PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Seat Ibıza 1.6 TDI 90 Bg

KoramiraL
03-03-2013, 09:39
Merhaba,

arkadaşlar bu araçtan almayı düşünüyoruz araç hakkında bilgisi olan varmıdır acaba ? bakım yakıt parça vs. motor hakkında bilgisi olan araç sürücü kursuna alınacak tavsiye edilirmi? şimdiden teşekkürler

mechanic
03-03-2013, 09:50
38 lira.
araç yol sesi rüzgar sesi ve motor sesi alır diğer küçük sınıf arabalar gibi.
az yakar.

İbrahim33
03-03-2013, 10:21
Sürücü kursu için alıyorsanız , punto bakın bence , bakım maliyeti , yedek parça , motor ömrü vs. daha avantajlı bir araç...Haa biraz dikkat çeksin araç , reklamımız güzel olsun diyorsanız , almışken poloda alınır o paraya...

KoramiraL
03-03-2013, 10:32
bu araçla aslında pek eğitim verilmeyecek poloda düşünmüyor değiliz ama seçenekler çoğalmaya başladı nedense Clio, Polo,Ibıza,Fiesta, gibi gerci bakım maliyetinin 370 lira olduğu söyleniyor ama ne kadar doğru cıkar bilinmez

mechanic
03-03-2013, 11:29
Pardon ben sürücü kursunu görmedim.. Mini alın dikkat çekin.. Bayanlar gelir yani .. Sizde kdv ötv felan muafsınız diye biliyorum doğru mudur?

halilcan9455
03-03-2013, 11:54
samsunda bir sürücü kursunda Rcz vardı.
benim gittiğim sürücü kursu ilk getzlerle başlamış sonra hepsini Clio 3'e çevirmiş.
clio 4 çıkar çıkmaz da aldılar hemen 1 tane.

Shadow_Dancer
03-03-2013, 11:58
Pardon ben sürücü kursunu görmedim.. Mini alın dikkat çekin.. Bayanlar gelir yani .. Sizde kdv ötv felan muafsınız diye biliyorum doğru mudur?

Adanadaki sürücü kursu arabası savaşları devam ediyor mu hala :)

KoramiraL
03-03-2013, 13:15
samsunda bir sürücü kursunda Rcz vardı.
benim gittiğim sürücü kursu ilk getzlerle başlamış sonra hepsini Clio 3'e çevirmiş.
clio 4 çıkar çıkmaz da aldılar hemen 1 tane.

bizde bi Clio 4 almayı düşündük kursa ama fiyatları düşündürdü acaba olurmu olmazmı diye sonradan ıbızaya donduk acaba diyoruz

bizde OTV ve KDV varmı yokmu onuda net olarak bilmiyorum soracam öğrencem ama bildiğim kadarıyla muaf değiliz diye biliyorum