PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çeşmede 1 gün

VM5590
16-05-2008, 10:42
Selam Arkadaşlar,
Ay sonu gibi iş için izmire gidiyorum ve bir gecede çeşmede kaçamak bi gün geçirmek istiyorum :) çeşmede neresi güzel hangi hotelde kalabilirim (5 yıldız dahil) ,yurt dışından bir arkadaşımda olucak hangi koylar güzel gibi bilgileri paylaşırsanız sevinirim.

mertacar
16-05-2008, 10:48
kalıcak yer olarak altın yunus u onerırım rahat edersınız ...

VM5590
16-05-2008, 10:53
öyle çok boş ,merkeze çok uzak bi hotelde istemiyorum ,çıkıp dolaşabileceğim ,güzel koyu olan kalbalık bir yer daha çok hoşuma gider ,biraz sıkıntılıyımda duramam :)

MuratB
16-05-2008, 12:50
sheraton ılıca isteğini karşlıyacaktır çok güzel bi iskelesi var kendine ait aynı zamanda gezip dolaşabileceğin bi yerde koy olarak dersen benim bildiğim ve beğendiğim paşalimanı var

Renç
16-05-2008, 13:53
-Altın Yunus
-Sheraton Çeşme
-Ilıca Hotel (denizi kötüdür ne yazıkki, yan sitesinde oturuyorum)
tavsiye edlinebilecek güzel 5yıldızlı hoteller...

-Alaçatı tafaında ise "Alaçatı Beach Club" var, içinde BABYLON'uda bulunduran güzel bi tesis...surf merakınız varsa burayı tercih etmelisiniz...

ayın 25i 26sı gibi, Ayayorgi koyundaki mekanlar sırayla açılmaya başlıcak..
gündüzleri beach club, akşamları gece klubü olarak hizmet veriyorlar... keyif alabilirsiniz...;)

ii eğlenceler...

efe-E
16-05-2008, 18:09
Sheraton...

Grs91
16-05-2008, 19:18
yarın gidiom çeşmeye pazartesıye kdr sheratonda yer ayrıttım, izlenimlerimi yazarım gelince :D

Kaan
16-05-2008, 22:14
arabanı leş kokan o yer altı otoparkına koymayı unutma gürsel:heyoo::D

Kaan
16-05-2008, 22:16
öyle çok boş ,merkeze çok uzak bi hotelde istemiyorum ,çıkıp dolaşabileceğim ,güzel koyu olan kalbalık bir yer daha çok hoşuma gider ,biraz sıkıntılıyımda duramam :)

Çeşmeye araba ile felan mı geliyosun?Çeşmede aaltında araba olması şart birbirne yakın değil çoğu yer bu aklında olsun.Onun dışında arkadaşların söylediği oteller felan güzel.
Paşalimanı bana göre çeşmenin en güzel yerlerinden biri ama çok uzakta kalıyo merkeze.

M3CSL
16-05-2008, 22:57
para durumu uyarsa shareton tabı baya memnun kalırsın, onun dısında ontur altın yunus, gibi oteller mevcut.. bende yrn ordayım bu arada:) umarım hareketlıdır ortalık:)

AyB_Tv
16-05-2008, 23:01
ulam bak canım çekti özledim memleketimi :D bendemi gitsem yaa..

Buarada sharetonda kal ama arabasız isen otelden çıkma.. Gece bi saatten sonra dolmuşta yok eziyet..araba varsa sorun yok

M_PROJECT
17-05-2008, 05:19
ulam bak canım çekti özledim memleketimi :D bendemi gitsem yaa..

Buarada sharetonda kal ama arabasız isen otelden çıkma.. Gece bi saatten sonra dolmuşta yok eziyet..araba varsa sorun yok

taksi duragi var ya hemen kosede . otelinde araba servisi var . pek bisi olmaz o konuda .
3 sene oldu heralde bende gitmeyeli ilicaya , busene nasipse kacicam ama .