PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Skn typer- um 106, lau cupra , volvos60 r

Sayfa : [1] 2

yasin_R
25-02-2013, 10:56
çok güzel sorunsuz birgeceydi gelen deneyen izleyen tüm arkadaslarıma tesekkür ediyorum, ygz nin yokluğunda beni skn ile tedavi eden bahadır abime ayrı apayrı tesekkür ediyorum,

lau cupra osman ve devranın arabalarının 5-6 boy hızlandıklarını iddea etmişlerdi, devran ile deneyemedik ama devranın arabayla yanyana giden osmanımla denemek nasip oldu. yorumları istediğiniz gibi yapabilirsiniz:D 220 gibi gazı bırakma ihtiyacı hissettim:D

skn arka koltuk ve tampon demirleri sökük ve metanol kit bağlı.
um zaten belli motorsiklet spec:) yalnız ayarı yakıtla yapıldığı için arac istedikleri gibi yürümüyormuş, 3 denemeden sonra sanzımansıkıntısından dolayı ahmetim roll ü bırakmak zorunda kaldı. um ye tekrar tekrar maaşşllah merakla bekliyoruz bizden sonra hangi typer um ile yürüyecek_? ama birseyi söylemeden edemiycem yakıtlıda olsaydı sknyı yakalama gibi bi ihtimal görünmüyordu...

volvo herhangi bir iddea olmadan keyfi denenmiştir,

osmanım knkam seni çook seviyorum aklımı alıcaktın ama 100 gram akılla gene geri döndünn ama demiştimm:):) seni çok seven kankan yasin:):)

SKN v.s LAU
BUwHYa54MDU
SKN Type-R v.s LAU cupra - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=BUwHYa54MDU)

SKN v.s UM
_ugjfP7uWus
SKN type-R v.s UM 106 gti - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=_ugjfP7uWus)

SKN v.s S60R
d9rvo58ujGM
skn s60r - YouTube (http://youtu.be/d9rvo58ujGM)

constantine_502
25-02-2013, 11:04
tüm araçlara maşallah.

bladerk
25-02-2013, 11:05
skn arka koltuk ve tampon demirleri sökük ve metanol kit bağlı.
um zaten belli motorsiklet spec:) yalnız ayarı yakıtla yapıldığı için arac istedikleri gibi yürümüyormuş, 3 denemeden sonra sanzımansıkıntısından dolayı ahmetim roll ü bırakmak zorunda kaldı. um ye tekrar tekrar maaşşllah merakla bekliyoruz bizden sonra hangi typer um ile yürüyecek_? ama birseyi söylemeden edemiycem yakıtlıda olsaydı sknyı yakalama gibi bi ihtimal görünmüyordu...

um yakıtsız denemesini hiç önermedim bi de başka video yok mu bence yakıtlı gayet yakalar çünkü bu şekilde ayarlanmadı um 106 diğer videolar nerde bu arada skn çok hızlanmış emeklerinize sağlık

ENG
25-02-2013, 11:07
Biri SKN yi durdursun :P Maşallah..

yasin_R
25-02-2013, 11:07
um yakıtsız denemesini hiç önermedim bi de başka video yok mu bence yakıtlı gayet yakalar çünkü bu şekilde ayarlanmadı um 106 diğer videolar nerde bu arada skn çok hızlanmış emeklerinize sağlık

Yakıtlıda olsaydı bence yine geçilirdi. Benim araçta kamera yoktu, 3 kere denendi bir tanesini yakalayıp video çekebildiler. Zaten çok denenirdi fakat 106 nın şanzımanda sıkıntı çıkmış olduğunu söyledikleri için geceyi sonlandırmak zorunda kaldık.

GKS TypeR
25-02-2013, 11:09
SKN fenalarda....

chiefkadir
25-02-2013, 11:10
Yakıtlıda olsaydı bence yine geçilirdi.Skn 180 e kadar kaç boy geçiyo ? Yakıtla 1,5 boyu var um nin

Face dan cupra denemesini seyrettim çok iyi olmuş skn maşallah

bladerk
25-02-2013, 11:12
Yakıtlıda olsaydı bence yine geçilirdi.

ben deneme dediğim halde sizi kırmamış gelmiş um bence şöyle olurdu demek yerine yakıtlı haliyle de siz de kırmayın bi deneyin rovanşınız olsun

yasin_R
25-02-2013, 11:12
Skn 180 e kadar kaç boy geçiyo ? Yakıtla 1,5 boyu var um nin

180 e kadar skn bir boy önde, 190 gibi ahmet bıraktı, bırakmasaydı bence çok daha açılırdı.

ÜmiTCaN
25-02-2013, 11:13
SKN ye Maşallah

chiefkadir
25-02-2013, 11:14
180-190 dan sonra zaten açılır fark

constantine_502
25-02-2013, 11:15
ben deneme dediğim halde sizi kırmamış gelmiş um bence şöyle olurdu demek yerine yakıtlı haliyle de siz de kırmayın bi deneyin rovanşınız olsun

yanlışsam affola da 10-12 gün önceki o atışmadan sonra um rövanşa yakıtsız geldi yani öyle mi :) bizde bi laf vardır. "tamam anladım"

saygısızlık olarak algılanmasın affola.

yasin_R

biz zaten rovanş yaptık, ama sıkıntı değil biz ahmetlerle ayrı gayrı değiliz burda.

bladerk
Skn 180 e kadar kaç boy geçiyo ? Yakıtla 1,5 boyu var um nin

Face dan cupra denemesini seyrettim çok iyi olmuş skn maşallah

abi sorun yakıtsız ayar yok yakıtlı ayarla yaktısız denemiş ahmet araba kasar yürümez yani pompa benzinine göre tune edilse tamam anlatmak istediğim bu

chiefkadir
25-02-2013, 11:17
yanlışsam affola da 10-12 gün önceki o atışmadan sonra um rövanşa yakıtsız geldi yani öyle mi :) bizde bi laf vardır. "tamam anladım"

saygısızlık olarak algılanmasın affola.Koca adamlar yalan söylecek halleri yok zaten çıkıp denenir fark varmı yokmu görülür ,yakıtla araba uçmaz ama 1-2 boy etki ettiği doğrudur

ENG
25-02-2013, 11:17
suda var videodaki deneme başlarken ben tam hizalarındaydım UM biraz erken oturdu 180 e kadar boy hesabı yaparken bunu da hesaba katmak lazım.
180 e kadar skn bir boy önde, 190 gibi ahmet bıraktı, bırakmasaydı bence çok daha açılırdı.

bladerk
25-02-2013, 11:19

eeeee ahmetcim eğer yakıtsız gitme dediğimde gidersen böyle adamlarla muhattab oluruz aferin sana

ahmet sana yakıtım yok ama yine de geldim demedi mi yasin

hadi ahmet şanzumanı halletsin bi de yakıtlı deneyin ya da en azından aracı pompa benzinine göre ayarlayım öyle deneyin farkı görelim aynı giderse ben yalancıyım demektir :hahaha:

yasin_R
25-02-2013, 11:20

kardeşim biz bizeyiz hepimzi biriz yani ahmet ben mami abi ali bahadır abi biz hepimiz biriz. anladın. erken oturmuş gec oturmuş onun devri benim devrim sıkıntı olmaz.

constantine_502
25-02-2013, 11:21
Koca adamlar yalan söylecek halleri yok zaten çıkıp denenir fark varmı yokmu görülür ,yakıtla araba uçmaz ama 1-2 boy etki ettiği doğrudur

abi çok özür dilerim de yakıtlı ayarı yapılan araç neden yakıtsız rövanşa geliyor ? 2 hafta önceki atışmaları herkes biliyor ortalığın nasıl karıştığın. yakıt mı yokmuş neden koyulmamış ?

abi gene affola merakımdan soruyorum, yakıtsız arabada avans problemi olmaz mı ? avans vura vura mı yürüttüler yani um yi ? yani o atışmalardan sonra hızlandıracakları yerde yavaşlatarak mı gelinmiş ?

saygısızlık olmasın, cidden merakımdan soruyorum. benden çok daha büyüksün

yasin_R
25-02-2013, 11:23
eeeee ahmetcim eğer yakıtsız gitme dediğimde gidersen böyle adamlarla muhattab oluruz aferin sana

hadi ahmet şanzumanı halletsin bi de yakıtlı deneyin ya da en azından aracı pompa benzinine göre ayarlayım öyle deneyin farkı görelim aynı giderse ben yalancıyım demektir :hahaha:

ya bu böyle sürer gider biz burdayız sorun yok diyorum. ilk denemedede skn nin tonlarca eksiği ile geldik oturduk gaza. diretmedik bişeyi sorun yokyakıtla daha hızlanır bizde skn yı hızlatma yollarına gireriz depoya yakıt karısıtırp ayarıyla oynayarak. buböyle gider keyfimize bakalım.

constantine_502
25-02-2013, 11:24

abi estafurullah. saygısızlık olsun diye yazmadım zaten. sadece rövanşa yakıtsız gelmenin amacını çözemedim

M///maniac

abi kötü amaçlı yazmamıski zaten sen bari böle agrasif yazma seni tanımasak tamam:D yakıtt koydgnda (eger yoksa) 210 a kadar bassınlar o zaman dimi abi?

mtcvtc
masallah tum araclara ve skn typera ayrica masallah yasinim guzel kirbaclamissin yine:)

chiefkadir
25-02-2013, 11:25
abi çok özür dilerim de yakıtlı ayarı yapılan araç neden yakıtsız rövanşa geliyor ? 2 hafta önceki atışmaları herkes biliyor ortalığın nasıl karıştığın. yakıt mı yokmuş neden koyulmamış ?

abi gene affola merakımdan soruyorum, yakıtsız arabada avans problemi olmaz mı ? avans vura vura mı yürüttüler yani um yi ? yani o atışmalardan sonra hızlandıracakları yerde yavaşlatarak mı gelinmiş ?

saygısızlık olmasın, cidden merakımdan soruyorum. benden çok daha büyüksünbladerk yukarda açıklamış abicim,araçta yavaşlama olmaz illaki..Eski skn denemesini baz alabilirsin ikiside iyileştirmiştir..Ayrıca"yakıt yok koymadık koyalalım tekrar deneyelim" diyolarsa inanmak lazım art niyet aramak iyi değil :)

ahm_52
25-02-2013, 11:25
Yakıtlıda olsaydı bence yine geçilirdi. Benim araçta kamera yoktu, 3 kere denendi bir tanesini yakalayıp video çekebildiler. Zaten çok denenirdi fakat 106 nın şanzımanda sıkıntı çıkmış olduğunu söyledikleri için geceyi sonlandırmak zorunda kaldık.

yasincim 3 denemeninde vdeosu bende var hepsini percussionali yakaladı malesef ben 1 boyu bulamadım yakıtsız erkut abi eksik deneme dedği halde denedik dosthane sıkıntı yok yola çıkmadan 2 boy eksigim oldugunu söledim zaten ama sıkıntı yok gene deneriz bu arada sanzumanın ufak bi sıkıntısı var halledip tekrar deneriz erkut abi yakıt ver..:D:D

M///maniac
25-02-2013, 11:28
bizimde yanımzdan yan yana geçiliodu ama uzunu göremiodk evodan çekimler net olmus

constantine_502
25-02-2013, 11:28
bladerk yukarda açıklamış abicim,araçta yavaşlama olmaz illaki..Eski skn denemesini baz alabilirsin ikiside iyileştirmiştir..Ayrıca"yakıt yok koymadık koyalalım tekrar deneyelim" diyolarsa inanmak lazım art niyet aramak iyi değil :)

yok abi problem yok ben tekrar diyorum saygısızlık olmasın. o gün ahmet abiylede konuşuldu zaten sorun yok. ortalık gerilmesin.

yasin_R
25-02-2013, 11:30
yasincim 3 denemeninde vdeosu bende var hepsini percussionali yakaladı malesef ben 1 boyu bulamadım yakıtsız erkut abi eksik deneme dedği halde denedik dosthane sıkıntı yok yola çıkmadan 2 boy eksigim oldugunu söledim zaten ama sıkıntı yok gene deneriz bu arada sanzumanın ufak bi sıkıntısı var halledip tekrar deneriz erkut abi yakıt ver..:D:D

kanka ben yanlış gördüm o zaman zaten erken bırakıyon tünelime giriyon filan:D:p

bladerk
25-02-2013, 11:32
ya bu böyle sürer gider biz burdayız sorun yok diyorum. ilk denemedede skn nin tonlarca eksiği ile geldik oturduk gaza. diretmedik bişeyi sorun yokyakıtla daha hızlanır bizde skn yı hızlatma yollarına gireriz depoya yakıt karısıtırp ayarıyla oynayarak. buböyle gider keyfimize bakalım.

tabiki eski denemeden çok fark almışsınız hatta sana şöyle diyim ben o demeneden sonra istanbula geldim ayar yaptım yeni headers ve yeni timingine göre yani um bu denemede o halinden az daha iyiydi belliki hızlanmışsınız

abi estafurullah. saygısızlık olsun diye yazmadım zaten. sadece rövanşa yakıtsız gelmenin amacını çözemedim

ben de çözemedim o kısmı ama ahmet yakıt yok dedi ben de deneme dedim yine de gitmiş ayıp olur diyip

abi kötü amaçlı yazmamıski zaten sen bari böle agrasif yazma seni tanımasak tamam:D yakıtt koydgnda (eger yoksa) 210 a kadar bassınlar o zaman dimi abi?

aynen bassınlar sorun yok yarım boy da bi boy da fark etse de sorunsuz gitmesi gerekirdi ahmetin arabası 5 e geçmemiş bırakmış zaten ama skn nin eskiye göre 3+ boyu var bence

ahm_52
25-02-2013, 11:34

saygısızlık olmasın, cidden merakımdan soruyorum. benden çok daha büyüksün

bu işin rovanşı değildi yasin aradı denemek istedi bende kırmadım yakıtım olmadığ halde denedim erkut abinin deneme demesine rağmen bilip bilmeden ortalığı karıştırıcak laflar atıp durma ortaya yasinede bahne olacaksa denemyelim dedim özellikle hafta içi veya hafta sonu deneyelim dedim oda herzaman çıkamıyorum dedği için bende denedim yasinle aramızda sıkıntı olmaz zaten herzaman deneriz...

M///maniac
25-02-2013, 11:35
tabiki eski denemeden çok fark almışsınız hatta sana şöyle diyim ben o demeneden sonra istanbula geldim ayar yaptım yeni headers ve yeni timingine göre yani um bu denemede o halinden az daha iyiydi belliki hızlanmışsınız

ben de çözemedim o kısmı ama ahmet yakıt yok dedi ben de deneme dedim yine de gitmiş ayıp olur diyip

aynen bassınlar sorun yok yarım boy da bi boy da fark etse de sorunsuz gitmesi gerekirdi ahmetin arabası 5 e geçmemiş bırakmış zaten ama skn nin eskiye göre 3+ boyu var bence

aynen skn o güne göre hızlandi abi ayrsızdü çnkü o gün um de çok hızlı zaten fakat bnm tek istedgm bir kere 210 a kadar sıkılsın ama sanzıman sıkıntı çıkardı o gece kısmet baska bi güneymis

yasin_R
bu işin rovanşı değildi yasin aradı denemek istedi bende kırmadım yakıtım olmadığ halde denedim erkut abinin deneme demesine rağmen bilip bilmeden ortalığı karıştırıcak laflar atıp durma ortaya yasinede bahne olacaksa denemyelim dedim özellikle hafta içi veya hafta sonu deneyelim dedim oda herzaman çıkamıyorum dedği için bende denedim yasinle aramızda sıkıntı olmaz zaten herzaman deneriz...

kanka tebrik et gec teferruata gerek yok biz burdayız:)

constantine_502

abi tamam sorun yok. konu sapıtmasın geçen konuda olduğu gibi. Um ye maşallah bu arada. kazasız belasız.

ahm_52
25-02-2013, 11:39
3 video da burada var

UM 106 vs SKN Typer--Percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Xl4xmTdfR2Y&list=UUOYJMbdV9IdA1M7tCNBR5YA&index=1)

UM 106 vs SKN Typer--Percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=60wxD_rjZkE&list=UUOYJMbdV9IdA1M7tCNBR5YA&index=2)

UM 106 vs SKN Typer--Percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=i0ZV1SyaZJE&list=UUOYJMbdV9IdA1M7tCNBR5YA&index=3)

WarmongeR
25-02-2013, 11:42

SKN nin afr 11.5 gösteriyordu o zaman, ayarsızdı bizde hatır için gelmiştik o gün. Şu an Skn'nin sorunları halledildi yeniden ayar yaptık ve afr istediğimiz gibi. 3 aşağı 5 yukarı 2 arabanın yürürleri belli oldu gibi skn 4. vitesten sonra gösteriyor kendisini. ayrıca um'ye maşallah başka type-r larla denemesini merakla bekliyoruz. Bizim için güzel bir kıstas oluyor en azından aracımızda yaptıklarımızın karşılığını görüyoruz keza sizin içinde aynısı olduğuna eminim. normalde ben buraya video koymayacaktım, yasin işte (:

yasin_R
25-02-2013, 11:44
3 video da burada var

UM 106 vs SKN Typer--Percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Xl4xmTdfR2Y&list=UUOYJMbdV9IdA1M7tCNBR5YA&index=1)

UM 106 vs SKN Typer--Percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=60wxD_rjZkE&list=UUOYJMbdV9IdA1M7tCNBR5YA&index=2)

UM 106 vs SKN Typer--Percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=i0ZV1SyaZJE&list=UUOYJMbdV9IdA1M7tCNBR5YA&index=3)

kanka bu videoların hiç biri 180-200 değil ki zatn 180 gibi cıkıyorum,
videolar 100-kmhızlarla gecilmiş videolar bir son videoda biraz daha hızlıyız ben 4 cekince cok farklı oluyor ahmette gördü zaten...

yasin_R
25-02-2013, 11:47
artı neden sadece um hakkında konuşuyoruz ki sanki orda baska video mu yok.... :D

osman 1.8t
25-02-2013, 11:49
yasinim biz devranla araçlarımız 5 boy hızlandı dedik ve arkasındayız sen skn ygz den bayağı hızlı dedin ben bs typer ı 5 boy geçtiğini duydum bs ygz ile aynı gidiyordu benide skn en fazla 220 km ye kadar 4 boy geçebiliyor matematiğin varsa hesap yapabilirsinki muhasebeci olduğunu biliyorum he dersenki işime gelmiyo ok derim :) yani sadede gelelim benim aracım 5 boy hızlanmış durumda skn güzel hazırlanmış gelmiş emeğe saygım var helal olsun adam geçti tebrik ediyorum ama sen son dönem bozulmaya başladın yalanlarını yakalamaya başladım yakışmıyor sana senide kaybediyoruz eğer iyice bozulursan beni dostlarının arasından çıkarman lazım biraz kırıcı oldum ama benim içim neyse dışımda odur o yüzden harbi konuştuğum için kusura bakma.

ahm_52
25-02-2013, 11:49
artı neden sadece um hakkında konuşuyoruz ki sanki orda baska video mu yok.... :D

Maşşallh araçlara yasin :D

constantine_502
25-02-2013, 11:50

murat abinin "Ah osmanımmmm" videosu çok iyi :D abi aman eklenmesin o :D

percussionali
25-02-2013, 11:50

Hizli olmak basa bela yasin :D

percussionali
25-02-2013, 11:53
Bu arada tum araclara massallah SKN sahibi gibi guzel bi arac allah kaza bela gostermesin

yasin_R
25-02-2013, 11:53
yasinim biz devranla araçlarımız 5 boy hızlandı dedik ve arkasındayız sen skn ygz den bayağı hızlı dedin ben bs typer ı 5 boy geçtiğini duydum bs ygz ile aynı gidiyordu benide skn en fazla 220 km ye kadar 4 boy geçebiliyor matematiğin varsa hesap yapabilirsinki muhasebeci olduğunu biliyorum he dersenki işime gelmiyo ok derim :) yani sadede gelelim benim aracım 5 boy hızlanmış durumda skn güzel hazırlanmış gelmiş emeğe saygım var helal olsun adam geçti tebrik ediyorum ama sen son dönem bozulmaya başladın yalanlarını yakalamaya başladım yakışmıyor sana senide kaybediyoruz eğer iyice bozulursan beni dostlarının arasından çıkarman lazım biraz kırıcı oldum ama benim içim neyse dışımda odur o yüzden harbi konuştuğum için kusura bakma.

ya osman sen bana kızarken bile seni seviyorum:)
matematiğini varsayımlarını yerim senin.
hee yalanla dolanla işim olmaz ben 7 de neysem 77 buyum hiçbir yalanımı yakalayamzsın ben yalan söyleyemem yanlış anlayabilrsin 3-4 ağız sana farklı dönebilir kastettiğin neyse ama benim özüm sözüm birdir kardeşim. hee dersin ki ben artık makara kukara kaldıramıyorum o zaman haddimizi biliriz dost listemizide güncelleriz yavrum.

sen benim gönlümün en hızlı matematik çözen hızlı ve öfkeli kardeşimsin:):

alperkirman
25-02-2013, 11:54

bu nası cevap la ahçı bahçivanı bahçivan şöförü falan :)

artık senin 3071 zamanın geldi bu araba bu turboyla bu kadar :)

maaşallah bütün araçlara

osman 1.8t
25-02-2013, 11:54
bu arada bana karşı bahadır abinin bir kasti olmadığını biliyorum beni kullanarak reklam yapacak biride değil ama senin bana olan hırsını anlayamadım zorla adamlardan video alıpta koymak ne oluyor çözemedim önceki yorumumda dediğim gibi senide kaybediyoruz belli oldu neyse sorun yok dostumussun diye arabama para harcamadım demekki biraz para harcamak lazım maksat düşmanlar çatlasın yaz gele hayır ola. :)

osman 1.8t
25-02-2013, 11:57
hayır araç 5 boy hızlanmış hane nerde hızlanmış gibi konuştun sen demedinmi skn ygz den hızlı ee 1 boymu hızlı araçta dereceliden tut methanöl bile var ee demekki bayağı hızlı yani bizde yalan yok 5 boy hızlanmış diyorsam hızlanmıştır.

yasin_R
25-02-2013, 11:58
bu arada bana karşı bahadır abinin bir kasti olmadığını biliyorum beni kullanarak reklam yapacak biride değil ama senin bana olan hırsını anlayamadım zorla adamlardan video alıpta koymak ne oluyor çözemedim önceki yorumumda dediğim gibi senide kaybediyoruz belli oldu neyse sorun yok dostumussun diye arabama para harcamadım demekki biraz para harcamak lazım maksat düşmanlar çatlasın yaz gele hayır ola. :)

ya osman seninle cok güldük çok atıştık sana ne hırsım olcak sen atar yapıyosun sonra geciliyosun sen atar yapıyosun sonra geciliyosun. benim kimseye bihırsım vsvs yok ben şin keyif alma yönünde ilerlerken sen amacını sapmaya başladın. farkına var

UM1196
25-02-2013, 11:58
Araçlara maşallah ahmet abi aracın on numara oolmuş videolarını merakla bekliyoruz :D

yasin_R
25-02-2013, 12:01
hayır araç 5 boy hızlanmış hane nerde hızlanmış gibi konuştun sen demedinmi skn ygz den hızlı ee 1 boymu hızlı araçta dereceliden tut methanöl bile var ee demekki bayağı hızlı yani bizde yalan yok 5 boy hızlanmış diyorsam hızlanmıştır.

ya sen demedin mi kafa burun gideriz hatta gecedebilirz seni vs vs diye neyse kanka senin kalbine farklı seyler inmiş, sana saygım sevgim var, boşver sen neyi varsayım yapıyorsan doğrudur artık bişi demicem...

yasin_R
25-02-2013, 12:04
Maşşallh araçlara yasin :D

kanka aracılara maşşallah yok mu sana bana:D

ahm_52
25-02-2013, 12:05
kanka aracılara maşşallah yok mu sana bana:D

kanka aracı sen kaldn UM yi ben aldım :D

Sana maşallah

osman 1.8t
25-02-2013, 12:09
neyse yasinim öyle diyosan senide yanlış anladığımı var sayıyorum dost bulmak zordur tekrar tebrik ediyorum senin içinden geçmeden küsmem senle :) :) :)

constantine_502
25-02-2013, 12:11
3 video da burada var

abi videolar çok iyi. zaten um yi 150-160 lara kadar yakalayacak bir typer var mı bende merak ediyorum. çok çok hızlı. hafifliğinden dolayı kafa çıkarmasıda çok olası. ama 160+,170+ larda skn öne çıkıyordu. çok keyifli deneme oldu. um nin talihsiz sorunundan dolayı gece erken bitti. um ye geçmiş olsun. nazar değdi diyelim. maşallahı eksik etmeyelim.

percussionali
25-02-2013, 12:12
Yasin allahin sevdigi kulu osman:D
:Deli::Deli::Deli:

yasin_R
25-02-2013, 12:13
neyse yasinim öyle diyosan senide yanlış anladığımı var sayıyorum dost bulmak zordur tekrar tebrik ediyorum senin içinden geçmeden küsmem senle :) :) :)

senin hesaba göre seninle 2 yıl önce coktan küsmem gerekliydi hahaha

sana bu dünyada beni geçiş hakkı yok. kanka bunu böyle bil:D

osman 1.8t
25-02-2013, 12:23
senin hesaba göre seninle 2 yıl önce coktan küsmem gerekliydi hahaha

sana bu dünyada beni geçiş hakkı yok. kanka bunu böyle bil:D

bu lafını sana yedirmessem adam değilim burdaki herkez şahidim olsun :cool:

siyahinci34
25-02-2013, 12:24
Deneyen tüm araçlara maşallah.yasin deyneksiz köy buldun dolaş bakalım Ygz yi bekliyorum:)

Patisever
25-02-2013, 12:27
bu ikili harika roll yapıyor videodan cok muhabbet iyi :) skn güzel hazırlanmıs

constantine_502
25-02-2013, 12:30

hayırlı olsun diyelim mi abi stage 3 e :D

percussionali
25-02-2013, 12:37
Deneyen tüm araçlara maşallah.yasin deyneksiz köy buldun dolaş bakalım Ygz yi bekliyorum:)

For dedik cita dedik daha napak:hahaha:

sedat2626
25-02-2013, 12:39
SKN Kopmuş resmen :)

siyahinci34
25-02-2013, 12:45
For dedik cita dedik daha napak:hahaha:

For değil five dahi olsa Ygz benim percussionali :D

Serhat Y.
25-02-2013, 12:54
Bu konuya dahil olmayacaktimda bahsi gecmis benim arabanin ufak bi paylasim yapayim. Daha oncede belirtmistim biz skn ile denememizde ilk iki deneme saglikliydi ordada kafa burun gitmisizdir sonrasinda benim 3.vites girmemeye basladi bunuda solemistim oan arac sahibine kaldiki Bahadir da farkindaydi olanlarin. Bende ogune ait aracici cekimleri mevcut koymayalim dendigi icin sozumuzu tuttuk koymadik istenirse aksama yuklerim.
Ayrica Yasin bu konunun basinda setuplari yazarken skn nin tampon demirleri vs. sokuk demisinde bunu ben sana bizim denemelerden sonrada solemistim sen olamaz oole bisey gibi cevaplar vermistin bana bilmiyorum sonradan ogrendinmi gercegi ama o konuda beni yalanci duruma dusurdun farkindaysan. Ogunde sokuktu ve ben bilerek gelmistim zaten, teketek sonrada ikiye tek basalim demistim kabulde edilmisti ama sonra sanzuman cortladi biraktik.

WarmongeR
25-02-2013, 12:55
Ahmet UM hakkaten çok hızlı bir araç.Burada bi çok insan şunu anlamıyor bizim UM ile hiç bir sorunumuz yok ayrıca o gece bi adaletsizlik yaptıysak ben özür dilerim.Burada UM ile yürüyecek Typerları bende merakla bekliyorum:Çünkü UM hakkaten sıkıntı:D
Maşaallah aracına.Bahadır...

M///maniac
25-02-2013, 12:59
Bu konuya dahil olmayacaktimda bahsi gecmis benim arabanin ufak bi paylasim yapayim. Daha oncede belirtmistim biz skn ile denememizde ilk iki deneme saglikliydi ordada kafa burun gitmisizdir sonrasinda benim 3.vites girmemeye basladi bunuda solemistim oan arac sahibine kaldiki Bahadir da farkindaydi olanlarin. Bende ogune ait aracici cekimleri mevcut koymayalim dendigi icin sozumuzu tuttuk koymadik istenirse aksama yuklerim.
Ayrica Yasin bu konunun basinda setuplari yazarken skn nin tampon demirleri vs. sokuk demisinde bunu ben sana bizim denemelerden sonrada solemistim sen olamaz oole bisey gibi cevaplar vermistin bana bilmiyorum sonradan ogrendinmi gercegi ama o konuda beni yalanci duruma dusurdun farkindaysan. Ogunde sokuktu ve ben bilerek gelmistim zaten, teketek sonrada ikiye tek basalim demistim kabulde edilmisti ama sonra sanzuman cortladi biraktik.

siz o gece kafa kafayamıydınız skn ile sanzıman sıkıntı çıkarmadan önce 1 kere 240lara kadar sıkabildiniz orda yanyanamıydınız.....???

GKS TypeR
25-02-2013, 13:12
siz o gece kafa kafayamıydınız skn ile sanzıman sıkıntı çıkarmadan önce 1 kere 240lara kadar sıkabildiniz orda yanyanamıydınız.....???

osmanın söylediği gibi 5 boy değildi bs typer a 5 boyu kim neresinden çıkardıysa ayıp etmiş :icon13:

Selcuk_RoL
25-02-2013, 13:14
maşşallah tüm deneyen araçlara skn eski günlerine dönmüş

M///maniac
25-02-2013, 13:18
osmanın söylediği gibi 5 boy değildi bs typer a 5 boyu kim neresinden çıkardıysa ayıp etmiş :icon13:

abi 5 i falan bilmem yanyanalarmıydı bn tolga

angry28
25-02-2013, 13:22
maşallah araçlara

GKS TypeR
25-02-2013, 13:23
Benim görduğum skn öndeydi ama sadece bir kere denebildiklerini biliyorum ama öle 3-5 boy değil zaten skn 5-6 boyu lau ya yapıyor bs okadarmı yuruyor

M///maniac
25-02-2013, 13:25
yani abi kafa burun yazılmısta ondan dedm

Patisever
25-02-2013, 13:40
bu ep3 lerin tampon demirleri kaç kılo ??? bu arada ygz nerelerde baskan özletti kendisini neysekı rakipleri istanbulda tekrar

mami_makinen
25-02-2013, 14:01
Maşallah araçlara

Skn ye söylenecek söz yok Um harbiden coşmuş Lau bence hepsinden hızlı çünkü Osman benim en iyi arkadaşım

Serhat Y.
25-02-2013, 14:06
yani abi kafa burun yazılmısta ondan dedm

5 boya itibar edilip inaniliyor ben yazinca olani saibe araniyor. Butun geceyi tek part halinde ekleyebilirim. Isteyen youtube hesabindan bakar.
Skn evet hizliydi benim vites problemi olmasada gecemezdim belki ama o gordugunuz 5 boyda illaki birakilmistir sizin yaninizdan gecerken. Benim anlatmak istedigim o.

M///maniac
25-02-2013, 14:10
5 boya itibar edilip inaniliyor ben yazinca olani saibe araniyor. Butun geceyi tek part halinde ekleyebilirim. Isteyen youtube hesabindan bakar.
Skn evet hizliydi benim vites problemi olmasada gecemezdim belki ama o gordugunuz 5 boyda illaki birakilmistir sizin yaninizdan gecerken. Benim anlatmak istedigim o.

ben zaten 3 5 bisi yazmadım sadece o gun denemede yanyana degildiniz 3.sonu yanyanasınız 4 te geçmeye baslıo sizde hallettiniz sıkıntılarınızı sknde halletti havada güzel bu gece güzel bi deneme yapalım bu havalar kolay yakalnmıo???

Can's
25-02-2013, 14:17

serhat abı sende denemeyı bıraktıgında hep aynı seyı yapıyosun bak herkez yanlıs aksettırıyor olayı bıraktıgında frene bas abı gazdan cekıp devam etme kı anlasılsın bıraktıgın :)

KADİR KIRIŞ
25-02-2013, 14:50
maşşallah deneyen araçlara ama SKN fenaymış beeee

Serhat Y.
25-02-2013, 14:53
ben zaten 3 5 bisi yazmadım sadece o gun denemede yanyana degildiniz 3.sonu yanyanasınız 4 te geçmeye baslıo sizde hallettiniz sıkıntılarınızı sknde halletti havada güzel bu gece güzel bi deneme yapalım bu havalar kolay yakalnmıo???
olabilir, Gökselle iletişime geçerim ben sağol düşündüğün için:icon_tup:

serhat abı sende denemeyı bıraktıgında hep aynı seyı yapıyosun bak herkez yanlıs aksettırıyor olayı bıraktıgında frene bas abı gazdan cekıp devam etme kı anlasılsın bıraktıgın :)
sende haklısın:icon_tup:

EEE
25-02-2013, 15:02
Koca adamlar yalan söylecek halleri yok zaten çıkıp denenir fark varmı yokmu görülür ,yakıtla araba uçmaz ama 1-2 boy etki ettiği doğrudur

abı bende cok farkedıyor acaba turbo oldugundanmı cumartesı
ali falan sızden sonra gazladık yarım depodan fazla benzın vardı bıttı shell 97 oktan aldım ıkı kere basamadım ledler gozumu kor ettı mıssfıre cart curt

WarmongeR
25-02-2013, 15:02
bu ep3 lerin tampon demirleri kaç kılo ??? bu arada ygz nerelerde baskan özletti kendisini neysekı rakipleri istanbulda tekrar

bende merak ettim tarttım az önce arka demir 4.2 kg, ön taraf daha hafif diye gerek görmedim. toplam 8 kg yani bu kadar meselesi yapılan parçalar.

olabilir, Gökselle iletişime geçerim ben sağol düşündüğün için

tamam, bende aradım gökseli ancak telefonu çekmiyor sanırım. akşama yapalım organizasyonu.

EEE
25-02-2013, 15:05
Maşallah araçlara

Skn ye söylenecek söz yok Um harbiden coşmuş Lau bence hepsinden hızlı çünkü Osman benim en iyi arkadaşım

hahaah
106 her daim atmo turbo her gruba en buyuk bela

ENG
25-02-2013, 15:11
Yine mi rolling var amanın bir motor sogusun yaw eve almicaklar donuste beni :)
tamam, bende aradım gökseli ancak telefonu çekmiyor sanırım. akşama yapalım organizasyonu.

constantine_502
25-02-2013, 15:17
Yine mi rolling var amanın bir motor sogusun yaw eve almicaklar donuste beni :)

Hocamm :) sizi de görmek istiyoruz artık sahalarda

ENG
25-02-2013, 15:20
Az kaldi Apo hayirlisiyla donucez İnşallah

WarmongeR
25-02-2013, 15:20

aynen havalarda güzel:D

constantine_502
25-02-2013, 15:22
aynen havalarda güzel:D

aynı şey sizin içinde geçerli murat bey :D hiç öyle aynen filan demeyin :D

WarmongeR
25-02-2013, 15:23
aynı şey sizin içinde geçerli murat bey :D hiç öyle aynen filan demeyin :D

tolga yanlışlıkla benim hesaptan yazmış,yakındır czt nin dönüşü. bu arada teg boyada mı? :hihih:

constantine_502
25-02-2013, 15:27
tolga yanlışlıkla benim hesaptan yazmış,yakındır czt nin dönüşü. bu arada teg boyada mı? :hihih:

tamam sustum :( rüyama darton gömlekle forged piston giriyor adeta :D banıç basacağdıkk diyor. bu hafta bassak mı :D

baran.boran
25-02-2013, 16:10
Massallah araclara um cidden hizliymis sokuk ve dolu bir typer karsinda cik iyi mucadele vermis massallah

Skn ye diyecek laf yok massallah cok ciddi yuruyo

Lau cupra turboyu buyuturse sanirim size sikinti olur

Tum araclara tekrardan massallah kazasiz insallah

Bu arada yakit kendi aracimdada denedim 1.5 2 boy farkettiriyo onuda belirtiyim

yasin_R
25-02-2013, 16:15

al işte gene bi atarlar alıyor başını gidiyor:)
sonra gene kaldıramıycan filan:)

yasin_R
25-02-2013, 16:15

günün birinde turbolarsam o zaman rüyalarda buluşuruz:)

hahahapuhaha şuana cok uzak senin speckler almış başşını gitmiş

yasin_R
25-02-2013, 16:23

serhat ben bildiğimi söyledim seni yalancı durumuna mı sokayım bahsettiğmiz 8 kg için eşşek kadar adamlarız:D küçücük şeylerin polemiğine mi girelim şimdi.
ben o an öyle biliyordum farkındaysan um ile nasıl denendi ise seninle de öyle denendi dedim. sende öyle lanse ediyorsun ki bilmediğin şeyler filan altı üstü tanpon demiri 8 kg. ki sen kilo lara takılan bir adam değildin dimi...

yasin_R
25-02-2013, 16:26

güzel emek harcadık sabır ettik bekledik cok az kaldı allahın izni ile. rakipler :)_?

STP
25-02-2013, 16:30
güzel emek harcadık sabır ettik bekledik cok az kaldı allahın izni ile. rakipler :)_?

BK dan bahsedıyo :)

siyahinci34
25-02-2013, 16:38
Yasinim senle deneyelim sıkıntı yok turbolasanda farketmez.

mtcvtc
25-02-2013, 16:39

Allah utandırmasın yasinim yaza çok hızlı giricek tayyarlar;)

yasin_R
25-02-2013, 16:58
BK dan bahsedıyo :)

:) hepirlikte gorucez

yasin_R
25-02-2013, 17:00
Yasinim senle deneyelim sıkıntı yok turbolasanda farketmez.

Bir mukabele abicim:)

Can's
25-02-2013, 17:01

yasın abı setup hakkında ufakda olsa bıraz bılgı verırsen sevınırız :)

yasin_R
25-02-2013, 17:01
Allah utandırmasın yasinim yaza çok hızlı giricek tayyarlar;)

Haftaya gene ordayim insaallah aynen öyle mercan hızlı bır yaz donemi bizi bekliyor gibi

mtcvtc
25-02-2013, 17:02
Bekliyorum kardeşim zaten aynı supangleden ısmarlıycam sana yine:D

yasin_R
25-02-2013, 17:15
yasın abı setup hakkında ufakda olsa bıraz bılgı verırsen sevınırız :)

Telfn ac seni sevindiriym:)

STP
25-02-2013, 17:15

gorcek bısı yok caı hdr egzoz kpro spec BK, hafıf gelır sıze. sen eskı STPyle cekısırsın dıye tahmın edıyorum onun setupı guzel

kelalper
25-02-2013, 17:37
s60r okuyunca guldum. koca lendoha yaw.
diger yandam herkese masallah ama 8kg in lafini mi ediosun diosunuz sonrada sokecek sey yokmus gibi tampon demiri sokuosunuz. bi dahakine emniyet kemerlerini falanda sokun bari. tampon demiri sokulur mu yaw. Deli misiniz divane misiniz.

Serhat Y.
25-02-2013, 18:34
serhat ben bildiğimi söyledim seni yalancı durumuna mı sokayım bahsettiğmiz 8 kg için eşşek kadar adamlarız:D küçücük şeylerin polemiğine mi girelim şimdi.
ben o an öyle biliyordum farkındaysan um ile nasıl denendi ise seninle de öyle denendi dedim. sende öyle lanse ediyorsun ki bilmediğin şeyler filan altı üstü tanpon demiri 8 kg. ki sen kilo lara takılan bir adam değildin dimi...

Yasin makarayi birak. Ben ole kucuk seylere takilirim sen beni ozaman ole itham ettin forumda sonrada hakliymisin sen gibi herhangi bisey ne yazdin ne aradin soledin. Selamizi kesmeyelim eski tanisigiz yazik olmasin.
Sonra demisin 8kg ne fark edicek madem ole sokulmeseydi ozaman konu sadece oda degil benim gozumde ole araclar farkli kategoride oluyor daha bilinmeyen belki ne mktalarda hafifletme olabilir kaldiki yapanada saygim vardir tercih meselesi diye dusunurum gecilme bahanesi olarakta sunmam.
Konusu acilmisken burdanda yazayim SKN ile sadece arka koltuklari sokuk olucak sekilde denerim yada +1 kisi alirsa yanina o sekilde :) benim arac zaten ***** agir ep3 lere gore.

WarmongeR
25-02-2013, 18:52
Yasin makarayi birak. Ben ole kucuk seylere takilirim sen beni ozaman ole itham ettin forumda sonrada hakliymisin sen gibi herhangi bisey ne yazdin ne aradin soledin. Selamizi kesmeyelim eski tanisigiz yazik olmasin.
Sonra demisin 8kg ne fark edicek madem ole sokulmeseydi ozaman konu sadece oda degil benim gozumde ole araclar farkli kategoride oluyor daha bilinmeyen belki ne mktalarda hafifletme olabilir kaldiki yapanada saygim vardir tercih meselesi diye dusunurum gecilme bahanesi olarakta sunmam.
Konusu acilmisken burdanda yazayim SKN ile sadece arka koltuklari sokuk olucak sekilde denerim yada +1 kisi alirsa yanina o sekilde :) benim arac zaten ***** agir ep3 lere gore.

serhat sen kendi açından haklı olabilirsin ama skn zaten hususi olarak bs'yi ya da şunu bunu geçmekten ziyade hızlanması için söküldü, bu aracın specleri bu. hızlandığımızı da düşünüyorum. Ama kendi açından tabi haklısın. senle tek ya da +1 le deneriz sıkıntı yok ancak önce tek sonra yanımıza bir kişi alırız böylece 1 kişinin farkını görürüz belki sende daha rahat kıstas alırsın.

Cem.B
25-02-2013, 19:02
+1 in lafı sonradan yapılmayacaksa deneyin bence yoksa sadece arka koltuklar sökük olması çok daha mantıklı

M///maniac
25-02-2013, 19:24

biz 106 ile denerken kg lafı yapmıorz ne sen ne alaka +1 sizde sökseniz daha mantıklı deilmi?

Serhat Y.
25-02-2013, 19:26
serhat sen kendi açından haklı olabilirsin ama skn zaten hususi olarak bs'yi ya da şunu bunu geçmekten ziyade hızlanması için söküldü, bu aracın specleri bu. hızlandığımızı da düşünüyorum. Ama kendi açından tabi haklısın. senle tek ya da +1 le deneriz sıkıntı yok ancak önce tek sonra yanımıza bir kişi alırız böylece 1 kişinin farkını görürüz belki sende daha rahat kıstas alırsın.

tabiki ben zaten saygı duyuyorum sökülebilir, kabul edilip denendiyse bitmiştir. sonradan muhabbeti olmaz, sadece o denediğimiz akşamda benim şartım oydu ben onu söyledim herzaman. olmadı tabi benim arabanın arızasından oda ayrı.

M///maniac
25-02-2013, 19:29

tampon demirlerini vs monte etmeden bagaja koyalım madem problem olan bunlar tamam montajla ugrasmayıp bagaja koyalm 1e 1 denensin 8 10 kg için niye 70 kg adam alıcaz tamam kabul ediliyosa demirleri bagaja atıp gelelim açaıp göstrrsnz öle deneriz

Serhat Y.
25-02-2013, 19:29
daha fazlada konuya cevap vermek istemiyorum, yazdıklarıma alıntı yaparak yazmazsanız sevinirim. herkes fikrini yazsın kimseye cevap vermek zorunda değiliz dimi, sonra mecbur hissediyor insan kendini. alıntısız yazmayı deneyelim biraz.

M///maniac
25-02-2013, 19:32
daha fazlada konuya cevap vermek istemiyorum, yazdıklarıma alıntı yaparak yazmazsanız sevinirim. herkes fikrini yazsın kimseye cevap vermek zorunda değiliz dimi, sonra mecbur hissediyor insan kendini. alıntısız yazmayı deneyelim biraz.

yani alıntı vs yapılıo die niye tripli yazısıyoruz anlamıyorum snin fikrine karsı yazı yazarken alıntı yapmam yanlıs biseymi tamam demirleri vs bagaja atıp gelelim teke tek denensin olsun bitsin..

WarmongeR
25-02-2013, 19:33
tabiki ben zaten saygı duyuyorum sökülebilir, kabul edilip denendiyse bitmiştir. sonradan muhabbeti olmaz, sadece o denediğimiz akşamda benim şartım oydu ben onu söyledim herzaman. olmadı tabi benim arabanın arızasından oda ayrı.

birbirimizi biliyoruz, sizde bizde lafını edecek adamlar değiliz. bu arada senin aracında sökük birşey var mı?

yasin_R
25-02-2013, 20:00
Serhat bu ısı bu kadar onemseyipp taktığını düşünseydim iman beklediğinden daha da ince ve zarif davranirdimm sana, ben bu kadar itham edici seni suclayiciiiii bir yazımı hatırlamıyorum nihayetinde Ygz deseydin ne olup bittiğini söylerdim bildigim sadece arka koltukların sökük olduğu ve seninle nasıl denendi ise um ile de aynı denedigii bu kadar icerlenmene takmana akıl erdiremedimm ki kalbimde seni başka yere koymadım olay yaratmadım sıradan bir dialog dü seninle girdiğim sana karsı bı zaafım vs gibi bı takıntım yok ki.

yasin_R
25-02-2013, 20:04
Serhat bu ısı bu kadar onemseyipp taktığını düşünseydim iman beklediğinden daha da ince ve zarif davranirdimm sana, ben bu kadar itham edici seni suclayiciiiii bir yazımı hatırlamıyorum nihayetinde Ygz deseydin ne olup bittiğini söylerdim bildigim sadece arka koltukların sökük olduğu ve seninle nasıl denendi ise um ile de aynı denedigii bu kadar icerlenmene takmana akıl erdiremedimm ki kalbimde seni başka yere koymadım olay yaratmadım sıradan bir dialog dü seninle girdiğim sana karsı bı zaafım vs gibi bı takıntım yok ki. Kafanda bu kadar küçük seyleri takip kaliplastiricagini düşünemedim icim temiz kalbim ferah gene yanlış anlaşıldıysam özür dilerim

CRUEL
25-02-2013, 20:06
Um 106 konusu olup tartisma cikmayan varmi acaba:D

yasin_R
25-02-2013, 20:12
gorcek bısı yok caı hdr egzoz kpro spec BK, hafıf gelır sıze. sen eskı STPyle cekısırsın dıye tahmın edıyorum onun setupı guzel

Aynen speckleriii çok guZel ama bence o da bana hafif gelecektir.
Skn ile Dbs ile zevkli olur mertcanin guZel bı ayardan sonra

mami_makinen
25-02-2013, 20:15

Ya yine sinirlendim tutamadım kendimi en hızlı typer ı belirleyin ondan sonra 2 ye alın NG ile bekliyorum

yasin_R
25-02-2013, 20:20

Ya yine sinirlendim tutamadım kendimi en hızlı typer ı belirleyin ondan sonra 2 ye alın NG ile bekliyorum

Abi en hizliyi belirlemek zor kimsenin gunü gunünü tutmaz ki illa bı eksik olur:)
Sen gönüllerin en suratlisisin

Dou
25-02-2013, 20:22
yasin yaa hangi deneme olsa tartışmanın başrolündesin :)

sıkılmadınmı her başlıkta aksiyondan :D

mtcvtc
25-02-2013, 20:59

Kardeşim bitsin hayırlısı ile takılsın ayar kayar işleride hallolsun sonra denemeler yapıcaz zaten maksat muhabbet makara olsun bize yeterli;)

constantine_502
25-02-2013, 21:06
şu kilo muhabbetini bir sevemedim. ben şimdi 115 kg yum 70 kg luk bir adamla denememem mi lazım :)

34tb9544
25-02-2013, 21:07

En hızlı tayyardan da hızlı mamimakinen :)

mustafa_yaman
25-02-2013, 21:09
skn gecesi olmuş maşallah.

kelalper
25-02-2013, 21:18

anaaaam mami 2ye almış beklio canını seven kaçsın.

volkan_ö.
25-02-2013, 21:20
Bence guzel denemeler olmus basarili sonuclar elde edilmis her sey tadinda guzeldir.
Powertune bahadir abimide ayrica tebrik ediyorum emeklerine saglik..

osman 1.8t
25-02-2013, 21:30
s60r okuyunca guldum. koca lendoha yaw.
diger yandam herkese masallah ama 8kg in lafini mi ediosun diosunuz sonrada sokecek sey yokmus gibi tampon demiri sokuosunuz. bi dahakine emniyet kemerlerini falanda sokun bari. tampon demiri sokulur mu yaw. Deli misiniz divane misiniz.

aaaaah ah bunu anlatmaya çalışıncada hemen ismi 8 kilo oluyo madem sadece 8 kilo ozaman sökme kardeşim söküyosanda 8 kilo ne varki bunda deme sökme arkadaşım sööööökme fabrikadan tampon demirlerini sök diye takmamışlar mod yapacaksan parça eklersin parça sökmek bizim türklere özgü :)))))))))))))) şunu kimse demiyor typerda tork yok bize 8 kilo ivmelenme kazandırıyor güç kazandırıyor diye

yasin_R
25-02-2013, 21:34
yasin yaa hangi deneme olsa tartışmanın başrolündesin :)

sıkılmadınmı her başlıkta aksiyondan :D

Ne yaptım len altı üstü bı gece çıkıp denedik ben kimseyle kavga edip saygısızlık yapmıyorum ki isin eğlence kismindayim.

constantine_502
25-02-2013, 21:34
aaaaah ah bunu anlatmaya çalışıncada hemen ismi 8 kilo oluyo madem sadece 8 kilo ozaman sökme kardeşim söküyosanda 8 kilo ne varki bunda deme sökme arkadaşım sööööökme fabrikadan tampon demirlerini sök diye takmamışlar mod yapacaksan parça eklersin parça sökmek bizim türklere özgü :)))))))))))))) şunu kimse demiyor typerda tork yok bize 8 kilo ivmelenme kazandırıyor güç kazandırıyor diye

Abi sknye daha kaç kişi binelim senle denerkenn :) o 4kadar boy demissinde kaç kişiyle o 4 boy yapti sanaa :) sevilen adamsin abi yemin ederimm :D

STP
25-02-2013, 21:36

way anasını, ne yaptında egzantrıklı rrc lı 12 cr lık typer sana hafıf gelıcek yasın :) mertcanla bı deneyınde hafıf gelırse ben agırlık koyarım ıcıne

yasin_R
25-02-2013, 21:36
Ulan ne sıkıntı olmuş tampon Demir'i be takın abi su demirleri,
Ona buna laf etmek yerine tekrar tekrar tebrik edip geçin be kardesim alla Allah ya

yasin_R
25-02-2013, 21:38
way anasını, ne yaptında egzantrıklı rrc lı 12 cr lık typer sana hafıf gelıcek yasın :) mertcanla bı deneyınde hafıf gelırse ben agırlık koyarım ıcıne

Yakın zamanda sende görürsün elime ulasmayan parçalar için Benım diyemiycem
Az kaldı da yaptık bisiler tolga abimlee esnaf spec;)

mami_makinen
25-02-2013, 21:40
En hızlı tayyardan da hızlı mamimakinen :)
Hahahahhaah

anaaaam mami 2ye almış beklio canını seven kaçsın.

Abi harbi arabamı hiç tam olarak sökmedim ama bi kereye mahsus dibine kadar sökcem

Söktüğümede değmesi için en hızlısıyla deneyelimde tadı çıksın

STP
25-02-2013, 21:41
Yakın zamanda sende görürsün elime ulasmayan parçalar için Benım diyemiycem
Az kaldı da yaptık bisiler tolga abimlee esnaf spec;)

hayırlı olsun ALLAH gonlune gore versın, herzaman derım denemeden bılınmez. mertcanın aracını ben hazırlıycam,dynotune yuro yıne, eksık speclerdede olsa ezılmez muhtemelen. herseyın hayırlısı

_muhaRRem
25-02-2013, 21:41
Skn typeR benim ilk typeR imdir aramizda duygusal bi bag var boyle yurumesi beni mutlu etti masallah butun araclara.

brs_odbs
25-02-2013, 21:44
maşallah araçlara skn typer çok güzel yürümüş emeğinize sağlık ..

osman 1.8t
25-02-2013, 21:52
Abi sknye daha kaç kişi binelim senle denerkenn :) o 4kadar boy demissinde kaç kişiyle o 4 boy yapti sanaa :) sevilen adamsin abi yemin ederimm :D

öyle bir yazmışsınki görende derki bu adamı geçerken araç dolumuydu dönüş yolunda 2 kişi makarasına denedim 1 boy geçilince bıraktım bırakın bu abartma işini bıraktığımda geçtiğiniz boyları sayarak neyi ıspatlamaya çalışıyosunuz 1 e 1 4 boy geçen aran 2 ye bir kay boy geçer mantıklı olun.

constantine_502
25-02-2013, 21:53
öyle bir yazmışsınki görende derki bu adamı geçerken araç dolumuydu dönüş yolunda 2 kişi makarasına denedim 1 boy geçilince bıraktım bırakın bu abartma işini bıraktığımda geçtiğiniz boyları sayarak neyi ıspatlamaya çalışıyosunuz 1 e 1 4 boy geçen aran 2 ye bir kay boy geçer mantıklı olun.

Tamam abi :)

mtcvtc
25-02-2013, 22:14
hayırlı olsun ALLAH gonlune gore versın, herzaman derım denemeden bılınmez. mertcanın aracını ben hazırlıycam,dynotune yuro yıne, eksık speclerdede olsa ezılmez muhtemelen. herseyın hayırlısı

Kanka yasin biraz bahsetti kendi aracının speclerinden geçmemiz zor ama tutunmamız mümkün tabiki senin sözünede katılıyorum denemeden bilinmez;)

STP
25-02-2013, 22:21
Kanka yasin biraz bahsetti kendi aracının speclerinden geçmemiz zor ama tutunmamız mümkün tabiki senin sözünede katılıyorum denemeden bilinmez;)

kankacım... bı kere gecılırsın ;) ıkıncısı olmaz rahat ol

constantine_502
25-02-2013, 22:23
Tampon demirlerini bagaja atar deneriz teke tek madem o kadar taktiniz. 8 kilonun kaç boy farkettirdigini görürüz :)abi araç sahibi filan bel alti laflar bunlarca gerek yok ;)

Honda Type_R
25-02-2013, 22:27
ya bi typer konusundada tartisma cikmasin be kardesim bu ne yaa nie kimse cikipta ya arkadas cok guzel geceydi soyle oldu boyle oldu demiyo anlamiyorumki

evet typerda kilo atmak cok buyuk avantaj artik bunu butun tr ogrendi eger guzelde bir setup varsa o arac guzel yurur

SKN de masallah cok guzel bosaltmiski zaten aracda baska bosalticak seyler yok arka komple sokuk tampon demirleri sokuk sanirim klimada yok (duydugum kadariyla) yani daha ne olabilirki dimi boyle gitmeside gayet normal

bana gore iki arabanin saglikli deneme yapabilmesi icin eger iki arabada ayni tip ise (ep3 vs ep3 vb..)ikisinde agirliklari esit olmasi lazimki kim ne yapmis nasil olmus yada aracim nasil gidiyo diye bilmesi icin yoksa bana soracak olursaniz hicbirsey anlayamazsiniz

Sanirim serhatinda demek istedigide bu zaten fn2 ep3 e gore agir bir arac ve bunun ustune birde ep3 kilo atinca haliyle karsindaki arac ne kadar yuklu olursa olsun hafif olan arac avantajli oluyo serhatda mantikli olarak demiski size yanina bir kisi alin oyle deneyelim diye

Neyse araclara masallah

miniks
25-02-2013, 22:29
Viraj demirlerini de sökün

Konsol içini boşaltın

En temizi sökük araba iyidir en güzel modifiye sökmektir

Tebrik ederim SKN yi

CRUEL
25-02-2013, 22:35
Iki aracda sokuk deilmi ztn neyin kavgasi bu anlamadm.. Sokme mevzusuda hepden cigrindan cikti sok koltugu bitsin taban halisina kdr sokmek nedir ya

emre1577
25-02-2013, 22:36
tüm araçlara maşallah..hepsi birbirinden güzel.Bi çuval civata için kalplerinizi kırıp,dostluklarınızı bozmayın abiler :) Yalan dünya....

Patisever
26-02-2013, 08:23
bence sökme işi iyice koptu gidiyor yakında boya kumlamada yapılırsa sasırmam :) en ideali koltuklar falan bence cok iddia olursa kı ancak klıma airbag derim

constantine_502
26-02-2013, 08:24
bence sökme işi iyice koptu gidiyor yakında boya kumlamada yapılırsa sasırmam :) en ideali koltuklar falan bence cok iddia olursa kı ancakklıma airbag derim

ön cam arka cam söksek işe yarar mı abi :)

alperkirman
26-02-2013, 08:27
kaputu sökün hem tarz olur hemde hatrı sayılır bi ağırlıktan kurtulmuş olursunuz...
bagaj kapağını söküp muşambayla kapatmakta işe yarar

çamurluklar varsa sunroof da iddalı araçlar için sökülmesi gerek sonraki parçalar olabilir

WarmongeR
26-02-2013, 08:35
Benim anlayamadığım kaç sayfa boyunca yok skn şöyle sökülmüş böyle sökülmüş,şöyle boşaltılmış şunlar bile sökülmüş.Ne kadar uzadı bu sökülmüş,boşaltılmış muabbeti.Bu kadar sökülürse böyle gitmesi doğal diyecek kadar bu arabaya harcanan emekler hiçe sayılıyor.Biraz emeğe saygı ya.Biz bu kadar yapabildik bu speclerde.Buyrun işte kapı işte sapı UM orada çıkın bi yürüyün dolu ''boşaltılmamış sökülmemiş''EP3 typerınızla bizde görelim,tebrik edelim,maşaallah demekki hakkaten sökmeye gerek yokmuş diyelim,dedirtin...

Patisever
26-02-2013, 08:38
ön cam arka cam söksek işe yarar mı abi :)

balon olur uçar yaramazmı :)

ENG
26-02-2013, 08:41
bu arabayla denemeye gelen arkadaşlar sökük olduğunu bilmeden mi geliyorlar kardeşim. neden sonuçtan sonra sökme mevzusu bu kadar uzuyor. 8 sayfa olmuş 6 sı sökme mevzu.

EEE
26-02-2013, 08:41
ben arabayı agırlastırıyorum oyle daha ıyı gıdyor

Patisever
26-02-2013, 08:51
millet bir an önce 5- 6 yı bitirmeye calısıyor rollde onun ıcın ılk fırlamadaki avantaj onemlı diye hafifletmeye gidiliyor atmolarda ***** roll zaten artı müsait yol az az top speed söz konusu olmuyor ya yol yok dediğim gibi yada belli bir yerden sonra fark ortaya cıkıyor iki araç arasındaki doğal olarakda kısa mesafedeki avantaj zaten sonuca etki ediyor bunun içinde hafifletmeye gidiliyor hafifletme cok ciddi bir spec egz. gibi iş görüyor ...

not: orası burası söküldü diye konusmakda nedir adam gecilmeyemi geliyor rakibi sökük değilmi ki öyleyse hiç sökmeden adam kendi kendine sahin clio geçsin tatmin olsun niye uğraşsınki

Selcuk_RoL
26-02-2013, 08:58
Sokme isi zaten hep denemelerden once sorun teskil etmez denedikten sonra aaa sokuktu oyleydi boyleydi olur:) agarlik esitlemek diye bsy yoktur her iki aracta ayna marka model degilse yani biri 106 gti biri ep3 type r zaten fabrika cikisi birbirlerinden cok ayri kilodalar he tabi ikiside ayni marka modelse esitlenebilir o dogru. yaris ani herkez avantajli herkez hizli olmak gecmek ister ornegin skn type r adam tampon demir sokmus koltuk sokmus soker kardesim arabasinin boyle daha iyi olduguna inaniyorsa bitmistir sen bu durumdaki skn yi gecersen gectim dersin tebrik edilirsin yada um 106 dibine kadar soker yada sadece taban koltuk fln neyse oda bu sekilde hazir ve hizlidir sende bu araci boyle gecersen gercek um yi gectim dersin ama o onu taksin bu su kilo bu kilo uzar gider iki aracta en avantajli durumlarina gelicek bi senin bi onun devrin hesabi basican biticek kardesim bu kadar uzatilicak bsy yok bi ton emek zaman para maneviyat var ortada her iki arac icinde aa sokuk su bu bu kadar gider zaten fln demek burdan kolay geliyo herkeze

Neyse tekrardan her iki aracada massallah

BoraRS
26-02-2013, 09:12
Sokme isi zaten hep denemelerden once sorun teskil etmez denedikten sonra aaa sokuktu oyleydi boyleydi olur:) agarlik esitlemek diye bsy yoktur her iki aracta ayna marka model degilse yani biri 106 gti biri ep3 type r zaten fabrika cikisi birbirlerinden cok ayri kilodalar he tabi ikiside ayni marka modelse esitlenebilir o dogru. yaris ani herkez avantajli herkez hizli olmak gecmek ister ornegin skn type r adam tampon demir sokmus koltuk sokmus soker kardesim arabasinin boyle daha iyi olduguna inaniyorsa bitmistir sen bu durumdaki skn yi gecersen gectim dersin tebrik edilirsin yada um 106 dibine kadar soker yada sadece taban koltuk fln neyse oda bu sekilde hazir ve hizlidir sende bu araci boyle gecersen gercek um yi gectim dersin ama o onu taksin bu su kilo bu kilo uzar gider iki aracta en avantajli durumlarina gelicek bi senin bi onun devrin hesabi basican biticek kardesim bu kadar uzatilicak bsy yok bi ton emek zaman para maneviyat var ortada her iki arac icinde aa sokuk su bu bu kadar gider zaten fln demek burdan kolay geliyo herkeze

Kesinlikle katiliyorum :icon_tup:

M///maniac
26-02-2013, 09:29

:icon_tup::icon_tup::icon_tup: sükür bizi anlayan da çıkıyo:D

ahmetuzun
26-02-2013, 09:31

bende kelimesi kelimesine katılıyorum
maasallah skn typerımıza

Patisever
26-02-2013, 09:33
bu arada skn su an kımde acaba bana pm atabilirmi

M///maniac
26-02-2013, 09:35
bu arada skn su an kımde acaba bana pm atabilirmi

bahadır abide suan

ENG
26-02-2013, 09:35
sus almancı seni :)
bende kelimesi kelimesine katılıyorum
maasallah skn typerımıza

Patisever
26-02-2013, 09:36
bahadır abide suan

konuya cok yazıp dagıtmak istemedimde ismini biliyorum üyeliği warmı acaba nicki nedir kendi ismimi bulamadım onu sormak istedim aslında yada neyse kendisini arıyım ben telden

M///maniac
26-02-2013, 09:42
konuya cok yazıp dagıtmak istemedimde ismini biliyorum üyeliği warmı acaba nicki nedir kendi ismimi bulamadım onu sormak istedim aslında yada neyse kendisini arıyım ben telden

telini yolladım

Patisever
26-02-2013, 09:46
telini yolladım

sağol kardeşim görüştüm kendisiyle bakalım hayırlısı olursa skn rollıng dünyasına elveda der zaten :) 12 yıldır sahibi oldugu vteci değiştirmek isteyen bir abimiz war 45 küsürlü yaslarda bunuda alırsa artık bi ömür biner

constantine_502
26-02-2013, 09:50
............

ahmetuzun
26-02-2013, 09:52
hobaa hoşgeldin kanka :D

edittttttt

yasin_R
26-02-2013, 11:18

allah razı olsun selçuk iyi dileklerin için.
mertcanda istediğini alır inşallah. mertcanın arabasının yürümesinden mutluluk duyarım

yasin_R
26-02-2013, 11:22

kanka kaç km hızda bir boy gecildin diye bıraktın_? hem niye bıraktın:D
bide jübileyi bence benimle yapma bana saplayarak sen ömür billah jübile yapamazsın yoksa.hahaha

ErT_ThM
26-02-2013, 11:29
Massallah SKN'ye özverili çalışmalarından dolayı powertune ve ailesini tebrik ediyorum diger araclarınızıda sabırsızlıkla beklıyorum iyi çalışmalar..

chare
26-02-2013, 11:57
1.8t cupra şu an kaç hp dir ortalama? merak ettim

osman 1.8t
26-02-2013, 12:06
Cupranın turbo durumu çok iyi değil şuan 270 hp civarında

yasin_R
26-02-2013, 12:09
1.8t cupra şu an kaç hp dir ortalama? Merak ettim

270 hp lerde tahmini

osman 1.8t
26-02-2013, 12:11
kanka kaç km hızda bir boy gecildin diye bıraktın_? hem niye bıraktın:D
bide jübileyi bence benimle yapma bana saplayarak sen ömür billah jübile yapamazsın yoksa.hahahalan olum kıçı kırık bir typerın var havan kime benle roll yaptıktan sonra 2 kere kırdınız makinayı marifet geçmekte olsa bende acarım avansı gelir geçerim biz parayı yolda bulmadık bizim arabamız değerli atımız misali bir typer beni 2 boy geçiyor diye arabamı üzemem burdan dünya turu atarım kafam rahat gezerim kapiş bebeğim ;)

yasin_R
26-02-2013, 12:14
Cupranın turbo durumu çok iyi değil şuan 270 hp civarında

lan yaşına veriyorum bak bişileri:D bir kerede deki arabam bu gideri bu hep eksik hep noksan hep sorunlusun be olm:) ama rollden sonra:rolleyes:

yasin_R
26-02-2013, 12:16
lan olum kıçı kırık bir typerın var havan kime benle roll yaptıktan sonra 2 kere kırdınız makinayı marifet geçmekte olsa bende acarım avansı gelir geçerim biz parayı yolda bulmadık bizim arabamız değerli atımız misali bir typer beni 2 boy geçiyor diye arabamı üzemem burdan dünya turu atarım kafam rahat gezerim kapiş bebeğim ;)

kırdınız derken turbolu halini de koyuyosun ortaya galiba,ben birsey kırmadım.

kıçı kırık typer he kıcı kırık acı acı saplıyor sana her seferinde ama nasıl olcak. dünyalar güzeli 1.8 t ne

artı typer seni 2 boy gecmiyor canım kabul et artık;) biz parayı yoldan topluyoz kanka;) yıllardır acamadın avansını zaten :) bizim arabalarımız dünyanın en degersiz arabası

kafam rahat gezmelik arabam var zaten, ben sana saplayınca her seferinde kafam rahat oluyor zaten kanka.

osman 1.8t
26-02-2013, 12:36
Sen haklısın yasin saplayınca görüşücez bak bakalım k04 le cupra neler yapabiliyor

yasin_R
26-02-2013, 12:41
Sen haklısın yasin saplayınca görüşücez bak bakalım k04 le cupra neler yapabiliyor

kankam dan bir takım hırs senfonileri çalıyor. kardeşim benim sen hızlan yürüsün araban cok sevinirim, buna inan ama roll den önce atar gider yapıpda gecildikten sonra her defasında boy sayılarını düşürüp bi acıklamaların olduğundan sıkıntı oluyor,

sen k04 yap ki inşallah yaparsın o zamanda arabamın güncel durumundan sonra tekrar dener koklaşırız:)

k04 ile de katagorilerimizden cıkıyor gibi bişiy olucaksın.

ahmetuzun
26-02-2013, 12:43
k04 orjınal turbosu yasin abi, osman abi orjınalınden bahsedıor yanı

34GUN34
26-02-2013, 12:43
maşallah yasin kardeşim güzel deneme olmuş skn de emek var emeğin karşılığıda budur

34GUN34
26-02-2013, 12:48

osman doğru söylüyosun 1.8 t güzel bi makina hakkını verirsen ama .. hakıkaten yasinin dediği gibi yıllardır avasımı açıcam bak fena olacak gibi laflar yazıyosun ama bi türlü yapmadın bişey arabaya. ben skn ye verilen emeği görüyorum sanayidede kaç sefer denk geldim dyno üzerinde ayar vs. met. vb. yani geçmesi gayet doğal emek harcanıyo. (yanlış anlama yazdıklarımı sadece aracını geliştirmen gerekiyor) nekadar ekmek okadar köfte misali. yoksa aracın güzel yıllarca kullandım ne kadar gideri olduğunuda biliyorum.

osman 1.8t
26-02-2013, 12:49
Yasin 2871 demedim öyle olsa aramıza vilayet sokarım ozaman bahanen olur ben sana bahane şansı vermiycem orjinal turbomla geçicem seni ;)

yasin_R
26-02-2013, 12:49
k04 orjınal turbosu yasin abi, osman abi orjınalınden bahsedıor yanı

ben ses etmiyorum yapsın hızlanmak için çünki denediği arabalar yani bizim speckler deki sağlıklı typer larla deniyor, gecilmesi normal, kabul etmemesi anormal. eger bizlerle denemeye devam edecekse zaten hızlanması sart yapsın yapabildiğini onur duyarım.

osmanın cupra ile 4 sene önce vtc 26 dc headır 63 sn susturucu kprolu iken araba ayhandayken deniyordum. o zamanlar bile kafa burun bi tık öndeydi typer. ki şimdi ki zaman zaten belli.

yasin_R
26-02-2013, 12:52
Yasin 2871 demedim öyle olsa aramıza vilayet sokarım ozaman bahanen olur ben sana bahane şansı vermiycem orjinal turbomla geçicem seni ;)

hala cam cem yapcam etcem gider gider :) sen yap bende yaparım allahın izni ile kafamdakileri görürüz ne olduğunu :)

osman 1.8t
26-02-2013, 12:53
osman doğru söylüyosun 1.8 t güzel bi makina hakkını verirsen ama .. hakıkaten yasinin dediği gibi yıllardır avasımı açıcam bak fena olacak gibi laflar yazıyosun ama bi türlü yapmadın bişey arabaya. ben skn ye verilen emeği görüyorum sanayidede kaç sefer denk geldim dyno üzerinde ayar vs. met. vb. yani geçmesi gayet doğal emek harcanıyo. (yanlış anlama yazdıklarımı sadece aracını geliştirmen gerekiyor) nekadar ekmek okadar köfte misali. yoksa aracın güzel yıllarca kullandım ne kadar gideri olduğunuda biliyorum.

Eyvallah yazdıkların aynen doğru başkadık eksiklrimizi hallediyoruz turbom bakımdan geçecek metanol takılacak biraz hafifletme yapılacak bakalım sonuç ne olacak.

alperkirman
26-02-2013, 13:07

revodan kurtulup güzel agresif bi yazılım yaparsan geçersin ama revoyla zor

devolation
26-02-2013, 13:49
yasinim butur denemere mahali drag org. ciddiyetinde hazirlandgniz icin maddi manevi emeginiz icin ve sonuc icin tebrik ederim kardesm :)
methanol un atmo yada turbo da nekadar artisi oluyo banada tak diolar ama once cozmek gerek anlamaz ben o islerden

BreatHTaKinG
26-02-2013, 13:52

hakkı verilmiş bir 1.8T GNS cupradır bana göre :) acaba GNS bu çekişmelerde hangi sıralamada olurdu çok merak ediyorum

34GUN34
26-02-2013, 13:53
Eyvallah yazdıkların aynen doğru başkadık eksiklrimizi hallediyoruz turbom bakımdan geçecek metanol takılacak biraz hafifletme yapılacak bakalım sonuç ne olacak.

hayırlısı olsun inş.

34GUN34
26-02-2013, 13:56
hakkı verilmiş bir 1.8T GNS cupradır bana göre :) acaba GNS bu çekişmelerde hangi sıralamada olurdu çok merak ediyorum

ben satalı 3.5 sene oldu 3.5 senede araçlarda çok şeyler değişti ki ozamanlar fn2 typer lar yanına bile yaklaşamıyodu ep3 lerin ben sattığım şekilde duruyor o yüzden ezbere kıstas yapmak olmaz. ama ufak tefek ayarlardan ve ekipmandan sonra güzel şeyler olabilir.

yasin_R
26-02-2013, 14:28
yasinim butur denemere mahali drag org. ciddiyetinde hazirlandgniz icin maddi manevi emeginiz icin ve sonuc icin tebrik ederim kardesm :)
methanol un atmo yada turbo da nekadar artisi oluyo banada tak diolar ama once cozmek gerek anlamaz ben o islerden

sağolasın devran hazırlarken arabayı baya bi cddiydik kaşlarımız filan çatıktı:):D
metenol ün atmoya bişiy verdiğini sanmıyorum pek.
ama turbo da yani senin baya bi işine yarayabileceğini biliyorum

constantine_502
26-02-2013, 15:34
abi k04 le eğer modifiye edilmezse 300 hp lerin üzerine çıkmak kolay mı ? yüksek basınçta basınç tutabilecek mi ? merak ettim

osman 1.8t
26-02-2013, 17:43
abi k04 le eğer modifiye edilmezse 300 hp lerin üzerine çıkmak kolay mı ? yüksek basınçta basınç tutabilecek mi ? merak ettim

dostum şuan aracım 270 hp bile anlık veriyor ondan sonra düşüyor turbom bakımdan çıktıktan sonra sağlıklı 290 alsam methanölle yeter bana birazda arabayı zayıflattıkmı tamamdır benim amacım delip geçmek değil aka aka gitmek ;) :) şuan 1.5 stabil tutan cupra r var tuğrulun arabası cpr 67 plakalı turboyu ve manifoldu sıfırladı sorun kalmadı bende aynı şeyleri planlıyorum methanölden sonra bycu ile konuştum avans açılacak araç

constantine_502
26-02-2013, 17:48
dostum şuan aracım 270 hp bile anlık veriyor ondan sonra düşüyor turbom bakımdan çıktıktan sonra sağlıklı 290 alsam methanölle yeter bana birazda arabayı zayıflattıkmı tamamdır benim amacım delip geçmek değil aka aka gitmek ;) :) şuan 1.5 stabil tutan cupra r var tuğrulun arabası cpr 67 plakalı turboyu ve manifoldu sıfırladı sorun kalmadı bende aynı şeyleri planlıyorum methanölden sonra bycu ile konuştum avans açılacak araç

Abi 1.5 cont yuruyebilcek mi peki

osman 1.8t
26-02-2013, 17:57
vestegate ile yürüyebilecek olmadı yazılım değişir ama ona pek sıcak bakmıyorum

onursumer
26-02-2013, 18:19
s60r stockmu neden başka videosu yok :D

yasin_R
26-02-2013, 20:17
s60r stockmu neden başka videosu yok :D

300 hp Lerde mod edilmiş mı bilmiyorum

krc_63
26-02-2013, 21:40
deneme yapan tüm araçlara maşallah skn ye ayrıca:icon_tup:

nemonomani
26-02-2013, 23:47

K04 le yanına yanaşamazsın osman abi kızma ama bildiğin uzaaaar gider 2871r la da gerekli alt yapın yoksa onunla bile zor hayal perest olmayalım 1.395 tonluk araban var daha ortada olmayan specklerini bilmediğin bi arabaya atar yapıyosun üzerler abi dikkat et

skn mizede maşallah emekverildi karşılığı alındı serhat abinin denemesi şanzumandan dolayı pek sağlıklı olmadı zaten tekrar denenir nedir ne değildir görülür söküklüğe gelincede herkes serbesttir um motosiklet spec geliyosa karşısındakide önlemini alır aynı şekilde ters denklem yapılırsa skn söküyosa karşısındakide söksün

gokcell13
27-02-2013, 00:06
SKN ve diger araclara maşşallah.

kelalper
27-02-2013, 08:19
K04 le yanına yanaşamazsın osman abi kızma ama bildiğin uzaaaar gider 2871r la da gerekli alt yapın yoksa onunla bile zor hayal perest olmayalım 1.395 tonluk araban var daha ortada olmayan specklerini bilmediğin bi arabaya atar yapıyosun üzerler abi dikkat et

skn mizede maşallah emekverildi karşılığı alındı serhat abinin denemesi şanzumandan dolayı pek sağlıklı olmadı zaten tekrar denenir nedir ne değildir görülür söküklüğe gelincede herkes serbesttir um motosiklet spec geliyosa karşısındakide önlemini alır aynı şekilde ters denklem yapılırsa skn söküyosa karşısındakide söksün

Ne cok biliosun arkadas. K04 le zor dedigin turbo ne biliyor musun. Bak resit k04 ile ne sureler yapmis. 1.8 t nin altyapisida gayet 28r turboya uygun. A3 1.8 t uzerinde denediler stock internal uzerine. Ben denedim onlar 3 ben tek kisiydim kac boy oldu sayamadim. K04 olsun 28r olsun osmanin arabada bilalin k24 disinda hicbir na type r o arabaya tutunamaz.

ahmetuzun
27-02-2013, 08:38
Ne cok biliosun arkadas. K04 le zor dedigin turbo ne biliyor musun. Bak resit k04 ile ne sureler yapmis. 1.8 t nin altyapisida gayet 28r turboya uygun. A3 1.8 t uzerinde denediler stock internal uzerine. Ben denedim onlar 3 ben tek kisiydim kac boy oldu sayamadim. K04 olsun 28r olsun osmanin arabada bilalin k24 disinda hicbir na type r o arabaya tutunamaz.

alper abi bahsedılen k04 resit abideki k04 degıl 1.8t lerde cıkan k04 o ufak bıraz
28 konusundada kesınlıkle katılıyorum 1.8t stock ınternal 28 le kullanılabılır

OmeR-FE
27-02-2013, 09:16
MaşAllah bütün araçlara.
SKN çok iyi olmuş.

alperkirman
27-02-2013, 09:19
1.8tyi pek bi küçümseme olmuş bu yazı
osmanın arabası kaç bg bilmiyorum ama yazılımı öyle tam verim bi yazılım değil daha çok aracı ve değerleri stabil tutmaya üzmemeye yönelik
1.8t k04-023 turboda küçümsencek bi turbo değil boyutlarına göre çok iyi güçlere çıkartabiliyo aracı ve 2kere sıkma sonrası cortlicak bişey de değil .
osman 270bg yazmış turbonun durumu iyi değil demiş ama zannetmiyorum 270bg çıksın
k04turbo-custom yazılım+meth le rahat geçer 2871 yapıp denemesi saçma olur

nemonomani
27-02-2013, 09:19

abi asıl çok bilen sensin ortada olmayan setup ıbı bilmediğiniz bir arabaya atar yapıyosunuz ben lafımın arkasındayım 0 araba k04 ile ygz nin yanına yanaşamaz 2 kişiyle skn 3 4 yapmış daha neyin muhabbetidir bu alper abi benim yazdıklarımı bir oku umarım bişeyler anlarsın ;)

alper abi bahsedılen k04 resit abideki k04 degıl 1.8t lerde cıkan k04 o ufak bıraz
28 konusundada kesınlıkle katılıyorum 1.8t stock ınternal 28 le kullanılabılır

kardeşim biliyorum bende stock internalle kullanılabileceğini ama sadece bi turbo aldım hadi 1.5 bar basalım demekle olmuyo bu iş en iyi bilen sensin enjektörü coolerı pompası boku küsürü falanı filanı olmadan sadece 2871 taktım hadi ben 400 çıktım demekle bitmiyo onu kastettim

ahmetuzun
27-02-2013, 10:07
abi asıl çok bilen sensin ortada olmayan setup ıbı bilmediğiniz bir arabaya atar yapıyosunuz ben lafımın arkasındayım 0 araba k04 ile ygz nin yanına yanaşamaz 2 kişiyle skn 3 4 yapmış daha neyin muhabbetidir bu alper abi benim yazdıklarımı bir oku umarım bişeyler anlarsın ;)

kardeşim biliyorum bende stock internalle kullanılabileceğini ama sadece bi turbo aldım hadi 1.5 bar basalım demekle olmuyo bu iş en iyi bilen sensin enjektörü coolerı pompası boku küsürü falanı filanı olmadan sadece 2871 taktım hadi ben 400 çıktım demekle bitmiyo onu kastettim

Bişey demedim laaa sana :) :)
Fakat Osman abinin 28 e geçmesi ıcın cok fazla eksiği yok zaten bı cok parçası var enjektor methanol 28 Turbo yazılım güncellemesi ile zaten Osman abi stage 3 olur
Fakat bence Osman abi kendi oem turbosu olan k04 Le (benim görüşüm) SKN yi geçemez tartışma lütfen çıkmasın

constantine_502
27-02-2013, 10:43
Bişey demedim laaa sana :) :)
Fakat Osman abinin 28 e geçmesi ıcın cok fazla eksiği yok zaten bı cok parçası var enjektor methanol 28 Turbo yazılım güncellemesi ile zaten Osman abi stage 3 olur
Fakat bence Osman abi kendi oem turbosu olan k04 Le (benim görüşüm) SKN yi geçemez tartışma lütfen çıkmasın

konu skn değil ygz. skn yi belki de ygz nin yeni setupı ile zor gibi gözüküyor. osman abi stage 3 e geçmicek sanırım en son öyle konuştuk da sağı solu belli olmaz zaten 28 lerse skn ile denemesinin bi anlamı kalmaz. senin araban 28 le nasıl gidiyordu lau bir kaç eksiği dışında 28 lerse önden çekerle bence çok zevkli olur. hayırlısı olsun bakalım. osman abi hırs yaptı oem turboyla yürütcek lau yu.

WarmongeR
27-02-2013, 10:48
konu skn değil ygz. skn yi belki de ygz nin yeni setupı ile zor gibi gözüküyor. osman abi stage 3 e geçmicek sanırım en son öyle konuştuk da sağı solu belli olmaz zaten 28 lerse skn ile denemesinin bi anlamı kalmaz. senin araban 28 le nasıl gidiyordu lau bir kaç eksiği dışında 28 lerse önden çekerle bence çok zevkli olur. hayırlısı olsun bakalım. osman abi hırs yaptı oem turboyla yürütcek lau yu.

oem turboyla olmaz o iş.

constantine_502
27-02-2013, 10:51
oem turboyla olmaz o iş.

konu kapanmıştır :D

WarmongeR
27-02-2013, 11:13
konu kapanmıştır :D

:slomo: yurdışındaki emsallerinde oem turboyla en fazla 280 çıkarttılar diye biliyorum. aradaki fark 10 bg le kapanacak gibi değil (: ygz'yi geçip emekli olmak istiyorsa paraya kıyacak, bu konuda yapacak birşey yok.

constantine_502
27-02-2013, 12:00
:slomo: yurdışındaki emsallerinde oem turboyla en fazla 280 çıkarttılar diye biliyorum. aradaki fark 10 bg le kapanacak gibi değil (: ygz'yi geçip emekli olmak istiyorsa paraya kıyacak, bu konuda yapacak birşey yok.

hangi dynoda 280 çıkcağına bağlı abi :) dynamics de 280 çıkabilirse çok başarılı olur ama dediğim gibi "çıkabilirse" :)

nemonomani
27-02-2013, 12:09
hala ygz dysnz adam belki sc gelicel ortada setup yokken neyin pazarligi bu abiler

WarmongeR
27-02-2013, 12:14
hala ygz dysnz adam belki sc gelicel ortada setup yokken neyin pazarligi bu abiler

edittttt....

nemonomani
27-02-2013, 12:19
oem turboyla skn yi gcsn ondan sonra ygz ye bilensin abiler biraz real olun

yasin_R
27-02-2013, 14:11
ygz konusunu kapatırmısınız konu skn nın konusu biz devranlada osmanla da skn üzerine konuştuk. hepsi bu.

osman 1.8t
27-02-2013, 14:59

sen nekadar çok biliyosun ama bilgini kendine sakla lazım olur birgün.

onursumer
27-02-2013, 15:05
300 hp Lerde mod edilmiş mı bilmiyorum

stock 300 ztn inş mod yokturzaten hayal kırıklığına uğrarım :D

osman 1.8t
27-02-2013, 15:10
arkadaşlar herkez biliyorki 2871 skn ye çok fazla gelir ve zevki kaçar benim amacım k04 le neler çıkıyor onu denemek methanöl bağlanıyor araca biraz avans açılacak amacım arabayı 1.5 de stabil tutmak değil turbonun verimden çok düşmemesi bunuda methanöl le göreceğiz turboda bakıma giriyor oda bakılsın birdaha denenir bakalım neler çıkıyor ortaya bu arada 2 kişi 4 boy muhabbeti nerden çıktı bilmiyorum ama skn ile videoda teke tek deniyoruz arabalarda 1 er kişi var dönüş yolunda makarasına basıldı 1 boy kadar geçmeye başlayınca ben bıraktım sonrası yok şu konularda arabadan anlamayıp yorum yapan bazı arkadaşlarda haddini bilsinler bu iş benim babam senin babanı döver muhabbeti değil.

constantine_502
27-02-2013, 15:31
editttt......

osman 1.8t
27-02-2013, 15:41
ben bilmiyordum iyiki koydun videoyu ben bu videonun yarışımızla alakasını sordum orda ben 1 boy geçilince bıraktığımı belirttim ama kalpleriniz fesat olduğu için bunu anlama güçlüğü çekiyosunuz buraya o videoyu koymanda ayrı bir güzeellik buda gerçek yüzünü gösteriyor bu muhabbeti anlamış değilim hade yasin kullandı murat yapımında bulundu adamlar atışıyor senin ezmeye çalışmandaki amacı merak ettim bu ne ulan yüze gülüp arkadan dürtme muhabbeti hepiniz bitmişsiniz haberiniz yok sizin için üzülüyorum bazı arkadaşlar alınmasın sen ve senin gibilerden bahsediyorum

yasin_R
27-02-2013, 15:42
video nerde ya ne kadar yakışıklıymışım yandan:D

editt videoyu koymasaydın kske.

constantine_502
27-02-2013, 15:44
video nerde ya ne kadar yakışıklıymışım yandan:D

editt videoyu koymasaydın kske.

abi sen bombasında bi abim rica etti kaldırdım :D sen yola bakmadan nasıl araba kullanıyorsun abi hep devir saati hep devir saati :D

edit : koyamadım zaten

yasin_R
27-02-2013, 16:02
abi sen bombasında bi abim rica etti kaldırdım :D sen yola bakmadan nasıl araba kullanıyorsun abi hep devir saati hep devir saati :D

edit : koyamadım zaten

bakıyorum bakmaz olurmuyum her daim 300-500 mt ileriye bakarım.

nemonomani
27-02-2013, 16:03
evet osman abi bi sen anlyosun 6 boyu methanolle kapatirsin sen yasin abi ozur dilerim sennden kusuruma bakma

goldbergbrk
27-02-2013, 16:39
konu dağılmış baya ama skn nın speclerı neler acaba yazarmısınz merak ettim baya mşallah

yasin_R
27-02-2013, 16:59
evet osman abi bi sen anlyosun 6 boyu methanolle kapatirsin sen yasin abi ozur dilerim sennden kusuruma bakma

Kardesim konuyu kapatalım osmanımın üstüne bu kadar gidilmesi hoşuma gitmiyor, isin makara tarafı biyana biz her zaman yuzyize bakan insanlarız.ok

Gürkan
27-02-2013, 17:31
K04 lü araba typer geçemez mi o yazan @nemonomani nickli arkadaş bak nasıl geçiyor görürsün haftaya hazır arabamız hangi typer gelise gelsin bekleriz :)

Can's
27-02-2013, 17:42
K04 lü araba typer geçemez mi o yazan @nemonomani nickli arkadaş bak nasıl geçiyor görürsün haftaya hazır arabamız hangi typer gelise gelsin bekleriz :)

owwww cok sert ...
bız k04 le 9.3 100-200 yapıyoduk kardes n/a typer da ne demek :D:D

ahmetuzun
27-02-2013, 17:50

Bu o k04 deil yanı Reşit abideki k04 degıl yanı sizin tt ye koyduğunuz k04 hıc degıl bu 1.8t de çıkan k04 yanı ufak :D

ahmetuzun
27-02-2013, 17:51
owwww cok sert ...

Sizin yaptığınız k04 degıl bizim bahsettigimiz k04 bı önceki sayfalarda yazmıştım ufak olduğunu

Can's
27-02-2013, 17:53
Sizin yaptığınız k04 degıl bizim bahsettigimiz k04 bı önceki sayfalarda yazmıştım ufak olduğunu

ee ben tt ıcın konustum ;)

ahmetuzun
27-02-2013, 17:56
Zaten tt lık bı şey konuda yokkı k04 denmiş Osman abi k04 derken kendi orjinal turbosundan bahsediyor

devolation
27-02-2013, 17:56
owwww cok sert ...

benide cagirin bende gelicem :) 0.5 bar basan astramla atasehir - gebze arasi sikintisiz deneriz arkadaslar arkadan donen muabbet falanda olmaz yasin kardesim osman kardesim iyi tanir beni tebrik eder doneriz

constantine_502
27-02-2013, 18:00
benide cagirin bende gelicem :) 0.5 bar basan astramla atasehir - gebze arasi sikintisiz deneriz arkadaslar arkadan donen muabbet falanda olmaz yasin kardesim osman kardesim iyi tanir beni tebrik eder doneriz

0.5 basan astraya saygi duyarim abi :) massallah çok güzel gidiyor aracin

kelalper
27-02-2013, 18:02

Ya sen hadi git fn2 type r ı 3 kişi ile 10 boy falan geç. Dünyadan haberin yok şak şakçılık yapacam diye saçma sapan yazıosun. Osmanın arabası düzgün yazılım düzgün wastegate ve sağlıklı turbo ile na type r ı her türlü geçer ki adamın arabası sökük bile değil. O 4-5 boy dediğiniz fark çok kolay kapanır üstüne 4-5 boy daha koyar. Osman yapar mı onun bilemiyorum.

Can's
27-02-2013, 18:05
abı bızde tt yok satalı cok oldu suan gurkanlarda var ahtrocco onunla ırtıbata gec :D

M///maniac
27-02-2013, 18:45

kankacım o k04le 18t deki aynı deil lauda hızlanıcak osman iyilestiricek insallah aracını
konu lau skn konusu deil ztn suan lau cont basıncını biraaz yukselterek meth vs ile boy hesabı tahmin etmek zor ama hızlanocago kesin

ahmetuzun
27-02-2013, 19:06
kankacım o k04le 18t deki aynı deil lauda hızlanıcak osman iyilestiricek insallah aracını
konu lau skn konusu deil ztn suan lau cont basıncını biraaz yukselterek meth vs ile boy hesabı tahmin etmek zor ama hızlanocago kesin

Katılıyorum

KEMALS
27-02-2013, 19:29
Kimsenin tarafi olmak degil amacim ama skn-lau arasinda basilirken ben de yanlarindaydim hep type r in devrinde basildi, eger gormedigim varsa bisey demiyorum. Kimse yanlis anlamasin..

osman 1.8t
27-02-2013, 20:41
arabamın eksiklerini hallediyim daha ayrıntılı yaparız yarışı çekişme olsa söylediğin önem taşır ama adam 4-5 boy geçiyor o yüzden çok önemsemedim tarafsızlığın için sağol.

MrtYILDIZ
27-02-2013, 21:04
masallah sübhanallah FF vti yle qeldigimiz zamanda cok aqresifti SKN Maşallah deneyen araçlara deneme qeçen cumartesi mi oldu?

devolation
27-02-2013, 21:08
abı bızde tt yok satalı cok oldu suan gurkanlarda var ahtrocco onunla ırtıbata gec :D

konuda actirmiyolar :) cuma yada ctesi yapalim bi orgaznizasyon bi aracilik yapsaniza ben tanimiyorm aht rocconun sahibini yanlis anlasilmasin sonra

M///maniac
27-02-2013, 21:10
masallah sübhanallah FF vti yle qeldigimiz zamanda cok aqresifti SKN Maşallah deneyen araçlara deneme qeçen cumartesi mi oldu?

sizin geldiginiz gün oldu bu denemelerde siz erken gittiniz braz sizden sonra oldu

MrtYILDIZ
27-02-2013, 21:46
sizin geldiginiz gün oldu bu denemelerde siz erken gittiniz braz sizden sonra oldu

keske bekleseymişiz :) ertesi gün tekrar istanbula gidiceğimiz için erken dnmek zorunda kaldık gece 4'de izmitteydik :) tekrardan maşallah araçlara..

WarmongeR
27-02-2013, 22:18
Kimsenin tarafi olmak degil amacim ama skn-lau arasinda basilirken ben de yanlarindaydim hep type r in devrinde basildi, eger gormedigim varsa bisey demiyorum. Kimse yanlis anlamasin..

lafı olmaz zaten aramızda. osman isteseydi basılırdı.

yasin_R
28-02-2013, 13:14

hayır skn devri değil osman 80 de basıcaz kanka dedi bende sıkıntı yok onunla her devirde basıyoruz ama gördüğün osmanın devri idi skn 70 dede basar. ama onun devri her ikimize de uyuyor zaten

KEMALS
28-02-2013, 15:15
hayır skn devri değil osman 80 de basıcaz kanka dedi bende sıkıntı yok onunla her devirde basıyoruz ama gördüğün osmanın devri idi skn 70 dede basar. ama onun devri her ikimize de uyuyor zaten

çünkü bi seferde arada uçurum oldu,biz şok olduk
sanki type r turbolu gibi gitti:) o yüzden söyledim..

constantine_502
28-02-2013, 16:23
çünkü bi seferde arada uçurum oldu,biz şok olduk
sanki type r turbolu gibi gitti:) o yüzden söyledim..

sonlara doğru zaten ara baya açıldı. lau nun turbo ısındı sanırım ondan olabilir.

KEMALS
28-02-2013, 20:17
sonlara doğru zaten ara baya açıldı. lau nun turbo ısındı sanırım ondan olabilir.
Hayirlisi diyelim:)

mhmtyyl
28-02-2013, 22:58
sizde geceler eglenceli geciyor :)

sipsak
01-03-2013, 14:00
hepsine maşallah

Ozus
01-03-2013, 20:48
tüm araclara masallah