PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garanti Mesaj ..dolandırılmamı ?

freelife
27-03-2013, 14:13
Garanti ,Ürünlerinizdeki gecikmden dolayı bankacılık sektöründe olumsuz sicil kaydınız oluşmaması için ödemenizi acilen yapınız .

mesaj gönderen 0212 4109000

Böyle bir mesaj geldi ve benim geçiken ödemem yok , zaten geciken ödemede demiyor geciken ürün neyse artık .
Sanırım dolanırıcılıkta bir yöntem daha , yinede sizlere bir danışayım dedim neyin nesidir varmı bilgisi olan diye ve dönüş yapmadım o numaraya.

Tunacan
27-03-2013, 14:14
Yersen....

aslan
27-03-2013, 14:15
Abi senin numaran belki başka bir garanti müşterisi altında kayıtlıdır ondan sanada gelmiştir.
Bankaya gidip bir sormanı tavsiye ederim.

nosturkye
google da aynı numara ile onlarca garanti konusu var bir göz atın derim.
sonuçta burası farklı dalda bir forum

SONE-R
telefon et güzel bir küfür et :)

freelife
27-03-2013, 14:20
google da aynı numara ile onlarca garanti konusu var bir göz atın derim.
sonuçta burası farklı dalda bir forum

görürsem araba dışında bir yazı yazdığını hatırlatırım sana bunu , sadece araba değildir arkadaşlıkları dostlukları bir arada tutan ..
önce araştırdım nette ama ordan tanıdığım olmadığından soramıyorum bende haliyle burdaki güzel arkadaşlıklara güvenerek buraya açıyorum ..neyse zahmet edip cevap vermişsin yinede sağol .

Sheyhzade
27-03-2013, 14:23
numara garanti bankasına ait fakat bu geciken ödemeyi kredi ya da kredi kartı olarak düşünmeyin. vadeli hesap / sağlık sigortası v.b. ürünlerden dolayı bu şekilde bir durum yaşıyor olabilirsiniz, tavsiyem en yakın şubeye giderek konu hakkında bilgi almanız, dolandırılma değil yani...

nosturkye
27-03-2013, 14:25
görürsem araba dışında bir yazı yazdığını hatırlatırım sana bunu , sadece araba değildir arkadaşlıkları dostlukları bir arada tutan ..
önce araştırdım nette ama ordan tanıdığım olmadığından soramıyorum bende haliyle burdaki güzel arkadaşlıklara güvenerek buraya açıyorum ..neyse zahmet edip cevap vermişsin yinede sağol .
pardon alınganmısın.
bir otomobil forumunda bu konu ile ilgili bilgi bekleyene kadar googleda bilgi var insanlar yazmış dedim.
dolandırılma düşüncesi içinde olan biri için fazla rahatsın.
otomobil dışında yazı yazınca hep hatırlat bana sıkça olacak bu.
konuyu dostluk kardeşliğe bağlaman garip bence polemik yaratmak yerine ben senin yerine googledaki insanlardan bilgi alırken bide sen göz at.
buradaki bilgilerde yanına + olsun.

clioGT
27-03-2013, 14:29
şikayet var da aynı sorunla ilgili konu açan olmuş, garantide de cevap atmış;

Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında ,

Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır.

Saygılarımızla,

T.GARANTi BANKASI A.Ş .

HAKLI MÜŞTERİ HATTI

444 0 338

Garanti Bankası Sürekli Gecikme Bildirim Mesajı Atıyor! (http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1415056/garanti-bankasi-surekli-gecikme-bildirim-mesaji-atiyor)

incele istersen

murat86
27-03-2013, 14:32
Banada geliyo dolandırılmayla alakası yok.

aLperTunga
27-03-2013, 14:33
gelen mesaj dogru garantinin mesajı numarada öyle.Senin numaran ailenden felan birinin kredi kartına kayıtlıdır o yuzden mesaj sana geliyor.

freelife
27-03-2013, 14:33
şikayet var da aynı sorunla ilgili konu açan olmuş, garantide de cevap atmış;

Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında ,

Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır.

Saygılarımızla,

T.GARANTi BANKASI A.Ş .

HAKLI MÜŞTERİ HATTI

444 0 338

Garanti Bankası Sürekli Gecikme Bildirim Mesajı Atıyor! (http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1415056/garanti-bankasi-surekli-gecikme-bildirim-mesaji-atiyor)

incele istersen

teşekkür ederim , baktım ama demekki denk gelmedi yada dikkatimden kaçtı..

freelife
27-03-2013, 14:35
Banada geliyo dolandırılmayla alakası yok.

çok teşekkürler öğrenmek istediğim buydu ,araştırmalarımda sonuç hep havada kalmıştı..

Serhat Y.
27-03-2013, 14:50
pardon alınganmısın.
bir otomobil forumunda bu konu ile ilgili bilgi bekleyene kadar googleda bilgi var insanlar yazmış dedim.
dolandırılma düşüncesi içinde olan biri için fazla rahatsın.
otomobil dışında yazı yazınca hep hatırlat bana sıkça olacak bu.
konuyu dostluk kardeşliğe bağlaman garip bence polemik yaratmak yerine ben senin yerine googledaki insanlardan bilgi alırken bide sen göz at.
buradaki bilgilerde yanına + olsun.

Kesinlikle katiliyorum yorumuna. Buna bi son verilmeli artik ama pekde rahatsiz olan yok yani bu durumdan.

Met
27-03-2013, 14:54
Benim mailime de isim benzerliğinden dolayı telefon faturası geliyor. Önemsemedim ama bir şey yapmam gerekir mi ?

Kahn23
27-03-2013, 14:54
G.Bankası çalışanı olarak bana da geldi bu şekilde mesaj. Simdi ya da geçmiş zamanlarda herhangi biri üzerinden asıl kart yada ek kart çkartıldıysa ve o kişiye ait telefon bilgisi girilmişse gelir.

Siz diyorsanız ki benim borcum yok diğer kart sahiplerine ulaşılamadığı için gelmiştir.

freelife
27-03-2013, 14:55
Aradım neden,ni öğrendim ve şok oldum arkadaşlar aman dikkat diyeyim ..
Şimdiye kadar olan taksitlendirmeli alışverişimin hepsini benden tahsil etmek isteniyor herhangi bir borcum veya ödemede aksamam olmamasına rağmen .
Garanti nin çok eski müşterisi olmama rağmen bu 2 senedir inanılmaz işler yapıp beni soğuttular ,bende olan borcumun toplamını ödeyip neyim varsa bu bankayla ilgili iptal edip hesaplarımıda kapatacağım bununla beraber 3 kere beni mağdur ettiler. Bir öncekinde gecenin bir saati hesap kartımı atm yuttu neymiş son kullanma tarihi geçmiş gidip bankadan alacakmışım ve gecenin bir vakti paraya ihtiyacım varken parasız kaldım ( başka hiç bir bankada git şubeden kartını al tarihini takip et gibi bir olay görmedim ).

Eworen
27-03-2013, 14:59
Garanti bankası resmen işi taciz boyutuna getiriyor hatta resmen taciz ediyor
Gecikmeye kalın istisnasız hergün mesaj atarlar bazen günde 2 bile olabiliyor
Borcunuz 5 gündür ödenmemiştir
Borcunuz 6 gündür ödenmemiştir
Borcunuz 7 gündür ödenmemiştir
Borcunuz 8 gündür ödenmemiştir
Borcunuz 9 gündür ödenmemiştir.. diye gidiyo

Bu aradada sık sık olumsuz sicil kaydınız olmasın bilmem ne diyede mesaj atarlar..
Ulan öldük mü kaldık mı bekle bi..
Hani ölsemde umurları olmaz her sene ölürsem diye sigortada yapıyorlar beni zaten..

mehmetRS
27-03-2013, 15:08
beni geciken kredi kartı için aramıslardı, kadın telefonda resmen, neden ödemediniz boyutuna gelecek şekilde sorular sormaya başlamıştı..

Sinirlendim bende, aradım genel müdürlüğünü, verdim adını, görüşme saatini v.s..

Bir güzelde saydırdım.. sonrasında bir kere daha gecikmeye düşmüştüm, o da hakaten zorunlu olarak 9 gün gecikmişti.. tekrar aradıklarında bir kibarlar bir kibarlar, şaşar kalırsınız..

Garanti bu konuda gerçekten terbiyesizliği kendine ilke edinmiş bir banka.

DERAN_TUYNER
27-03-2013, 15:27
Konuyu açtığın iyi oldu kardeşim bana da geliyordu önemsemiyordum senin konunu görünce arayıp sorayım dedim benim 15inde akbanktan yolaldığım para iban numrası yüzünden geri dönmüş akbank bunu bana bildirmediği için ben yattı zannediordum

PiscocuK
27-03-2013, 15:36
Garanti bankası resmen işi taciz boyutuna getiriyor hatta resmen taciz ediyor
Gecikmeye kalın istisnasız hergün mesaj atarlar bazen günde 2 bile olabiliyor
Borcunuz 5 gündür ödenmemiştir
Borcunuz 6 gündür ödenmemiştir
Borcunuz 7 gündür ödenmemiştir
Borcunuz 8 gündür ödenmemiştir
Borcunuz 9 gündür ödenmemiştir.. diye gidiyo

Bu aradada sık sık olumsuz sicil kaydınız olmasın bilmem ne diyede mesaj atarlar..
Ulan öldük mü kaldık mı bekle bi..
Hani ölsemde umurları olmaz her sene ölürsem diye sigortada yapıyorlar beni zaten..

Attiklari her mesaj icin kartinizdan para cekiliyor bildirim mesaji adi altinda

brs852
27-03-2013, 19:01
en mantıklısı banka ile iletişime geçmek numara garanti bankasına ait ise