PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Custom Made start button

Sequental
02-04-2013, 21:45
Diger bir proje: Custom made start button..

Resimler herseyi acikliyor. Burada hazir kulladigim tek sey elektronik dukanindan aldigim switc..

Goruldugu gibi button koruma kapagi ile kullanilmadigi anlarda kapali tutuluyor.

Icerden donen plexinin ici krmizi leledlerle doseli. Yani kapagin disindaki plexi duvar kizil bir renk aliyor parklar yanikken.
Ortadaki Mitsubishi amblemi (Ben biraz degistirdim :) ) yesil yaniyor..

http://i50.tinypic.com/wjh205.jpg

http://i46.tinypic.com/ml48ds.jpg

http://i47.tinypic.com/2r4h5aw.jpg

ruudvan
02-04-2013, 21:48
sorması ayıp bunlar body works te deıl diy de yayınlanmalı projeyse eger zaten yapılan şeyler bunlar.

Sequental
02-04-2013, 21:51
Evet haklisin..
Moderator tasir umarim konuyu, ben yanlis acmis oldum..

Ozur..

kadirsa
03-04-2013, 10:42
Elinize sağlık. Yapım aşamalarını paylaşabilirseniz güzel olur ;)

Maxi
03-04-2013, 20:08
son birkaç gündür güzel çalışmalarınızı görüyorum
fakat bu pek uymamışmı desem, estetik gözükmüyormu desem ?

ayrıca kontrol devresi olmayacakmı ? nasıl çalışacak?
basınca motor döndü ve çalıştı sonra bir daha basınca ne olacak ?

slm

Sequental
03-04-2013, 20:41
son birkaç gündür güzel çalışmalarınızı görüyorum
fakat bu pek uymamışmı desem, estetik gözükmüyormu desem ?

ayrıca kontrol devresi olmayacakmı ? nasıl çalışacak?
basınca motor döndü ve çalıştı sonra bir daha basınca ne olacak ?

slm

Resimde guzel gozukmuyor..
Ama az once konsolun resimlerini yeni konu olarak actim. Modarotor kontrolunden sonra yayinlanacak (6-7 tane foto var, gerci 600x450 pixel)

Konu yayinlandiginda mid konsolda vitesin arkasindaki oturacagi yere bak. O zaman butunlesecek hersey..

Kontrol devresi haricten alinip baglanabiliyor. Zaten onlarda bile genelde momentary switch kullaniliyor..
Olacak elbette.
Hatta Clifford alarm ile entegre calisacak buton.
Baglantio sonraki ayak..
Once fiziken bir olusturalim dedim dugmeyi yani..

Maxi
03-04-2013, 20:44
gördüm konsolu
buton baya büyükmüş meğer
resimden anlaşılmıyordu

Sequental
03-04-2013, 21:02
gördüm konsolu
buton baya büyükmüş meğer
resimden anlaşılmıyordu

Yaa aslinda yuvasina oturdugunda gomuluyor o. Yani ust yuzey orta konsolun yuzeyi ile sifir oluyor. Zaten orta konsol ust taraf kirmizi/siyah carbon-fiber olacak. Var kirmizi-siyah cf kumasi. Ama yazin artik..
7cm x 5cm gibi dis dikdortgen olculeri, icindeki kapagin capi da 3cm gibi felan..

Keseke foto cekerken yanina bir sigara felan koysaydim mukayaese icin....Neyse anladin sen onu :)

Sequental
03-04-2013, 21:09
Siz anladigim kadariyla vites cercevesinide goz onune alarak midkonsola baktignizda buton yataginin buyuk oldugunu dusundunuz..

Ama unutulmamasi gereken bisey daha: O vites cercevesini ben kendim yaptim, normalinden kucuk bir cerceve.
Cunki:
Sag tarafidaki el freni gelen yer iceri dogru kaymak zorundaydi. Oraya fly-off el freni gelecek.
Altina yapilacak braket ve uygun aciyi vermek icin konsoldan (Vites tarafindan) caldi biraz ister istemez..

...