PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tt sorgu!!!

mtahakorkmaz
26-02-2013, 10:36
bu aracı düşünüyorum bilgisi olan varmı + ve - leri nelerdir fiyatı normalmi kronik sorunları varmı vs. vs. yardımcı olursanız sevinirim...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-bir-haftaligina-sahibinden-2.0-tfsi-54.000km-107892959/detay

Tunç
26-02-2013, 10:42
sitede aziz arkadasımızın eski aracıydı

mtahakorkmaz
26-02-2013, 10:43
doğrudur....

ersin_srndg
26-02-2013, 10:44
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-tts-s-tronicf1-2.0tfsi-112435899/detay
öneririm.

mtahakorkmaz
26-02-2013, 10:46
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-tts-s-tronicf1-2.0tfsi-112435899/detay
öneririm.

bu aracada baktım arkadaş kaza boya durumundan falan bahsetmemiş varmıdır bişesi

FAGE12
26-02-2013, 10:47
bu aracı düşünüyorum bilgisi olan varmı + ve - leri nelerdir fiyatı normalmi kronik sorunları varmı vs. vs. yardımcı olursanız sevinirim...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-bir-haftaligina-sahibinden-2.0-tfsi-54.000km-107892959/detay

Geçenlerde bi sorguda sorulmustu bu araca fotograflar eskı fotolarıymıs aracın ;)

ersin_srndg
26-02-2013, 10:48
kazası boyası hakkında bilgim yok.ama gerçekten bakımlı ve kapalı garajda muhafaza ediliyor.

AlpEren
26-02-2013, 10:50
.........................

mtahakorkmaz
26-02-2013, 10:52
Çok ağır patlak araba turbofsi dan eski bir arkadaşındı 120 ile dolmuşa saplanıp şşahlandırmıştı..

temiz bişe bulamıcaz :)

poseidon
26-02-2013, 11:23
Son dip fiyattır demiş sonra pazarlık sünnettir demiş.
Değişensiz boyasız demiş sonra tramerde 700 tl çıkıyor ön tampon boyandı demiş.
Araç fazlalığından satılıktır demiş ama aynı zamanda sadece takas yapıyor.
Madem fazla neden takas yapıyorsun.

Çelişkili bir satıcı. Bunlar dışında başka şeyler çıkma ihtimali yüksek. Bence güvenme.

Sezgin
26-02-2013, 11:24
bu mavi olan araç foruma uye diye hatırlıyorum hatta konusu vardı

__FrK__
26-02-2013, 12:53
o rakamlara doğuş çıkışlı ve bakımlı 40 bin de dsg cabrio istersen pm atabilirsin kardeşim

HaKo
26-02-2013, 13:24
tt sorunsuzunu alırsan taş gibi arabadır hiç bir kronik sorunu yok yağını suyunu koy devam et.

İlandaki araç azizden sonraki sahibiyle muhabbetim olmuştu audi forumundan sanırım satan hala o sanırım. Genç iyi bir arkadaştı.

2008 50 bin ve üzeri hiçbir araç için 80bin tl den fazla verme o da kazasız ve boyasız ve s-tronic ise.

mtahakorkmaz
26-02-2013, 15:11
tt sorunsuzunu alırsan taş gibi arabadır hiç bir kronik sorunu yok yağını suyunu koy devam et.

İlandaki araç azizden sonraki sahibiyle muhabbetim olmuştu audi forumundan sanırım satan hala o sanırım. Genç iyi bir arkadaştı.

2008 50 bin ve üzeri hiçbir araç için 80bin tl den fazla verme o da kazasız ve boyasız ve s-tronic ise.

çok teşekkürler hala bakınıyorum

majesty
26-02-2013, 16:02
Son dip fiyattır demiş sonra pazarlık sünnettir demiş.
Değişensiz boyasız demiş sonra tramerde 700 tl çıkıyor ön tampon boyandı demiş.
Araç fazlalığından satılıktır demiş ama aynı zamanda sadece takas yapıyor.
Madem fazla neden takas yapıyorsun.

Çelişkili bir satıcı. Bunlar dışında başka şeyler çıkma ihtimali yüksek. Bence güvenme.

araç benim aracım , çelişki nerdeymiş onu anlamadım.??

ilan 81k idi 79a çektim dip fiyattan kastım odur pazarlık sünnettir kısımlarını silmemişim unutmuşum .

aracın fotoları eski ama milattan önce kalma değil , ben azizden aldım ewet aldıktan sonra 5bin km yaptım .
araç fazlalığından satılıktır ewet .şirket aracım var hanımında micrası war ,benim için araç fazlasıdır bu .
araba suadiyede ewimin otoparkında durur,gelip görmek isteyenler için kapım herzaman açıktır.

majesty
26-02-2013, 16:03
ayrıca ewet tramerde bir rakam çıkıyor oda ön tampon ile alakalı bir boyama işlemi bunu yaptıanda ben değilim benden önceki sahibi.

Caglar
26-02-2013, 16:50
Mavi olan araç ağır patlak bende sorgulamıştım,hatta duyduguma göre sırf patlak oldugu için ttrs bodykit yaptırmış

alphan
26-02-2013, 19:32
Mavi olan araç ağır patlak bende sorgulamıştım,hatta duyduguma göre sırf patlak oldugu için ttrs bodykit yaptırmış

Kardesim bilip bilmeden sallamayin ttrs degil tts yapildi parasi verilip bos bos konusmayin herkes isine baksin aracin degiseni vardir dogrudur kirmizida duran taksiye vurup bu esnada kaput far ve camurluk degismistir. Ve parasi verilip arac tts e cevrilmistir. Dogus oto baris beyden bilgi alabilirsiniz Dogus maslakta kayitlari vardir ayrica cok agar bir sekilde vurmus olsak (120km ile)airbag acmazmi arac? Lutfen herkes isine baksin bilip bilmeden 1 e 5 katarak anlatmayin. Telefonda arayanlarada bunu bildiriyorum ve aracin taksiye vurmuskenki halide fotolarla mevcuttur abartmayin RİCA EDİYORUM BİLMEYEN KONUSMASİN ciddi almak isteyene fotosunuda veririm.

Caglar
26-02-2013, 19:39
Kardesim bilip bilmeden sallamayin ttrs degil tts yapildi parasi verilip bos bos konusmayin herkes isine baksin aracin degiseni vardir dogrudur kirmizida duran taksiye vurup bu esnada kaput far ve camurluk degismistir. Ve parasi verilip arac tts e cevrilmistir. Dogus oto baris beyden bilgi alabilirsiniz Dogus maslakta kayitlari vardir ayrica cok agar bir sekilde vurmus olsak airbag acmazmi arac? Lutfen herkes isine baksin bilip bilmeden 1 e 5 katarak anlatmayin. Telefonda arayanlarada bunu bildiriyorum ve aracin taksiye vurmuskenki halide fotolarla mevcuttur abartmayin RUCA EDİYORUM BİLMEYEN KONUSMASİN ciddi almak isteyene fotosunuda veririm.

Aynı renk aynı tt aynı bodykit li bir tt idi plakası açıktı sorgulamada 28k hasar çıkıyordu.Belki de başka bir araçtı aynı renk başka arabada var demekki kusura bakma yanlışlık olduysa.Yoksa hiçbirşekilde ticareti engelleme aracı kötüleme vs gibi bir durum düşünmedim.

alphan
26-02-2013, 19:43
Yok kardesim arac benim 22 bin civari bir hasari var fakat dedigim gibi arac airbag bile acmamistir dogus oto iscilik ve parca fiyatlarina bir bakarsaniz kaskolu araclarin hasar halinde fiyatin nasil sisirildigini gorursunuz

FAGE12
26-02-2013, 19:43
Aynı renk aynı tt aynı bodykit li bir tt idi plakası açıktı sorgulamada 28k hasar çıkıyordu.Belki de başka bir araçtı aynı renk başka arabada var demekki kusura bakma yanlışlık olduysa.Yoksa hiçbirşekilde ticareti engelleme aracı kötüleme vs gibi bir durum düşünmedim.

Bilmeden neden yazıyosun kulaktan dolma bılgılerı emınmıs bır sekılde lanse etmen cok yanlış bı davranıs ...

ambinte
26-02-2013, 19:46

Çok yeni bir dönemde araç aldım. Adaylarımdan biride bu araçtı. Hiç üşenmeden gidip gördüm aracı. Banada fotolar eski denmişti ama ilandaki ilk 2 resim şu andaki yeni resimleri. Zaten jant farkından anlarsınız.

Satan arkadaşta çok temiz ve bilinçli bir arkadaş. Benim bütçem uymadı ve almadım. Fakat bence araç temiz ve çok diri duruyor. Şahsi fikrimdir.

mrtysn
26-02-2013, 19:46
Mavi olan patlak.
Alicak olsam su araci dusunurdum heralde kullanan da orta yaslarda birisiydi bakimli gorunuyo ara sira rastliyorum. Fiyat 95'lerden falan indi bikac gun once degistirdi.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-kisa-sureligine-sahibinden-audi-tt-orjinal-tt-rs-body-kit-110338920/detay

Caglar
26-02-2013, 19:52
Bilmeden neden yazıyosun kulaktan dolma bılgılerı emınmıs bır sekılde lanse etmen cok yanlış bı davranıs ...

Gördüğün gibi açıklama yaptım uzatma gereği neden? Okuyanlar sonraki attıgım mesajda yaptıgım açıklamayıda görücek..

darkmoon
26-02-2013, 19:53
Bence bir şeyler yazarken o araç sahiplerinin bu forumda olabiliceğini bir düşünelim ve her şeyi geçdim araç kazalı olabilir ağır hasar kaydı olabilir dünya hali olur.. ama yorumları kırmadan karşı tarafı rencide etmeden yazalım..

majesty
26-02-2013, 20:07
Çok yeni bir dönemde araç aldım. Adaylarımdan biride bu araçtı. Hiç üşenmeden gidip gördüm aracı. Banada fotolar eski denmişti ama ilandaki ilk 2 resim şu andaki yeni resimleri. Zaten jant farkından anlarsınız.

Satan arkadaşta çok temiz ve bilinçli bir arkadaş. Benim bütçem uymadı ve almadım. Fakat bence araç temiz ve çok diri duruyor. Şahsi fikrimdir.

teşekkürederim abi aracın hayırlıolsun buarada,

yıllardır öyle yada böyle araba sewdasının peşinde koşuyorum , öğrendiğim en önemli şeylerden biri kulaktandolma bilgilere inanmamak heleki otomobil işinde...

her makın alıcısı bulunur yada wardır, allah kime nasip etmişse 3 aşşağı beş yukarı onun olur. dünya malı dünyada kalır!

fotoları değiştirmedim ama değiştireceğim çünkü bana ilk sorulan jantlar duruyomu oluyo, ama o fotolar prof çekim we photoshopta war . çok beyendiğim için onları koydum gerçi yeni jantlarıyla olan fotolarda war ilanda.

alphan
26-02-2013, 20:11
Ya arabanin eski resmi olsa ne olur olmasa ne olur resim eski diye arabami alinmaz komik insanlar boswer abi dursunda ogun cem abiylede konustuk Rs6 larla efsaneydi senin araba:)

FAGE12
26-02-2013, 20:12
teşekkürederim abi aracın hayırlıolsun buarada,

yıllardır öyle yada böyle araba sewdasının peşinde koşuyorum , öğrendiğim en önemli şeylerden biri kulaktandolma bilgilere inanmamak heleki otomobil işinde...

her makın alıcısı bulunur yada wardır, allah kime nasip etmişse 3 aşşağı beş yukarı onun olur. dünya malı dünyada kalır!

fotoları değiştirmedim ama değiştireceğim çünkü bana ilk sorulan jantlar duruyomu oluyo, ama o fotolar prof çekim we photoshopta war . çok beyendiğim için onları koydum gerçi yeni jantlarıyla olan fotolarda war ilanda.

Fotoğraf konusuna çok takıldınız aracınızla ılgılı ıyı yada kotu bı yorumda bulunmadım çünkü bi bilgiye sahip değilim sade daha once gecen bır sorgulamada eskı fotoların oldugu soylenmıstı bende bunu sorgulayan arkadasa soledım bunda kasıcak pek fazla bı durum oldugunu sanmıyorum kı sızde eskı fotoları oldugunu soluyosunuz yanı problem yok :)

FAGE12
26-02-2013, 20:17
Ya arabanin eski resmi olsa ne olur olmasa ne olur resim eski diye arabami alinmaz komik insanlar boswer abi dursunda ogun cem abiylede konustuk Rs6 larla efsaneydi senin araba:)

Soylemınız cok yanlıs bunu belırteyım en basta bunun komıklıkle ne alakası var ?? arac satılırken resım koymanın mantıgı nedır bı onu dusunun once sora bu yazdıgınız yazıyı dusunun ?? Bu arada bahsı gecen arac ıcın yzmıyorum bunu genel olarak soluyorum yanlıs anlasılmasın

alphan
26-02-2013, 20:24
Ben bahsi gecen samilin araci icin dedim arabada degisen kaza boya yoksa resim eski olmasinin anlami ne demistim baska arac icin degil siyah tt icin soyluyorum dediklerim sadece samilin araci icin. Baska arac icin soylemiyorum

majesty
26-02-2013, 20:27
Fotoğraf konusuna çok takıldınız aracınızla ılgılı ıyı yada kotu bı yorumda bulunmadım çünkü bi bilgiye sahip değilim sade daha once gecen bır sorgulamada eskı fotoların oldugu soylenmıstı bende bunu sorgulayan arkadasa soledım bunda kasıcak pek fazla bı durum oldugunu sanmıyorum kı sızde eskı fotoları oldugunu soluyosunuz yanı problem yok :)

herkesten duyunca insan ister istemez sıkılıyo yoksa problem yok tabi:)

araba hatırı sayılır bir süredir ilanda zaten bir değişiklik lazım en azından yeni haliyle foto eklemeliyim .

majesty
26-02-2013, 20:28
Ben bahsi gecen samilin araci icin dedim arabada degisen kaza boya yoksa resim eski olmasinin anlami ne demistim baska arac icin degil siyah tt icin soyluyorum dediklerim sadece samilin araci icin. Baska arac icin soylemiyorum

alphanım geçen cem abiyle görüştük volkları söyledim ona :Dalphanla görüşüyoruz gel falan dedi , bi haftasonu ararım gideriz kafamda bişiler war:D:D

alphan
26-02-2013, 20:37
Aynen abi bi cekirdek alip gidelim:)

AlpEren
27-02-2013, 23:07
Ben mali kotulemek veya baskasi fiyat kirsin diye demiyorum malin fiyatini satici belirler isine gelen alir. Sadece duydugumu yazdim kesinlikle gordugumu degil. 22.000 trameri vardir olabilir sonucta yetkili yerde tamiri yapilmis. Hali hazirdaki e90 im ile bende kaza yaptim 18k trameri var kosiflerde de yapildi he satmaya kalksam fiyatini ona gore yazarim ancak arac hala sifir gibi..

FAGE12
28-02-2013, 22:03
Ben mali kotulemek veya baskasi fiyat kirsin diye demiyorum malin fiyatini satici belirler isine gelen alir. Sadece duydugumu yazdim kesinlikle gordugumu degil. 22.000 trameri vardir olabilir sonucta yetkili yerde tamiri yapilmis. Hali hazirdaki e90 im ile bende kaza yaptim 18k trameri var kosiflerde de yapildi he satmaya kalksam fiyatini ona gore yazarim ancak arac hala sifir gibi..

Bu yazdıgınla ılk yazdıgın hıc ortusmuyor gercı sılmıssın ılk yazdıgını ama sankı olayı gormus sun gıbı yazmıstın ya ne se hadı carsın pazar olsun ;)