PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayseri'de eksoz ustası

bkaraca
15-03-2013, 22:42
Arkadaşlar Kayseri'de eksoz ustası arıyorum nereler var tavsiye edebileceğiniz? 2. Katalizatoru ve orta susturucuyu iptal ettirmeyi düşünüyorum orj .son susturucu kalacak.Yardimci olursaniz cok sevinirim.cevaplar için şimdiden teşekkürler.

CeM öZeR
16-03-2013, 01:06
Arkadaşlar Kayseri'de eksoz ustası arıyorum nereler var tavsiye edebileceğiniz? 2. Katalizatoru ve orta susturucuyu iptal ettirmeyi düşünüyorum orj .son susturucu kalacak.Yardimci olursaniz cok sevinirim.cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Yeni sanayi bölgesinde Osman kavuncu caddesi üzerinde petrol ofisi istasyonu metinler petrolün içersindeki würth marketin hemen karşı çaprazında SES oto egzoz Cihan usta... İşinin ehlidir. Her türlü yardımcı olur. Özsa otomotivden bir arkadaş gönderdi dersen fiyat konusunda yardımcı olur. ;)

bkaraca
16-03-2013, 01:17
Hemşerim teşekkürler, ismini vereceğim aslen Kayseriliyim lakin hiç yaşamadım Kayseri'de o yüzden tarif ettiğin yeri şuan anımsayamıyorum lakin bulurum diye düşünüyorum.Nasıl kalabalık olur mu ? randevu fln almak gerekir mi ? Bir de herşeyden önemlisi ustamız nazımızı çeker mi ? :)