PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TC f7r Coach - KK Rs ... Lüleburgaz Roll Denemeleri

EFL_39
21-03-2013, 12:18
akşam edirne ve babaeskiden arkadaşlarla hiç hesapsız kalabalık güzel bi buluşma oldu, emre zaten yakın arkadaşımız daha öncede denemelerimiz olmuştu, gelmişken bir daha deneme fırsatı bulduk, çok keyifli denemeler oldu :)

deneyen tüm araçlara maşAllah ..

denemeler tamamen dosthane denemelerdir, yorumlara dikkat edelim arkadaşlar

araçlar :
TC Coach F7R : filtre egzoz chip
KK rs : filtre egzoz chip

SJLDXowMLKc&feature

Fxydu2Tegjk&feature

ZP_tFLKQPB0&feature

1Y6gZ9Hpmk4&feature

SKceWY-NLSA&feature

CkQLtot1P7o&feature

buraya kadran videomuda ekliyorum buyrun bunuda izleyin

Megane coach Tc F7r 40-220 . - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=buxODRMmlRY)
iyi seyirler ..

guwen_ar
21-03-2013, 12:52
Dun gece guzel denemeler oldu.gelen arkadaslara tskkler.iddiali dizeller 1.6 lar ve 2.0 lar farkli farkli denemeler zewkli bi geceydi :)
Emre arkadasmizin rs gercekten saglikli guzel bi rs barisin f7r zaten tartismasiz :) tum araclara masallah.

meto_106gti
21-03-2013, 13:05
burgaza kocaman maşallah gercekten harıka denemler olmus oranın havasında var bişeyler araclarınada yansıyor bu:)

mechanic
21-03-2013, 13:14
maşallah.
bu f7r dediğiniz motorlar orjinalde kaç beygir?

EFL_39
21-03-2013, 13:19
maşallah.
bu f7r dediğiniz motorlar orjinalde kaç beygir?

teşekkürler f7r 147 hp

kutsal
21-03-2013, 13:23
yine güzel bi gece olmuş ötekı aracların videoları yokmu. 2 aracada kocaman maşallah f7r 1tık öne cıkıyor sanırım

emre_ozr
21-03-2013, 13:41
yine güzel bi gece olmuş ötekı aracların videoları yokmu. 2 aracada kocaman maşallah f7r 1tık öne cıkıyor sanırım

yavaş çıksın ya nerde öne çıkıyomuş

M///maniac
21-03-2013, 13:48
masallah f7r çok iyi gitmis 147 hp orj olarak specleride clio ile aynı f7r çok basarılı masallah

emre_ozr
21-03-2013, 13:49
ben şöyle bi açıklama yapıyım kimseyle aram bozulsun istemem barış beni geçebilir ama kk rs i geçemez bunu kendi ve burgazdaki arkadaşlar çok iyi biliyo benden çok çok daha iyi vites atıyo ama araçlar denk olduğunu iddia edenler varsa ben aracı güvene uğura okana veriyim denesinler rs geçilirse arabayı veririm bu kadar büyük konuşuyorum şimdi kendi arabanı başkasına vermenin mantığı nedir diye bi yorum gelmeden onuda söyliim ben iyi vites atamıorum bu bi gerçek barış beni geçebilir ama kk rs i geçemez alın size dostça yorum

kutsal
21-03-2013, 13:52
yavaş çıksın ya nerde öne çıkıyomuş

emre sakın ol arkadasım yorumlarda ve vıdeolarda olanı yazdım ne var bunda sana *** atmak ıcın yazmadım heralde

UmutRıza
21-03-2013, 14:34
barışcım maaşallah olmuş kırmızı güzeli :) haber verseydiniz muhabbete gelirdik

D.CaN
21-03-2013, 14:36
Maşallah iki aracada, F7R harikalar yaratmaya ve bizleri şaşırtmaya devam ediyor..

Driver
21-03-2013, 14:41
masallah araclara bundan 4 ay onceki denemelerinde kk rs 6 7 boy geciyordu f7r yi ama iki aracta ozamandan bu yana neler degisti bilmiyorum ya f7r iyilesmis yada kk rs te gecici bi siknti soz konusu ilginc bi sonuc :)

EFL_39
21-03-2013, 15:05
masallah araclara bundan 4 ay onceki denemelerinde kk rs 6 7 boy geciyordu f7r yi ama iki aracta ozamandan bu yana neler degisti bilmiyorum ya f7r iyilesmis yada kk rs te gecici bi siknti soz konusu ilginc bi sonuc :)

ilginç olan bişiy yok gectiğim videosuda var emrenin bende eskiden 6 7 boydu evet ama eskiden işte

emre_ozr
21-03-2013, 15:09
ilginç olan bişiy yok gectiğim videosuda var emrenin bende eskiden 6 7 boydu evet ama eskiden işte

nası geçiosun be barış be hangi alemdesin o gün arabam bozuldu otobanda kaldık gelip gördünüz ayıp ayıp

EFL_39
21-03-2013, 15:09
ben şöyle bi açıklama yapıyım kimseyle aram bozulsun istemem barış beni geçebilir ama kk rs i geçemez bunu kendi ve burgazdaki arkadaşlar çok iyi biliyo benden çok çok daha iyi vites atıyo ama araçlar denk olduğunu iddia edenler varsa ben aracı güvene uğura okana veriyim denesinler rs geçilirse arabayı veririm bu kadar büyük konuşuyorum şimdi kendi arabanı başkasına vermenin mantığı nedir diye bi yorum gelmeden onuda söyliim ben iyi vites atamıorum bu bi gerçek barış beni geçebilir ama kk rs i geçemez alın size dostça yorum

panpa biraz fazla iddalı olmus bu sözler sakin ol yaa tartışılcak bişiy yok burda denemelerde arabanın yanına onun bunun adını yazmıyolar bu iyi kullanır o böyle yapar diye kk rs senin tc f7r benim daha öncede cıkıldı denendi dikkat edersen beni hiç demiyorum o kullanssın bu kullansın diye kalp kırmaya gerek yok gereksiz iddalarada kk rs e maşşlah diyip geçeriz gidişi ortada görünüyo işte yalan yanlış bişey yok burada

EFL_39
21-03-2013, 15:11
nası geçiosun be barış be hangi alemdesin o gün arabam bozuldu otobanda kaldık gelip gördünüz ayıp ayıp

emre neoluyo adas sana araba için ilginc ilginc konusmya başladın ?

yalan bi söz varmı burada geçmedimmi yani

bozuldugunda 5500 ü gecmeyen aracınla mı yürüdün benle sen ads?

emre_ozr
21-03-2013, 15:12
bende hepinizin bildiği bi gerçeği tekrar hatırlattım okan yarın burgazdaymış teke tek denermisin ?

EFL_39
21-03-2013, 15:14
bende hepinizin bildiği bi gerçeği tekrar hatırlattım okan yarın burgazdaymış teke tek denermisin ?

emre benim deneme sıkıntım olmazda bu tarz yanlış sen neyin peşindesin onu sölermisin bana akşam öle şimdi böle

okan naapcak ucurcakmı senin rs i

emre_ozr
21-03-2013, 15:14
emre neoluyo adas sana araba için ilginc ilginc konusmya başladın ?

yalan bi söz varmı burada geçmedimmi yani

bozuldugunda 5500 ü gecmeyen aracınla mı yürüdün benle sen ads?

evet şanzımandan şase alan kablo kırılmış araba kesmeye başladı ben yinede bırakmadım 3.basışımızda tamamen koptu işinize gelince araba muhabbeti diyonuz kapatıyonuz araba muhabbeti yada başka muhabbet farketmez ben sana bişi teklif ettim arabamı okan kullancak İYİ VİTES ATAMIORUM hakkını veremiorum kardeşim kabul ediyomusun denemeyi

SU-RS
21-03-2013, 15:19
f7r de kk rs te cok iyi bnce maasallah araclara. kavga gurultusuz denememiz yokmu arkdaslar :)))..

EFL_39
21-03-2013, 15:20
bıraksaydın ads ben sana bişiymi dedim ogün 1 buçuk boy fark oldu oda egzosundan dolayı sonra egzosunu filterni tekrar yaptın geldik denedik hızlanmıssın kafa burun genel olarak bakıldığında arıza burda sadece mazeret ads sorun deil okan gelcekmiş buluşursunuz o sana öğretir roll ün taktiklerini vitesleride öğretir aracınla denemek istersen gelirsin binip denersin kalp kırmaya lüzum yok

Ek.Civic_Spoon
21-03-2013, 15:26
araçlara maşAllah kkrs gitmesi gerektiği gibi gidiyor ama burda bilinen f7r tezini bozan f7r gerçekten çok başarılı yürüyor ona ayrıca maşAllah

gereksiz yorum yapmak istemiyorumda bi sakin ol emre ne bu hiddet, viteslerin daha iyi olsa 10 boy mu hızlanıcak araban yada bi başkası kullansa kaç boy daha hızlanıcak , yanlış anlamada en iyi kullanımda barışa 1 boy çıkarsın en çok oda f7r için çook büyük başarı bence tebrik et geç ;) takılma bu kadar akşam güzel zevkli denemeler oldu zevk almaya bak hırs yapma ;)

EFL_39
21-03-2013, 15:36
barışcım maaşallah olmuş kırmızı güzeli :) haber verseydiniz muhabbete gelirdik

saolasın abi valla benimde haberim olmadı gerçekten şehir dışındaydım aradılar geldim kusurumuza bakma inşallah bidahaki sefere abicim

DeWiLmEnTt
21-03-2013, 15:49
f7r ve f4r maşallah ikiside güzel yürümüş.

kutsal
21-03-2013, 16:53
bu roll muhabbeti çok kasıyo artık benı motor alıp huzura ulaşıcam az kaldı :)

Cliosportve
21-03-2013, 17:02
Videolari izleyemedim sanirim linkler eklenmemis
Olay bence cok uzamasin
F7r lar tehlikeli arabalardir
Rs icin zaten soyleye soyleye tuy bitti Emre agzimda
Sen biliyorsun kardeşim
Zorla alıp elinden ben halledicem herseyi

akif52
21-03-2013, 17:41
F7r ın saglıklı filtre egzoslu yazılımlı rs i geçmesi çok çok para emek ve beceri ister bu rollde 2 secenek var ya F7r farklı spec var yada rs kullanlamamış. 2 araçda filtre egzos yazılım yazır F7r ın bu specde rs i geçme sansı yk ama rs nalet bi arabadır hava secer söför secer saf moddan çıkma ster 7.400 de vites atma ister isterde ister .. maşallah her iki aracada..

reddewill
21-03-2013, 17:53
maşallah araçlara

Günkut
21-03-2013, 18:04
Hepinize maşallah güzel denemeler olmuş,işte olmam dolayısıyla gelemedim ne yazık ki bir dahakine kısmetmiş.

Olayı karıstırmak olarak anlamayın ama rs ile en az 10 kere denemişimdir ben egsozlu ve egsozsuz hali ile orjinali 172 hp olan bir araç.

F7r ise orjınalı 147 hp olan bir araç ve specleri aynı. Filtre egsoz ve yazılım ile f7r daha cokmu verim alıyor ?

Rs yola cok az kayıpla güç aktaran bir araç peki f7r ?

Bi1ReD
21-03-2013, 18:18
Masallah araclar basarili.

EFL_39
21-03-2013, 18:24
F7r ın saglıklı filtre egzoslu yazılımlı rs i geçmesi çok çok para emek ve beceri ister bu rollde 2 secenek var ya F7r farklı spec var yada rs kullanlamamış. 2 araçda filtre egzos yazılım yazır F7r ın bu specde rs i geçme sansı yk ama rs nalet bi arabadır hava secer söför secer saf moddan çıkma ster 7.400 de vites atma ister isterde ister .. maşallah her iki aracada..

bu f7r diğerlerinden biraz farklı piyasada yürütülmediği için böyle muhabbetler olur sıkıntı yok videolarda acık zaten

EFL_39
21-03-2013, 18:26
Hepinize maşallah güzel denemeler olmuş,işte olmam dolayısıyla gelemedim ne yazık ki bir dahakine kısmetmiş.

Olayı karıstırmak olarak anlamayın ama rs ile en az 10 kere denemişimdir ben egsozlu ve egsozsuz hali ile orjinali 172 hp olan bir araç.

F7r ise orjınalı 147 hp olan bir araç ve specleri aynı. Filtre egsoz ve yazılım ile f7r daha cokmu verim alıyor ?

Rs yola cok az kayıpla güç aktaran bir araç peki f7r ?

yere ne verdiğini bilmem ben günkut ama benim aracım bu specleride yazıldığı gibidir f7r pek tanınmadığı için öle geliyo insanlara chiple rs ten fazla güc alınıyor zaten f7r den

iskbjk
21-03-2013, 18:31
iki aracada maşallah.. f7r kaç hp dyno da ölçüm yaptıdınızmı chip ve filtreden sonra..

EFL_39
21-03-2013, 18:32
Buraya kadran videomu ekliyorum arkadaşlar rs i olan veya burdan hangi arabayla nasıl gidebiliceğim hakkında sonuca ulasmanız mümkündür denediğim rs piyasadaki rs lerden farksız eğer su anda bana 8 10 boy atsaydı zaten feh typer larla yürürdü belkide gecerdi bile buyrun bunuda izleyin

Megane coach Tc F7r 40-220 . - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=buxODRMmlRY)

EFL_39
21-03-2013, 18:33
iki aracada maşallah.. f7r kaç hp dyno da ölçüm yaptıdınızmı chip ve filtreden sonra..

saol dynoya girmedim ama 170 civarıdır diye düsünüyorum...

iskbjk
21-03-2013, 18:35
bendede f7r var.. chip nasıl bi zararı felan varmı maliyeti nedir.. senin araçtaki yazılım baya iyi. hangi yazılım tşk cevap için

iskbjk
21-03-2013, 18:37
kadran videosunu izledimde 60- 90 arası ibre kopacaktı sanki.. maşallah araban iyi.. f7r efsane.. bilen bilir..

Günkut
21-03-2013, 18:39
yere ne verdiğini bilmem ben günkut ama benim aracım bu specleride yazıldığı gibidir f7r pek tanınmadığı için öle geliyo insanlara chiple rs ten fazla güc alınıyor zaten f7r den

Maşallah.

Evet yürüyen f7r ları saysak benım bıldıgım bır tc birde erendeki laci vardı.

CenKeR
21-03-2013, 18:42
dün akşam çok keyifli ve bir o kadarda güzel bir akşamdı tüm araçlara Maşaallah gidişleri bir başka hepsi özel nadida araçlar :)
F7R'a zaten söz yok resmen şaka makinası ne zaman ne yapacağı hiç belli olmayan bir araç :)

EFL_39
21-03-2013, 18:44
Maşallah.

Evet yürüyen f7r ları saysak benım bıldıgım bır tc birde erendeki laci vardı.

saol günkut eren den zaten bilen bilir f7r ı fazla söze lüzum yok aracımla mutluyum gitmesi gerektiğinden hızlı diyede denediğim araçlarla durum bu oluyo

EFL_39
21-03-2013, 18:47
dün akşam çok keyifli ve bir o kadarda güzel bir akşamdı tüm araçlara Maşaallah gidişleri bir başka hepsi özel nadida araçlar :)
F7R'a zaten söz yok resmen şaka makinası ne zaman ne yapacağı hiç belli olmayan bir araç :)

saol kardeşim kırmızı bi polo var şimdi burgazda ben ona bilendim :D

DeWiLmEnTt
21-03-2013, 18:47
yanlış anlaşılmasında keske imkaan olsaydı aracınla denemek isterdim.

EFL_39
21-03-2013, 18:48
yanlış anlaşılmasında keske imkaan olsaydı aracınla denemek isterdim.

bende isterdim sorun yok ama bi kadran videosu cekerseniz az cok aradaki farkı hesap edersiniz

DeWiLmEnTt
21-03-2013, 18:50
kadran videonu izledigim için dedim:D

EFL_39
21-03-2013, 18:52
kadran videonu izledigim için dedim:D

yapcak bişiy yok yolunuz düserse buyrun gelin ne diyim :icon_tup:

emre55
21-03-2013, 18:56
f7r çok iyi maşallah, ne rs ne f7r ikisinide kullanmadım da binmedim de ama f7r ların namı var :)

mechanic
tartışmanız bittiyse artık ben de birşey söylemek istiyorum.
arada sırada araçlarınızın kondisyonunu çevrenizdeki araçlarla veya kadran ile ölçü alarak kıyaslamak doğru bir harekettir.
bu sayede bir terslik olduğunda zamanında müdahele etmek için zaman olur.

megana extra spec var derler, rs yürümemiş derler.. derler...
bazen 50 tl lik bir parça yüzünden araçlar performanstan düşebiliyor..
ben vites atamıyorum mesela, 2-3 boy fark ediyor.
bir çok değişken olabiliyor..

DeWiLmEnTt
inşallah yolum düşerse tanışırız :D

EFL_39
21-03-2013, 19:00
tartışmanız bittiyse artık ben de birşey söylemek istiyorum.
arada sırada araçlarınızın kondisyonunu çevrenizdeki araçlarla veya kadran ile ölçü alarak kıyaslamak doğru bir harekettir.
bu sayede bir terslik olduğunda zamanında müdahele etmek için zaman olur.

megana extra spec var derler, rs yürümemiş derler.. derler...
bazen 50 tl lik bir parça yüzünden araçlar performanstan düşebiliyor..
ben vites atamıyorum mesela, 2-3 boy fark ediyor.
bir çok değişken olabiliyor..

ben burada kimseyle tartışmam gereksiz konuşmalar gecti hep sölerim herhangi bi iddaam yoktur olmazda aracım budur denemelerde dostane olmustur kalp kırılcak bi durum yok yeterki kabullenilsin emre arkadasımdır herhangi yalan yanlıs ters bişy sölenmemiş sölenilmezde

EFL_39
21-03-2013, 19:02
inşallah yolum düşerse tanışırız :D

herzaman beklerim ben yürüyemessem 182 rs var canın sıklımaz merak etme iyi akşamlar :D

iskbjk
21-03-2013, 19:03
iki renocu kardeşede tşk.. renoların maşallahı var.. f7r ve rs e.. kazasız belasız..

EFL_39
21-03-2013, 19:06
iki renocu kardeşede tşk.. renoların maşallahı var.. f7r ve rs e.. kazasız belasız..

amin cümlemize :icon_tup:

CenKeR
21-03-2013, 19:09
saol kardeşim kırmızı bi polo var şimdi burgazda ben ona bilendim :D

yakında ilan açarım F7R Takaslı Polo GTI'diye abi :D:D

Akşamdan sonra beni korku heyecan sardı TC deler geçer mi diye :D

EFL_39
21-03-2013, 19:15
yakında ilan açarım F7R Takaslı Polo GTI'diye abi :D:D

Akşamdan sonra beni korku heyecan sardı TC deler geçer mi diye :D

ha ha :D kardeşim benim td yede kocaman maşşallah herzaman kupon arabadır önüde hep acık beni bilirsin bizde gecme gecilme mevzusu olmaz gönüller bir olsun ...

Emre Akçay
21-03-2013, 19:16
İki aracada maşallah bence. Emre'nin Rs'i biliyorum, güzel gidiyor arabası. Muhabbeti büyütmenin de pek anlamı yok. Gelen dizeller nelerdi acaba? :)

NakkaSss
21-03-2013, 19:28
Vallahi iki aracada maşallah ne diyeyim Erenden sonra özlemiştik f7r' ları :D

EFL_39
21-03-2013, 21:03
Vallahi iki aracada maşallah ne diyeyim Erenden sonra özlemiştik f7r' ları :D

teşekkürler

emre_ozr
21-03-2013, 21:19
Ben takıntılı insanım arkadaş benm için önemli geçilmek geçilmemek.kimisi dio teneke parçası bilmem ne hiçte öyle değil ben burda ne tartışmalar okuyorum.barışın araç iyi gitmiyo diyen zaten bu işi bilmiyodur ama şu bi gerçek benim f7r yi 4-5 boy geçmem gerekiyo ve öylede olcak rs i kontrol edicez bi sıkıntı var mutlaka tekrar dostça bi deneme yaparız konuyla ilgilenen tüm arkadaşlardan tekrar yorum alır tamamlanan eksiklikleri paylaşırız

mechanic
21-03-2013, 21:22
Ben takıntılı insanım arkadaş benm için önemli geçilmek geçilmemek.kimisi dio teneke parçası bilmem ne hiçte öyle değil ben burda ne tartışmalar okuyorum.barışın araç iyi gitmiyo diyen zaten bu işi bilmiyodur ama şu bi gerçek benim f7r yi 4-5 boy geçmem gerekiyo ve öylede olcak rs i kontrol edicez bi sıkıntı var mutlaka tekrar dostça bi deneme yaparız konuyla ilgilenen tüm arkadaşlardan tekrar yorum alır tamamlanan eksiklikleri paylaşırız

:icon_tup: sente, yağı suyu vs...

kutsal
21-03-2013, 21:37

kanka geçmek gecılmek önemlı teneke parçası deıl benım ıcın dıyosun dostça yıne denerız dıyosun tutmuyo söledıklerın boşverın sız bence denemeyın bıdaha kalpler kırılmasın geçince bırılerını mutlu oluyosan ben gelırım yakında gecersın benı :)

ErT_ThM
21-03-2013, 21:39
masallahhh !!!!

CRUEL
21-03-2013, 21:41
Normal sartlarda f7r in gecmesi mantiksiz gelio olablr ama bazen umulmayan sonuclarda cikabilio massallah f7r a.. cok ii anlayabiliyorum sahibini:D

emre_ozr
21-03-2013, 21:54
kanka geçmek gecılmek önemlı teneke parçası deıl benım ıcın dıyosun dostça yıne denerız dıyosun tutmuyo söledıklerın boşverın sız bence denemeyın bıdaha kalpler kırılmasın geçince bırılerını mutlu oluyosan ben gelırım yakında gecersın benı :)

Walla moruq daha geçenlerde dostça denemeli başlık altında tartışıyodun benim gördüğüm kadarıyla denemeler hep dostça ama tartışmalarda hep kol gibi atarlar giderler neyse benim için bu konu kapanmamıştır f7r a kırbirmilyon kere maşallah

kutsal
21-03-2013, 22:07
Walla moruq daha geçenlerde dostça denemeli başlık altında tartışıyodun benim gördüğüm kadarıyla denemeler hep dostça ama tartışmalarda hep kol gibi atarlar giderler neyse benim için bu konu kapanmamıştır f7r a kırbirmilyon kere maşallah

ben hangı dostane denemenın altında tartışmışım :) en babasında makara yaparım göstersene kendı arabamı korudugum bıyer bana

canozcan
21-03-2013, 22:08
yine söylüyorum. geçtim demek kolaydır.geçildim demek zordur . oyüzden taraflardan birisi geçildim diyene kadar, geçtim dememek gerekir.. sıkıntım var diyorsa sıkıntı yok yine deneriz ozaman arkadaşım demeliyiz.

Günkut
21-03-2013, 22:09
yine söylüyorum. geçtim demek kolaydır.geçildim demek zordur . oyüzden taraflardan birisi geçildim diyene kadar, geçtim dememek gerekir.. sıkıntım var diyorsa sıkıntı yok yine deneriz ozaman arkadaşım demeliyiz.

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

emre_ozr
21-03-2013, 22:09
Korumak korumamak değil ben tartışmadan bahsediyorum.sen koruma ben sahibi olduğum herşeyi korurum cansız bi varlık olması bişey değiştirmiyo

EFL_39
21-03-2013, 22:14
emre neden tartışıyosun veya neye alınıyosun bana söylermisin

Ek.Civic_Spoon
21-03-2013, 22:24
Emre benim anlamadığım haber etmeden geldin, hazırlık yapmayın diye söylemedim dedin :)

Video cekice z dedik haberin olsun diye, çekin adas bu sefer istediğinizi yapın dedin ;) ve bu muhabbetlere barışla bende sahidiz :)

Şimdi bunca muhabbete rağmen sen hala bahane uretiyosan sonucu azimsayamadiysan bence sen kimseyle deneme arkadaşım benden sana tavsiye

guwen_ar
21-03-2013, 22:25
Korumak korumamak değil ben tartışmadan bahsediyorum.sen koruma ben sahibi olduğum herşeyi korurum cansız bi varlık olması bişey değiştirmiyo

Emrecim sana kimse araban gitmio diyemez.barisin f7r gercekten saglam yuruyen bi f7r ki chip konusunda en verimli bi kac aractan biri f7r.chipten sonra kac boy aldigini buraya yazsam millet guler bana dalga geciorm diye.barisin arabanin ne kadar gittigini bilenler zaten sasirmamis bu duruma.buda bi gercek kk rs ede kimse yurumuyo diyemez diyen warsa denenir.hepimiz yakin arkadaslariz lutfen bu tur seyler hos degil :(

emre_ozr
21-03-2013, 22:26
emre neden tartışıyosun veya neye alınıyosun bana söylermisin
Arabanın bozulduğu gün araç gerçekten seninle denemeye başladıımda kesmeye başladı ama inanmadınız yalan atıyosam yada bir boy öne geçtin diye bahane uyduruyosam rs e bidaha binmek nasip olmasın artık ne diyim siz bilirsiniz ki zaten üçünçü denemede beyindeki kablo tamamen koptu ve yolda kaldık 3 saat gelip gördünüz neyse o gün geçti gitti dün akşamda benim yaptığım hesaplar çarşıya uymadı açık açık söylüyorum 2 yada 3 boy fark olmalıydı olmayıncaca canım sıkıldı üzüldüm buda benim en doğal hakkım söylediğim gibi ben takıntılıyım kabullene iorum bu kadar basit aramızda bi sorun yok tekrar deneriz sende beni kırmazsın diye düşünüorum çünkü bi sorun olduğuna eminim ve belkide çok küçük bi sorun bu sorunu halledince tekrar durumu görmek istiyorum biliyosun edirnede bu farkı görebileceğin bi araç malesef yok aracın gerçekten çok iyi gidiyo biliosun bendede f7r vardı ama böyle bişi değildi

EFL_39
21-03-2013, 22:35
Arabanın bozulduğu gün araç gerçekten seninle denemeye başladıımda kesmeye başladı ama inanmadınız yalan atıyosam yada bir boy öne geçtin diye bahane uyduruyosam rs e bidaha binmek nasip olmasın artık ne diyim siz bilirsiniz ki zaten üçünçü denemede beyindeki kablo tamamen koptu ve yolda kaldık 3 saat gelip gördünüz neyse o gün geçti gitti dün akşamda benim yaptığım hesaplar çarşıya uymadı açık açık söylüyorum 2 yada 3 boy fark olmalıydı olmayıncaca canım sıkıldı üzüldüm buda benim en doğal hakkım söylediğim gibi ben takıntılıyım kabullene iorum bu kadar basit aramızda bi sorun yok tekrar deneriz sende beni kırmazsın diye düşünüorum çünkü bi sorun olduğuna eminim ve belkide çok küçük bi sorun bu sorunu halledince tekrar durumu görmek istiyorum biliyosun edirnede bu farkı görebileceğin bi araç malesef yok aracın gerçekten çok iyi gidiyo biliosun bendede f7r vardı ama böyle bişi değildi

seni cok ii anlayabiliyorum seni sevdiğimde ii bilirsin ogün herkes gitti ben sana döndüm belki elimden bişiy gelmedi ama dönmezdim ben seninle bi alıp veremediğim yok zaten ben tek kelimde etmedim buraya video attım yine demedim kusura bakma arkadasım bugün yazdığın bazı şeylerden sonra kırıldım herhangi bi iddaa yokken böle konusmaman gerekti deneme için saol ama bu muhabetlerden sıkldım artık uğurda arkadasın denerse denesin senle bu araba muhabbetinden bidaha karsı karsıya gelmeyelim mümkünse başka bişiy için herzman dostumsn...

iynn-RS
21-03-2013, 22:39
ya arkadaslar tamam f7r iyi yurur ama bi yere kadar.

chip filitre egzozla rs le flan yuruyemez. ne kendinizi kandirin nede baskasini.

bu arabalar yeni cikmadi piyasaya.

emre_ozr
21-03-2013, 22:43
Sizi deneme harici görmeye zaten ben geliyodum bi daha mekanınızada gelmeyelim oldu olcak bide faceden engelle tam manita işi olsun nasıl istiyosan öyle olsun moruq hepinizin canı sağolsun size hayırlı geceler

guwen_ar
21-03-2013, 22:45

chip filitre egzozla rs le flan yuruyemez. ne kendinizi kandirin nede baskasini.

Bu adam sadece kk rs le denemedi farkli rs lerlede denedi.sen speclerine inanmiosan sikinti yok.bizi taniyanlar bilenler yalanla dolanla isimizin olmadigini iyi bilirler.ama sanada hak veriorm rs im olsa aynisini yazardim :icon_tup:

EFL_39
21-03-2013, 22:46

neye göre bunu söylüyosun nasıl saptadın bunu kısaca analatırmısın

williamss
21-03-2013, 22:49

O deilde bende bir Rs var bööff :D

EFL_39
21-03-2013, 22:52
O deilde bende bir Rs var bööff :D

satılıkmı..

iynn-RS
21-03-2013, 22:53
neye göre bunu söylüyosun nasıl saptadın bunu kısaca analatırmısın

ne kadar anlatsam havada kalir.

cikin bidaha deneyin rs i de iyi vites atan biri kullansin ne demek istedigimi anlarsin.

yada kk ile bi daha denemem diyosan istanbuldan bi rs ayarlayim dene gor sonucu

williamss
21-03-2013, 22:54
satılıkmı..

Yok dostum suan 2. Baharini yasiyor benimle :) ama haftasonu cikarsaniz bende geliyim merak ettim f4r lari cidden 182 varmis bide ;)

EFL_39
21-03-2013, 22:56
Yok dostum suan 2. Baharini yasiyor benimle :) ama haftasonu cikarsaniz bende geliyim merak ettim f4r lari cidden 182 varmis bide ;)

buyur gel adres lüleburgaz bulman kolay olur bi baharda burda yaşar

Cliosportve
21-03-2013, 22:56
O eski atar gider konularını görünce kaşıntı başladı bende hemen pirelendim
Halilll nerdesinnn :)

Ertekin
21-03-2013, 22:57
İki aracada maşaAllah. Barış senide tebrik ederim güzel yürütmüşsün aracı..

FeaTuRiNG
21-03-2013, 22:58
Hoppp pampa, takip ediyorum:)

Araçlara maşşallah

williamss
21-03-2013, 23:00
buyur gel adres lüleburgaz bulman kolay olur bi baharda burda yaşar

tamam ozmn yarın aksam en geç cumartesi ancak havaalanında calıstıgım ıcın son dk aksilik cıkarsa burdan haber veririm burgazda bahar değil yaz yaşarız ;)

Ek.Civic_Spoon
21-03-2013, 23:01
Bu adam sadece kk rs le denemedi farkli rs lerlede denedi.sen speclerine inanmiosan sikinti yok.bizi taniyanlar bilenler yalanla dolanla isimizin olmadigini iyi bilirler.ama sanada hak veriorm rs im olsa aynisini yazardim :icon_tup:

Bu forum ortamındada buna hastayım :D

korkmayın bu kadar bi f7r rs ile denk yürüdü diye rs lerin piyasası düşmez ;)

Ama aynı speclerle geçerse o zaman korkun :D

EFL_39
21-03-2013, 23:01
tamam ozmn yarın aksam en geç cumartesi ancak havaalanında calıstıgım ıcın son dk aksilik cıkarsa burdan haber veririm burgazda bahar değil yaz yaşarız ;)

ok :icon_tup:

Cliosportve
21-03-2013, 23:03
Hoppp pampa, takip ediyorum:)

Araçlara maşşallah

Hooppp pampa
Takipte kalmayalım
Bu hafta içi gelebilirim hazırsan
Darlandım :beuj:

FeaTuRiNG
21-03-2013, 23:04
Beklerim selçuk herzaman.. 2 gün önceden haber verîrsin..

Ek.Civic_Spoon
21-03-2013, 23:06
Hooppp pampa
Takipte kalmayalım
Bu hafta içi gelebilirim hazırsan
Darlandım :beuj:

Selçuk pampa özledik senide be, tarif edeyimmi burgaz yolunu :D

elpadre
21-03-2013, 23:06
o gecmıs su gecmıs bu gecmıs yada gecılmıs bi zevkınız var bı dostlugunuz var hemen tartısmaya kalp kırmaya gıdıyor alt tarafı mekanık yarısıyor kırmayın bırbınızı yuz yuze bakan adamlarsınız :)

FeaTuRiNG
21-03-2013, 23:07

Gelirse genci getircem yanınıza:)

Cliosportve
21-03-2013, 23:09
Beklerim selçuk herzaman.. 2 gün önceden haber verîrsin..

İşim seninle değil arabaları değişmemiz lazım
***** ben 90 hp yim pampa :)
200 lüğü çıkartalım piyasaya
Bütün oklar bize çevrilsin
Driver ben olcam
2 gün önceden ok :icon_tup:

Pampa İbo
Tarife gerek yok gene her zamanki köşende bekliyceksin beni :)

Cliosportve
21-03-2013, 23:11
Çırağan sarayı gibi yanıyorum
Hepinizi yakıcam uleynnnn
Yanıyorummmmm .....:D:D
Yanıyorum pampaa

Yanıyorsun Fuat abi.flv - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=gWHaJ3Zta_g)
gWHaJ3Zta_g

Ek.Civic_Spoon
21-03-2013, 23:12
o gecmıs su gecmıs bu gecmıs yada gecılmıs bi zevkınız var bı dostlugunuz var hemen tartısmaya kalp kırmaya gıdıyor alt tarafı mekanık yarısıyor kırmayın bırbınızı yuz yuze bakan adamlarsınız :)

Yok abi bizde takilmalar, takintililar, takmalar falan filan olabiliyor, farketmiyor 2 gün sonra hiç bisi yokmuş gibi muhabbete devam :)

***** forum ortamı nedense burda takintilardan başka degisimlerde oluyor ;) :D

EFL_39
21-03-2013, 23:13
Yanıyorum pampaa

gWHaJ3Zta_g

eski rs çi selcuk arkadaşımıza saygımız herzaman sonsuz :icon_tup:

guwen_ar
21-03-2013, 23:17
Yanıyorum pampaa

gWHaJ3Zta_g

Kankaaa nesen yerinde alkolu cok kullanmiosun saniodum ama bu gece bi baska gece mi yoksa hersey normal miii :D
Ozledikkk kankaaa :D

Cliosportve
21-03-2013, 23:21
eski rs çi selcuk arkadaşımıza saygımız herzaman sonsuz :icon_tup:

Eyv Barış
Seninde yerin bende ayrıdır Burgazda
Videoları şimdi izledim tamamını
Aracın gerçekten çok güzel

Bilgilendirme açısından Günkut kardeşim önceki Postlarında sormuş
Kısaca şöyle diyebilirim

Şayet F7R motorlar F4R motorlara göre modifiye anlamında daha verimlidir
Bu gerçeği maalesef kabullenmemiz lazım
F7R kapağı inanılmaz verimli bir kapaktır
Beyin olarak sadece chip ille 15-17hp ye yakın bir güç alınır
Şaka gibi ama gerçek (Bende ilk duyduğumda has..... demiştim)
Tabi sadece bunlar etken değil

Günkut
21-03-2013, 23:23
Eyv Barış

Kısaca şöyle diyebilirim

Kapakta,,emmede polish var ise alınıcak max rakam nedir ?

20hp ?

EFL_39
21-03-2013, 23:23
Eyv Barış

Kısaca şöyle diyebilirim

ben bunları biliyorum selçuk bilmeyen arkadaslar için güzel bir paylaşım olmus bilgilendirme için teşekkürler rs den iyi olduğu kanısına hiç varmadım bugüne kadar ama kücümsenemicek kadar iyi bi safkan

Cliosportve
21-03-2013, 23:32
Kapakta,,emmede polish var ise alınıcak max rakam nedir ?

20hp ?

Ben yurt dışında gördüğüm adam sadece chiple 15 hp artış elde ediyor
Tabi bu merdiven altı bir uygulama olarak değil ciddi emek sarfedilmiş denemesi defarlarca yapılmış ünlü markaların yaptığı yazılımlar
Chip Filtre eksozt port polish ayrıca headers ile 180 -190 hp arası bir değer verdiğini biliyorum EREN34'ün eski F7R ının

Kankaaa nesen yerinde alkolu cok kullanmiosun saniodum ama bu gece bi baska gece mi yoksa hersey normal miii :D
Ozledikkk kankaaa :D

Kanka az kaldı
Tıpkı eskisi gibi ilk Opette langırt antremanı sonra otoban antremanı
Bu aralar etkisi uzun sürsün diye asprinle içiyorum vodkayı :D

ben bunları biliyorum selçuk bilmeyen arkadaslar için güzel bir paylaşım olmus bilgilendirme için teşekkürler rs den iyi olduğu kanısına hiç varmadım bugüne kadar ama kücümsenemicek kadar iyi bi safkan

Kesinlikle F7R küçümsenmemesi gerekiyor
Güzel ellerde güzel işler çıkartıyor
Kapağı port polish yapmaya çok elverişli
Açarsan ilerde mutlaka yap :)

CenKeR
21-03-2013, 23:56
ha ha :D kardeşim benim td yede kocaman maşşallah herzaman kupon arabadır önüde hep acık beni bilirsin bizde gecme gecilme mevzusu olmaz gönüller bir olsun ...
Çok saol abim çok teşekkürler :)
bizim için hiç önemli değil varsın sen beni 5 boy geç ben seni 5 boy geçiyim rolling sonrası shellde birlikte çayımızı içiyorsak en büyük abi kardeş dostluk örneğidir bu :)
TC'ye Maşallaaaah :)

Cliosportve
Pampa İbo
Tarife gerek yok gene her zamanki köşende bekliyceksin beni :)

Dizel aracın ile gel abiii bende dizelle gelicem rolling yapalım :D :D

Schumi
22-03-2013, 00:05
Neden hep böyle spekülasyon olan denemeler Trakya bölgesinde. Burada adı sanı bilinmeyen eskilerin Mantar'ı Paşaoğlu'su gibi çok kalite bir usta/garaj felan mı var ? Bakıyorum da tüm Türkiye genelinde ne kadar deneme yapılıyorda sonucu 3 aşağı 5 yukarı aynı ise bu bölgeye gelince dengeler alt üst oluyor.

Güzel izahı olan var mı? Havası mı, suyu mu, taşı toprağı mı ?

-HAKTAN-
22-03-2013, 00:11
Neden hep böyle spekülasyon olan denemeler Trakya bölgesinde. Burada adı sanı bilinmeyen eskilerin Mantar'ı Paşaoğlu'su gibi çok kalite bir usta/garaj felan mı var ? Bakıyorum da tüm Türkiye genelinde ne kadar deneme yapılıyorda sonucu 3 aşağı 5 yukarı aynı ise bu bölgeye gelince dengeler alt üst oluyor.

Rakı'mı kanka :D

kutsal
22-03-2013, 00:13
herkesinde şaşırdıgı bu zaten bi gariplik var araçlarda eskısehırdekı 106 cılarda atar yapmıstı fıltre egzoz 206 ya ama sonuç umuldugundan farklı oldu bu sadece 1 örnek emre bence sende buakdar arabanla duygusal bağ kurma cansız varlıgı korurken canlıları kırma bence ınsanlar senı anlarda araban anlamaz;)

NakkaSss
22-03-2013, 00:21
Rakıdan olsa gerek :D

cubra10
22-03-2013, 00:35
Bu Kadar birbirinizi kırmayın altı üstü Roll Yapmışsınız Dostane Şekilde :))

Stock İntegra Stock Civic Sİ ile deneme yaptık ilk denemede paspasın azizliğine uğrayıp kötü vites attım Sİ beni geçti 2.3.4.denemelerde ben aldım ama ilkini ben aldım deyince EVET sen aldın DİYEBİLMELİSİN...!

williamss
22-03-2013, 05:18
Eyv Barış

Kısaca şöyle diyebilirim

Oda birseymi ben yurticinde sadece egsoz filtre ile f4r da 20-25 hp alanlari gordum :D

guwen_ar
22-03-2013, 08:58
herkesinde şaşırdıgı bu zaten bi gariplik var araçlarda eskısehırdekı 106 cılarda atar yapmıstı fıltre egzoz 206 ya ama sonuç umuldugundan farklı oldu bu sadece 1 örnek emre bence sende buakdar arabanla duygusal bağ kurma cansız varlıgı korurken canlıları kırma bence ınsanlar senı anlarda araban anlamaz;)

Aynen kanka aldigimz arabalar gercekten farkli yuruo.kendimizce yapilan gelisi guzel ufak tefek seyler haricindede her hangi bsy yapmadik araclara bugune kadar.stock olmadigina inanmayp bu nedenle araba alanlar oldu bizden.emreylede dun gece konustum moralim bozuldugu icin biraz gergindim kusura bakmayin arkadaslar dedi konu kapandi.her zaman arkadasimiz :icon_tup:
Not: TH yi deler gecerim ayik ol :D :D (atara dewam)

mechanic
22-03-2013, 09:01
Oda birseymi ben yurticinde sadece egsoz filtre ile f4r da 20-25 hp alanlari gordum :D:eek:

eren senin sınıfın değil ki bu megan ?

Ek.Civic_Spoon
22-03-2013, 09:08

okuyup üflüyorum ben hepsini, nefesim kuvvetlidir biraz :D:D

KMR2-GT
22-03-2013, 09:12
f7r şaşırttı hakkaten. 2.0ide miydi neydı 140 lıklardan alakasız heralde bu motor.

benim clio yu al selçuk şenlesin orası :D 35 derece havada 185hp net :D

M3CSL
22-03-2013, 09:20

çok iyi ya, güzel tespit:eek::rolleyes::D

Cliosportve
22-03-2013, 09:36
Oda birseymi ben yurticinde sadece egsoz filtre ile f4r da 20-25 hp alanlari gordum :D

Aynen aynen

chiefkadir
22-03-2013, 09:45
Oda birseymi ben yurticinde sadece egsoz filtre ile f4r da 20-25 hp alanlari gordum :DErencim, Rs fabrika çıkışı; katalitik üzerinde,ortada susturucu,kıçında orjinal egsoz ve mevcut filtre sistemi ile 160Hp çıkar..172 koca bi yalandır...
Sen bu değişiklikleri yaptıktan sonra port polish de yaparsan 180Hp. zor değil,ki örnekleri var....Yani 20hp alınır alınmaz değil:icon_tup:

emrehan1453
22-03-2013, 10:54
Yanıyorum pampaa

gWHaJ3Zta_g

:):):):):):):):):)

williamss
22-03-2013, 11:23
Erencim, Rs fabrika çıkışı; katalitik üzerinde,ortada susturucu,kıçında orjinal egsoz ve mevcut filtre sistemi ile 160Hp çıkar..172 koca bi yalandır...
Sen bu değişiklikleri yaptıktan sonra port polish de yaparsan 180Hp. zor değil,ki örnekleri var....Yani 20hp alınır alınmaz değil:icon_tup:

180 hp mantiklida abi 195 190 lari gorenler vardi hani nerdesiniz :D sadece egsoz filtreyle o sonuclari almak ne biliyim hep guldurdu beni aynen öyle degilmi selçuk :))

Cliosportve
22-03-2013, 11:32
180 hp mantiklida abi 195 190 lari gorenler vardi hani nerdesiniz :D sadece egsoz filtreyle o sonuclari almak ne biliyim hep guldurdu beni aynen öyle degilmi selçuk :))

Aynen aynen :)

UmutRıza
22-03-2013, 11:49
selçuk sen ne aldın araba şimdi dizelmi ?

Cliosportve
22-03-2013, 14:59
selçuk sen ne aldın araba şimdi dizelmi ?

Clio 4 - Tork zengini Beygir Fakiri bir arabam var abi :D

Senin dizel ile kapışırım her zaman her yerde!!! :)

Nasıl olsa eskilerden bizler kaldık

Yeniler anlamıyor bilinç altları fena halde karmaşık :)

UmutRıza
22-03-2013, 15:12
Clio 4 - Tork zengini Beygir Fakiri bir arabam var abi :D

Senin dizel ile kapışırım her zaman her yerde!!! :)

Nasıl olsa eskilerden bizler kaldık

Yeniler anlamıyor bilinç altları fena halde karmaşık :)

ok kapışalım bi ara dizellerle :)

Cliosportve
22-03-2013, 15:40
ok kapışalım bi ara dizellerle :)

Cumartesi - Pazar sahildeyim Büyükçekmecede haberin ola :)

UmutRıza
22-03-2013, 16:24

haftasonudamı dizele bineyim vicdansız, dizellerle roll hafta içi olur iş çıkışı karşıla beni basalım eve kadar :)

CRUEL
22-03-2013, 17:09
Dizelleri nie assaliyonuzki simdi:D

blowofff
22-03-2013, 17:10
maşallah her iki araca

Cliosportve
22-03-2013, 17:21

Sen halan askerdemisin Broooo ?

CRUEL
22-03-2013, 19:37
Sen halan askerdemisin Broooo ?

Aynen ömurluk yapiiz sanki bitmedi aq 46 kaldi:)

UmutRıza
22-03-2013, 21:01

bizimkiler 65 hp olanlardan olm seninki gibi duman fabrikası değil :)

Driver
22-03-2013, 22:59
noluo la burda mekan burgaz 2 günlüğüne burdayım rs le denemek isteyen gelsin sadece bana 15 dakika verin bide direksiyonunu :)

UmutRıza
23-03-2013, 08:44
noluo la burda mekan burgaz 2 günlüğüne burdayım rs le denemek isteyen gelsin sadece bana 15 dakika verin bide direksiyonunu :)

ok geliyorum :)

EREN34
23-03-2013, 13:04
Kulaklarım çınlayınca geliverdim:)

Eski UY megane 175hp 203NM tork idi (VWtech dyno'da çıkan) aktarmada kaybın usturuplu seviyelerde olmasından dolayı olsa gerek ki EV RC'i filtre egzozlu iken geçiyordum.

F7R tozunu alsan güç aldığın bir makina. Reno ve Türkiye'de olduğumuzdan sebep mod. parça bulması dert (rs lerdede durum çok farklı değil aslında) Yoksa itb egz ile yurt dışında 230 hp güç alınan makinalar var.

Şu an aynı motor Williams'ta. Herkes az çok gördü F7R'ın nasıl koşabildiğini. Eksiklerim gırla. Halledeyim gene videolar gelir.

UmutRıza
24-03-2013, 11:34

uyandınmı hızlı asker gelimmi varmı araba ? :)

UmutRıza
24-03-2013, 11:35
Kulaklarım çınlayınca geliverdim:)

Eski UY megane 175hp 203NM tork idi (VWtech dyno'da çıkan) aktarmada kaybın usturuplu seviyelerde olmasından dolayı olsa gerek ki EV RC'i filtre egzozlu iken geçiyordum.

F7R tozunu alsan güç aldığın bir makina. Reno ve Türkiye'de olduğumuzdan sebep mod. parça bulması dert (rs lerdede durum çok farklı değil aslında) Yoksa itb egz ile yurt dışında 230 hp güç alınan makinalar var.

Şu an aynı motor Williams'ta. Herkes az çok gördü F7R'ın nasıl koşabildiğini. Eksiklerim gırla. Halledeyim gene videolar gelir.

eren basalım bugün ?

PULAT
24-03-2013, 13:34
Konu f7r olunca kulaklarım dikiliyor. RS kötü gitmemiş f7r çok çok iyi formunun en tepe noktasında gibi. Zaten kadran videosu ben burdayım diyor. Pilotajla belki rs 1-2 boy daha kazanabilir diye düşünüyorum. Kesinlikle 2 araçta çok iyi yürümüş. Ama f7r a +1 tebrikler. Karşısındaki boru değil RS yani.

PULAT
24-03-2013, 13:35

Bugün bu güzelliklerde bu havalarda bacaklarını koparmak istiyorum :D

EREN34
24-03-2013, 14:35
eren basalım bugün ?

Ben diyorum gırla eksik var arabada sen diyon bugün basalım:D

Arkadaş ne zaman topallasam millet deneyek diyor:D