PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : carillo vs

Patisever
25-03-2013, 01:26
arkadaslar kalitesi tartısılmaz ben kıyaslamadan cok konuya söyle bir baslık atmak istiyorum carillonun rakibi bu kıyaslamada hangisidir iyisi veyada ona yakın olan marka asıl öğrenmek istediğim carillo konusunda hangi sınıfta bilgim yok bu markada yeteri kadar

manley-hks- v.s v.s

STP
25-03-2013, 01:27
Pauter dıyım ben

Patisever
25-03-2013, 01:31
Pauter dıyım ben

selcuk bey pauter bu carillodan iyimidir yani peki hks manley veyada diğer bildiğimiz markalar
ne kadar altında yada üstünde carillonun kalite olarak

STP
25-03-2013, 01:34
Carıllo manley pauter aynı sevıyedeler bence

CGR328
25-03-2013, 02:53
bence en üst seviye mahle'dir

Schumi
25-03-2013, 10:08
Mahle kol üretiyor mu ? Piston oke ama. Bence piston olarak Mahle büyük bir OEM üreticisi ancak top end ürünlerde sözü geçmez.

senna
25-03-2013, 10:47
pauterla carrillo aynı seviyede olamaz başta tasarımları farklı biri h beam yada a beam hadi h üzerindej konuşalım diğeri x beam, kullandıkları materyaller farklı ağırlıklar farklı pauter kesinlikle kötü kol değil tabii ki çok insan kullanıyor benim sevdiğim tasarımdır

cnc iş yapanlardan hariç benim gözümde carrillonun rakibi arrowdur bana göre hafifliği kalitesi piyasadaki bir çok markaya göre daha iyidir:)( şahsi fikrim tabiiki herkesin fikrine saygım vardır)

mahlenin kolunu çok görmedim belki f1e vs veriyordur ama bizim kullanmadığımız yada bilmediğimiz çok marka var finlandiyada almanyada ve çok çok üstün iş yapan firmalar

BaDCaT
25-03-2013, 10:47
Bill Miller Engineering,R&R Racing Products,Arrow,Pauter

Kalite olarak BME ve R&R çok üst seviyedeler.dragsterlar vs için de üretiyorlar.

Patisever
25-03-2013, 11:20
bu sınıfda isim olarak birinci nedir dersek cevabımız ne o zaman arkadaslar

senna
25-03-2013, 11:23
muhammed ali clay halterde naim süleymanoğlu güreşi unuttum

yaw bi günde doğru düzgün bişey sor bişey yap harbi kafamı kırıcam

Patisever
25-03-2013, 11:45
banamı yazdın sayın admin yani merak ettim yalnıs bir yazı aykırı bir postmu gördünüz ayrıca her zaman birşey sormam bilmiyorsam bilgili arkadaslara danısıyorum sadece

RCkid
25-03-2013, 12:31
muhammed ali clay halterde naim süleymanoğlu güreşi unuttum

yaw bi günde doğru düzgün bişey sor bişey yap harbi kafamı kırıcam

Maksat muhabbet:))
dbs ygz white rs bk bir numara:)) diyim ben siz anayin gerisini

Patisever
25-03-2013, 12:38
ne büyük laf ettin yavv bilmediğim için öğrenmek istiyorum yazdım neyse son postum olsun konuda he kardeş he haklısınnn

chiefkadir
25-03-2013, 23:18
Maksat muhabbet:))
dbs ygz white rs bk bir numara:)) diyim ben siz anayin gerisiniWhite Rs dbs vs. ne alaka ya ?

edo typer
26-03-2013, 00:21
arkadaslar kalitesi tartısılmaz ben kıyaslamadan cok konuya söyle bir baslık atmak istiyorum carillonun rakibi bu kıyaslamada hangisidir iyisi veyada ona yakın olan marka asıl öğrenmek istediğim carillo konusunda hangi sınıfta bilgim yok bu markada yeteri kadar

manley-hks- v.s v.s

ne ıcın kullanıcaksınız?? FI mi NA mı? arac ne? donmek ıstedıgınız devır ne? vs vs vs..

kısaca orneklemek gerekırse mercedes mı alırsın suzuki mi?? mercedes dersın belkı ama arazıde mercedes sls mi kullanırsın suzuki vitara mı?

h beam I beam x beam bır suru kesit ve malzeme mevcut..bırısı NA ıcın dusunulmesı gerekırken bırısı FI ıcın dusunulmelidir. sonra aluminyum kollar var 300cler var vs vs vs..,aracla yarıs mı kovalıcaksın gunluk mu suruceksın? yoksa 2sı bır arada mı?amacın ne oldugunu belirlersek kol secmek kolay:)

RCkid
26-03-2013, 07:28
White Rs dbs vs. ne alaka ya ?

Arac sahipleriyle alakasi yok yazdigimin
konuyu acan arkadasin gecmis mesajlarina bakarsaniz demek istedigimi anlarsiniz
arac plakalari x y z yle degisebilir

chiefkadir
26-03-2013, 08:05
Arac sahipleriyle alakasi yok yazdigimin
konuyu acan arkadasin gecmis mesajlarina bakarsaniz demek istedigimi anlarsiniz
arac plakalari x y z yle degisebilirNeyse konuyu açan arkadaşa Erdem güzel bir cevap yazmış:icon_tup: