PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Renault dcı 1.5 105hp

oNr.KaNGuRu
07-03-2013, 08:53
- Selam Arkadaşlar

- Aracım 1.5 105hp 240 ntork 6 ılerı Kangoo Nam-ı Deger BON

- Araç 2010 Model 97000 km

- Yapılanlar

- ECUFAST Yazılım

- SUPERSPRINT BOOSTER Gaz Tepkısı

- BMC Kutu İçi Filtre

- Kat Iptalı

- Orta Susturucu Iptalı

- Blow Off

- Bunlar Yapıldı Yaklasık 95bın km dır Yazılımlıdır Hıc Carbon Yapılmadı Enjektor Temızlenmedı ARtık ARacta Bı Sıkıntı Var Gıb Gıdısımde Performansta Azalma Yok Fakat Sesler Cogaldı Duman Cogaldı Toz Gıbı Fakat En Ufak Gaz Tepkılerınde Dumanı Salar Oldu Turbodan mıı Baska Yerden Mı Cozemedım Ama Islıga Benzer Pal Sesıne Benzer Sesler Gelıyo

- Sımdı Bu Motora Bu Yapılanlara Ek Performans Icın Ne Yapılabılır TAwsıye Ve Onerılerınız Ne Olur Yada Gelen Sesler Icın Fıkırlerınız Varmı

- BoN

http://f1303.hizliresim.com/17/7/ktw7d.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

oNr.KaNGuRu
08-03-2013, 09:32
- Yardım Edebılıcek Yokmu =((

dark
08-03-2013, 21:50
Turbonda ötme sesi varsa söktürüp dağılmadan revize ettirebilirsiniz.EGR duruyorsa kesinlikle iptal edilmeli :) Cooler ı biraz daha büyütüp soğuk hava ile biraz daha güç alınabilir sonrasında turbo upgrade vs liste uzar gider. Bir basınç saati kullanmakta fayda var bu arada ne zaman dumanım çoğalsa eski cupra tdi ımda mutlaka altından bir basınç kaçağı çıkıyordu :) Bu arada araç çok yakışıklı duruyor kazasız belasız.

CaNeR44
08-03-2013, 21:52
- Yardım Edebılıcek Yokmu =((

oo ayakkabıcıyız heralde :) nerde çalışıyosunuz

ChtArdARSL
08-03-2013, 21:57
Cıkan duman ne renk? Turbonun gırıs cıkıslarını kontrol et yag kacakları varmı?

oNr.KaNGuRu
08-03-2013, 22:04
Turbonda ötme sesi varsa söktürüp dağılmadan revize ettirebilirsiniz.EGR duruyorsa kesinlikle iptal edilmeli :) Cooler ı biraz daha büyütüp soğuk hava ile biraz daha güç alınabilir sonrasında turbo upgrade vs liste uzar gider. Bir basınç saati kullanmakta fayda var bu arada ne zaman dumanım çoğalsa eski cupra tdi ımda mutlaka altından bir basınç kaçağı çıkıyordu :) Bu arada araç çok yakışıklı duruyor kazasız belasız.

- EGR iptal =)
- Bende Kçak Gibi Dusundum Manifolddan Vardı Onu Yaptırdım Baskı Setı Degıstı Bı Sure Ses Yoktu Sımdı Degısık Bı Ses Olustu Turboyu da SOkmek COk Zor Bu Motorda =)

oNr.KaNGuRu
08-03-2013, 22:05
oo ayakkabıcıyız heralde :) nerde çalışıyosunuz

- Kendı İşim Aykosan Ayakkabıcılar Sıtesı

oNr.KaNGuRu
08-03-2013, 22:06
Cıkan duman ne renk? Turbonun gırıs cıkıslarını kontrol et yag kacakları varmı?

- Çıkan Duman Rengı Sıyah Agırlıklı Kurum Gıbı Tortulu Gıbı Geldı Bana

ChtArdARSL
08-03-2013, 22:09
- Çıkan Duman Rengı Sıyah Agırlıklı Kurum Gıbı Tortulu Gıbı Geldı Bana

yazılımdan olabılır.. sıyah duman gennellıkle bır sorun degıldır fakat km ılerlerdıgı ıcın enjektorlerın emme için bır carbon yaptırman lazım gozukuyor.

oNr.KaNGuRu
08-03-2013, 22:13
yazılımdan olabılır.. sıyah duman gennellıkle bır sorun degıldır fakat km ılerlerdıgı ıcın enjektorlerın emme için bır carbon yaptırman lazım gozukuyor.

- Yazılım Hard DEgıl Suanda Duman Alt Dewırde Olunca Dıkkatımı Cektı Carbon Ve BI enjektor Kontrolu Yapmalı =))

ChtArdARSL
08-03-2013, 22:17
- Yazılım Hard DEgıl Suanda Duman Alt Dewırde Olunca Dıkkatımı Cektı Carbon Ve BI enjektor Kontrolu Yapmalı =))

alt devırde olması normal,basınc gelınce duman kayboluyor normal olarak.