PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Demekki sadece bizde yokmuş

TigeR
23-03-2013, 21:32
3.dakikadan sonra başlıyor içim acıdı resmen demekki sürükleyerek çıkarma sadece bizde yokmuş
Lamborghini Gallardo Spyder flips over and wrecks - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=nZLbjyl20ko&NR=1&feature=endscreen)

Mr.K
23-03-2013, 21:39
yani ?

MK8800
23-03-2013, 21:42
Ne yokmuş ?

Mr.K
23-03-2013, 21:43
takla atmış arabayı türkiyede okuyup üfleyip mi çeviriyolar ki,orda okumadılar diye tepki gösteriyosun :D

ne yapcaktı adamlar :D

Draniela
23-03-2013, 21:44
sürte sürte çıkarıyorlar onu mu demek istedin anlayamadım ben ?

TigeR
23-03-2013, 21:44
yani ?
yanisi olması mı lazım

Ne yokmuş ?

o sürükleyerek çekici sitemi

TigeR
23-03-2013, 21:45
takla atmış arabayı türkiyede okuyup üfleyip mi çeviriyolar ki,orda okumadılar diye tepki gösteriyosun :D

ne yapcaktı adamlar :D
kaldıraç sistemi diye bişe var abicim ;)

srkn16
23-03-2013, 21:47
taklı atmısı bile güzel namussuzun yaf :)

Mr.K
23-03-2013, 21:51
kaldıraç sistemi diye bişe var abicim ;)

kaldıraç sistemi dediğin şayet masa ayağı gibi lastiğin altından vs kaldıransa,gene bu arabayı düzeltemezdi o şekilde.

+ olarak çekicinin arkası yere kadar iniyo zaten,kaldı ki hasarlı araba

+ olarak gene bir + diyelim

kaldıraç,kaldırat,kaldırgötür
sistemi tamamen trafiği aksatmadan 10sn'de hopbittigitti için yapılan bir olay.
kaldırgeç'i kaza yapmış arabaya goturemessin,kaldı ki insanlar kaza yapınca nasıl arabam cekılcek derdınde olmaz genelde,nasıl sağ cıktım iyimiyim derdinde olurlar.

hee bağaa bak benim araba lamborgini diyipte kaldırgeç yollayın demezler yani
anladın mı abicim ;)

ekleme ;

sürükleyerek cıkartma dediğin orda vinç var ve belli kademeyle çekiyo arabayı,ki çeki demiri bölgesinden çıbugundan deliğinden herneyse,bunun arabaya zaten bi zararı yok ki..

Kadyr
23-03-2013, 21:55
arabanın anası ağlamış zaten kucağında çıkarıcak halleri yoktu herhalde

TigeR
23-03-2013, 21:56
kaldıraç sistemi dediğin şayet masa ayağı gibi lastiğin altından vs kaldıransa,gene bu arabayı düzeltemezdi o şekilde.

+ olarak çekicinin arkası yere kadar iniyo zaten,kaldı ki hasarlı araba

+ olarak gene bir + diyelim

kaldıraç,kaldırat,kaldırgötür
sistemi tamamen trafiği aksatmadan 10sn'de hopbittigitti için yapılan bir olay.
kaldırgeç'i kaza yapmış arabaya goturemessin,kaldı ki insanlar kaza yapınca nasıl arabam cekılcek derdınde olmaz genelde,nasıl sağ cıktım iyimiyim derdinde olurlar.

hee bağaa bak benim araba lamborgini diyipte kaldırgeç yollayın demezler yani
anladın mı abicim ;)

ekleme ;

sürükleyerek cıkartma dediğin orda vinç var ve belli kademeyle çekiyo arabayı,ki çeki demiri bölgesinden çıbugundan deliğinden herneyse,bunun arabaya zaten bi zararı yok ki..

abi benim zaten ona bişe dediğim yokki yolda sürüklemesi tuhafıma gitti paylaştım hepsi bu :)

Mr.K
23-03-2013, 21:57
demek ki sadece bizde yokmuştan kastın ne peki ?
hiç kaza yaptın mı?
hiç aracını çektirdin mi?

hem konu başlığın ilginç,hem cevapların ilginç.
üstüne;
tuhafıma gitti paylaştım hepsi bu.

bu daha da ilginç.

TigeR
23-03-2013, 22:03
demek ki sadece bizde yokmuştan kastın ne peki ?
hiç kaza yaptın mı?
hiç aracını çektirdin mi?

hem konu başlığın ilginç,hem cevapların ilginç.
üstüne;
tuhafıma gitti paylaştım hepsi bu.

bu daha da ilginç.

hiç kaza yapmadım çok şükür ama aracımızı çektirmek durumunda kaldım.Demekki sadece bizde yokmuş derken de burda bi abi nickini hatırlamıyorum arabası çekilecekken sürükleyen çekici göndermiş trafik araç arkadan kazalı olduğu için sürükleye sürükleye götürmelerine razı olmadım vinç çağırdım demişti başlık ordan aklıma geldi

JosephuS
23-03-2013, 22:08
Milyon tane kazaya baktım işim gereği..
Genelde araba kazalı taklalı vb. ise yapacakları işlem bu oluyor
hiçbir kaza yerine kaldıraç yada hop diye arabanın üzerine koyan bir sistem görmedim daha..

TigeR
23-03-2013, 22:11
Milyon tane kazaya baktım işim gereği..
Genelde araba kazalı taklalı vb. ise yapacakları işlem bu oluyor
hiçbir kaza yerine kaldıraç yada hop diye arabanın üzerine koyan bir sistem görmedim daha..

benim gördüğüm hiçbi kazada böyle yapmadıkları için tuhaf geldi paylaştım siz daha iyi bilirsiniz tamam

JosephuS
23-03-2013, 22:20
benim gördüğüm hiçbi kazada böyle yapmadıkları için tuhaf geldi paylaştım siz daha iyi bilirsiniz tamam

Amacım seni kırmak değil yanlış anlama..

TigeR
23-03-2013, 22:25
Amacım seni kırmak değil yanlış anlama..

yok abi o anlamda demedim ben hiç görmedim o yüzden tuhaf geldi paylaştım sen işin içindeymişsin onlarca kaza görmüşsündür dolayısıylada daha iyi biliyorsundur o anlamda dedim sorun yok :)

mehmetelt
23-03-2013, 23:03
arabalıktan çıkmış zaten sürüklese ne olur sürüklemese ne olur. birde adamlar için lambo falan çok önemli değil.

mechanic
23-03-2013, 23:18
belden aşşa boyalı kazasız gallardo!

rekord2000
23-03-2013, 23:57
belden aşşa boyalı kazasız gallardo!

Keyfe keder boyali:)

mert_can 41
24-03-2013, 00:17
Ben sizi çok iyi anlıyorum e5 in üzerinde bi evimiz var orda oturduğum süreç boyunca bir çok kazaya şahit oldum takla atan araçları ilk elle çevirip sonra çekiciye yüklüyolardı sadece bir kere takla atmış durumda arabayı yüklediklerini gördüm ozamanda içim acımıştı video yu izlerken de içim acıdı arabaya nerden baksan bi 15 binlik hasarıda çekiciye yüklerken verdiler tabi sahibide ayrı yetenekmiş düz yolda arabayı oraya nasıl sokmuş anlayamadım :)

ErT_ThM
24-03-2013, 00:23
tavanın ustundede ıyı gıdıyoo bee bu araba:D:D

özgü-R
24-03-2013, 11:18
lambo bile takla atmış airbag açmamış :D :D

brsmustang
24-03-2013, 11:37
cekicinin seste iyi ha. duramax galiba :D