle ayrildik nie boyle oldu simdi anlamadim :)

KADİR KIRIŞ
20-02-2013, 10:58
meli biz videoyu koyarken izin de aldik kadire sordurdum onlarda bizde video koymak icin size soracaktik iyi denk geldi hatta demisler rovansi olacagi icin 10-denemeyide koymaya gerek yok ortalama sonuc bu diye tek video koyduk rool gecesi gece evlere dagilirkende opusup sarilip oyle ayrildik nie boyle oldu simdi anlamadim :)

yanlış anlaşılma vardır yoksa öle bi problem olacağını sanmıyorumm :icon_tup: sonuçta hepimis arkadaşız dostuz panpayıh :D

EMG
20-02-2013, 11:07

az bekle kanka göstericem ben sana hızlı opeli :D

Selcuk_RoL
20-02-2013, 11:10

:D:D haha mahf olduk o zaman bekliyorum kanka :icon_tup:

Alperen-B
20-02-2013, 11:20
alperen kardesim guldurdun beni sabah sabah :) arabanin yaninda zincirli rottweillerim var ama acicaz biraz daha zaman lazm herkesin iyi dilekleri icin tesekkur ederim allah herkesin gonlune gore versin

uyku ilaçlı mama yada yemek verdikmi onlara uyurlar bizde işimize bakarız :D . şaka bi
yana aç artık şu basıncıda tam gücünü görelim devo gsi'ın :)

brs_odbs
20-02-2013, 11:24
valla astranın basıncını açında herkez gibi bende merak ediyorum iki aracada maşallah

Selcuk_RoL
20-02-2013, 11:25
devo valla 2013 ün sonunda hit konularda senin basınç açma sorunun tavan yapıcak benden söylemesi:D:D

athem
20-02-2013, 11:26
Devran abi ender abiyle konustuk ozelden sikinti yok sadece yanlis anlasilma vardi ;)

brs_odbs
20-02-2013, 11:28
devo valla 2013 ün sonunda hit konularda senin basınç açma sorunun tavan yapıcak benden söylemesi:D:D

:hahaha: bizde mi turbo yapsak reis :D

KADİR KIRIŞ
20-02-2013, 11:29
devran kanka sen bunlara inamma böle çok çok iii boşver açınca ne geçicek eline bunlar seni kandırıyoooo :p koştur koştur nereye kadar bak buda koşturuyo :allaalla: :D :D :D

devolation
20-02-2013, 11:32

emre cok sinsi geliyorsn sessiz sedasiz bi bomba bekliyorm senden ama soruncada renk vermiyosun yine :))

selcugum eyvallah :) bu basinc (yogun istek uzerine) el birligi ile acilacak ben dokunmayacagm zaten bu gidisle :) ama 2-3 ay daaha bekleyelim ozmana kadar iddali makineler cikacaktir piyasaya daha guzel olur

ibrahim
20-02-2013, 11:34
maşallah devom gsi böle güzel yürütmek bu alemde bi sanayakışır

EMG
20-02-2013, 11:39
emre cok sinsi geliyorsn sessiz sedasiz bi bomba bekliyorm senden ama soruncada renk vermiyosun yine :))

selcugum eyvallah :) bu basinc (yogun istek uzerine) el birligi ile acilacak ben dokunmayacagm zaten bu gidisle :) ama 2-3 ay daaha bekleyelim ozmana kadar iddali makineler cikacaktir piyasaya daha guzel olur

devran şunu söyliyim emg yi atmosferik yapıyorum olur mu olmaz mı bitmeden bilemeyiz tabi ama biraz hızlı olur diye tahmin ediyoruz hayırlısı bakalım :D

KA®ANLIK
20-02-2013, 11:41
devran şunu söyliyim emg yi atmosferik yapıyorum olur mu olmaz mı bitmeden bilemeyiz tabi ama biraz hızlı olur diye tahmin ediyoruz hayırlısı bakalım :D

ne yanar döner adamsın sen amk :D

Atmosferik rakibin çok olur ama daha iyi :D

EEE
20-02-2013, 11:49

ne atmosu hacı senden gt35 lı turbo beklıyordum ben
olmadı valla

EMG
20-02-2013, 11:51
ne atmosu hacı senden gt35 lı turbo beklıyordum ben
olmadı valla

ne yanar döner adamsın sen amk :D

Atmosferik rakibin çok olur ama daha iyi :D

Turbo başka bir kasada inşallah :D

EEE
20-02-2013, 12:10
Turbo başka bir kasada inşallah :D

hayırlısı.....

orcunnn
20-02-2013, 12:57

idadalı diyip duruyon kanka yoksa benım için mi açıcan bizim orda en iddalı benım suan için :d ama benı basınç falan yemezz hahahaha çok açman lazım çokkkk

chiefkadir
20-02-2013, 13:44
bu hafta sonu erkutu angarada yakalarsam cekerız ayar yapıp kabasıyla duruyor hala
benım baskı cok kotu twın plate alacam mart nısan gıbı sonra kadır abılere takılır gıderız nereye derlerse
baskı yuzunden nosu baglamadım salonda cıceklerın yanında duruyor:D:D:DSn.avukatim Piston garage ekibi olarak bi adapazari cikarmasi yapcez :)

athem
20-02-2013, 13:49
Orcun projeye basladin mi :)

orcunnn
20-02-2013, 14:29
orcun projeye basladin mi :)

parçalar geldı başlanıyor artık ne kadar sürer bilmiyorum

tuncayakyz
20-02-2013, 14:37

öfkeyle yerinden kalkan zararla oturur derler basınç açmak sorun değil araba kaldıracaksa açsın tabiki ama bardak kırılırsa birdaha birleştiremezsin bunuda unutmayalım...
Devran sevgili dostum dikkatli karar ver...

EEE
20-02-2013, 15:47
Sn.avukatim Piston garage ekibi olarak bi adapazari cikarmasi yapcez :)

bana uyar su baskı balata volan uclusunu alalım:D:p

EEE
20-02-2013, 16:22
[QUOTE=kelalper;6641912]

öfkeyle yerinden kalkan zararla oturur derler basınç açmak sorun değil araba kaldıracaksa açsın tabiki ama bardak kırılırsa birdaha birleştiremezsin bunuda unutmayalım...

stock ınternaller 300 hp ye kadar sorunsuz
1 barda 300 hp olmaz zaten

devolation
20-02-2013, 17:16
bana uyar su baskı balata volan uclusunu alalım:D:p

kadir reis super olur guzel bi org. yapalim guzel muabbet olur haber bekliyorm

kelalper
20-02-2013, 23:46
[QUOTE=kelalper;6641912]

Bende sonuna kadar ac demiyorum zaten dikkat edersen. Motor limitte mi ki 0.7 basinci kaldiramayacak. Su anda bence duzgun bir beyin duzgun bir haritayla ayni basincta daha yuksek guc alabilecektir bence.

yasin_R
21-02-2013, 07:59
devran osmanla konustum buaksam icin eger denedigin k20 musait ise onuda davet ediyorum, pmle telfn yaz netleselim , skn cupra astra eg bi dosthane 4 lu yapalim, video icinde yorum yapamiycam cok sagliksiz olmus,

tuncayakyz
21-02-2013, 08:19
0.5 barda araç güzel gittiğine göre sıkıştırma güzel gözüküyor.Belli bir basınç limiti vardır muhakkak ama turbonun yağ bırakmaması lazım burda en mide bulandırıcı taraf bu işte açıyosun basıncı ama turbo salıyo ne varsa işte o zaman başından aşağı kaynar su dökülüyor amk arabasının diyosun :)

Alperen-B
21-02-2013, 08:22
1.3 bassın demiyoruz ki :) Alper abininde dediği gibi 0,7bassın bari sonuçlar net olsun devranın her videosunda kim geçti derdine düşüyoruz böylece tam görürüz herşeyi :D

tuncayakyz
21-02-2013, 08:33
1.3 bassın demiyoruz ki :) Alper abininde dediği gibi 0,7bassın bari sonuçlar net olsun devranın her videosunda kim geçti derdine düşüyoruz böylece tam görürüz herşeyi :D

açtıkca rakibi büyüyecektir iş yine aynı yine aynı sonu yok bu işin :)

Alperen-B
21-02-2013, 09:01
fazla basınç açmadığı sürece rakipleri yine aynı olacaktır.

devolation
21-02-2013, 09:35
devran osmanla konustum buaksam icin eger denedigin k20 musait ise onuda davet ediyorum, pmle telfn yaz netleselim , skn cupra astra eg bi dosthane 4 lu yapalim, video icinde yorum yapamiycam cok sagliksiz olmus,

yasinim dedimya dostum buhaftaici olmaz vardiyali calisiyorum gece diye :) daha onceki yazdiklarimi gormedin sanirim ctesi gelebilirm ancak cumada gece calisiyorm haftaya gunduz vardiyasina gecicem ozman olabilir anca yoksa cok isterdim

orcunnn
21-02-2013, 09:50
yasinim dedimya dostum buhaftaici olmaz vardiyali calisiyorum gece diye :) daha onceki yazdiklarimi gormedin sanirim ctesi gelebilirm ancak cumada gece calisiyorm haftaya gunduz vardiyasina gecicem ozman olabilir anca yoksa cok isterdim

BEN GİDERİM KANKA :D SEN ÇALIŞA DUR
AMA OLACAKLARDAN MESUL DEYİLİM :soru:

yasin_R
21-02-2013, 10:47

Dikkatimden kaçmış dostum kusura bakma :)
Tühh kaldık gene osmanla basbasa:p puhaha

devolation
21-02-2013, 10:59
BEN GİDERİM KANKA :D SEN ÇALIŞA DUR
AMA OLACAKLARDAN MESUL DEYİLİM :soru:

yok knka saol ben arabami tek parca seviyorm;)

yasin_R
21-02-2013, 14:41
cuma cumartesi yağmurlu görünüyorrrr bu arada :)

EEE
22-02-2013, 08:34
0.5 barda araç güzel gittiğine göre sıkıştırma güzel gözüküyor.Belli bir basınç limiti vardır muhakkak ama turbonun yağ bırakmaması lazım burda en mide bulandırıcı taraf bu işte açıyosun basıncı ama turbo salıyo ne varsa işte o zaman başından aşağı kaynar su dökülüyor amk arabasının diyosun :)

1 barda o turboya hıc bırsey olmaz ,stock ınternallerede olmaz
ben f20 ye 1.5 basıyordum kırılmadı gt 28 gectım 5 te alttan bır bakayım dedım bakamadım :D:D:D:D
ben bır sene boyunca 1.5 bastırdım saglamdı hemde revızelı hali
en son parca cektı ondan sonra yag basmaya basladı oda normal

tuncayakyz
22-02-2013, 09:59
inşallah :)

devolation
22-02-2013, 12:56
1 barda o turboya hıc bırsey olmaz ,stock ınternallerede olmaz
ben f20 ye 1.5 basıyordum kırılmadı gt 28 gectım 5 te alttan bır bakayım dedım bakamadım :D:D:D:D
ben bır sene boyunca 1.5 bastırdım saglamdı hemde revızelı hali
en son parca cektı ondan sonra yag basmaya basladı oda normal

ender senin icin acıcam kardesım bısey olursada kamyonun arkasına koyup adresıne yollicam :)) ama su eg ile acmadan bıkere daha denememız lazım kesın sonuc cıksın ortaya dıye

devolation
22-02-2013, 12:57
inşallah :)

tuncay kardesım senlede deneme yaparmıyız kondısyonu ne durumda aracının eg ile yuruyomu denedınızmı bizim deneme zevklı olurmu acaba ??

devolation
22-02-2013, 12:58
[QUOTE=tuncayakyz;6642973]

Bende sonuna kadar ac demiyorum zaten dikkat edersen. Motor limitte mi ki 0.7 basinci kaldiramayacak. Su anda bence duzgun bir beyin duzgun bir haritayla ayni basincta daha yuksek guc alabilecektir bence.

reis senin tarafsız objektıf yorumlarına hastayım yemın ederım nadır adam lardansın

EEE
22-02-2013, 15:07
ender senin icin acıcam kardesım bısey olursada kamyonun arkasına koyup adresıne yollicam :)) ama su eg ile acmadan bıkere daha denememız lazım kesın sonuc cıksın ortaya dıye

bir sey olursa bende bır c20let kuracak parca daha var
hallederızzz:D:D:D
f28 ıstersen vermem ama:D:D:D