PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grand Tourer's || "Lower's TeaseR" || Kendi Çekimim ||

oguzhanikiz32
13-03-2013, 21:30
Tekrardan Merhaba Dostlar Bugün Size 2. Çekmiş Olduğum Teaser Denemesini Paylaşmak İstiyorum.

cdT0B8DLxSs

Yorumlarınızı Bekliyorum

Videoyu Mümkünse HD Kalitede İzlemenizi Tavsiye Ediyorum.

Videonun Linki İçin Buradan (http://www.youtube.com/watch?v=cdT0B8DLxSs) Ulaşabilirsiniz

Gökhan Bilgin
13-03-2013, 21:35
Link rica ediyorum bende

oguzhanikiz32
13-03-2013, 21:37
Link rica ediyorum bende

Videonun Linki Mevcut Kardeşim .

arteus
13-03-2013, 21:39
Grand Tourer's || "Lower's TeaseR" || OGZHN Film's || - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cdT0B8DLxSs)

Mantaboy
13-03-2013, 21:49
temiz video . eline sağlık :)

oguzhanikiz32
13-03-2013, 21:50
temiz video . eline sağlık :)

Teşekkür Ederim Yenileri Gelicek İnşallah : ))

Gökhan Bilgin
13-03-2013, 21:59
Videonun Linki Mevcut Kardeşim .

Telefondan giriyosan borked yazar teşekkürler anlayışın için

mechanic
13-03-2013, 22:05
vay be dile kolay 17 yıl önce ne makinaydı beeee

oguzhanikiz32
13-03-2013, 22:10
Telefondan giriyosan borked yazar teşekkürler anlayışın için

Ne Demek Kardeşim Keyifli Seyirler .

vay be dile kolay 17 yıl önce ne makinaydı beeee

Aynen Öyle Abi Şu An Bile Stock Yürüyüşü Çoğu Yeni Arabaya Göre Mükemmel .

KGüneyli
13-03-2013, 22:15
o ilk baştaki egzoz sesi o aractanmı cıkıyor.

BLuEBoY
13-03-2013, 22:19
2'nci çekime göre gayet güzel olmuş düşüncesindeyim.. aracada maşallah tabiki :)

oguzhanikiz32
13-03-2013, 22:25
o ilk baştaki egzoz sesi o aractanmı cıkıyor.

Evet Abicim Tamamen O Araçtan Çıkıyor ilk Baştaki Ve Sondaki Ses.

2'nci çekime göre gayet güzel olmuş düşüncesindeyim.. aracada maşallah tabiki :)

Teşekkür Ederim Abicim Geliştirmeye Çalışıyorum Kendimi Olduğu Kadar Artık, Çekimlerim Devam Ediyor :)

Seven7
14-03-2013, 17:28
2.video deneyimine göre güzel olmuş, ileride daha da iyi olur tabi geliştikçe. Aracın egzoz sesi de çok iyi ayrıca.

Şahsi görüşüm, biraz daha kadrajını ayarlayabilirsen daha hoş görüntüler çıkar. Yani arabanın tavanı çıkmıyor (00.52), bagajı çekiyorsun bir kısmı var bir kısmı yok (1.10), yandan aracı alıyorsun jantlar yarım bagaj yarım(1.30) gibi ortada belirsizlik varmış gibi geliyor. Bunları dikkate alarak çekimler yaparsan daha hoş şeyler çıkar ortaya.
Sadece bir öneri umarım yanlış anlamazsın.

aeraus1
14-03-2013, 18:14
2. çekim için gayet iyi özellikle renkleri beğendim şahsen. başarılar..

Melih-Ö
14-03-2013, 18:55
Kullandığın kamera nedir? Açıkcası 2. çekime göre gayet güzel olmuş. Ufak tefek hatalar olacak zamanla düzelir. Bir de mekan önemli. Arka taraftan geçen araçlar falan dikkat kaçırıyor. Olmamışı yapmak, fantezilere kaçmak bence daha başarılı sonuçlar çıkarabilir. Yüzlerce program çektim, beyaz show vs de var bunların içinde hiç araba çekimi yapmadım ya yanarım yanarım buna yanarım :D

Harun S.
14-03-2013, 19:32
Çekim işinden anlamadığımdan fazla bir yorum yapamam. Yalnız 2. çekim deneyimine göre oldukça iyi olduğunun kanaatindeyim.
Başarıyla devam edersin inşallah.

oguzhanikiz32
15-03-2013, 00:18
2.video deneyimine göre güzel olmuş, ileride daha da iyi olur tabi geliştikçe. Aracın egzoz sesi de çok iyi ayrıca.

Şahsi görüşüm, biraz daha kadrajını ayarlayabilirsen daha hoş görüntüler çıkar. Yani arabanın tavanı çıkmıyor (00.52), bagajı çekiyorsun bir kısmı var bir kısmı yok (1.10), yandan aracı alıyorsun jantlar yarım bagaj yarım(1.30) gibi ortada belirsizlik varmış gibi geliyor. Bunları dikkate alarak çekimler yaparsan daha hoş şeyler çıkar ortaya.
Sadece bir öneri umarım yanlış anlamazsın.

Ne demek Kardeşim Aksine Yardımcı Oldun Bana Çok Teşekkür Ederim Dediğim Gibi Birkaç Çekimim Daha Oldu Sanırım Gittikçe Güzelleşicek Bende Öyle umuyuroum Teşekkür Ediyorum Yorumun İçin : ))

2. çekim için gayet iyi özellikle renkleri beğendim şahsen. başarılar..

Teşekkür Ederim Kardeşim Gittikçe Güzelleşicek İnşallah : ))

Kullandığın kamera nedir? Açıkcası 2. çekime göre gayet güzel olmuş. Ufak tefek hatalar olacak zamanla düzelir. Bir de mekan önemli. Arka taraftan geçen araçlar falan dikkat kaçırıyor. Olmamışı yapmak, fantezilere kaçmak bence daha başarılı sonuçlar çıkarabilir. Yüzlerce program çektim, beyaz show vs de var bunların içinde hiç araba çekimi yapmadım ya yanarım yanarım buna yanarım :D

Canon 600D Kullanıyorum Abi Yeni Yeni Alışıyorum Hergün Bu Tarz Videolar İzleyip Potansiyeli İyice Yakalamak İstiyorum Tabikide , Herşeyden Önce Yaptığım İşi Çok Seviyorum Bence Kesinlikle Araç Çekimi Yapmalısın Abi Bizim Gibi Kamera Düşkünleri İçin Vazgeçilmez Bir Deneyim Bence:)

Çekim işinden anlamadığımdan fazla bir yorum yapamam. Yalnız 2. çekim deneyimine göre oldukça iyi olduğunun kanaatindeyim.
Başarıyla devam edersin inşallah.

Çok Teşekkürler Kardeşim Umarım Bir sonrakiler Daha Güzel Olur : ))

weST.27
15-03-2013, 01:38
adaş ceza yersin bu yazıtipinden dolayı kalın veya başka font yazma :)

çok beğendim çekimleri eline sağlık :)

oguzhanikiz32
15-03-2013, 11:38
adaş ceza yersin bu yazıtipinden dolayı kalın veya başka font yazma :)

çok beğendim çekimleri eline sağlık :)

Çekelim Birgün Senin Pugiyide Adaş :)

LifeStyle
17-03-2013, 10:50
Şarkının ismini söylermisiniz?